• Mėnraštis “Tribūna”

  “Tribūna” – nuo 2012 m. balandžio mėnesio leidžiamas analitinis “Dešiniosios minties centro” mėnraštis. Juo siekiama kokybiškesnio ir svaresnio dešiniųjų idėjų atstovavimo bei visuomenės, o ypač jaunimo švietimo.

  Penktasis “Tribūnos” numeris pradedamas “Dešiniosios minties centro” organizuoto Lietuvos- Vengrijos forumo pristatymu. Taip pat akcentuojama Vilniaus krašto problematika ir nagrinėjami įvairūs šios temos aspektai.

  Kviečiame skaityti įvadinį dr. Lauryno Kasčiūno straipsnį, kuriame atskleidžiama visai greta sostinės įsikūrusio regiono nūdiena. Interviu su prof. Vytautu Landsbergiu ieškoma atsakymo, kodėl Vilnija yra išskirtinė mūsų valstybėje, kalbinamas ir ilgus metus ten praleidęs Algimantas Masaitis, asmenybėmis paremtų lietuvių ir lenkų saitų ieško Donatas Puslys, o Simonas Klimanskis išsamiai pristato Seime svarstomą Vilniaus krašto plėtros fondo idėją.

  Nenutolstame ir nuo energetikos – Vilius Petkauskas pasakoja apie strateginės reikšmės projektų vystymą, o Jonas Švagžlys dar sykį prisimena Lenkijos priekaištus Lietuvai.

  Ankstesnius “Tribūnos” numerius galite atsisiųsti paspaudę ant žemiau esančių nuorodų.

  Malonaus skaitymo!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *