Slaptai.Lt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
                                     
Naujienos pasauliui apie LietuvąEkonomika ir finansai

Bankai, verslas, pinigai, monopolistaiLietuvos moterys verslininkės verslo patirtimi dalinasi su Gruzijos moterimis

El. paštas Spausdinti

gruzijos_mineralinis_vanduoGruzijos moterys išsiskiria dideliu siekiu mokytis ir dirbti. Itin svarbu yra tai, kad dauguma jų mąsto pozityviai ir, nepaisant sunkumų, stengiasi tobulėti kiekvieną dieną. Su tokiais įspūdžiais iš savaitės trukmės mokymų Gruzijoje grįžo Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos (VU TVM) ekspertai.

Į antrą kartą vykusius mokymus, kurie buvo finansuojami LR Užsienio reikalų ministerijos ir surengti bendradarbiaujant su Kaukazo universiteto verslo mokykla, konkurso būdu buvo atrinkta 20-imt Gruzijos moterų verslininkių iš 9-ių Gruzijos regionų.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Lietuviški prekiniai ženklai skinasi kelią užsienio rinkose

El. paštas Spausdinti

vilmeda_02Išaugus elektroninei prekybai lino gaminiais, lietuviško kapitalo tekstilės įmonė „Linomeda” užsienio rinkoms pristato naują vilnos gaminių prekės ženklą „WoolMe”.

Spalio mėnesį atidarytoje internetinėje parduotuvėje www.WoolMe.com bus prekiaujama Lietuvoje pagamintais vilnoniais pledais ir kitais vilnos gaminiais. Naujasis prekinis ženklas pristatomas JAV, Didžiosios Britanijos ir kitose užsienio rinkose sėkmingai įsitvirtinus lino gaminių elektroninės prekybos parduotuvei www.LinenMe.com.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Tarptautinio verslo finansų studijos – galimybė Klaipėdos specialistams įgyti naujų žinių

El. paštas Spausdinti

klaipeda_777Anot Klaipėdos verslininkų, pajūrio regione jau kuris laikas trūksta stiprių tarptautinio verslo finansų specialistų, turinčių naujausių žinių. Į Klaipėdą atplaukia vis daugiau laivų iš užsienio šalių, per uostą eina pagrindinės laivybos linijos į Vakarų Europos, Pietryčių Azijos ir Amerikos žemynų uostus, tiesiogiai su Klaipėdos uosto veikla yra susiję daugiau kaip 800 įmonių.

Kaip tvirtina Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benediktas Petrauskas, Lietuvos rinkai vis labiau prisitaikant prie pasaulinių verslo standartų, jaučiamas vis didesnis poreikis žmonių, kurie išmanytų darbo tarptautinėje erdvėje subtilybes ir gebėtų sėkmingai joje darbuotis. „Verslas pastaruoju metu vis intensyviau keliasi į virtualią erdvę, tampa vis globalesnis. Nebėra svarbu, iš kokio pasaulio kampelio jis koordinuojamas. Natūralu, jog tarptautinio verslo finansų specialistai Klaipėdoje ypač reikalingi, nes tinkamas finansų valdymas yra strategiškai svarbus kiekvienai įmonei, ypač plėtojančiai tarptautinius santykius“, - kalbėjo B. Petrauskas.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Iniciatyva „Varom už Lietuvą“ susilaukė didžiausio gyventojų susidomėjimo

El. paštas Spausdinti

kamuolys_krepsinioTarp visų krepšinio čempionato metu Lietuvoje vykusių akcijų, ,,Varom už Lietuvą“ renginius stebėjo ir į juos įsitraukė daugiausia gyventojų, rodo rinkos tyrimų bendrovės ,,Norstat“ atlikta apklausa. Nemažo dėmesio ir susidomėjimo sulaukė ir Eurobasket 2011 Kamuolių mušinėjimo rekordas, kita ,,Iki“ akcija ,,Oficiali Lietuvos krepšinio medalių kolekcija“.

Rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje atliktos apklausos duomenimis, ,,Varom už Lietuvą“ akciją pastebėjo 85 proc. apklaustųjų, 76 proc. įvardino ,,Oficialią Lietuvos krepšinio medalių kolekciją“, panaši respondentų dalis - 75 proc.- Kamuolių mušinėjimo rekordą, o 56 proc. – „Maxima dovanų kamuolį“.  Tuo tarpu klausiant, kurios iš šių akcijų labiausiai įtraukė ir sudomino lietuvius, skirtumai buvo ženklesni: atsakymų suvestinėje išsiskyrė ,,Varom už Lietuvą“, paminėta 52 proc. apklaustųjų (Eurobasket 2011 Kamuolių mušinėjimo rekordas – 35 proc., ,,Oficiali Lietuvos krepšinio medalių kolekcija“  - 33 proc.,  ,,Maxima dovanų kamuolys“ –  12 proc. apklaustųjų).

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Mažeikiškiai ieško verslo plėtros galimybių Gruzijoje

El. paštas Spausdinti

saakasvislis_veliavaĮpusėjus rudeniui Mažeikių verslininkų asociacijos (MVA) nariai lankėsi Gruzijoje, kur domėjosi verslo plėtros galimybėmis. Kelionės metu penkiolika MVA narių atstovų susitiko su Gruzijoje jau dirbančiomis Lietuvos kompanijomis bei užmezgė naujus verslo kontaktus su vietiniais verslininkais.

Ypatingo dėmesio lietuviai sulaukė „Kontaktų mugėje“, kurioje dalyvavo daugelis vietos verslininkų bei verslą koordinuojančių organizacijų, o taip pat Lietuvos konsulas Gruzijoje - Borisas Gamrekeli. MVA prezidentas ir didžiausios bei moderniausios valgomųjų ledų gamintojos Baltijos šalyse UAB „Ingman ledai“ generalinis direktorius Virgilijus Radvilas Gruzijoje pristatė asociacijos veiklą bei domėjosi vietinės ledų rinkos ypatumais.

Komentarai (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 


Puslapis 1 iš 17

Videostudija

Fotogalerija

Tautos ir likimai


Žymėti ir dalintis

Už teisingumą

Reklaminis skydelis

Statistika

Portalo lankytojai iš viso atvertė puslapių : 2542776
Dabar lankosi:  svečių - 58 
Reklaminis skydelis
Tinklink baneris
       Butu nuoma
       eSports zaidimai
       Butų remontas
       Apsaugos sistemos

      PASIEKIMAI


       Personalas.net
       Milijonieriaus testas
       Darbas, darbo!
       Permainų knyga
Rodoma versija 110 iš 128 
1:20:48 Oct 24, 2011   
Feb 2009 Jun 2014
Sąrašas   Archyvas   Pagalba
http://www.slaptai.lt/