SEPTYNIOS MENO DIENOS

2003-11-21 nr. 590

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Laima Kreivytė
Piligrimai ir kiti
10

Muzika 
• Beata Leščinska
Nuo tautiškumo iki...
1
• KONCERTAI
• Skirmantė Valiulytė
Muzikos tiltas tarp Švedijos ir Lietuvos
1
• LTV eteryje – laidos apie muziką melomanams ir ne tik
• Petro Radzevičiaus alto klasės vakaras25
• Vilniaus kvarteto ciklą užbaigs ispanų muzika
• Svečiuose – įžymus pianistas iš JAV
• "Vilnius Gospel 2003"1
• Kompozitoriaus Rodiono Ščedrino kūrybos vakaras2

Dailė 
• Vida Mažrimienė
Reveransas Melpomenei
1
• Jurga Armanavičiūtė
Investicijos pagal "Maldį"
5
• Lietuvos fotomenininkui – "Henkel" meno prizas
• PARODOS

Literatūra 
• Ar ne vėlu mokytis iš klaidų?
• Laumiškumo ženklai5
• Ramūnas Kasparavičius
Jausminas ir Pažadėsa
5
• VAKARAI

Teatras 
• Alė Strik
Teatro susinaikinimo akcija
• Rasa Vasinauskaitė
Esu su kauke, esu saugus
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Kenčiančios yra įdomiausios10
• Žiūrėti ir keistis5
• "Skalvijos" kino centre rodomi "Reportažai iš Lietuvos požemių"1
• Savaitės filmai1
• KINO REPERTUARAS

Anonsai 
• Projekto "Vilniaus galerija" naujajame savivaldybės pastate konkurso sąlygos

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

lapkričio 21–30

[skaityti komentarus]

Vilnius

Nacionalinis operos ir baleto teatras

21 d. 18 val. - S. Prokofjevo "ROMEO IR DŽULJETA". Dir. - M. Staškus

22 d. 18 val. - W.A. Mozarto "DON ŽUANAS". Dir. - J. Aleksa

23 d. 12 val. - S. Prokofjevo "PELENĖ". Dir. - A. Šulcys

26 d. 18 val. - "RUSIŠKASIS HAMLETAS"

27 d. 18 val. - G. Verdi "KAUKIŲ BALIUS". Dir. - G. Rinkevičius

28 d. 18 val. - A. Adamo "ŽIZEL". Dir. - V. Viržonis

29 d. 18 val. - P. Čaikovskio "PIKŲ DAMA". Dir. - L. Balčiūnas

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

21 d. 18 val. - J. Dautarto "PASKENDUSI VASARA". Rež. - J. Dautartas

22 d. 18 val. - J. Meko "PATI PRADŽIOS PRADŽIA". Rež. - J. Vaitkus

23 d. 12 val. - J. Dautarto "PELENĖ". Rež. - J. Dautartas

23 d. 18 val. - J. Anoulh’o "BAMBA". Rež. - A. Večerskis

Mažoji salė

22 d. 16 val. - Sofoklio "ANTIGONĖ". Rež. - B. Marcinkevičiūtė

23 d. 17 val. - F. Dostojevskio "NUOLANKIOJI". Rež. - V. Masalskis

26, 27 d. 18 val. - "BERNARDOS ALBOS NAMAI". Choreogr. - A. Cholina

Oskaro Koršunovo teatras

25 d. 18 val. - W. Shakespeare’o "ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJETOS ISTORIJA". Rež. - O. Koršunovas

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

28 d. 18 val. - A. Morgan "ŠVELNUMAS". Rež. - R. Kudzmanaitė

Valstybinis jaunimo teatras

21 d. 18 val. - L.S. Černiauskaitės "LIUČĖ ČIUOŽIA". Rež. - A. Latėnas

22 d. 12 val. - S. Gedos "PELENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras (Salė 99)

22 d. 18 val. - "DĖDULĖS SAPNAS" (pagal F. Dostojevskį). Rež. - C. Graužinis

23 d. 12 val. - N. Lange "SNIEGO KARALIENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

23 d. 18 val. - R. Schimmelpfennigo "ARABIŠKA NAKTIS". Rež. - C. Graužinis (Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras)

Rusų dramos teatras

21 d. 18 val. - E. Ensler "VAGINOS MONOLOGAI". Rež. - G. di Capua

22 d. 18 val. - J. Patricko "MIELOJI PAMELA". Rež. - J. Popovas

23 d. 12 val. - A. Tolstojaus "BURATINO NUOTYKIAI". Rež. - J. Popovas

23 d. 18 val. - R. Belecko "JAUNI ŽMONĖS". Rež. - J. Ščiuckis

"Lėlės" teatras

22, 29 d. 12 val. - S. Siudikos "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - A. Mikutis

23 d. 12 val. - "BURATINO NUOTYKIAI". Insc. aut. ir rež. - E. Jaras

Mažoji salė

22 d. 14 val. - "PASAKA APIE VĖŽLIUKĄ". Rež. - A. Mikutis

23 d. 14 val. - R. Driežio "SIGUTĖ". Rež. ir dail. - R. Driežis

Keistuolių teatras

21, 22 d. 18 val. - "PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI". Rež. - A. Giniotis

23 d. 12 val. - "MARIUS IR MIGLĖ". Rež. - T. Ahrensas (Vokietija) ir A. Giniotis

"Teatriukas"

Aukštaičių g. 7

23 d. 12 val. - "KAD BŪTŲ LINKSMA" (pagal J. Erlicko poeziją). Rež. - Ž. Ramanauskas

Raganiukės teatras

22 d. 12 val. - "DĖDULĖ KLOUNAS"

22 d. 15 val. - "HARIS POTERIS"

23 d. 12 val. - "KARLSONAS IR MAŽYLIS"

Kaunas

Valstybinis akademinis dramos teatras

21 d. 18 val. - "TAUTKRŪŠA" (pagal W. Schwabo komediją). Rež. - A. Giniotis (Klaipėdos dramos teatras)

22 d. 12 val. - "Ar tu prisimeni tą melodiją?". Rež. - A. Kurienius, R. Žirgulis

22, 25 d. 18 val. - A. Griciaus "PALANGA". Rež. - V. Valašinas

23 d. 12 val. - A. Kudlaitės "MELAGIŲ SALA". Rež. - A. Kudlaitė

23 d. 16 val. - A. Žeko kūrybos vakaras

23 d. 18 val. - R. Keturakio "AMERIKA PIRTYJE". Rež. - V. Lencevičius

23 d. 18 val. - H. Ibseno "HEDA GABLER". Rež. - G. Varnas (Ilgoji salė)

26 d. 18 val. - "KEKŠĖS IR KAREIVIAI". Choreogr. - A. Kurienius

27 d. 18 val. - F. Garsia Lorcos "DONJA ROSITA, ARBA GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas

Valstybinis muzikinis teatras

21 d. 18 val. - M. Flotowo "MARTA". Dir. - J. Geniušas

22 d. 18 val. - J. Strausso "VIENOS KRAUJAS". Dir. - J. Geniušas

23 d. 12 val. - Z. Bružaitės "GRYBŲ KARAS IR TAIKA". Dir. - V. Visockis

23 d. 18 val. - "TRIJŲ MINUČIŲ ROMANAS". Choreogr. - A. Kurienius

26 d. 18 val. - F. Leharo "GRAFAS LIUKSEMBURGAS". Dir. - J. Geniušas

27 d. 18 val. - G. Kuprevičiaus "KIPRAS, FIODORAS IR KITI". Rež. - G. Padegimas

Jaunimo kamerinis teatras

21 d. 18 val. - PREMJERA! D. Čepauskaitės "ŠŪVIS KRANTINĖJE". Rež. - S. Rubinovas

22, 29 d. - F. Rabelais "GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS"

23 d. 18 val. - P. Suskindo "KONTRABOSAS". Rež. - R. Atkočiūnas

27 d. 18 val. - A. Kaniavos "M + M = MUZIKA MUS(Ė)IŠKIAMS" (Keistuolių teatras)

Lėlių teatras

21 d. 18.30 - Kauno profesionalių šokėjų projektas "ŠOKU - GYVENU"; "TIKRAS ARGENTINIETIŠKAS TANGO"

22 d. 12 val. - N. Gernet "STEBUKLINGAS ALADINO ŽIBINTAS". Rež. - A. Stankevičius

22, 29 d. 14 val. - PREMJERA! "ŽIRAFA SU KOJINĖMIS". Rež. - G. Radvilavičiūtė

23 d. 12 val. - "DIDYSIS LĖLIŲ ŠOU". Rež. - A. Žiurauskas

Klaipėda

Dramos teatras

22 d. 18 val. - B. Brechto "PONAS PUNTILA IR JO TARNAS MATIS". Rež. - P. Gaidys

23 d. 18 val. - S. Parulskio "FRANK KRUK". Rež. - R. Banionis

Mažoji scena

21 d. 18 val. - "HALLO, LEMON!" Rež. - A. Lebeliūnas

23 d. 12 val. - S. Michalkovo "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - V. Mazūras

Klaipėdos muzikos centras

22 d. 19 val. - "ŠALTA ŽEMĖ". Rež. ir atlikėjas A. Mažonas (pantomimos teatro "A" spektaklis)

Šiauliai

Dramos teatras

21 d. 18 val. - R. Harllingo "PLIENINĖS MAGNOLIJOS". Rež. - R. Steponavičiūtė

22 d. 18 val. - T. Ratigano "DAMA BE KAMELIJŲ". Rež. - R. Atkočiūnas

23 d. 18 val. - I. Ilfo, J. Petrovo "AUKSO VERŠIS". Rež. - S. Račkys

24 d. 18, 20 val. - "ROMEO IR DŽULJETA". Choreogr. - A. Cholina

27 d. 18 val. - A. Raudonikio dainų vakaras

Panevėžys

J. Miltinio dramos teatras

21 d. 18 val. - PREMJERA! A. Petrovos "NESIJUOK SAVO ARTIMO ŽMONOS ĮKANDIN". Rež. - N. Miteva

22 d. 18 val. - A. Cagarelio "CHANUMA". Rež. - R. Teresas

23 d. 18 val. - T. Stoppardo "TIKRAS DALYKAS". Rež. - R. Atkočiūnas

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 85 iš 85 
7:38:40 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba