SEPTYNIOS MENO DIENOS

2004-03-12 nr. 605

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Apie Velazquezą, Vodopjanovą, Warburgą ir kitus vyrus15

Savaitė 
• Vita Mozūraitė
Jaunatviški šokiai mėnesienoje
13
• Jaunimiečiai pakvies į "Kaligulą"
 "Elektrodienos" Vilniuje39

Muzika 
• Aldona Eleonora Radvilaitė
Spalvinga ir temperamentinga
1
• Eglė Šeduikytė-Korienė
Vargonų pamokos
• Vytautė Markeliūnienė
Bendrų kelių beieškant
• "Rigoleto" legionieriai
• Baltijos muzikologų konferencijos rinktinė išleista Vokietijoje
• Šalis šaltekšnių, kadagių…
• Muzikinės LTV laidos1
• KONCERTAI

Dailė 
• Vida Mažrimienė
Ofortų siuita Prūsijos kronikai
• Aldona Dapkutė
Sėjėjas ir dūdmaišininkas
• Skirmantė Augutytė
Džiaugsmo piliulės
• Ieva Koncytė
Kopijų menas
3
• Viešas klausimas
• PARODOS

Literatūra 
• Steve Connor
Ar patogiai įsitaisėte?
3
• VAKARAI

Teatras 
• Jūratė Terleckaitė
Apie šokį, viduramžių bernelį ir …
1
• Rasa Vasinauskaitė
Karštos vietos ir šalti vaikai
• SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Pagrindinis herojus – laikas1
• Gražiau už gyvenimą
• KINO REPERTUARAS

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios1

Savaitė

"Elektrodienos" Vilniuje

kronika

[skaityti komentarus]

Praėjusią savaitę Šiuolaikinio meno centrą užkariavusios "Elektrodienos" parodė, kad visi įmanomi sąskambiai pasaulyje – dar nesugroti. Net tris naktis specifinių garso struktūrų bei įspūdingų videoinstaliacijų apsupta publika turėjo galimybę pasinerti į šiuolaikinės kultūros sūkurį.

Renginio metu buvo galima išvysti net dvidešimt penkis muzikos atlikėjus/kompozitorius: nuo jau beveik klasiku tapusio lietuvių kompozitoriaus Gintaro Sodeikos, geriausiai žinomo kaip muzikos teatrui autoriaus, iki garsiųjų Vokietijos elektrovirtuozų "Monolake". Renginio dalyvių geografija buvo labai plati, tačiau juos jungė garsinio remikso logika, susiliejanti su videodarbais. Dalyvių sąrašas intriguojantis: jame buvo menininkų, programuojančių glitch ir minimal techno (Stewart Walker, Sutekh ir kt..), nardančių džiazuojančios eklektikos džiunglėse (Mouse on Mars), taip pat laviruojančių tarp individualios rūšies dubo ir prislėgto minimalaus elektroninio byto (deadbeat), grojančių dancehall reggae (Buyngjun Kwon) arba Johno Cage’o palikimu gatvėje (PB8) ir kt.

"Elektrodienų" muzikos programą papildė kartu su "Monolake" dirbantis garsus vokiečių šviesos, fotografijos ir videomeno kūrėjas Aleksejus Paryla. Pasirodymo metu jis miksavo, sluoksniavo ir kitaip perdirbinėjo videomedžiagą, kurdamas nuolatinį stimuliuojantį vaizdo srautą. Pasaulinio garso elektroninės muzikos žvaigždes publika galėjo išvysti ne tik ŠMC.

Trečią valandą nakties pasibaigusi programa buvo tęsiama klube "Intro", vadinamajame afterparty. Čia pasirodė Buygjunas Kwonas (Seulas, Pietų Korėja), grojęs kaip diskžokėjas, taip pat Erikas Orange (NSG, Golo), PB8 (NSG, Golo), Pussyshaver ("Partyzanai"), "POPX" ("Žvėriukai"), Jonas Ohisson (Amsterdamas, Nyderlandai), diskžokėjai Benua ("Happyendless"), Pablic (grojęs grupėje "Empty"), Daimon ("Techstylism", EA).

"Elektrodienose" buvo galima sutikti ne vieną Lietuvoje ir už jos ribų žinomą žmogų. Fotomenininkas Gintautas Trimakas įsitikinęs, kad "Elektrodienos" įvyko laiku ir vietoje, būtent toje erdvėje – sostinės traukos centre, kuris jau ne pirmus metus propaguoja šiuolaikinį meną. "Elektrodienos" – puiki galimybė publikai tiesiogiai susipažinti su Vakarų šiuolaikinės muzikos kultūra, kuri jau daug metų propaguojama Anglijos ar Vokietijos klubuose", – sakė Gintautas Trimakas. Jo teigimu, "Elektrodienos" yra glaudžiai susijusios su Vakarų kultūros atėjimu į Lietuvą, tačiau, anot jo, tai nebuvo pirmas renginys, suteikęs progą artimiau susipažinti su šiuolaikine muzika. G. Trimakas prisiminė Vilniuje vykusį elektroninės muzikos festivalį "E-muzika", taip pat sulaukusį nemenko atgarsio visuomenėje.

Šiuolaikinio meno centro kuratorius Raimundas Malašauskas buvo kiek kitokios nuomonės. Anot jo, "Elektrodienos" nėra susijusios su Vakarų kultūros atėjimu į Lietuvą: "Esame globalioje erdvėje ir tarpusavyje dalijamės informacija. Turint omenyje "Elektrodienas", Vilnius tapo centru, per kurį buvo pumpuojama elektroninė muzika". Paklaustas, ar pateikiant publikai renginio aprašymą nebuvo nukrypta nuo pavadinimo esmės, nes pirmąją jo dieną grojama muzika buvo panašesnė į klubinę, R. Malašauskas sakė, kad "Elektrodienų" koncepcija – sudėtinė, todėl renginio logiką galima palyginti su mikso logika. Juk miksas yra gaminamas iš skirtingų elementų ir ne paslaptis kad vienas iš jų – šokas. "Miksas – tai grupinis procesas. Renginio pavadinime nebuvo apibrėžta, kas vyksta elektroninės muzikos scenoje", – kalbėjo ŠMC kuratorius. Pasiteiravus, kokiu principu atrinkti atlikėjai dalyvauti "Elektrodienose", R. Malašauskas teigė, kad į renginį pakviesti eksperimentuojantys ir išradinėjantys šiuolaikinės garso kultūros kūrėjai, kurie peržengia ir šokių klubo, ir akademinės industrijos ribas.

Ieva Sungailaitė

 

Skaitytojų vertinimai


3034. d2004-03-15 10:51
"kokiu principu atrinkti atlikėjai dalyvauti "Elektrodienose"," Geras klausimas ir blogas atsakymas . aisku buvo taip" man patinka sitas , o man labiau anas .davai pasikviečiam ta..". aisku tai kad smc nekompetetingi šiuolaikiniame garso mene . is viso renginio gal tik 2-3 galima pavadinti garso menininkais , visa kita buvo + - sokiu muzika , kuri galetu skambeti/turetu ir Gravity , o ne Siuolaikiniame Meno Centre. Sprende ka kviesti kažkokia anonimine nepriklausomu stebėtoju grupe???!!!!... -atvirksciai,- tai turetu spresti ne anonimai , o zmones kurie turi vardus, ir kruvas nuopelnu panasiuose renginiuose t.y. kurie yra kompetetingi ...o cia ta pati masonu organizacija ....be abejo sis anonimiškumas labai naudingas , -pinigus galima paskirstyri saviems ir tik saviems..../aplamai siulau palyginti vardus dalyviu "elektrodienu " ir pan festivaliu t.y. "transmediale " ar "Avanto"...nekalbu apie Ars Elektronika , kurioje jie turetu aplamai vaziuoti pasistazuoti ...

3038. z2004-03-16 09:32
p.s. labai teisingai pasake Trimakas , kad tokio pobudzio muzika propaguojama Anglijos ar Vokietijos klubuose- ten ji ir turetu skambeti,/ o ne Siuolaiknio Meno Centruose- siek tiek aukstesne kertele turetu buti iskelta . koncepcijas pritemti galima ivairiausias , bet nueini ir pamatai kas yra kas.

3041. tb2004-03-16 10:11
o kodel blogai klubiniai dalykai? nera tikslas ka nors reprezentuoti, kaip pvz. ars electronica ar transmediale, nors man irgi taip labiau patiktu.

3042. +2004-03-16 10:20
+kaffe matthews, pink twins ir sutekh vienoj vietoj per 2 dienas. viskas gerai. cia nera kokia dainu dainele su konkurso laureatais.

3044. d2004-03-16 12:00
klubiniai dalykai nera blogai , bet jie ir turi skambeti prvaciuose klubuose , nes ir ten jiems pinigus sumoketu , o tokiai kaip Kaffe Matthews , i kluba nieks nei kviestu , nei moketu , o gal ir uzpakali atspardytu klubuose . stai kuo skiriasi klubai nuo istaigos kuri turetu reprezentuoti siuolaikini garso mena

3045. gediminas urbonas :-) 2004-03-16 12:12
labai idomus komentarai. ish kur jus zinote SMC karteles auksti? tuo labiau idomu kokia vieta uzhima transmediale, avanto ar elektronika? tuo labiau nesuprantu kam reikia pasistazuoti ar elektronikoje, ar tai mergaitei, kuri nusirashe nuo smc info spaudai? smc veikia nuosekliai ir lieka ishtikimas savo linijai=entertainment + daro tai pakankamai itikinamai.

3046. d2004-03-16 12:16
" entertainment" labai tinkamas issireiskimas , bet jei smc linijai=entertainment , tai kas tuomet skambejo Intro ?

3049. gediminas urbonas2004-03-16 13:19
retorishkas klausimas? intro nebuvau el-dienu metu. Bet kiek pamenu pvz. BLA kluba Osle "satan tornado" by merzbow & russel haswell ir po to apex twin pasishokimui tai intro linkechiau panashiai.

3050. gediminas urbonas2004-03-16 13:23
beje, gal d padetu ishvardinti zmones, "kurie turi vardus, ir kruvas nuopelnu ir yra kompetetingi". Butu labai idomu.

3053. d2004-03-16 17:19
o gal galetai pasakyti kas tai yra "sng" t.y. nepriklausomu stebetoju grupe kokie zmones tai sudaro ? butu labai idomu.jie tikriausia "turi vardus, ir kruvas nuopelnu ir yra kompetetingi"- jie tikriausia tokie visiems zinomi autoritetai kad net pristatineti neverta . o pasistazuoti reikia tam kas tai ir dare , ar mergaite , ar berniukas ar shemale - nezinau.../ cia pagrinde turiu vardus kurie gal tau nieko ir nesako. o del oslo ir del vilniaus , tai man atrodo butent ir lygini nelabai sulyginamus dalykus, el-dienose kaip ir visai nebuvai....

3055. gediminas urbonas2004-03-16 18:05
nezinau kas yra sng, taciau mano galva tai reikalinga kaip tam tikra fiktyvi atrama turinti smc suteikti independent bruozu. tiesa sakant geriausia suzinoti kas yra kas tai paklausti google.lt = sng = 2, zodziu kokia tai totally local mistifikacija. o del buvimo, tai buvau, kaip gi ne=net 2 naktis

3056. gu2004-03-16 18:11
jei kam neaishku kas ka daro, tai nueikit i google.lt ir paklauskit ka daro nac.prem.lauretai, lt zinomi veikejai visokiu komisiju ekpertai, kritikai ir kuratoriai. Tada ir pamatysite kokios cia kompetencijos.

3059. sifilis2004-03-16 18:38
labai jau piktas gediminas uuu mano gaalva monoleikas sensta lietuviai buvo silpnoki gal chiuta savo lygyje marseriai geri del vietos kur turetu vykti koks skirtumas svarbu garso kokybe ji buvo tikrai neblogaa, scenos gerai irengtos gal truko normalaus chilauto su shiluma , a dar visai sudomino koreja . na va, o panele rasho tai gerai galejo gediminas uuu parashyti pats, o nesipuikuoti buvau ten ir ten primena multika ...pagarbiai sifilis

3062. Benigna2004-03-16 19:48
Ciuta - Dievas

3063. d2004-03-16 19:52
prie ko cia nac.prem.lauretai?? nesuvoki apie ka kalba eina.pats tu lauretas ....

3064. >>>2004-03-16 20:01
nsg/goio > nepriklausomu stebetoju grupe: ZW-X/PB8/E0... nuo 1998-ųjų metų propaguoja konceptualios eksperimentines muzikos sampratą ir praktiką, kuria audiovizualinius projektus

3066. cs :-( 2004-03-16 22:12
d parase: "...zmones kurie turi vardus, ir kruvas nuopelnu panasiuose renginiuose t.y. kurie yra kompetetingi ...o cia ta pati masonu organizacija ....be abejo sis anonimiškumas labai naudingas , -pinigus galima paskirstyti saviems ir tik saviems..." :))))))) ar tik pats nebusit tas nuopelnu kupinasis? is kur tiek pykcio? ir kur gi tie panasus renginiai lietuvoje? i ka tie renginiai apskritai turi buti panasus?....... :)))))))))))))

3067. cs2004-03-16 22:31
o del straipsnelio tai visai sutinku su gediminu urbonu, lyg koks referatas mokyklinis... net nepasidometa kas dalyvavo, o kas ir nelabai...

3068. egle2004-03-16 22:45
tiems, kuriu sis tekstas netenkina, siulau kita savaite atsiversti "Literatura ir mena" - ten bus pakankamai didele ir issami "Elektrodienu" apzvalga... :)

3069. zb2004-03-16 22:47
taigi teisus malasha ir labai laiku ivyko ,na o klubai deja daznai dirba gan primityviai o neva zvaigzdes ishmetamos vidurnakty pusvalandziui daznai jau tik garsios pavardes manau chia buvo puikus renginys pritariu sifiliui truko chilauto na gal kiek perbrangus bilietai ir daugybe sarashiniu personazu

3070. cs2004-03-16 23:50
nusipirkom abonementus (kurie del ELEKTRODIENOSE apsilankiusiuju "sarasiniu personazu" mums tikrai nekainavo brangiau, taigi, ju buvimas ten musu tikrai neveike kazkaip blogai, gal tik organizatoriu siek tiek gaila, kad tie "personazai" neatnese jokios finansines naudos :)) ir puikiai praleidom tris naktis. zinoma, kad ne visi atlikejai patiko, bet argi gali patikti visi ganetinai gausaus burio dalyviai? atmosfera gi, visalaik buvo puiki: visai nesinorejo renginio lyginti su jokiais kitais kazkur kitur kazkada aplankytais festivaliais, nes buvo smagu nuo minties, kad tai vyksta vilniuje. o tie nuopelnais apsikrove kompetetingi ne-masonai lai irgi organizuoja savo renginius vilniuje ar kur kitur lietuvoje. lai atveza kitus, vertesnius ausiai girdeti atlikejus. visiems tik i nauda. tik i nauda...

3071. <<<<2004-03-17 07:15
nsg/goio-"propaguoja konceptualios eksperimentines muzikos sampratą "- itikinamiau butu ,jei butu parasyta kad propoguoja NSO

3072. dg2004-03-17 11:29
kachia kachia be pridesi renginys vienas geresniu 2004 na o tekstelis nepretenduoja daugiau nei lengva refleksija smagu kad sujudo buve dienose tai dar karta patvirtina renginio jega sekmes rm

3074. jetlag2004-03-17 14:34
Festivalyje "Jauna muzika" - Merzbow... (balandzio 20)

3077. tb2004-03-17 15:31
egle, aciu uz l&m txt anonsa:) elektrodienu ivykis geras. vien tuo, kad toks ivyko ir kad tokio dar nebuvo. garsiniai playlistai kur kas turi groti, kompetencijos, nuopelnai, "karteles aukstis" ir pan. - irgi subjektyvus, policinis dalykas. optimistine ideologija: tokie/panasus/ki-tokie ivykiai centruose/klubuose/on-line/off-line, atviri tarpusavio link`ai/inter-akcijos, idejos/konceptai/mistifikacijos a la nsg, +chill`out/entertainment ir pan. ir t.t. zemelapiuose vietos daug ir juos galima visaip karpyti: transmediele/ars electronica/elektrodienos/e-muzika/audio shrift/ar -o- "self promo" - garso zona. t, aka audio_z

3079. kaukė2004-03-17 20:08
Man labiausiai patiko dalykas, apie kurų niekas nekalba: Filharmonijoje kabo neįtikėtino lygio tapybos parodos (nematėt - privalot pamatyti! galėsit sudaryti Nežinomųjų tapytojų sąrašą), o ŠMC groja visai smagi muzika. Štai kokie mes imlūs menams!

3081. kaukei2004-03-18 10:17
turbut norejai pasakyt, kad imlus menams, apie kuriuos nieko nesuprantam ir kuriems jauciam baisius kompleksus?

3083. d2004-03-18 11:35
kai kuriais atvejais pritariu kaukei : kompozitoriu sajunga kviecia merzbow , smc groja monolake ,o intro groja jasenka. kurijuozai....

3089. to d2004-03-19 01:12
...gal ne tiek kuriozas, kiek *konvergencija*, tsakant... štai, kiek žinau, Merzbow irgi gros ŠMC... see you there, sore ears :))))

3091. d2004-03-19 07:36
*konvergencija*- taip , bet kaip profanizmo paseka ,. be abejo, mums visiems tai tik i nauda ....

3092. gediminas urbonas2004-03-19 14:39
jei naudojami naturalus biciu vashko ausu kamshteliai,tai klausos organai skemingai persikelia i skrandi ir jau nebekankina tokios problemos,kaip tapybos mirtis ar panashiai . Zodziu merzbow reikia irgi pasiruoshti.

3093. gediminas urbonas2004-03-19 14:46
shiek tiek apie Merzbow: ankschiau anas labai domejosi ruoniais, o dabar idemiai seka gaidziu gyvenima. ekskursija po Vievio paukshtyna tikrai praskraidintu shio pusamzhio japono niuru gyvenima.

3096. fura2004-03-20 11:49
Kol nulepausiai dailininkai vaidins muzikos eruditus, tol ir skaitysim tokius paistalus, kaip nezinia is kur atsidanginusio Urbono...

3097. che che2004-03-20 17:07
taigi belieka pritarti furai , na o g.u. lai peza vis vien niekam neidomu

3098. raimay2004-03-21 00:50
belieka pakrauti furai malku, pasodinti puko_radio klausanti nulepausi vadyla ir zhemyn, zhemym, pas delphinus. visvien niekam neidomu=super local+mediocricy:sucks. no za to 35, kaip 7 meno dienoms nera blogai.

3099. kesh2004-03-21 11:58
raymay, esi fantastishkas bichas, tik protelio tai truksta!nieko, uzhsitepk batu tepalo ant duonos ir uzhkaifuosi dar labiau, nereiks net tu 36, by the way.:)))

3100. to raimay2004-03-21 14:28
pukas kartais varo neprasciau nei monoleikas. galetai is puko ka nors pasikviesti kitamet.manau , su koncepcija problemu nebus ?

3101. pintiminti2004-03-21 22:01
man tai labiausiai patiko sudetingi algoritmai muzikoje ar kaip ten, ir dar patiko aphex twinas bet paskui patikau pats sau ir pianinas o merzbow tai tokis blogs kompouzeris kad man nuo jo tris dienas norisi verkti ish laimes kad dievas dave mocarta be algoritmu ir keitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis garsas jum labiausiai patinka:man raudonas kaip lietus ir zhaliai geltonas nuo kurio plaukai shiaushias, juodas nepatinka,o melynas ypach mylimas - tik ji sunkiausiai rast,jis pats ateina, kai nori, jei nori.

4020. kas2004-11-29 14:21
plakeitha fultertona whitmana be ritmo ir kad drkeitha fultertona whitmana be ritmo ir kad drashiaushias, juodas nepatinka,o melynas ypach mylimas - tik ji sunkishiaushias, juodas nepatinka,o melynas ypach mylimas - tik ji sunkishiaushias, juodas nepatinka,o melynas ypach mylimas - tik ji sunkiausiai rast,jis pats ateina, kai nori, jei nori.ausiai rast,jis pats ateina, kai nori, jei nori.ausiai rast,jis pats ateina, kai nori, jei nori.ugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis augus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis ti, tačiau juos jungė garsinio remikso logika, susiliejanti su videodarbais. Dalyvkeitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis ių sąrajei naudojami naturalus biciu vashko ausu kamshteliai,tai klausos organai skemingai persikelia i skrandi ir jau nebekankina tokios problemos,kaip tapybos mirtis ar panashiai . Zodziu merzbow reikia irgi pasiruoshti. 3093. gediminas urbonas 2004-03-19 14:46 šas intriguojantis: jame buvo mkeitha keitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis voju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis eninkeitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis ikeitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteiraut koks elektroninis nkų, programuojančių glitch ir minimal techno (Stewart Walker, Sutekh ir kt..), nardančių džiazuojančios eklektikos džiunglėse (Mouse on Mars), taip pat laviruojančių tarp individualios rūšies dubo ir prislėgto minimalaus elektroninio byto (deadbeat), grojančių dancehall reggae (Buyngjun Kwon) arba Johno Cage’o palikimu gatvėje (PB8) ir kt. "Elektrodienų" muzikos programą papildė kartu su "Monolake" dirbantis garsus vokiečių šviesos, fotografijos ir videomeno kūrėjas Aleksejus Paryla. Pasirodymo metu jis miksavo, sluoksniavo ir ktwinas bet paskui patikau pats sau ir pianinas o merzbow tai tokis blogs kompouzeris kad man nuo jo tris dienas norisi vejei naudojami naturalus biciu vashko ausu kamshteliai,tai klausos organai skemingai persikelia i skrandi ir jau nebekankina tokios problemos,kaip tapybos mirtis ar panashiai . Zodziu merzbow reikia irgi pasiruoshti. 3093. gediminas urbonas 2004-03-19 14:46 rkti ish laimes kad dievas dave mocarta be algoritmu ir keitha fultertona whitmana be ritmo ir kad draugus dave ir jum dekavoju (o kodie negrojo jurgutis visai smagiu yr ishkepes) ir dar norechiau pasiteirajei naudojami naturalus biciu vashko ausu kamshteliai,tai klausos organai skemingai persikelia i skrandi ir jau nebekankina tokjei naudojami naturalus biciu vashko ausu kamshteliai,tai klausos organai skemingai persikelia i skrandi ir jau nebekankina tokios problemos,kaip tapybos mirtis ar panashiai . Zodziu merzbow reikia irgi pasiruoshti. 3093. gediminas urbonas 2004-03-19 14:46 ios problemos,kaip tapybos mishiaushias, juodas nepatinka,o melynas ypach mylimas - tik ji sunkiausiai rast,jis pats ateina, kai nori, jei nori.rtis ar panashiai . Zodziu merzbow reikia irgi pasiruoshti. 3093. gediminas urbonas 2004-03-19 14:46 ut koks elektroninisitaip perdirbinėjo videomedžiagą, kurdamas nuolatinį stimuliuojantį vaizdo srautą. Pasaulinio garso elektroninės muzikos žvaigždes publika

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 80 iš 80 
7:13:17 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba