SEPTYNIOS MENO DIENOS

2006-03-10 nr. 699

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Živilė Ambrasaitė
Sceninio vaizdo meistras
11

Muzika 
• Savitu balsu2
• Skirmantas Valiulis
Smuiko fenomenas
2
• Vitališka smuiko muzika
• Ibsenui skirtas koncertas
• Padėka Mstislavui Rostropovičiui
• "Carmen dienoraščiai"1
• "Dezdemona" parodyta Rygoje
• KONCERTAI

Dailė 
• Agnė Narušytė
Nauja mintis šaligatviui
1
• Rimvydas Kepežinskas "Fotogaraže"2
• Vilnius tampa Baltijos juvelyrikos sostine2
• Vitražo bei stiklo paroda "Stiklo žaidimai"3
• PARODOS

Literatūra 
• Vakarai

Teatras 
• Minimalistinis politinis šaržas – "Matas"2
• Rasa Vasinauskaitė
Išdalyta karalystė
1
• Šokio spektaklis "Lolita"
• "Lėlės" teatre – spektaklis apie gimtinę
• Oskarui Koršunovui – prizas už "Naująją teatro realybę"8
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Festivalio belaukiant1
• Tikrovės link
• Sušalusios tulpės
• Živilė Pipinytė
Užmušti Nasirą
1
• Dokumentinis filmas apie režisierių Raimondą Vabalą
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Pasaulyje 
• Rūta Pileckaitė
Menas apsigyveno KUMU
• Tikėtis ir nesitikėti. Šiandien madingos bitutės3

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

kovo 10–19

[skaityti komentarus]

Vilnius

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

10 d. 18 val. - P. Čaikovskio "GULBIŲ EŽERAS". Dir. - R. Šervenikas

17 d. 18 val. Kamerinėje salėje - P. Čaikovskio "EUGENIJUS ONEGINAS". Dir. - V. Viržonis (LNOBT Operos studija)

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Didžioji salė

12 d. 18 val. - Moličre’o "ŠYKŠTUOLIS". Rež. - I. Bučienė

16 d. 18 val. - PREMJERA! H. Kunčiaus "MATAS". Rež. - A. Vidžiūnas

17 d. 18 val. - R. Cooney "MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ". Rež. - A. Večerskis

Mažoji salė

14 d. 18 val. - I. Villqisto "HELVERIO NAKTIS". Rež. - J. Vaitkus

17 d. 18 val. - M. Duras "MEILUŽIS"

Valstybinis jaunimo teatras

10 d. 18 val. - "DĖDULĖS SAPNAS". Rež. - C. Graužinis

12 d. 18 val. - D. Privalovo "SENIAUSIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS". Rež. - B. Latėnas (Salė 99)

14 d. 18 val. - M. Camoletti "PIŽAMA ŠEŠIEMS". Rež. - R. Atkočiūnas (J. Miltinio dramos teatras)

16, 17 d. 18 val. - P.E. Landi "STRIP MAN SHOW - VISKAS APIE VYRUS". Rež. - P.E. Landi

Vilniaus mažasis teatras

10 d. 18.30 val. - F. Bordon "PASKUTINIAI MĖNESIAI". Rež. - R. Tuminas, A. Dapšys

12 d. 18.30 - A. Čechovo "TRYS SESERYS". Rež. - R. Tuminas

17 d. 18.30 - K. Abe’s "MOTERIS SMĖLYNUOSE". Rež. - L. Adomaitienė

Rusų dramos teatras

10, 16 d.18 val. - PREMJERA! K. Wittlingerio "ŽMOGUS IŠ ŽVAIGŽDĖS". Rež. - E. Murašovas (Mažoji salė)

12 d.12 val. - S. Aksakovo "RAUDONOJI GĖLELĖ". Rež. - J. Popovas

12 d. 18 val. - J.M. Chevret "SVEIKI, EMIGRANTAI!". Rež. - M. Poliščiukas

17 d. 18 val. - L. Tolstojaus "ANA KARENINA". Rež. - E. Mitnickis (Kijevas)

Anželikos Cholinos šokio teatras

11 d. 19 val. Alytaus komunikacijos ir kultūros centre - "ROMEO IR DŽULJETA". Choreogr. - A. Cholina

Vilniaus teatras "Lėlė"

Didžioji salė

12 d. 12 val. - "KATĖS NAMAI". Rež. - A. Mikutis

Mažoji salė

12 d. 14 val. - "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Pjesės autorė ir rež. - N. Indriūnaitė

Keistuolių teatras

10, 11 d. 19 val. - PREMJERA! "V VEIKSMAS". Rež. - A. Kaniava

12 d. 15 val. - "IŠDAIGOS BAŠMUKŲ GATVĖJE". Rež. - A. Giniotis

17 d. 19 val. - C. Gozzi "KARALIUS ELNIAS". Rež. - A. Giniotis

Menų spaustuvė

10 d. 18 val. - "Atviras ratas". Rež. - A. Giniotis (LMTA IV aktorių kurso teatro laboratorija)

11, 12 d. 18 val. - PREMJERA! "LOLITA". Rež. ir choreogr. - I. Bačelis

VGTU teatras–studija "Palėpė"

Trakų g. 1

11 d. 15.30 ir 19 val. - R. Granausko "BRANGIOJI MANO MO...". Rež. - O. Kesminas

Kaunas

Kauno valstybinis dramos teatras

10, 12, 19 d. 18 val. - PREMJERA! N. Erdmano "SAVIŽUDIS". Rež. - A. Jankevičius

12 d. 12 val. - V. Djačenkos "RUDENS STILIAUS MOTERIS". Rež. - S. Paciukas ("Sriubos teatras")

14 d. 18 val. - D. Loher "NEKALTI". Rež. - G. Varnas

15 d. 18 val. - N. Gogolio "VEDYBOS". Rež. - V. Tertelis

16 d. 18 val. - A. Christie "10 INDĖNIUKŲ". Rež. - G. Varnas ir R. Ramanauskas

16, 17 d. 18 val. - PREMJERA! R.W. Fassbinderio "KARČIOS PETROS FON KANT AŠAROS". Rež. - R. Ramanauskas (Ilgoji salė)

17 d. 19 val. - "PRABA". Choreogr. - G. Ivanauskas

Kauno valstybinis muzikinis teatras

10 d.18 val - PREMJERA! "VIOLETOS, DŽULJETOS...", "ŽORŽ IR FREDERIKAS". Choreogr. - A. Kurienius

12 d. 12 val. - Z. Bružaitės "GRYBŲ KARAS IR TAIka". Dir. - V. Visockis

12 d. 18 val. - G. Kuprevičiaus "Karalienė Bona". Dir. - V. Visockis

16 d. 17 val. - G. Gladkovo "BRĖMENO MUZIKANTAI". Dir. - J. Vilnonis

Kauno kamerinis teatras

16 d. 18 val. - P. Lagerkvisto "NEŪŽAUGA". Rež. - S. Rubinovas

17, 19 d. 18 val. - J.K. Jeromo "TRISE VALTIMI (NESKAITANT ŠUNS)". Rež. - S. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

10 d. 19 val. - "KATYTĖ "P". Rež. - V. Balsys

11 d. 18 val. - D. Fo ir F. Rame "LAISVOJI PORA". Rež. - R. Januškevičiūtė ir A. Baniūnas

16 d. 19 val. - "PONAS "K". Rež. - V. Balsys

17 d. 19 val. - T. Dorsto "TYRIMAS APIE TEISYBĘ". Rež. - V. Balsys

Kauno valstybinis lėlių teatras

11 d. 12 val. - "VIDURNAKČIO PASAKA". Rež. - A. Stankevičius

12 d. 12 val. - "PASAKA APIE LIETAUS LAŠELĮ". Rež. - O. Žiugžda

14 d. 14 val. - renginys, skirtas V. ir S. Ratkevičių vardo suteikimui Lėlių muziejui

Klaipėda

Klaipėdos dramos teatras

Didžioji scena

10 d. 18 val. - W. Shakespeare’o "KARALIUS LYRAS". Rež. - A. Latėnas

12 d. 12 val. - S. Maršako "KATĖS NAMAI". Rež. - B. Gražys

12 d. 18 val. - Moličre’o "ŽORŽAS DANDENAS, ARBA APGAUTAS VYRAS". Rež. - A. Giniotis

15 d. 18 val. - J.J. Bricaire’o, M. Lasaygueso komedija "DIDYSIS ZEBRAS". Rež. - A. Girba (Rusų dramos teatras)

17 d. 18 val. - R. Coonay "VIEŠBUČIO KAMBARYS NR.13". Rež. - A. Vizgirda

Mažoji scena

16 d. 18 val. - G. Grajausko "REZERVATAS". Rež. - A. Giniotis ir D. Meškauskas

Klaipėdos muzikinis teatras

10 d. 18 val. - PREMJERA! P. Mascagni "KAIMO GARBĖ". Dir. - I. Lapinis

12 d. 12 val. - R. M. ir R. B. Sherman "MERĖ POPINS". Dir. - D. Zlotnikas

Klaipėdos kultūros centro Žvejų rūmų teatro salė

12 d. 12 val. - "DANGUS NEGRIŪVA"

Šiauliai

Šiaulių dramos teatras

10 d. 18 val. - W. Gombrowicziaus "JUNGTUVĖS". Rež. - A. Pociūnas

11 d. 18 val. - "DAKTARAS IR MANGARYTA". Rež. - V.V. Landsbergis

12 d. 12 val.– "SAUSIO ŽIBUOKLĖS". Rež. - N. Mirončikaitė

12 d. 18 val. - Moličre’o - "ŠYKŠTUOLIS". Rež. - R. Teresas

14, 15 d. 18 val. - "MEILĖ IR MIRTIS VERONOJE". Rež. - A. Giniotis (Keistuolių teatras)

17 d. 18 val. - V. Raselo "RITOS MOKSLAI". Rež. - P. Stoičevas (Šveicarija)

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 83 iš 83 
7:26:50 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba