Miestų partnerių delegacija brėžė naujus planus Spausdinti
2011-09-23

 

 Bendroje nuotraukoje – Trakų neįgaliųjų užimtumo centro 10-mečio minėjimo šventės dalyviai

Trakuose rugsėjo 20-22 dienomis viešėjo jungtinė miestų partnerių – Reinės, Bernburgo (Vokietija) ir Bornės (Olandija) delegacija. Svečiai su rajono savivaldybės vadovais bei specialistais aptarė tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

Pirmąją vizito dieną bendros veiklos kryptys buvo aptartos už apskritojo stalo. Svečiai pristatė svarbiausius šio bendradarbiavimo aspektus: klimato saugos projektus, socialinio darbo, bendrų mokymų, sporto mainus.

Rugsėjo 21-ąją gausi svečių delegacija sugužėjo į Trakų neįgaliųjų užimtumo centro įkūrimo 10-mečio paminėjimo ir naujųjų dirbtuvių atidarymo iškilmes. Čia prie delegacijos prisijungė specialiai šia proga atvykusi Reinės merė Andželika Kordfelder. Gausiai susirinkusius svečius sutiko ir kartu pasidžiaugė jubiliejumi Trakų neįgaliųjų užimtumo centro direktorius Juozas Norinkevičius. Ypač nuoširdžiai centro darbuotojus bei lankytojus sveikino Reinės miesto vadovė A. Kordfelder, kitų miestų partnerių atstovai. Gerų žodžių ir linkėjimų sulaukta neatsitiktinai – Trakų neįgaliųjų užimtumo centras kūrėsi mokantis naujų socialinio darbo organizavimo formų būtent iš užsienio partnerių.

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinei turizmo dienai – šventė „Tegyvuoja Trakai“ Spausdinti
2011-09-16

Rugsėjo 23-25 d. ir spalio 1-ąją Trakuose siaus gausybės renginių šėlsmas, skirtas Tarptautinei turizmo dienai. Visą savaitgalį vilios jų neįtikima gausa ir įvairovė. Tai dar viena didelė šventė Trakuose, kuri simboliškai baigs vasaros turizmo sezoną.

Rugsėjo 23 d.

Tarptautinė irklavimo regata „Baltic Cup“, Galvės ežeras, Trakai. Daugiau informacijos www.lif.lt

Rugsėjo 24 d.

11.00 val. – Orientacinis žaidimas „Trakų miesto labirintais“ (starto vieta prie Trakų rajono kultūros rūmų, Vytauto g. 69). Organizatoriai: LSDJS Trakų rajono skyrius, Trakų gidų klubas „Bartai“. Registracija el. paštu (iki rugsėjo 22 d.): Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , mob. tel. 8 684 86 182.

16.00 val. – IV tarptautinis riterių turnyras Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti (Trakų salos pilyje).

Skaityti daugiau...
 
Paraginti tvarkytis namų vaiduoklių savininkai Spausdinti
2011-09-16

 

Trakų rajono savivaldybės meras Vincas Kapočius (pirmas iš kairės), savivaldybės administracijos direktorė Asta Kandratavičienė (antra iš kairės) kvietė kartu spręsti apleistų pastatų problemas

Apleisti, neprižiūrimi būstai darko gražėjančių Trakų veidą. Gali pasirodyti, kad šie namai vaiduokiai tiesiog neturi šeimininkų. Tačiau Trakai pernelyg geidžiama vieta gyventi ar turėti nekilnojamąjį turtą, kad taip iš tikrųjų būtų. Neatsitiktinai šie vaiduokliai stūkso ne kur nors užkampiuose, o gerose ir vaizdingose vietose.

Tad kas gi trukdo atgaivinti, sutvarkyti namus? Ši problema buvo išsamiai nagrinėta Trakų rajono savivaldybėje, sukvietus apleistų būstų savininkus. Pastebėtina, kad daugelio šių būstų savininkai sudaro toli gražu ne skurstančių Lietuvos piliečių įspūdį.

Skaityti daugiau...
 
Diskusijos dėl „Nord Stream“ dujotiekio poveikio aplinkai Spausdinti
2011-09-16

 

Radvilė Moekūnaitė

Rugsėjo 9 d. Europos Parlamento Peticijų komitete vėl buvo keliamas Baltijos jūros dugnu tiesiamo „Nord Stream“ dujotiekio poveikio aplinkai klausimas. Posėdyje svarstyti tolimesni veiksmai, kurių Europos Komisija turėtų imtis siekdama užtikrinti, kad dujotiekis nekenktų Baltijos jūros ekosistemai.

Posėdyje dalyvavusi Europos Parlamento narė Radvilė Morkūnaitė atkreipė Europos Komisijos atstovų dėmesį į Baltijos jūroje pastaruoju metu grėsmingai išaugusius kai kuriuos užterštumo parametrus ir teiravosi, kaip toliau ketinama vykdyti aplinkos taršos stebėseną.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 28
 
Reklaminis skydelis
 

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

Trakų žemė Nr.3
Trakų žemė Nr.3
2011-08-16
Trakų žemė Nr.2
Trakų žemė Nr.2
2011-08-16
Trakų žemė Nr.1
Trakų žemė Nr.1
2011-08-16
Trakų žemė Nr.31
Trakų žemė Nr.31
2011-08-16
Trakų žemė Nr.32
Trakų žemė Nr.32
2011-08-16

Reklama

   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 31 iš 52 
4:44:09 Sep 26, 2011   
Sep 2010 Sep 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba