Siūlome darbą asmeniniam vairuotojui Trakuose Spausdinti
2011-12-09

Darbo pobūdis:

- Administracijos darbuotojų saugus vežimas nustatytu maršrutu;

- Transporto priemonės techninis aptarnavimas;

- Papildomų pavedimų vykdymas.

 

Reikalavimai:

- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

- Automobilių techninės žinios;

- Analogiško darbo patirtis ne mažesnė nei 5 m.;

- Galimybė dirbti kintamu darbo grafiku;

- Komunikabilumas, pareigingumas, konfidencialumas.

Kontaktinis telefono nr. 8 624 17 929

 

Informuosime tik atrinktus kandidatus

 

Užs. Nr. 1199

 
Nespėjo įgyvendinti savo idėjų Spausdinti
2011-12-09

 Pro memoria

Valerijus Kupcovas (1940-2011)

Nepakeliamai sunku susitaikyti su žinia, kad iš gyvenimo išėjo nepaprastai talentingas technikos tobulintojas, išradėjas, auksinių rankų meistras, geraširdis, draugiškas trakietis Valerijus Kupcovas. Lietuva ir pasaulis neteko genialaus novatoriaus, kuris siekė padaryti perversmą technikoje.

V. Kupcovas gimė 1940 metais Vitebske. Mokėsi Maskvos naftos chemijos ir dujų pramonės Gubkino vardo institute, kurį baigė 1967 metais. Jaunas inžinierius dirbo pagal specialybę. Vėliau V. Kupcovas buvo komandiruotas į Lietuvą ir darbavosi tiesiant dujotekį. Į Vilnių persikėlė gyventi ir jo šeima. Vėliau jie apsigyveno Trakų rajone, Žaizdrių kaime.

Skaityti daugiau...
 
Valdininkams gyventojų nuomonė nesvarbi Spausdinti
2011-11-28

Iš Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdžio

Plėsis miesto ribos

Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrajame plane numatytas vienas iš privalomų sprendinių – tai Trakų miesto administracinių ribų keitimas.

Trakų rajono savivaldybės administracija vykdė gyventojų apklausą dėl Trakų miesto administracinių ribų keitimo. Apklausą buvo būtina atlikti teritorijose, kurių ribos keičiamos. Iš daugiau nei šešių šimtų apklaustų Naujasodžio, Babruko, Žaizdrių, Veličkavos, Žukų kaimo gyventojų teigiamai pasisakė tik trisdešimt penki gyventojai. Anot Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjo Antano Česlausko, didžiausi prieštaravimai vyko dėl miesto teritorijai taikomų didesnių mokesčių. Nepaisydama neigiamų apklausos rezultatų, taryba patvirtino sprendimą dėl Trakų miesto administracinių ribų keitimo specialiojo plano rengimo procedūrų tęsimo. Įstatymas numato, jog į apklausos rezultatus galima ir neatsižvelgti. Rengiant planą bus ieškoma būdų vienas gatves prijungti prie miesto, o kitas teritorijas palikti kaimo statusu. Gyventojai turės parengtą planą svarstyti viešame svarstyme. Ribų keitimoplano rengimas, anot A. Česlausko, gali užtrukti net apie du metus.

Skaityti daugiau...
 
„Snoro“ kalėdinė dovana – bankrotas ir nežinia dėl indėlių Spausdinti
2011-12-12

Trakuose lankėsi SEB mobili komanda, kuri priėmė prašymus iš „Snoro“ klientų dėl jiems priklausančių draudimo išmokų pervedimo į SEB banko sąskaitą. Gyventojai nors ir rašo prašymus, tačiau vis dar neužtikrinti, jog atgaus savuosius pinigus

Šių metų pabaiga daugeliui gyventojų – nerami. Jie panikuoja ne dėl neįperkamų kalėdinių dovanų, o dėl to, jog „Snoro“ bankas bankrutavo ir tapo baugu dėl jame įšaldytų indėlių. Kiek ramesni galėtų būti indėlininkai, kurių indėliai patenka į apdraustųjų kategoriją.

Šiomis gruodžio 8-9 dienomis Trakuose, Lietuvos pašto Trakų skyriuje, lankosi SEB mobili komanda – SEB banko darbuotojai, kurie „Snoro“ indėlininkų patogumui atvažiuoja į Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose nėra SEB banko skyrių, ir priims prašymus iš „Snoro“ klientų dėl jiems priklausančių draudimo išmokų pervedimo į SEB banko sąskaitą.

Jau nuo pat gruodžio 8 dienos Trakų pašte prie SEB mobilios komandos stalelio būriavosi suirzę gyventojai. „Pasižiūrėkite, kiek susirinko senjorų, o jiems nei atsisėsti yra kur, nei vandens nėra, jei kam bloga pasidarytų“, – piktinosi trakietė. Gyventojai nors ir rašo prašymus, tačiau vis dar neužtikrinti, jog atgaus savuosius pinigus.

TŽ informacija

Danos Zacharevičienės nuotr.

 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 44
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

Singing courses
Studijos Užsienyje
Torrent
Moteriska avalyne
Poilsines keliones
   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 43 iš 52 
12:49:09 Dec 19, 2011   
Dec 2010 Dec 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba