SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-09-26 nr. 816

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Kristina Pipiraitė
Ženklas, mitas, miestas
12

Muzika 
• Vytautė Markeliūnienė
Ir dar kartą „Tūkstančio simfonija“
2
• Goda Rupeikaitė
Sugrįžusi „Ugnies medžioklė su varovais“
1
• Naujasis LNOBT sezonas
• Helmutas Šabasevičius
Lietuvos primabalerina – Suomijos baleto spektaklyje
• Įsisiūbavo penktosios „Sirenos“
• KONCERTAI

Dailė 
• Agnė Narušytė
Bekalbiai susirašinėjimai
23
• Velniškai gera šiuolaikinio meno politika5
• Monika Krikštopaitytė
Nesibaigiantis ropojimas
9
• PARODOS2

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Audronis Liuga
Akistata su kitkuo
7
• Andrius Jevsejevas
Tigrinės lelijėlės
• SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Živilė Pipinytė
Autorinio kino šaknys gilios
• Takoskyros pranašumai3
• „Guten Film!“
 KINO REPERTUARAS

Pastebėjimai 
• Paulina Pukytė
Šiuolaikinis eilinio žiūrovo šokis
12

Anonsai 
• Lietuvos vardo tūkstantmečiui
• Kultūrininkų akcija „Nebalsuoji – nesiskųsk“3
• 5-asis Tarptautinis vaikų ir jaunimo filmų festivalis

Kinas

KINO REPERTUARAS

[skaityti komentarus]


Vilnius


Forum Cinemas Vingis
26—X. 2 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.
Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 11.30, 13.40, 15.50, 18, 20.10, 22.15
Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11.10, 13.30, 15.40, 17.50, 20, 22.10
26 d. — 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 14.10, 16.40, 21.40; 27—X. 4 d. — 14.10, 16.40, 19.10, 21.40
X. 2 d. — Beldžiant į dangaus vartus (Vokietija) — 18.50
26—X. 1 d. — Teisė žudyti (JAV) — 11.50, 14.10, 16.30, 19.20, 21.40; X. 2 d. — 11.50, 14.10, 16.30, 21.40
26—X. 2 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.20, 13.50, 18.20; Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 16, 20.40; Pavojingasis Bankokas (JAV) — 12.10, 14.30, 16.50, 19, 21.20; 26, 29—X. 2 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 13.50, 16.10, 18.50, 21.10; 27, 28 d. — 11.40, 13.50, 16.10, 18.50, 21.10; 26, 29—X. 2 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 15.50, 21 val.; 27, 28 d. — 11.30, 15.50, 21 val.; 26—X. 2 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 13.40, 18.40; Veidrodžiai (JAV) — 14.20, 19.20; Ieškokit Gudručio! (JAV) — 16.40, 21.50; Garbė režisieriui! (Japonija) — 16.30, 21.30; 26—X. 1 d. — Maištingoji Ana (Ispanija) — 14, 18.50; X. 2 d. — 14 val.

Forum Cinemas Akropolis
26—X. 2 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.05, 13.30, 16, 18.30, 21 val.
Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 10.40, 12.40, 14.50, 17, 19.10, 21.30
Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.50, 13, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
Teisė žudyti (JAV) — 11.30, 13.50, 16.10, 18.20, 20.40; Įbroliai (JAV) — 11.20, 13.40, 15.50, 18.10, 20.30; 26, 29—X. 2 d. — Veidrodžiai (JAV) — 14.30, 19 val.; 27, 28 d. — 10.10, 14.30, 19 val.; 26—X. 2 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 12.30, 17, 21.20; 26, 29—X. 2 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 12.40, 14.40, 16.50, 18.50, 21.10; 27, 28 d. — 10.30, 12.40, 14.40, 16.50, 18.50, 21.10; 26—X. 2 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.20, 14.20, 18.40; Keistuolis Deivas (JAV) — 12.30, 16.40, 20.50

„Skalvijos“ kino centras
Vaikų ir jaunimo filmų festivalis
26 d. — Konkursinė programa — 14 val.; 26 d. — Neryšio zona (Islandija, Norvegija) — 16 val.; 29 d. — 17 val.; 26 d. — Vanadža (Indija) — 18 val.; X. 2 d. — 16.30; 27, 29 d. — Kur dingo Vinkės arkliukas? (Nyderlandai) — 12 val.; X. 1 d. — 15 val.; 27 d. — Antonia (Brazilija) — 18 val.; X. 1 d. — 19 val.; 28 d. — Klasė (Estija) — 16.30; 29 d. — 19 val.; 30 d. — 17 val.; X. 2 d. — 19 val.; 27 d. — Keitas (JAV) — 16 val.; 30 d. — 19 val.; 27 d. — Gatvės vaikai (Švedija) — 14 val.; 30 d. — 12 val.; 28 d. — Už debesų (Portugalija) — 12 val.; 30 d. — 14 val.; 28 d. — Internatas (Tailandas) — 14 val.; X. 2 d. — 14 val.; 28 d. — Dania ir Disė (Nyderlandai, Belgija) — 18.30; X. 1 d. — 17 val.; 26 d. — Bekraštė istorija (Indija, D. Britanija, JAV) — 20.10; 27 d. — 19.50; 29, 30, X. 1, 2 d. — 21 val.
28 d. — Muilo vagys (Italija) — 20.30
29 d. — Veneros grožis (Prancūzija) — 15 val.

Ozo kino salė
26 d. — Atostogos Romoje (JAV) — 18 val.; 27 d. — Džiaze tik merginos (JAV) — 16 val.; 29 d. — Nebaigta pjesė mechaniniam pianinui (Rusija) — 18 val.; 30 d. — Žmogus — dramblys (Anglija, JAV) — 18 val.; X. 1 d. — Kuklus buržuazijos žavesys (Prancūzija, Ispanija, Italija) — 18 val.; 2 d. — Evangelija pagal Matą (Italija) — 18 val.; 3 d. — Šių dienų Apokalipsė (JAV) — 18 val.


Kaunas


Forum Cinemas
26, 27 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.30, 21, 23.30; 28—X. 2 d. — 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.
26, 27 d. — Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30, 23.40; 28—X. 2 d. — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30
26—X. 2 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.40, 13, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40
26—X. 2 d. — Vokiečių kino festivalis
26, 27 d. — Sakalo akis (JAV) — 22.50
30 d. — Beldžiant į dangaus vartus (Vokietija) — 17.40
26—X. 2 d. — Teisė žudyti (JAV) — 11.10, 13.20, 15.40, 18, 20.20; Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 10.50, 15.20, 19.40; 26—29, X. 1, 2 d. — Įbroliai (JAV) — 10.20, 12.50, 17.40, 19.55; 30 d. — 10.20, 12.50, 19.55; 26—X. 2 d. — Veidrodžiai (JAV) — 15, 22.10; Pavojingasis Bankokas (JAV) — 13.10, 17.30, 21.50; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.20, 13.40, 16.10

Cinamonas
26—X. 2 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15;
Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 12.45, 15, 17.15, 19.30, 21.45; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.45, 13, 15.15, 17.30; Erotinė Richardo istorija (Prancūzija) — 20.30, 22.15; Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 16, 19.45, 22 val.; Pavojingasis Bankokas (JAV) — 12.15, 16.45, 21.15; Galingasis Stenas (JAV) — 13.45, 18.15; Griaustinis tropikuose (JAV) — 14.30, 19 val.; Keistuolis Deivas (JAV) — 10.45; Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.30


Klaipėda


Cinamonas
26—X. 2 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15;
Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 12.45, 15, 17.15, 19.30, 21.45; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.45, 13, 15.15, 17.30; Teisė žudyti (JAV) — 14.30, 19, 21.15; Įbroliai (JAV) — 12.15, 16.45, 19.45, 22 val.; Erotinė Richardo istorija (Prancūzija) — 20.15, 22 val.; Atsitiktinė santuoka (JAV) — 16.15, 20.45; Pavojingasis Bankokas (JAV) — 14, 18.30; Galingasis Stenas (JAV) — 11.45; Griaustinis tropikuose (JAV) — 15.45, 18 val.; Keistuolis Deivas (JAV) — 10.45, 13.30; Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.15


Šiauliai


Saulė
26 d. — Mirties lenktynės (JAV); Adrenalinas (JAV) — 21 val.; 26—X. 2 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 11 val.; Mirties lenktynės (JAV) — 12.45, 14.50, 17,19.10, 21.20

Atlantis Cinemas
I salė
26—X. 2 d. — Įbroliai (JAV) — 11.15, 13.15, 17.15; Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 15.15, 19.15, 21.15

II salė
26—X. 2 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11, 12.45, 14.30, 16.15, 18 val.
Teisė žudyti (JAV) — 19.45, 21.45
Laikas
19—25 d. — Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11 val.; Griaustinis tropikuose (JAV) — 13, 21 val.; Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 15, 19 val.; Lengvi pinigai (Prancūzija) — 17 val.


Panevėžys


Garsas
26—X. 2 d. — Hankokas (JAV) — 11.30, 15.05, 20.15; 26—X. 1 d. — Lengvi pinigai (Prancūzija) — 13.15, 18.25; X. 2 d. 13.15
26—X. 1 d. — Nepažįstamieji (JAV) — 16.50, 22 val.; X. 2 d. — 22 val.
X. 2 d. — V. Mainelytės vakaras. Filmas „Velnio nuotaka“ (rež. A. Žebriūnas) — 17.30

Mažoji salė
26—X. 2 d. — Artuas ir minimukai (Prancūzija) — 12.50, 14.50; Paukštis, kuris neskraido (Nyderlandai) — 18.15; 26—X. 1 d. — Velnio nuotaka (rež. A. Žebriūnas) — 11.20, 16.45; X. 2 d. — 11.20; Muzika, suradusi mus (JAV) — 19.55; X failai: noriu tikėti (JAV) — 21.45

Babilonas
26, 27 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.40, 21, 23.20; 28—X. 2 d. — 11, 13.30, 16, 18.40, 21 val.
26, 27 d. — Hitler kaput (Rusija, Ukraina) — 10.20, 14.20, 18.20, 20.10, 22, 23.50; 28— X. 2 d. — 10.20, 14.20, 18.20, 20.10, 22 val.
26—X. 2 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 12.20, 16.20
26, 27 d. — Sakalo akis (JAV) — 23.59
Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.40, 12.50; 26, 29—X. 2 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 15.10; 26—X. 2 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 17.20; Teisė žudyti (JAV) — 19.30; Veidrodžiai (JAV) — 21.40; 27, 28 d. — La Troškinys (JAV) — 15 val.


Marijampolė


Spindulys
26, 28–X. 2 d. — Mumija: Dakono imperatoriaus kapas (Vokietija, Kanada, JAV) — 15 val.; 27 d. — 13, 15 val.
26–X. 1 d. — Veidrodžiai (JAV) — 17.30, 20 val.; X. 2 d. — 17.30
28 d. — Bitės filmas (JAV) — 13 val.
X. 2 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 20 val.

Mažoji salė
26, 28 — X. 2 d. — Bitės filmas (JAV) — 15.15; 27 d. — 13.15, 15.15
26, 27, 29–X. 2 d. — Reikalai Briugėje (D. Britanija, Belgija) — 17.15, 19.15 val.; 28 d. — 13.15, 17.15, 19.15
 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 85 iš 85 
7:51:54 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba