seniūnijos
Geriausiems Rūdiškių gimnazistams – kelionė Spausdinti
2011-10-14

 

Ventės ornitologinės stoties muziejuje

Spalio 1 dieną, įsibėgėjus rudeniui, nors taip nesinori pamiršti vis tolstančios vasaros ir saulės spindulių, kurių su kiekviena diena trūksta vis labiau, savaitgaliui paįvairinti Rūdiškių gimnazijos administracija pakvietė pirmūnus ir tiesiog aktyvius mokinius paskutinį kartą šiemet aplankyti jūros, su ja atsisveikinti.

Kelionė vyko Panemune, per langą driekėsi įspūdingo grožio panorama. Kelionės vadovė mokiniams pasakojo įvairias legendas, aiškino apie pravažiuojamų objektų kilmę, reikšmę. Sustoti visur, deja, nebuvo galima, nes para turi tik 24 valandas (tiesa, kelionei nei tiek nebuvo skirta), o lankytinų vietų tiek daug!

Skaityti daugiau...
 
Dirbti su jaunimu – išgyventi jaunystę antrą kartą (II) Spausdinti
2011-10-14

 

Bibliotekos organizuojami renginiai sudomina įvairaus amžiaus lentvariečius. Renginį veda bibliotekininkė Rūta Minkevičienė

Vienareikšmiškai teigti, jog Lentvaryje jaunimui nėra ką veikti – neobjektyvu. Yra specialistai, yra ir veiklos. Galbūt specializuotos, siauros, bet turiningos, prasmingos ir labai naudingos. Ir įvairaus plauko jaunimas veikia, dalyvauja konkursuose, projektuose, laimi ar pralaimi nesvarbu, svarbu – dalyvauja. Su jais dirba kvalifikuoti specialistai, skiriantys didelę dalį savo laisvalaikio jaunimo užimtumui skatinti.

Ką siūlo biblioteka šiandien?

Lentvario viešojoje bibliotekoje dirba keturios darbuotojos: vedėja Kristina Mečkovska bei bibliotekininkės Rūta Minkevičienė, Vilma Kmitienė, Rasa Zdanevičienė. Dėl kryptingos ir įdomios veiklos – padaugėjo projektų bei užsiėmimų su vaikais, jaunimu ir vyresnio amžiaus gyventojais – ši įstaiga sulaukia vis didesnio lentvariečių, ypač jaunimo, susidomėjimo.

Skaityti daugiau...
 
Trakuose lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Spausdinti
2011-10-14

 

Arkadijus Goldinas (dešinėje) ministrui aiškina apie ligoninės problemas

Spalio 6 d. Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys su darbo vizitu lankėsi Trakų ligoninėje ir Trakų pirminės sveikatos priežiūros centre (toliau – PSPC). Vizito tikslas buvo pasižiūrėti, kokie darbai už investicines lėšas yra padaryti, kokie daromi ir kokius darbus dar būtina atlikti. Po vizito ministras sakė esąs patenkintas tuo, ką pamatė.

Skaityti daugiau...
 
Šventiškos pamokos Paluknio mokykloje Spausdinti
2011-10-07

 

Dvyliktokai globėjiškai apsupo savo auklėtoją Nataliją Pumputytę

Spalio 5-ąją Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos bendruomenė, kaip ir kitos ugdymo įstaigos, minėjo Tarptautinę mokytojų dieną.

Skaityti daugiau...
 
Derliaus linksmybės Onuškyje Spausdinti
2011-10-07

Onuškio vaikų darželio auklėtiniai

Liaudies išmintis sako: „Turgus be žydo kaip sriuba be druskos“, o dar Onuškyje – miestelyje, praeityje garsėjusiam savo turgumis. Svarbiausia miestelio prekybos vieta nuo seno buvo turgaus aikštė ir aplink ją išsidėsčiusios užeigas, kurias dažniausiai lankė žydai.

Ir atsitik taip, kad po daugelio daugelio metų, šiemet, spalio 1 d., žydelis Moiša atidarė Onuškyje užeigą, juk būtent tądien miestelyje šurmuliavo „Onuškio kermošius 2011“. Žinodamas, kad tokią dieną vienas nespės suktis, Moiša pasisamdė dvi žvitrias padėjėjas (Rima Blikertienė, Zita Aniulienė).

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis1234567SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 7
 
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 16 iš 34 
1:03:40 Oct 17, 2011   
Oct 2010 Oct 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba