Kokia yra vaikiško gerumo kaina? Spausdinti
2012-01-24

Daugeliui žmonių vienišumas – kasdienybė, privedanti prie skausmo, liūdesio ir nerimo, jog šalia ar kažkur netoliese nėra atramos, galinčios padėti, svyrant rankoms. Žmogaus, kuris, užklupus sunkumo akimirkai, paduotų vandens, apkabintų, sušildytų ar tiesiog išklausytų. Tokių vienišų žmonių apstu. Dalis visuomenės kenčia ne tik finansinį nepriteklių, bet ir dvasinę tuštumą.

Jau šešerius metus iš eilės Valstybinis psichikos sveikatos centras organizuoja bendrumo akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui“. Tikslas – atviruku, gražiu žodžiu ar tiesiog apsilankymu tarpduryje parodyti vienišiems žmonėms dėmesį, pradžiuginti, ko jie labai laukia. Didžioji dalis žmonių neturi artimųjų arba jie jų tiesiog nelanko, kenčia senatvę ir užklupusias ligas ar tiesiog yra praradę galimybę bendrauti. Tokiems žmonėms reikalinga kitų pagalba, nereikalaujanti atlygio.

Skaityti daugiau...
 
Reikalingas asmeninis vairuotojas (-a) Spausdinti
2012-01-23

į savo komandą kviečia

ASMENINĮ (-Ę) VAIRUOTOJĄ TRAKUOSE

DARBO POBŪDIS:

  • Administracijos darbuotojų saugus vežimas nustatytu maršrutu.

  • Transporto priemonės techninis aptarnavimas.

  • Papildomų pavedimų vykdymas.

REIKALAVIMAI:

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Automobilių techninės žinios.

  • Asmeninio vairuotojo darbo patirtis.

  • Galimybė dirbti kintamu darbo grafiku.

  • Pareigingumas, konfidencialumo laikymasis.

Kontaktinis telefono nr. (8 37) 473 789

Informuosime tik atrinktus kandidatus

Užs. Nr. 79

 
Organizuojama akcija "Senėjimas kviečia veikti" Spausdinti
2012-01-16

Kartų solidarumo pavyzdys

Europos Parlamentas ir Taryba praeitų metų rugsėjo mėnesį 2012 metus paskelbė vyresniojo amžiaus žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais (toliau – Europos metai). Kartų solidarumas reiškia savitarpio paramą, interesų bendrumą ir bendrą veiklą. Lyg užbėgdama Europos Parlamento nutarimui už akių, Lietuvos Vyriausybė dar 2004 metais priėmė Nacionalinę gyventojų senėjimo pasekmių įveikimo strategiją. Valstybė įsipareigojo imtis konkrečių veiksmų, skatinančių mūsų šalies vyresniojo amžiaus žmones gyventi visavertį asmeninį, visuomeninį, profesinį ir kultūrinį gyvenimą. Ar visi pajutome šios strategijos įgyvendinimo rezultatus? Štai ir pensijos bus atstatytos į ankstesnį lygį, ir „Maxima“ bei visos vaistinės kasdien mums primena, kad jie pagalvojo apie mažesnes kainas. Aišku, palyginti su Vakarų Europos šalimis, mūsų senjorų padėtis ne pati geriausia, bet štai Afrikoje daugiau nei pusė gyventojų gyvena už mažiau nei 1 JAV dolerį per dieną...
Skaityti daugiau...
 
Žemdirbystė padėjo atsiriboti nuo miesto šurmulio Spausdinti
2012-01-16

Vygantas Marcinkevičius su žmona Violeta ir sūnumi Augustinu (3 m.) ir dukra Amelita (1 m). Kol kas vaikai turi galimybę tik stebėti tėčio darbą, o ateityje – gal ir pabandyti

Lietuva – dainų ir artojų šalis. Garsaus savo gamta krašto žemės pritaikytos dirbti, tačiau, važiuojant pro Lietuvos kaimus, galima išvysti daug kur nedirbamus žemės plotus. Peršasi išvada, kad šiame, XXI amžiuje, visi nori būti vadybininkais, inžinieriais, menininkais, tačiau retas kuris nori užsiimti ūkininkavimu. Daugumos nuomone, ūkininko profesija nėra paklausi, tam reikia didelių investicijų, o svarbiausia darbas su žeme reikalauja daug laiko ir triūso, labai sunkus tiek fiziškai, tiek morališkai. Ar jaunas žmogus gali integruotis į žemės ūkio rinką, kalbinu Trakų r. jaunąjį ūkininką Vygantą MARCINKEVIČIŲ.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 12
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

kontaktiniai lęšiai
Singing courses
Studijos Užsienyje
Torrent
Moteriska avalyne
Poilsines keliones
   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 49 iš 52 
20:02:50 Jan 29, 2012   
Jan 2011 Jan 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba