Slaptai.Lt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
                                     
Naujienos pasauliui apie LietuvąEkonomika ir finansai

Bankai, verslas, pinigai, monopolistaiLatvijos finansų ministras Danielius Pavlutas: „Euras išlieka mūsų tikslu“

El. paštas Spausdinti

latvija_propNors pastaruoju metu didžiausia yra Graikijos finansinė krizė ir sunkios jos  perspektyvos eurozonoje, Latvija aktyviai siekia narystės vieningos valiutos sąjungoje. Šios valstybės taupymo programa pateikiama kaip sėkmės pavyzdys. Čia -  interviu su Latvijos finansų ministru Danieliu Pavlutu santrauka.

Paklaustas apie šalies bankų sistemos stabilumą, jis atsakė, kad pasitikėjimas ekonomikos ir finansų sektoriais ir toliau išlieka trapus, tačiau pati bankų sistema šiandien yra visiškai kitokia nei 2008-aisias metais. Latvijoje veikiantys bankai, pasak D.Pavluto, yra vieni iš stipriausių ir stabiliausių. 

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Rinkėjų nepasitenkinimas griežta taupymo politika auga visoje Europos Sąjungoje

El. paštas Spausdinti

neramumai_graikijojeProblemos euro zonoje gali turėti įtakos Latvijos sprendimui įsivesti bendrąją Europos valiutą nuo 2014-ųjų metų sausio 1 dienos. Apie tai interviu šalies televizijos kanalui sakė Latvijos ministras pirmininkas Valdis Dombrovskis.

Pasak premjero, jeigu gilią ekonominę krizę išgyvenančioje Graikijoje išliks politinis neapibrėžtumas po ten įvykusių pirmalaikių parlamento rinkimų, greičiausiai iškils grėsmė tolesniam euro zonos stabilumui.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Vokietijos spauda kritikuoja Lietuvos branduolines ambicijas

El. paštas Spausdinti

die tages„Lietuvoje didėja pasipriešinimas naujosios AE statybai, kurią vykdytų „Hitachi“ firma.

Opozicinės partijos nori surengti referendumą. Fukušima – įvyko ten kažkas?

Tuo metu, kai Japonija kaip tik išjungė savo paskutinį atominį reaktorių, Lietuvos Vyriausybė norėtų pradėti statyti naują reaktorių. Ir būtent iš Japonijos. Jis turėtų kainuoti 6-8 mlrd. eurų. Kovą buvo pasirašytas preliminarus susitarimas su koncernu Hitachi-GE Nuclear Energy. [...]“ (Reinhard Wolff, “Die Tageszeitung”).

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

“Sunki konkurencinė aplinka, dideli mokesčiai ir prasidėjusi ekonominė krizė”

El. paštas Spausdinti

lektuvai_Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt atkreipia dėmesį, kad Lietuvos visuomenė dėl nuolat nesiliaujančių skandalų bei rezonansinių bylų nūnai pamiršusi FlyLAL žlugimo istoriją.

Kokia šiandien padėtis klostosi Lietuvos aviacijos versle? Su kokiais sunkumais bei trukdžiais susiduria nacionalinės Lietuvos, Latvijos, Estijos aviakompanijos? Šiuos klausimus Slaptai.lt pateikė Lietuvos Susisiekimo ministrui Eligijui MASIULIUI. Į mūsų klausimus operatyviai atsakė Susisiekimo ministro patarėjas ryšiams su visuomene Martynas ČERKAUSKAS. Interviu skelbiame be sutrumpinimų ir kupiūrų.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Lenkija siekia įgyvendinti savąją branduolinę programą

El. paštas Spausdinti

donaldas_tuskasLenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas nepaneigė, kad jo šalis pasiruošusi įgyvendinti savo branduolinę programą. Lenkijos ministro pirmininko teigimu, tai buvo svarbiausias jo paskutiniųjų susitikimų su Lenkijos ekonomikos ministru Valdemaru Pavlaku ir Lenkijos regionų plėtros ministre Elzbieta Bienkovska akcentas.

Remiantis D.Tusko žodžiais, pranešimai, girdi, kai kuriose ES šalyse vis skeptiškiau žiūrima į branduolinės energetikos ateitį, „nekeičia oficialiosios Varšuvos pozicijos“. „Juolab kad, kaip remiantis Lenkijos Ekonomikos ministerijos duomenimis, 16-a Europos Sąjungos šalių pasirengusios eiti iki galo - toliau realizuoti, arba, kaip Lenkija, nuo pradžių pradėti įgyvendinti kai kurias branduolinės energetikos programas“. Toks buvo Lenkijos premjero komentaras.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 


Puslapis 1 iš 20

Videostudija

Fotogalerija

Tautos ir likimai


Žymėti ir dalintis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Statistika

Portalo lankytojai iš viso atvertė puslapių : 3756032
Dabar lankosi:  svečių - 187 

Už teisingumą

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
       Butu nuoma
       eSports zaidimai
       Butų remontas
       Apsaugos sistemos

      PASIEKIMAI


       Personalas.net
       Milijonieriaus testas
       Darbas, darbo!
       Permainų knyga
Rodoma versija 1 iš 4 
19:20:15 Jun 15, 2012   
Jun 2011 Jun 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba
http://www.slaptai.lt/