seniūnijos
Panika dėl kompensacijų už šildymą Spausdinti
2011-10-07

 Antradienį lentvariečiai buvo užgulę socialinių darbuotojų kabineto duris

Socialiniams darbuotojams sunkus metas. Pas juos plūsta gyventojai, įbauginti didėjančių mokesčių už šilumos energiją. Antai antradienį Lentvario seniūnijoje prie socialinių darbuotojų kabineto nuo ankstyvo ryto eilėje laukė kelios dešimtys žmonių. Laukiantys, daugiausia pensininkai, buvo nepatenkinti ir pikti ilgu laukimu. Lentvario seniūnijoje šiuo metu dirba dvi socialinės darbuotojos: Irena Zarubaitė ir Eglė Jasiukevičienė.

Skaityti daugiau...
 
Šventiškos pamokos Paluknio mokykloje Spausdinti
2011-10-07

 

Dvyliktokai globėjiškai apsupo savo auklėtoją Nataliją Pumputytę

Spalio 5-ąją Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos bendruomenė, kaip ir kitos ugdymo įstaigos, minėjo Tarptautinę mokytojų dieną.

Skaityti daugiau...
 
Derliaus linksmybės Onuškyje Spausdinti
2011-10-07

Onuškio vaikų darželio auklėtiniai

Liaudies išmintis sako: „Turgus be žydo kaip sriuba be druskos“, o dar Onuškyje – miestelyje, praeityje garsėjusiam savo turgumis. Svarbiausia miestelio prekybos vieta nuo seno buvo turgaus aikštė ir aplink ją išsidėsčiusios užeigas, kurias dažniausiai lankė žydai.

Ir atsitik taip, kad po daugelio daugelio metų, šiemet, spalio 1 d., žydelis Moiša atidarė Onuškyje užeigą, juk būtent tądien miestelyje šurmuliavo „Onuškio kermošius 2011“. Žinodamas, kad tokią dieną vienas nespės suktis, Moiša pasisamdė dvi žvitrias padėjėjas (Rima Blikertienė, Zita Aniulienė).

Skaityti daugiau...
 
Aukštadvaryje šurmuliavo rudens mugė Spausdinti
2011-10-07

 

Jaunasis ūkininkas Saulius Mikulskas siūlė įsigyti naminių paukščių

Praėjusį šeštadienį Aukštadvario miestelio aikštė buvo pilna – čia vyko rudens mugė „Jomarkas – 2011“. Į ją susirinko seniūnijos gyventojai bei svečiai, prekybininkai bei pirkėjai. Pardavėjų gausa leido išsirinkti labiausiai patinkančią prekę. Margavo užrašai: Rūdiškių Karpovičių ekologinis ūkis, Aukštadvario žemės ūkio mokykla, Ūbiškių kaimas, Čižiūnų socialinių paslaugų centras, Trakų neįgaliųjų užimtumo centras, Bijūnų bendruomenė, Alytaus duona, Dr. Algirdo Amšiejaus medelynas ir kt. Čia buvo galima įsigyti sodinukų, ūkininkų užaugintų sodo ir daržo gėrybių: obuolių, kriaušių, vynuogių, bulvių, svogūnų, paprikų, pomidorų, moliūgų ir kt., medaus, duonos ir pyrago gaminių, medžio, keramikos dirbinių, naminių paukščių...

Skaityti daugiau...
 
Profesinės patirties mokomės iš norvegų ir danų Spausdinti
2011-09-23

 

Iš kairės: Švietimo centro direktorė Nijolė Lisevičienė (antra), savivaldybės meras Vincas Kapočius ir LR Seimo narys Jonas Liesys su svečiais iš Norvegijos ir Danijos

Nors Lietuvoje įsteigta daug profesinio informavimo tašskų, bet šios srities specialistai dar tik pradedami rengti M. Romerio universitete. Rajono mokyklose veikia PIT-ų, kurių vienas – Trakų švietimo centre. Šio taško darbą organizuoja psichologė Kira Solovjovienė ir psichologės asistentė Sigita Čirvinskaitė. Mokykliniai PIT-ai dirba su moksleiviais, tačiau neteikiamos profesinio informavimo ir konsultavimo paslaugos mokyklas baigusiems, bet savo gyvenimo kelio nepasirinkusiems bei vyresniems, kurie nori keisti profesiją, siekti karjeros. Tad mūsų centro darbuotojai turi ambicijų iš taško tapti karjeros centru, gebančiu plėsti veiklą ir teikti paslaugas platesniam ratui rajono gyventojų. Savaime suprantama, kad norint padėti kitiems, būtina turėti pakankamai žinių, patirties.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis1234567SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 7
 
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 15 iš 34 
20:02:18 Oct 9, 2011   
Oct 2010 Oct 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba