seniūnijos
Niokojami statiniai Žemaitės gatvėje nesulaukia atsinaujinimo Spausdinti
2012-02-13

Taip dabar atrodo praeityje garsi Trakų „Žalgirio“ irklavimo bazė


Daugelis trakiečių ir svečių puikiai atsimena prieš 20 metų klestėjusią „Žalgirio“ irklavimo bazę, esančią Žemaitės g. 1, kurioje dažnai vykdavo sportinės varžybos, prisimena Galvėje nusitiesusius irklavimo takus. Bet visa tai yra jau praeitis ir gražus prisiminimas. Kaip dabar viskas atrodo, matote nuotraukoje. Kodėl visa tai pasikeitė? „Trakų žemė“ nutarė pasikalbėti ir išsiaiškinti su dabartine „Žalgirio“ irklavimo bazės savininke – UAB „Kristiana“. Atsako jos advokatas Ugnius PĖDNYČIA.

Beveik prieš 15 metų Benas Gudelis nusipirko „Žalgirio“ irklavimo bazę. Ir net tiltą naują nutiesė tarp Trakų Pusiasalio pilies ir vaikų poilsio stovyklos „Liepsnelė“. Kodėl iki šiol „Žalgirio“ irklavimo bazėje nevykdomi jokie statybos darbai?

Skaityti daugiau...
 
Keliavo knygų puslapiais Spausdinti
2012-02-07

 

Vaikai vaidina Vytauto Landsbergio knygos personažus

Sausio 25 d. Lentvario miesto bibliotekoje vyko popietė, skirta „Metų knygos 2011“ rinkimams. Renginyje dalyvavo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 5 b klasės bei Lentvario Henriko Senkevičiaus vidurinės mokyklos 4 klasės mokiniai ir mokytojai.

Vaikams buvo pristatytos trys knygos, kurios šiais metais pretenduoja tapti geriausiomis: Violetos Palčinskaitės ,,Muzika troliui“, Vytauto V. Landsbergio „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“ ir Kęstučio Kasparavičiaus „Mažoji žiema“.

Skaityti daugiau...
 
Metų karuselėje – antrieji Rūdiškių gimnazijos metai Spausdinti
2012-02-07

Renginio vedėjai abiturientai su renginio organizatore lietuvių kalbos mokytoja Zita Bartkevičiene

2012 metų sausio 20 dieną Trakų r. Rūdiškių gimnazijoje paminėtos antrosios gimnazijos inauguracijos metinės. Šis renginys, suburiantis gimnazistus ir mokytojus, tampa gimnazijos tradicija, žyminčia ribą tarp nuveiktų ir būsimų darbų. Ateina laikas, kai reikia stabtelėti, atsigręžti atgal ir įvertinti nuveiktus darbus. O vyriausiųjų gimnazistų skaitomas metraštis tvirtino, kad jų būta ne tiek jau mažai.

Skaityti daugiau...
 
Tarp dailyraščio konkurso dalyvių – ir palukniečiai Spausdinti
2012-02-07

 

Susikaupusios rašo (iš dešinės) D. Nekulsian, K. Matulevič ir V. Klejevskaja

Paluknio „Medeinos“ vidurinėje mokykloje įvyko I (nuotolinis) nacionalinio Vinco Kudirkos Dailyraščio konkurso „Rašom! 2012“ etapas, kuriame dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir kitų Paluknio įstaigų darbuotojai, mokinių tėvai.

Rankos miklumą išbandė trisdešimt III–VI klasių mokinių, dvidešimt septyni VII–XII klasių mokiniai, penkiolika suaugusiųjų. Visi dalyviai stengėsi rašyti atidžiai ir taisyklingai, aiškiai ir estetiškai.

Skaityti daugiau...
 
Naujoviški sprendimai profesinio mokymo srityje, dirbant su specialiųjų poreikių asmenimis Spausdinti
2012-01-24

 

Stažuotės akimirka Eastbourne (Jungtinė Karalystė)

Tai Leonardo Da Vinčio paprogramės mobilumo projektas, vykdomas 2011–2012 metais Aukštadvario, Kaišiadorių ir Elektrėnų profesinio mokymo institucijose kartu su ES šalimis. Leonardo Da Vinci paprogramė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Aukštadvario žemės ūkio mokykla nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose, kurie padeda profesijos mokytojams tobulinti turimas profesines kvalifikacijas. Šiuo metu profesinėse mokyklose daugėja mokinių, turinčių įvairias negalias ir kuriems yra taikomos adaptuotos mokymo programos. Tokie mokiniai integruojami į bendrą profesinio mokymo sistemą. Per vykdomą projektą dalyviai siekia įgyti naujų kompetencijų, bendrosios pedagoginės, dalykinės - praktinės patirties, kas padės dirbti su specialiųjų poreikių mokiniais, siekiančiais įgyti atitinkamą profesiją.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 13
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

kontaktiniai lęšiai
Singing courses
Studijos Užsienyje
Torrent
Moteriska avalyne
Poilsines keliones
   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 32 iš 34 
18:25:59 Mar 10, 2012   
Mar 2011 Mar 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba