SEPTYNIOS MENO DIENOS

2004-04-23 nr. 611

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Tarp stebuklo ir savicenzūros4

Muzika 
• Jurgita Skiotytė
Ištikimi Lietuvos kultūros ambasadoriai
6
• Jūratė Terleckaitė
Žvelgiant į britų šokio vitriną
• Giedrius Kiaulakis
Metalistų fenomenas
44
• in memoriam
Atsisveikinant su Vlada Mikštaite
1
• "The New York Times" apie Onutę Narbutaitę
• Londonas–Vilnius: savuosius talentus "susigrąžinant"1
• LTV muzikinės laidos1
• KONCERTAI

Dailė 
• in memoriam
Mūsų dailės vienišius
1
• Nijolė Nevčesauskienė
Dailininko knyga
2
• Aušra Traškelytė
Spalvota banalybė
1
• Donatas Baušys
Šeima ne tik namuose, bet ir mene
1
• PARODOS1

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Krystianas Lupa: kelionė į nepasiekiama2
• Teatro primadonos gimtadienis2
• Oskaro Koršunovo teatras keisis1
• Tarptautinis teatro projektas "Besimokanti Europa" Vilniuje
 TEATRAI

Kinas 
• Armėnų kino vakaras "Skalvijoje"
• KINO REPERTUARAS

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

TEATRAI

balandžio 23–gegužės 2

[skaityti komentarus]

Vilnius

Nacionalinis operos ir baleto teatras

23 d. 18 val. - P. Čaikovskio "GULBIŲ EŽERAS". Dir. - A. Šulčys

24 d. 18 val. - G. Verdi "RIGOLETAS". Muz. vad. ir dir. - M. Staškus

25 d. 12 val. - K. Chačaturiano "ČIPOLINAS". Dir. - A. Šulčys

28 d. 18 val. - F. Lehįro "LINKSMOJI NAŠLĖ". Dir. - J. Aleksa

29 d. 18 val. - M. Urbaičio "ACID CITY". Dir. - M. Staškus

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

23, 25 d. 18 val. - "GIESMĖ APIE VORUTOS VILKOLAKĮ MINDAUGĄ". Rež. - V. Grigolis

24 d. 18 val. - W. Shakespeare’o "RIČARDAS III". Rež. - R. Tuminas

27, 28 d. 18 val. - "KALKVERKAS" (pagal Th. Bernhardą). Rež. - K. Lupa (Krokuvos senasis teatras)

Mažoji salė

24 d. 17 val. - Sofoklio "ANTIGONĖ". Rež. - B. Marcinkevičiūtė

25 d. 17 val. - D. Charmso "STOP MAŠINA". Rež. - S. Mykolaitis

26 d. 18 val. - I. Villqisto "HELVERIO NAKTIS". Rež. - J. Vaitkus

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

Gedimino pr. 22

23 d. 18 val. Alytuje, 24 d. 18 val. Kaune - B. Srbljanovic "ŠEIMYNINĖS ISTORIJOS". Rež. - R. Tuminas

28, 29 d. 18 val. - M. Ivaškevičiaus "MADAGASKARAS". Rež. - R. Tuminas

30 d. 18 val. - A. Slapovskio "PASAULIO KRAŠTAS". Rež. - B. Latėnas

Oskaro Koršunovo teatras

27 d. 18 val. Kauno Girstučio kultūros rūmuose - W. Shakespeare’o "ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJETOS ISTORIJA". Rež. - O. Koršunovas

Valstybinis jaunimo teatras

23, 24 d. 18 val. - X. Durringerio "IŠTISŲ DIENŲ, IŠTISŲ NAKTŲ KRONIKOS". Rež. - I. Jonynas

24 d. 12 val. - "PELIUKAS MUZIKANTAS". Rež. ir dail. - V. Mazūras (Salė 99)

25 d. 12 val. - N. Lange "SNIEGO KARALIENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

25 d. 18 val. - L.S. Černiauskaitės "LIUČĖ ČIUOŽIA". Rež. - A. Latėnas

29 d. 18 val. - R. Blaumanio "SIUVĖJŲ DIENOS SILMAČIUOSE". Rež. - P. Gaidys

Rusų dramos teatras

23 d. 18 val. - C. Magnier "NEDELSDAMA APSIRENKITE, MADMUAZEL!". Rež. - J. Popovas

24 d. 18 val. - N. Gogolio "VEDYBOS". Rež. - A. Čerpinas

25 d. 12 val. - L. Ustinovo, O. Tabakovo "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Rež. - J. Popovas

25 d. 18 val. - PREMJERA! R. Cooney "NR. 13". Rež. - E. Murašovas

29 - V. 1 d. 18 val. - projektas "BESIMOKANTI EUROPA"

"Lėlės" teatras

24 d. 12 val. - "JUODOJI VIŠTA". Rež. - R. Driežis

25 d. 12 val. - "CIRKAS YRA CIRKAS". Rež. ir dail. - V. Mazūras

Mažoji salė

24 d. 14 val. - "DAILIDĖ, PERKŪNAS IR VELNIAS". Rež. - R. Driežis

25 d. 14 val. - "RAUDONKEPURĖ". Rež. - V. Mazūras

Vilniaus senamiesčio teatras

Naugarduko g. 20

24, 30 d. 18 val. - PREMJERA! K.I. Gałczyńskio "ŽALIOJO ŽĄSINĖLIO TEATRAS II". Rež. ir dail. - A. Mikutis

Keistuolių teatras

23, 24 d. 19 val. - "PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI". Rež. - A. Giniotis

25 d. 12 val. - "MIKĖ PŪKUOTUKAS". Rež. - S. Mykolaitis

VGTU teatras-studija "Palėpė"

Trakų g. 1

25 d. 16 ir 18 val. - J. Cocteau "Orfėjas". Rež. - V. Matusevičiūtė

Kaunas

Valstybinis akademinis dramos teatras

23 d. 18 val. - F. Garsia Lorcos "DONJA ROSITA, ARBA GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas

24 d. 18 val. - PREMJERA! A. Millerio "PRAGARO KATILAS". Rež. - R. Atkočiūnas

25 d. 12 val. - U. Giula "MĖLYNASIS ŠUNYTIS". Rež. - A. Kurienius

25 d. 18 val. - A. Saalbach "ŠOKIŲ PAMOKA". Rež. - M. Kimelė (Latvija)

25 d. 18 val. - J.L. Lagarce’o "TOLIMA ŠALIS". Rež. - G. Varnas

29, 30 d. 17 val. - PREMJERA! F. Dostojevskio "NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ". Rež. - G. Varnas

Valstybinis muzikinis teatras

24 d. 18 val. - J. Offenbacho "ORFĖJAS PRAGARE". Dir. - V. Visockis

25 d. 12 val. - S. Prokofjevo "PELENĖ". Dir. - V. Visockis

25 d. 18 val. - G. Kuprevičiaus "KIPRAS, FIODORAS IR KITI". Rež. - G. Padegimas

28 d. 18 val. - F. Lehįro "PAGANINIS". Dir. - A. Šulčys

29 d. 18 val. - F. Lehįro "GRAFAS LIUKSEMBURGAS". Dir. - J. Geniušas

Jaunimo kamerinis teatras

23 d. 18 val. - J. Anouilho "ORKESTRAS". Rež. - S. Rubinovas

24, 25 d. 18 val. - F. Rabelais "GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS"

27 d. 11, 18 val. - D. Čepauskaitės "NAUJI KARALIAUS DRABUŽIAI"

Lėlių teatras

24 d. 12 val. - "ŽIRAFA SU KOJINĖMIS". Rež. - G. Radvilavičiūtė

25 d. 12 val. - G. Januševskos, J. Vilkovskio "TIGRIUKAS PETRIKAS". Rež. - A. Stankevičius

Klaipėda

Dramos teatras

Didžioji salė

Juozo Miltinio dramos teatro spektakliai

23 d. 18 val. - H. Boičevo "TITANIKO" ORKESTRAS". Rež. - A. Pociūnas

24 d. 18 val. - Moličre’o "SKAPENO KLASTOS". Rež. - R. Teresas

25 d. 12 val. - "BATUOTAS KATINAS". Rež. - V. Kupšys

25 d. 18 val. - J. Balasko "GIRTA NAKTIS". Rež. - V. Kupšys

29 d. 17.30 - tarptautinis šokių festivalis "Šokis - bežodė poezija"

Muzikinis teatras

23 d. 18 val. - "Pavasarinė jaunųjų talentų fiesta". O. Nicolaji "VINDZORO ŠMAIKŠTUOLĖS". Dir. - D. Pavilionis

24 d. 18 val. - J. Bocko "SMUIKININKAS ANT STOGO". Dir. - S. Domarkas

25 d. 17 val. - PREMJERA! G. Verdi "RIGOLETAS". Dir. - S. Domarkas, rež. - R. Banionis, dail. - S. Bocullo

29 d. 18 val. - "Pavasarinė jaunųjų talentų fiesta". G. Puccini "SESUO ANDŽELIKA". Dir. - D. Pavilionis

Šiauliai

Dramos teatras

23 d. 18 val. - Moličre’o "ŠYKŠTUOLIS". Rež. - R. Teresas

24 d. 18 val. - A. Čechovo "TRYS SESERYS". Rež. - S. Račkys

25 d. 12 val. - "PANAMA LABAI GRAŽI". Rež. - R. Steponavičiūtė

25 d. 18 val. - N. Kovardo "IŠDYKĖLĖ DVASIA". Rež. - N. Mirončikaitė

27 d. 18 val. - "PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI". Rež. - A. Giniotis (Keistuolių teatro spektaklis)

Alytaus miesto teatro spektakliai

28 d. 13 val. - O. Wilde’o "LAIMINGASIS PRINCAS". Rež. - L. Liausaitė

28 d. 18 val. - J. Grušo "BEATRIČE, BĖK". Rež. - D. Kimantaitė

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 85 iš 85 
7:42:24 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba