SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-10-10 nr. 818

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Lina Michelkevičė
Skausmingas kuravimas
23

Muzika 
• Živilė Ramoškaitė
Atmetęs banalybę ir lengvas emocijas
• Goda Rupeikaitė
Koncertinio sezono pradžia
• Živilė Ramoškaitė
Atgijusi meno šventovė
• Laura Kaščiukaitė
Ar priprasime prie kitokių?
• Rasa Vilimaitė
Pritrenkiantis pragaro sielų teatras
6
• Edmundas Gedgaudas
Tartum iš sapno
4
• KONCERTAI

Dailė 
• Eglė Mikalajūnaitė
Panyrant į sistemą
• Neringa Černiauskaitė
Užčiaupti vaizdai
1
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Rasa Vasinauskaitė
Miestas didvyris gyvena teatru
• TEATRAI

Kinas 
• Rusų kino naujienos ir ne tik
• Galiu tik padėti filmui atsirasti1
• Tapatybės, traukiniai ir muzika
• Kuklus totalitarizmo žavesys
• Pamąstymai apie kiną ir jo žiūrovus1
• Savaites filmai
 KINO REPERTUARAS

Pasaulyje 
• Ar išliks demokratija?1

Anonsai 
• Klaipėdos dramos teatras Vilniuje
• Koncertų ciklas „Jaunosios kartos interpretacijos“

Bibliografija 
• GROŽINĖ LITERATŪRA. LITERATŪROS MOKSLAS

Kinas

KINO REPERTUARAS

[skaityti komentarus]


Vilnius


Forum Cinemas Vingis
10—16 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12, 14.20, 16.50, 19.20, 21.40
Elitinis būrys (Brazilija) — 11.50, 14.20, 16.50, 19.20, 22 val.
16 d. — Premjera! Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 19 val.
10 d. — Vokiečių kino festivalis „Gutten film!“ — 18.15, 18.30, 20.30, 20.45
16 d. — Aistringoji Lulu (Ispanija) — 19 val.
Perskaityk ir sudegink (JAV) — 11, 13.10, 15.20, 17.40, 20, 22.10
Sakalo akis (JAV) — 11.30, 14.10, 16.40, 19.10, 21.50
Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.40, 14, 18.50
Griaustinis tropikuose (JAV) — 16.20, 21 val. Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 12.10, 14.40, 17.10
Teisė žudyti (JAV) — 19.40, 21.35
10, 13—16 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 13.40, 16, 18.30, 20.50; 11, 12 d. — 13.40, 16, 18.30, 20.50
10, 13—16 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 13.30, 15.50, 18.20, 20.40; 11, 12 d. — 11.30, 13.30, 15.50, 18.20, 20.40
10—15 d. — 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 14, 16.20, 18.50, 21.20; 16 d. — 14, 21.20; Keistuolis Deivas (JAV) — 14.20, 16.30; 11—15 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 18.40, 21 val.; 16 d. — 21 val.; 10, 16 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 14.30, 16.40; 11—15 d. — 14.30, 16.40, 19 val.; 11—16 d. — Veidrodžiai (JAV) — 21.10

Forum Cinemas Akropolis
10—16 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.20, 21.50 Sakalo akis (JAV) — 11.20, 13.50, 16.20, 19, 21.30
10, 13—16 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50; 11, 12 d. — 10, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50
10—16 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.20, 16, 18.20, 20.40; 10, 13—16 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 13, 15.10, 17.20; 11, 12 d. — 10.50, 13, 15.10, 17.20
10—16 d. — Įbroliai (JAV) — 19.40, 22 val. 10, 13—16 d. — Hitler kaput! (Rusija, Urkaina) — 12.50, 15, 17.10, 19.30, 21.40; 11, 12 d. — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.30, 21.40 10, 13—16 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 12.30, 14.40, 16.50, 18.50, 21 val.; 11, 12 d. — 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 18.50, 21 val.; 10, 13—16 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.20, 14.30, 19.10; 11, 12 d. — 10.10, 12.20, 14.30, 19.10; 10—16 d. — Veidrodžiai (JAV) — 16.40, 21.20
„Skalvijos“ kino centras

Naujojo Rusijos kino dienos
10 d. — Dykvietė 19 val. (atidarymas); 13 d. — 18.30; 10 d. — Nirvana — 21.15; 12 d. — 19.20; 14 d. — 21.15; 11 d. — Plius vienas — 17 val.; 15 d. — 15, 19 val.; 11 d. — Šultesas — 19 val.; 15 d. — 21 val.; 11 d. — Negalvok apie baltas beždžiones — 21 val.; 14 d. — 19 val.; 12 d. — Sentimentalus romansas — 2000. Rekviem XX amžiui — 21.10

Specialioji programa „Rusijos kino šimtmečiui“
10 d. — Prie mėlynosios jūros — 17 val.; 13 d. — 17 val.; 11 d. — Grunia Kornakova/ Lakštingala lakštingalėlė — 15 val.; 14 d. — 17 val.; 12 d. — Iki pasimatymo, berniukai! — 17.40; 14 d. — 15.15; 12 d. — Ženia, Ženečka ir „katiuša“ — 16 val.; 13 d. — 21 val.; 13 d. — Monologas — 15 val.; 15 d. — 17 val.

Tarptautinis Kauno kino festivalis
16 d. — Slaptas futbolas (dok. f., Vokietija) — 17 val.; O. Hortenas (Norvegija) — 19 val.; 16 d. — Volfsbergenas (Nyderlandai) — 21 val.
Ozo kino salė
10 d. — Pasibjaurėjimas (Anglija) — 18 val.; 11 d. — Amadeus (JAV) — 16 val.; 13 d. — Baltosios naktys (Rusija) — 18 val.; 14 d. — Septintas antspaudas (Švedija) — 18 val.; 15 d. — Soliaris (Rusija) — 18 val.; 16 d. — Šarvuotis „Potiomkinas“ (Rusija) — 18 val.; 17 d. — Kas nutiko Džeinei? (JAV) — 18 val.; 18 d. — 2001 metų kosminė odisėja (Anglija, JAV) — 16 val.


Kaunas


Forum Cinemas
10, 11 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.20, 21.40, 23.59; 12—16 d. — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.20, 21.40
10, 11 d. — Elitinis būrys (Brazilija) — 10.50, 13.20, 15.50, 18.20, 21, 23.30; 12—16 d. — 10.50, 13.20, 15.50, 18.20, 21 val.

10—16 d. — Tarptautinis Kauno kino festivalis
14 d. — Aistringoji Lulu (Ispanija) — 18 val.
10, 11 d. — Sakalo akis (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.10, 23.40; 12—16 d. — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.10
10—16 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10.10, 14.30, 19 val.
10, 11 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 12.10, 16.40, 21.20, 23.45; 12—16 d. — 12.10, 16.40, 21.20; 10—16 d. —
Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.40, 13 val.; 10—15 d. — Įbroliai (JAV) — 15.30; 10—13, 15 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 18 val.; 10—15 d. — Maištingoji Ana (Ispanija) — 20.20; 10, 11 d. — Veidrodžiai (JAV) — 22.50

Cinamonas
10—16 d. — Admirolas (Rusija) — 11.15, 13.45, 16.30, 19, 21.45; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Sakalo akis (JAV) — 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 16.15, 18.30, 20.45; Mirties lenktynės (JAV) — 17, 19.15, 21.30; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 15 val.; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11.45, 14 val.; Griaustinis tropikuose (JAV) — 12.45


Klaipėda


Cinamonas
10—16 d. — Admirolas (Rusija) — 11.15, 13.45, 16.30, 19, 21.45; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Sakalo akis (JAV) — 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 15.15, 18.30, 20.45; Mirties lenktynės (JAV) — 13, 17.30, 19.45, 22 val.; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 17.15, 21.30; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11.45, 14, 16.15;
Teisė žudyti (JAV) — 15 val.; Įbroliai (JAV) — 10.45, 19.15; Griaustinis tropikuose (JAV) — 12.45

Jūratė ir Kastytis
10 d. — Kung fu panda (JAV) — 15 val.; 11, 12, 18, 19 d. — 13 val.; 17 d. — 17.40; 10 d. — Tamsos riteris (JAV) –16.50; 11, 12, 18, 19 d. — 19.30; 10 d. — Seksas ir miestas (JAV) –19.30; 11, 12, 18, 19 d. — 17.10; 11, 12, 18, 19 d. — Speed Racer (JAV) — 14.50; 17 d. — 15.20


Šiauliai


Saulė
10—16 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 12, 14 val.
Admirolas (Rusija) — 16, 18.30, 21 val.

Atlantis Cinemas
I salė
10—16 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 11, 15, 17 val.
Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 13, 19, 21 val.

II salė
10—16 d. — Sakalo akis (JAV) — 13.10, 17.25, 21.45
Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 15.25, 19.45

Laikas
10 d. — Admirolas (Rusija) — 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.
11—16 d. — Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11 val.
Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 13, 19 val.
Teisė žudyti (JAV) — 15 val.
Įbroliai (JAV) — 17 val.
Prieglauda (Ispanija, Meksika) — 21 val.


Panevėžys


Garsas
Didžioji salė
10—16 d. — Maža išpažintis (rež. A. Araminas) — 11.25
Lengvi pinigai (Prancūzija) — 13 val.
Admirolas (Rusija) — 14.50, 17.20, 19.35, 21.50

Mažoji salė
10—16 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 18.20; Ieškokit Gudručio (JAV) — 20 val.; 10, 12—16 d. — Ledi Čaterli (Belgija, Prancūzija, D. Britanija) — 13.35; Šventė (Danija) — 16.30; 13 d. — Namo raktai (Italija) — 20 val.
10, 12—16 d. — Patologija (JAV) — 11.50, 22 val.; 11 d. — 22 val.

Babilonas
10 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12.40, 14.50, 14.50, 17, 19.10, 21.20, 23.35; 11, 12 d. — 14.50, 14.50, 17, 19.10, 21.20
10—16 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.50, 15.10; Garbė režisieriui! (Japonija) — 19.30; 10, 11 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 16.20, 21, 23.20; 12—16 d. — 11.10, 16.20, 21 val.; 10—16 d. — Sakalo akis (JAV) — 13.40, 18.40; Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 13 val.; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 17.20; 10, 11 d. — Veidrodžiai (JAV) — 21.40, 23.50; 12—16 d. — 21.40; 11, 12 d. — Garfildas 2 (JAV) — 10.30; 11, 12 d. — La Troškinys (JAV) — 12.30


Marijampolė


Spindulys
Didžioji salė
10–15 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 15, 20 val.; 16 d. — 15 val.
10, 12—16 d. — Keistuolis Deivas (JAV)– 17.30, 11 d. — 13, 17.30
12 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 13 val.
16 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 20 val.

Mažoji salė
10, 12 — 16 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 15.15; 11 d. — 13.15, 15.15
10, 11, 13—16 d. — Ieškokit Gudručio! (JAV) — 17.15; 12 d. — 13.15, 17.15
10—16 d. — Pragaro vaikis: aukso armija (JAV) — 19.15
 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 85 iš 85 
7:26:16 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba