Jei Jūs esate įdomūs, kupini noro realizuoti savo kūrybinius sumanymus ir trokštate realiai padaryti modelio karjerą, žurnalas Time & Fashion suteikia Jums puikią progą prisistatyti bei papasakoti apie save visam pasauliui.
       Įžengę į nuostabųjį mados pasaulį Jūs turėsite galimybę dalyvauti fotosesijose, išbandyti save televizijoje, keliauti po įvairias šalis ir fotografuotis egzotiškose vietose, dalyvauti atrankose, pasirodyti ant podiumo, pristatant žinomų modeliuotojų ir dizainerių drabužius.
Registracija
Modeliai merginos
Justina
Justina
ID: 37369
Stacy
Stacy
ID: 37353
Екатерина
Екатерина
ID: 87347
Modeliai merginos
Pagrindinis mūsų leidinio tikslas yra plačiai išreklamuoti merginas ir vaikinus, trokštančius siekti realios modelių karjeros, padėti jiems išgarsėti šalyje bei užsienyje, tapti žinomais visame pasaulyje ir gauti darbą mados versle.
Modelių kalendorius
Екатерина
Екатерина
Lietuva
Дмитрий
Дмитрий
Ukraina
Екатерина
Екатерина
Ukraina
Modelių kalendorius
Jūsų dėmesiui šioje svetainėje yra duomenų bazė „Modelių kalendorius“ . Joje – modeliai, pageidaujantys iš mados industrijos atstovų gauti tiesioginių pasiūlymų bendradarbiauti. „Modelių kalendoriuje“ publikuojamas nuotraukas ir anketinius duomenis talpina ir redaguoja patys modeliai. Duomenų bazėje patalpinusieji savo nuotraukas ir anketinius duomenis asmenys nėra oficialūs žurnalo Time & Fashion bendradarbiai.
Bendradarbiavimas VIP
 
Čia Jūs sužinosite, kurios žinomos firmos ar organizacijos bendradarbiauja su Time & Fashion žurnalu, kas realiai padės Jums padaryti stulbinančią karjierą šou versle, žengti pirmąjį žingsnį link užsibrėžto tikslo...
 
Žurnalas
 
Žurnalas „Time & Fashion“ pateikia išskirtinę informaciją apie mados pasaulio įvykius ir apie svarbiausius verslo pasaulio asmenis bei kompanijas. Leidinys publikuoja stambiausių kompanijų informaciją, diskutuoja aktualiomis pasaulinės ekonomikos finansinės veiklos temomis, analizuoja įdomius įvykius ir faktus, taip pat, žurnalo puslapiai skiria moterims ...
Reitingo lyderė "Žurnalo Miss"
Ксения
Iki balsavimo pabaigos liko 29 dienos
DSM
© 2012. Žurnalas „Time & Fashion”. Visos autorinės teisės saugomos.  
Rodoma versija 1 iš 1 
8:02:39 Oct 17, 2012   
8 PM 8 PM
Sąrašas   Archyvas   Pagalba