Lietuvių laukia eilinė valstybinio masto afera Spausdinti
2012-02-13

Europos Sąjungos Parlamento Žaliųjų aljanso Co-Prezidentė Rebecca Harms

Nesuklysime sakydami, jog didžiajai tautiečių daliai šiandieninės partijos ir jų reikalai ar deklaruojami šūkiai visiškai nerūpi. Vis tiek viskas bus po senovei. Ar dar blogiau. Taigi ar gali būti dar blogiau? Gali. Pažvelkime, kaip mus mausto dabartinė valdžia. Stumk trauk, tačiau atominę elektrinę statysime. Kam jiems to reikia? Ir man, ir Jums, bendratautiečiai, tvirtinama, kad būsime energetiškai nepriklausomi ir maudysimės pačios pigiausios elektros energijos jūroje. Skamba gerai ir teisingai, ar ne?

Skaityti daugiau...
 
Pagaliau atsirado holokausto rodyklės Spausdinti
2012-02-07

 

Rodyklės, važiuojantiems iš Trakų į Lentvarį ir iš Lentvario į Trakus

Nuo 2007 metų „Trakų žemės“ redakcija minė valdžios slenksčius dėl holokausto rodyklių, važiuojant iš Trakų į Lentvarį ir iš Lentvario į Trakus, į paklausimus gavo ne vieną raštą. Ilgai raginta rajono valdžia pagaliau nusprendė, kad reikia rodyklių į beveik 1500 žydų žudynių vietą Varnikų miške. Kelių fondo lėšomis jos atsirado, ir visi, kas domisi holokaustu bei lanko Trakų istorinį nacionalinį parką bei Trakus, galės lengviau rasti Varnikų mišką, kur buvo sušaudyti buvę Trakų apskrities gyventojai – vaikai ir suaugę – ir vien tik dėl to, kad jie buvo žydai... Holokausto aukų atminimo įamžinimas yra visų mūsų šventa pareiga, kadangi šios tautos žmonės paliko savo namus, turtą, savo gyvenimą, nes buvo nekaltai nužudyti...

TŽ informacija

Juozo Vercinkevičiaus nuotr.

 
Pensijų atkūrimas ir išmokų mokėjimo tvarka Spausdinti
2012-02-06

Informacija išmokų gavėjams

Nuo 2012 m. sausio 1 d., pasibaigus Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo (toliau – Laikinasis įstatymas) atitinkamų nuostatų galiojimo laikui, nedirbantiems ir dirbantiems socialinio draudimo pensijų gavėjams į prieškrizinį lygį (2009 m. gruodžio mėn.) grąžintos senatvės, netekto darbingumo (invalidumo), našlių ir našlaičių valstybinio socialinio draudimo pensijos bei kompensacijos.

Tačiau dar metams – iki 2012 m. gruodžio 31 d. – lieka galioti Laikinojo įstatymo nuostatos dėl valstybinių pensijų ir kompensacinių išmokų mažinimo. Tai reiškia, kad sumažinimas ir toliau lieka galioti valstybinėms pensijoms bei išmokoms: rentoms, šalpos, slaugos išmokoms. „Sodros“ teritoriniai skyriai administruoja trijų rūšių valstybines pensijas: nukentėjusiųjų asmenų, mokslininkų bei Lietuvos Respublikos pirmojo ir antrojo laipsnio.

Skaityti daugiau...
 
,,Mes sveikinam Trakus“ ir fotografijose Spausdinti
2012-03-06

Vasario 22 d. verslo ir laisvalaikio centre „Trakų Galvė“ vyko Trakų meno mokyklos muzikos meistriškumo projekto „Trakų fanfarinė savaitė“ bei kasmetinio festivalio „Mes sveikinam Trakus“ padėkos vakaras. Meno mokykla nuolatos dėkoja trakiečiams ir miesto svečiams už paramą bei dalyvavimą jų organizuojamuose projektuose, todėl ir šį šaltą žiemos vakarą leido pasidžiaugti nuostabiu džiazo trio, kurį sudarė Neda Malunavičiūtė (vokalas), Artūras Anusauskas (fortepijonas), Vytautas Labutis (saksofonas).


„Trakų fanfarinės savaitės“ organizatoriai, mokytojai, kompozitoriai, dalyviai, rėmėjai ir fotoalbumo „Mes sveikinam Trakus“ sudarytojai. Pirmoje eilėje iš kairės: Justina Orlovskytė, Ieva Tijūnėlienė, Irena Senulienė, Asta Kandratavičienė, Neringa Mišeikienė, Filomena Majauskaitė, Vytautas Pranciškus Rūkas, Dangutė Mikutienė, Adelė Gedminienė, Jadvyga Lisevičiūtė, Dalia Ališauskienė. Antroje eilėje: Juozas Vercinkevičius, Laimonas Masevičius, Kęstutis Keršys, Ingrida Špakovskaja, Natalija Šidlauskienė, Svetlana Šatevičienė, Alvydas Raudonius, Asta Kvasytė, Dariuš Nedveckis, Jovita Tumasonienė, Kęstutis Vilkauskas, Larisa Stankevičienė, Romaldas Tamašauskas, Valdas Mockevičius, Sandra Stasiūnaitė-Luskevičienė, Jonas Ališauskas, Dana Buinickaitė-Zacharevičienė.Trečioje eilėje: Ričardas Čiupkovas, Vygantas Šilinskas, Arvydas Mišeikis, Tomas Kulikauskas, Egidijus Miknius, Marius Balčytis, Egidijus Ališauskas, Vytautas Karnila, Vytautas Petkevičius, Sergejus Stankevičius, Tomas Bakučionis, Valdas Stanaitis, Rolandas Lukošius, Juozas Norinkevičius, Česlovas Rulevičius, Vytautas Bartkus.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 11
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

kontaktiniai lęšiai
Singing courses
Studijos Užsienyje
Torrent
Moteriska avalyne
Poilsines keliones
   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 50 iš 52 
18:25:55 Mar 10, 2012   
Mar 2011 Mar 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba