SEPTYNIOS MENO DIENOS

2003-04-04 nr. 562

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Helmutas Šabasevičius
Meilė nenorėjo mirti
5

Muzika 
• Beata Leščinska
Con amore
1
• Edmundas Gedgaudas
Ir vėl idealo link
3
• Jūratė Vyliūtė
Jaunatvės ir gražaus dainavimo šventė
• Vladas Zalatoris
"Jauna muzika" žvelgia kitapus Baltijos
• Jubiliejiniame festivalyje - gausi elektroninės muzikos programa2
• Prasideda penktasis "Sugrįžimų" festivalis
• Carlas Gozzi Rusų dramos teatre
• Tyla prieš "Turandot"1
• Muzikos akademija mini 70-metį1
• KONCERTAI1

Dailė 
• Jurga Peikšenytė
Ateiname mes
3
• Originalai, variacijos, klastotės?17
• Apie dailininką iš Lietuvos
• PARODOS

Literatūra 
• (Iš rašomo romano)
Pasiutligės privalumai
• VAKARAI

Teatras 
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Skirmantas Valiulis
Čia ir ten, iš laiko upės
• Simonas Ližė
Ko verkia tigrai
4
• Avangardo pažintys2
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

balandžio 4-13

[skaityti komentarus]

Vilnius

Nacionalinis operos ir baleto teatras

4, 5, 11, 12 d. 18 val. - PREMJERA! G. Puccini "TURANDOT". Dir. - S. Lano (Šveicarija), M. Staškus. Rež. - D. Solteris (Vokietija), scenogr. dail. - F. Despalmes (Austrija), kost. dail. - M. Biegler (Austrija)

6 d. 12 val. - K. Chačaturiano "ČIPOLINAS". Dir. - A. Šulčys

8 d. 18 val. - M.K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus koncertas

9 d. 18 val. - "RAUDONOJI ŽIZEL". Dir. - L. Balčiūnas

10 d. 18 val. - P. Čaikovskio "PIKŲ DAMA". Dir. - L. Balčiūnas

13 d. 12 val. - P. Čaikovskio "GULBIŲ EŽERAS". Dir. - A. Šulčys

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

4 d. 18 val. - J. Meko "PATI PRADŽIOS PRADŽIA". Rež. - J. Vaitkus

5 d. 18 val. - J. Anouilh`o "BAMBA". Rež. - A. Večerskis

6 d. 12 val. - J. Švarco "RAUDONKEPURAITĖ". Rež. - E. Jaras

6 d. 18 val. - A. Čechovo "IVANOVAS". Rež. - S. Mykolaitis

9 d. 18 val. - PREMJERA! K. Donelaičio "METAI". Rež. - E. Nekrošius (Meno fortas)

10 d. 18 val. - W. Shakespeare`o "RIČARDAS III". Rež. - R. Tuminas

11 d. 18 val. - H. Barkerio "EUROPIEČIAI". Rež. - L. Zappia (Kroatija)

12 d. 18 val. - J. Dautarto "PASKENDUSI VASARA". Rež. - J. Dautartas

13 d. 12 val. - G. Rodari "ČIPOLINAS". Rež. - E. Jaras

13 d. 18 val. - B. Dauguviečio "ŽALDOKYNĖ". Rež. - K. Kymantaitė

Mažoji salė

5 d. - F. Dostojevskio "NUOLANKIOJI". Rež. - V. Masalskis

12 d. 16 val. - PREMJERA! T. Bernhardo "ĮPROČIO JĖGA". Rež. - V. Masalskis

Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

11-13 d. - PREMJERA! A. Morgan "ŠVELNUMAS". Rež. - R. Kudzmanaitė, scenogr. - M. Jacovskis, kost. dail. - V. Masteikienė, komp - F. Latėnas. Vaidina V. Bičkutė, A. Bružas, I. Burneikaitė, V. Būtytė, R. Cicėnas, A. Dapšys, G. Girdvainis ir kt.

Valstybinis jaunimo teatras

4 d. 18 val. - X. Durringerio "IŠTISŲ DIENŲ, IŠTISŲ NAKTŲ KRONIKOS". Rež. - I. Jonynas

5 d. 12 val. - N. Lange "SNIEGO KARALIENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

5 d. 18 val. - M. Kunderos "ŽAKAS FATALISTAS IR JO ŠEIMININKAS". Rež. - C. Graužinis

6 d. 12 val. - S. Gedos "PELENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras (Salė 99)

6 d. 18 val. - "DĖDULĖS SAPNAS" (pagal F. Dostojevskį). Rež. - C. Graužinis

11 d. 18 val. - "BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI" (Pjesė Nr. 27). Rež. - D. Tamulevičiūtė (Salė 99)

