Slaptai.Lt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
                                     
Naujienos pasauliui apie LietuvąEkonomika ir finansai

Bankai, verslas, pinigai, monopolistaiŠilumos ūkio problemos ir jų sprendimo būdai - be populizmo šūkių

El. paštas Spausdinti

grinius_kestutisPastaruosius mėnesius apie šildymo problemas kalbėjo ir rašė visi, išskyrus tuos, apie kurių problemas visi gerai žino ir daug šneka, - pačius vartotojus.

Tyli vartotojų teisių gynėjai - vartotojų gynimo asociacijos.

Pastarųjų tyla yra iškalbinga-suprasdami visų kalbų absurdą ir populizmą, matydami, kokią pozicija turi aukščiausi šalies vadovai, būdami įsitikinę, kad bet kokia kita nuomonė bus sutikta masine neapykanta ir pasmerkimu, tačiau turėdami savigarbos nepasiduoti ,,bandos jausmui“, jie tyli. Aš pabandysiu šią tylą nutrukti, tikėdamas, kad tai paskatins visus konstruktyviam dialogui.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Kinų aistra dangoraižiams – artėjančio kracho simptomas

El. paštas Spausdinti

dangoraiziai_kinijaBritų tyrinėtojai priėjo prie išvados, kad prieš bankrotą visur ir visada siautėja statybų bumas, rašo Marco Del Corona straipsnyje, išspausdintame "Corriere della Sera".

“Kai už poros žingsnių nuo Kinijos Centrinės televizijos rūmų, pastatytų pagal architekto Remo Kolhaso projektą, vyko iškilminga ceremonija, ženklinanti aukščiausio Pekine dangoraižio – 108-ių aukštų 510 metrų aukščio China Zun statybos pradžią, virš projekto dar nekybojo Barclays Capital analitikų niūrių prognozių šešėlis.

O šie tvirtina: bet koks dangoraižių statybos bumas įsisiautėja prieš ryškų ekonomikos nuosmukį“, - rašo leidinys. „Kitaip sakant, jei Kinija išgyvena statybų gigantiškumą, vadinasi, ji rengiasi „per artimiausius penkerius metus“ kitam bumui – išpūsto burbulo sprogimui. Istorija sako: Niujorkas, pastatęs Empire State Building ir Chrysler, puolė į Didžiąją depresiją. Finansų kolapsas prieš dvejus metus Dubajuje prarijo euforiją, kuri lydėjo 830 m aukščio dangoraižio Burj Khalifa statybą. Galima prisiminti ir 1974 metų Čikagą bei 1997 metų Malaiziją“, - sakoma straipsnyje.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Laisvosiose ekonominėse zonose bus draudžiama tabako gaminių gamyba

El. paštas Spausdinti

naglis_puteikisSeimo nariai Naglis Puteikis, Petras Luomanas, Evaldas Jurkevičius, Loreta Graužinienė ir Vytenis Povilas Andriukaitis užregistravo Lietuvos Respublikos laisvųjų ekonominių zonų pagrindų įstatymo pataisą, draudžiančią tabako gamybą šiose zonose. Ji penktadienį priimta 75 Seimo narių balsais, prieš balsavo 3, susilaikė 18.

Konservatorius Naglis Puteikis sako, kad šiuo įstatymo papildymu siekiama, jog nebūtų skatinama sveikatai žalinga tabako pramonė: „Laisvosiose ekonominėse zonose įmonėms taikomos įvairios mokesčių lengvatos, jos nemoka kai kurių mokesčių, kurie galioja už tokių zonų ribų dirbančioms kompanijoms“.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Į Tarptautinį Valiutos Fondą. Ir kuo greičiau!

El. paštas Spausdinti

lagardePasaulio ekonomika rodo tendencijas, būdingas Didžiajai depresijai. Baisūs žodžiai, tačiau jie ne mano.

Tai pasakė garsiausi pasaulio ekonomistai, o dabar pakartojo ir Tarptautinio Valiutos Fondo (TVF) vadovė Kristina Lagarde (Christine Lagarde). Čia jau nebe juokai... Ir kaip tyčia Lietuvoje klostosi chaotiška situacija, kai nebežinai, kokie sprendimai bus priimami rytoj ir kas tai darys. Tiesa, ekspertai sako, kad naujai krizės bangai esame pasiruošę daug geriau nei 2008 metais. Tuomet Lietuvos ūkis smigo žemyn 15 proc., sprogo nekilnojamo turto ir vartojimo burbulai.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Andrius Tapinas: „Pasyvaus lietuviško verslo problema - neigiamas visuomenės požiūris į verslininkus“

El. paštas Spausdinti

tapinas_andriusVisi Lietuvos verslininkai yra vagys ir sukčiai, siekiantys tik pasipelnyti ir apgauti darbuotojus. Panašus visuomenės požiūris į verslininkus, žinomo verslo laidų kūrėjo Andriaus Tapino nuomone, yra pagrindinė kliūtis kuriant verslą ir formuojant jo įvaizdį.

LRT laidoje „Įžvalgos“ Andrius Tapinas su Virginijumi Savukynu dalijosi mintimis apie tai, ko lietuvius išmokė praūžusi ekonominė krizė ir kaip tautiečiai priima specifines verslo naujienas mūsų žiniasklaidoje.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 


Puslapis 1 iš 19

Videostudija

Fotogalerija

Tautos ir likimai


Žymėti ir dalintis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Statistika

Portalo lankytojai iš viso atvertė puslapių : 3039478
Dabar lankosi:  svečių - 99 

Už teisingumą

Reklaminis skydelis
Tinklink baneris
       Butu nuoma
       eSports zaidimai
       Butų remontas
       Apsaugos sistemos

      PASIEKIMAI


       Personalas.net
       Milijonieriaus testas
       Darbas, darbo!
       Permainų knyga
Rodoma versija 124 iš 128 
1:11:07 Jan 30, 2012   
May 2009 Sep 2014
Sąrašas   Archyvas   Pagalba
http://www.slaptai.lt/