Rolandas Boravskis  Penktadienis, 20 Sausis 2012 05:30
 
Bene pirmas parašysiu apie šiuos žurnalistus, komentatorius, besiskelbiančius įvairių sričių specialistus. Jie dirba valstybei, šiai valstybei, siaurąja prasme. Tūli iš buvusios sovietinės nomenklatūros, kurią paveldėjome iš okupacijos laikų pasakys, kad jie “ir tada dirbo Lietuvai”. O dabar jie priversti, o gal ir savo noru (reikia gi kažkam dirbti), dirba Valstybės saugumo departamentui (VSD).

Daugiau šviesos šių piliečių asmenybėms suteiktų iš kart po nepriklausomybės atgavimo dingę slaptieji KGB archyvai Lietuvoje. Bet jie buvo pradanginti ir niekas jų net neieškojo, nes jie sužlugdytų daug aukštas pareigas užimančių dabartinės Lietuvos respublikos politikų, teisėjų, prokurorų, departamentų vadovų ir t.t.... Ką jau bekalbėti apie didžiausią 20 metų nepriklausomos Lietuvos pasiekimą - elitą. Kažkam, disponuojančiam slaptaisiais KGB archyvais (neatmestina galimybė, kad tai VSD), suteikta didelė valdžią ir įtaką reguliuojant procesus ir įvykius dabartinėje Lietuvos valstybėje.

Grįžkime prie VSD kuruojamų (pavadinkime juos bendru vardu) - “agentų”. Šių “agentų” funkcija įtakoti ir aiškintis visuomeninius, politinius procesus Lietuvoje. Ne mažiau svarbus faktas, kad VSD net ir pralaimėjus teismo procesą EKSPERTAI.EU atstovams, nesiteikė paviešinti Aidžio Mieželio – Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos buvusio viršininko fotografijos.