12 d. 12 val. - W. Hauffo "NYKŠTUKAS NOSIS". Rež. - V. Mazūras

12 d. 18 val. - R. Blaumanio "SIUVĖJŲ DIENOS SILMAČIUOSE". Rež. - P. Gaidys

13 d. 12 val. - R. Šerelytės "DVYLIKA BROLIŲ JUODVARNIAIS LAKSČIUSIŲ". Rež. - A. Kudzmanaitė

13 d. 18 val. - A. Nikolaji "BŪK VYRAS, ČELESTINO". Rež. - J. Tūras

Rusų dramos teatras

5, 6, 12 d. 18 val. - PREMJERA! C. Gozzi "VARNAS". Rež. - J. Popovas

11 d. 18 val. - A. Ostrovskio "BE KALTĖS KALTI". Rež. - A. Inozemcevas, D. Tamulevičiūtė

13 d. 12 val. - S. Aksakovo "RAUDONOJI GĖLELĖ". Rež. - J. Popovas

13 d. 18 val. - I. Bunino "TAMSIOSIOS ALĖJOS". Rež. - J. Ščiuckis

"Lėlės" teatras

5 d. 12 val. - "KATĖS NAMAI". Rež. - A. Mikutis

6 d. 12 val. - PREMJERA! R. Akutagavos "TRYS BRANGENYBĖS". Insc. aut. - A. Ališauskas, rež. ir dail. - R. Driežis, komp. - F. Latėnas

Mažoji salė

5 d. 14 val. - "PELENĖ". Rež. - N. Indriūnaitė

6 d. 14 val. - "RAUDONKEPURAITĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

Keistuolių teatras

8-10 d. 19 val. buvusioje spaustuvėje - "TAISYKLĖ NR. 1, ARBA SAPNUOTI VILNIŲ DRAUDŽIAMA". Rež. - A. Giniotis

12 d. 18 val. - PREMJERA! "JUOKDARIO MIRTIS, ARBA KAS NUŽUDĖ ŠEKSPYRĄ". Rež. - A. Giniotis

Didysis Vilniaus teatras

4 d. 21 val. DVT klube (Jakšto g. 9) - DVT koncertas

5 d. 20 val. - V. Labučio džiazo kvarteto koncertas

6 d. 19 val. - PREMJERA! D. Charmso "J.BAM 5.5". Rež. - A. Nakas, dail. - G. Znamerovskis, muz. - Š. Nako & DJ Pablic. Vaidina G. Kuodytė, Š. Puidokas, R. Rudokas, D. Butkus ir kt.

Raganiukės teatras

5 d. 12, 15 val., 6 d. 12 val. - teatro 7-erių metų gimtadienis

Kaunas

Valstybinis akademinis dramos teatras

5 d. 12 val. - A. Saalbach "ŠOKIŲ PAMOKA". Rež. - M. Kimelė (Latvija)

5 d. 18 val. - "Ar tu prisimeni tą "melodiją"?". Rež. - A. Kurienius, R. Žirgulis

5 d. 18 val. - H. Ibseno "HEDA GABLER". Rež. - G. Varnas (Ilgoji salė)

6 d. 12 val. - "LAISVĖS ALĖJA - SEKMADIENIS" (teatro mokyklėlė "Mano teatras"). Rež. - I. Paliulytė

6 d. 16 val. - "NEAPRĖPIAMA ŽEMĖ" (V. Kochanskytės ir P. Venclovo poetinis muzikinis spektaklis)

6 d. 18 val. - aktorės D. Kazragytės vakaras "Lek, gervele"

6 d. 18 val. - A. Galino "SORRY". Rež. - V. Dapšys (Salė "66")

8 d. 18 val. - M. Ivaškevičiaus "MALŪŠ". Rež. - M. Ivaškevičius (OKT)

9 d. 18 val. - K. Kazlauskaitės ir "Namų muzikavimo grupės" koncertas

10 d. 18 val. - "boHema". Choreogr. - J. Smoriginas ("Vilniaus baletas")

11 d. 18 val. - M. Carr "PORTIJA KOGLEN". Rež. - G. Varnas

12 d. 18 val. - "KEKŠĖS IR KAREIVIAI". Choreogr. - A. Kurienius

Valstybinis muzikinis teatras

5 d. 18 val. - "Trijų minučių romanas". Choreogr. - A. Kurienius, dail. - M. Vosyliūtė

6 d. 12 val. - Z. Bružaitės "GRYBŲ KARAS IR TAIKA"

6 d. 18 val. - M. Flotowo "MARTA". Dir. - J. Geniušas

9 d. 18 val. - J. Strausso "NAKTIS VENECIJOJE". Dir. - J. Geniušas

10 d. 12 val. - P. Čaikovskio "SPRAGTUKAS". Dir. - V. Visockis

10 d. 18 val. - D. Kanderio "ZORBA". Dir. - V. Visockis

11 d. 18 val. - P. Abrahamo "VIKTORIJA". Dir. - J. Vilnonis

12 d. 18 val. - F. Leharo "GRAFAS LIUKSEMBURGAS". Dir. - J. Geniušas

Jaunimo kamerinis teatras

4 d. 18 val. - P. Süskindo "KONTRABOSAS". Rež. - A. Atkočiūnas

6 d. 18 val. - T. Różewicziaus "SKAISČIOJI SANTUOKA". Rež. - S. Rubinovas

9 d. 18 val. - L. Andrejevo "JUDAS ISKARIJOTAS". Rež. - S. Rubinovas

11 d. 18 val. - L. Žuchovickio "PASKUTINIOJI SENJORO CHUANO MOTERIS". Rež. - S. Rubinovas

12 d. 18 val. - A. Strindbergo, A. Sverlingo "KARŠTAS ŠOKOLADAS". Rež. - S. Rubinovas

Lėlių teatras

5 d. 18 val. - "NYKŠTUKAS NOSIS". Rež. - A. Stankevičius

6 d. 12 val. - L. Dvorskio "UŽBURTOJI PRINCESĖ". Rež. - A. Stankevičius

9, 10 d. 16 val. - PREMJERA! "RAUDONI BATELIAI" (pagal L. Ustinovo pjesę). Rež. - L. Adomaitienė

10 d. 17 val. - PREMJERA! "POEZIJOS GREITASIS" (Just. Marcinkevičiaus ir H. Radausko eilės). Kompozicijos aut. ir rež. - D. Jankauskaitė, dail. - J. Malinauskaitė (Mažoji scena)

12 d. 12 val. - "VIDURNAKČIO PASAKA". Rež. - A. Stankevičius

12 d. 13 val. Lėlių muziejuje - teatralizuota valandėlė "SVEČIUOSE PAS SKUDURINĘ ONUTĘ"

Klaipėda

Dramos teatras

4 d. 18 val. - PREMJERA! S. Parulskio "FRANK KRUK". Rež. - R. Banionis

5 d. 18 val. - Žemaitės "TRYS MYLIMOS". Rež. - K. Macijauskas

6 d. 12 val. - H.K. Anderseno "COLIUKĖ". Rež. - R. Kaubrys

10 d. 18 val. - V. Kernagio albumo "Teisingos dainos" pristatymas

Šiauliai

Dramos teatras

4 d. 18 val. - K. Borutos "BALTARAGIO MALŪNAS". Rež. - A. Pociūnas

5 d. 18 val. - J. Hašeko "JUOZAPAS ŠVEIKAS". Rež. - S. Račkys

6 d. 12 val. - K. Kubilinsko "JONIUKAS AVINIUKAS IR SESYTĖ ELENYTĖ". Rež. - J. Žibūda

6 d. 18 val. - R. Harlingo "PLIENINĖS MAGNOLIJOS". Rež. - R. Steponavičiūtė

12, 13 d. 18 val. - PREMJERA! "DAKTARAS IR MANGARYTA" (pagal J. Basanavičiaus pasakas). Pjesės autorius ir rež. - V.V. Landsbergis, dail. - D. Klimavičiūtė, komp. - G. Sodeika. Vaidina J. Bindokas, S. Jakubauskas, R. Dovydaitis, P. Piaulokas, A, Venckus, D. Jančiauskas ir kt.

Panevėžys

J. Miltinio dramos teatras

4 d. 18 val. - J. Dautarto "SENOJO GLUOSNIO PASAKOJIMAI". Rež. - J. Dautartas

6, 12 d. 18 val. - PREMJERA! T. Stoppardo "TIKRAS DALYKAS". Rež. - R. Atkočiūnas

8 d. 13 val. - K. Anderseno "LAKŠTINGALA". Rež. - L. Liausaitė (Alytaus teatras)

8 d. 18 val. - J. Grušo "BEATRIČE, BĖK". Rež. - D. Kimantaitė (Alytaus teatras)

11 d. 18 val. - E. Tompsono "PRIE AUKSINIO EŽERO". Rež. - R. Banionis

Muzikinis teatras

4 d. 18 val. - "METAI" (Rokiškio raj. Savivaldybės teatras)

5 d. 18 val. - V. Kernagio koncertas

10 d. 18 val. - "MEILUŽIS" (B. Marcinkevičiūtės monospektaklis)

Marijampolė

Municipalinis dramos teatras

4 d. 18 val., 5 d. 16 val. - B. Nušičiaus "DAKTARAS". Rež. - R. Kučiauskas

Kauno dramos teatro spektakliai

10 d. 12 val. - A. Kurieniaus "VILKAS IR OŽIUKAI". Rež. - A. Kurienius

10 d. 18 val. - D. Kazragytės benefisas "LEK GERVELE"

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 80 iš 80 
7:21:57 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba