seniūnijos
Rūdiškių gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte „Pagelbėk artimui“ Spausdinti
2012-01-10

 

Kalėdinis vaidinimas Rūdiškių bažnyčioje

Rūdiškių gimnazija, dalyvaudama projekte „Pagelbėk artimui“, pirmokams, sunkiau besiverčiančioms šeimoms dovanojo žaislus, rūbus, žaidimus. Penktokės su Rūdiškių seniūnijos socialine darbuotoja Rasa Banišauskiene bei gimnazijos dorinio ugdymo mokytojomis Rasuole Vaškevičiene ir Brone Aliukoniene, palaimintos direktorės Jolantos Martyncevienės ir seniūno Tadeušo Pavlovskio, padovanojo bei papuošė kalėdines eglutes Rūdiškių miestelio senoliams, akyse spindėjo džiaugsmo ašaros ir vaikystės prisiminimas, kai laukdavo Kalėdų ir dovanų...

Skaityti daugiau...
 
Trakų meno mokykla: dabartis, kurianti ateitį Spausdinti
2012-01-10

 

Orkestras per kalėdinį koncertą bažnyčioje

Už lango pavasaris: pamažu tirpsta sniegas ir gatvėse telkšo balos, darželiuose gėlės krauna pumpurus, o Trakų meno mokykla gręžteli atgal ir peržvelgia nuveiktus darbus.

Bet kas gi čia...?! Metų laikuose pasiklydo gamta, kažkur pamesdama žiemą, o meno mokykla, per pusmetį nuolat kvietusi, organizavusi, dovanojusi ir šildžiusi savo jaunatvišku kūrybingumu, per pusmetį nuveikė tiek, kad, rodos, užtektų dar keleriems metams į priekį.

Trakų meno mokyklos muzikos, choreografijos ir dailės skyrių mokiniai šoko, grojo, organizavo parodas įvairiose rajono vietose: Trakų meno mokykloje ir jos filiale Lentvaryje, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje, Trakų švietimo centre, Lentvario parapijos namuose, Trakų globos ir socialinių paslaugų centre, „Trasalyje Resort&SPA“, Trakų kultūros rūmuose, Trakų teisme.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė popietė Tiltuose Spausdinti
2012-01-10

 

Renginio vedėjai Laima Kamaitienė ir Adomas Neteckis

Ramią gruodžio 26-osios popietę Trakų rajono kultūros rūmų Tiltų filialo darbuotojai subūrė tiltiečius į bendruomenės namus, kur vyko kalėdinė popietė „Štai ir atėjo šventos Kalėdos. Tai Trakų rajono kultūros rūmų Tiltų filialo bei Tiltų kaimo bendruomenės 2011 metų veiklos apibendrinimo renginys.

Skaityti daugiau...
 
Bielinių turizmo verslo sėkmės paslaptys Spausdinti
2012-01-10

 

Viktorijos ir Antano Bielinių sodyboje Aukštadvaryje vis dar šventinė nuotaika, dar spindi eglutės. Po didelio svečių antplūdžio per Naujuosius metus svetingi ir geraširdžiai sodybos šeimininkai laukia šią sodybą pamėgusių ir naujų poilsiautojų. Panorusiems ramioje ir jaukioje aplinkoje pailsėti čia ir žiemą sudarytos puikios sąlygos.

Pasak Bielinių, jie vienu metu gali apgyvendinti apie 40 poilsiautojų.
Skaityti daugiau...
 
Pristatytas daug apdovanojimų pelnęs filmas Spausdinti
2011-12-05

 

Režisierė Janina Lapinskaitė pasakojo, kad galėtų sukurti filmą iš bet kokios situacijos, nes viską mato vaizdais ir mintyse kuria scenarijų

„Nelengvas menininko darbas, dar sunkesnis režisieriaus, reikalaujantis daug dvasinių ir fizinių jėgų. Išgyventi savo herojų gyvenimus, o paskui su jais išsiskirti kartais būna labai sunku. Jie tampa tokie artimi, kad atrodo tampi jais, pradedi tęsti jų gyvenimą, tai ypač aktualu dokumentiniuose filmuose, kada reikia dirbti su realiais veikėjais, suprasti jų charakterį, mokėti išgirsti jų širdies balsą“, – pradėjusi susitikimą Lentvario bibliotekoje pasakojo režisierė Janina Lapinskaitė.

Nors gimė mieste, Šiauliuose, tačiau jos kūryba labai glaudžiai susijusi su mažų miestelių ir kaimų problemomis.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 11
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

kontaktiniai lęšiai
Singing courses
Studijos Užsienyje
Torrent
Moteriska avalyne
Poilsines keliones
   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 29 iš 34 
20:02:21 Jan 15, 2012   
Jan 2011 Jan 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba