SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-10-17 nr. 819

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Aplinkos gadinimas versus kita kokybė1

Muzika 
• Goda Rupeikaitė
Išausta muzika
• Lina Stankevičiūtė
Įvykis žiūrovams
• KONCERTAI

Dailė 
• Santa Lingevičiūtė
Garo mašinos papėdėje
19
• Rudens dvelksmas
• Eglė Jaškūnienė
Keturi mitai apie Kezimantą
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• SPEKTAKLIAI

Šokis 
• Prokofjevas ir norvegiško peizažo garsai

Kinas 
• Vertimo atradimai1
• Paprastumo mįslė
• Živilė Pipinytė
Kvailumas yra užkrečiamas
1
• Pašaukimas – fokusai ar politika?
• Savaites filmai
 KINO REPERTUARAS

Festivaliai 
• „Tindirindis 2008“

Anonsai 
• Daiva Šabasevičienė
Alessandro Baricco „Šilkas“ – teatro kalba
• „Ad Hoc: nepatogus kinas“
• „Eraritjaritjaka – frazių muziejus“

Bibliografija 
• Bibliografijos žinios

In Memoriam 
• Netekome Vlado Česo
• Mirė arfininkė Liudmila Chetagurova1

Kinas

KINO REPERTUARAS

[skaityti komentarus]


Vilnius


Forum Cinemas Vingis
17—22 d. — Maksas Peinas (JAV) — 12.20, 14.40, 17, 19.20, 21.40; 23 d. — 12.20, 14.40, 17, 19.20, 21.40, 23.59
17—22 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 11.20, 13.40, 16.20, 18.50, 21.10; 23 d. — 11.20, 13.40, 16.20, 18.50, 21.10, 23.40
17—22 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 12.40, 14.20, 18.10, 19.40; 23 d. — 12.40, 14.20, 18.10, 19.40, 23.10

17—23 d. — Japonų kino festivalis
17—22 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11.40, 14, 16.40, 19.10, 21.30; 23 d. — 11.40, 14, 16.40, 19.10, 21.30, 23.50; 17—23 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.50, 22.10;
Elitinis būrys (Brazilija) — 12, 14.30, 17, 19.30, 21.50; 17, 20—22 d. — Sakalo akis (JAV) — 14, 16.30, 19, 21.20; 18, 19 d. — 11.30, 14, 16.30, 19, 21.20; 23 d. — 11.30, 14, 16.30, 19, 21.20, 23.40; 17, 20—22 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 16.20, 21.10; 18, 19, 23 d. — 11.40, 16.20, 21.10; 17—22 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 13.50, 18.50; 23 d. — 13.50, 18.50, 23.20; 17—23 d. — 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 15.40, 20.50; 17—21, 23 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.30, 13.50, 18.30; 22 d. — 11.30, 13.50; 17—21 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 16.10, 20.50; 22 d. — 16.10; 23 d. — 16.10, 20.50, 23 val.; 17—23 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 14.20, 16.30; 17, 20—22 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 14.30, 16.50; 18, 19 d. — 12.10, 14.30, 16.50; 23 d. — 12.10, 14.30; 17—22 d. — Teisė žudyti (JAV) — 19.20, 21.40; 23 d. — 19.20, 21.40, 23.50
23 d. — Japoniškas vesternas (Japonija) — 17 val.

Forum Cinemas Akropolis
17—23 d. — Maksas Peinas (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.10, 21.20
Mari Huanos ekspresas (JAV) — 11, 13.30, 16.10, 18.30, 21 val.
Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10, 13.20, 16.50, 20.30
Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.30, 21.50
17, 20—23 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 12.20, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50; 18, 19 d. — 10.10, 12.20, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50; 17—23 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 10.50, 13.10, 15.40, 18, 20.20; Sakalo akis (JAV) — 11.20, 13.50, 16.20, 19, 21.30; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.10, 14.30, 18.10; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 10.20, 14.40, 18.50; Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 12.30, 16.40, 21.10;
Veidrodžiai (JAV) — 21.40

„Skalvijos“ kino centras
Tarptautinis Kauno kino festivalis
17 d. — Palaima (Turkija) — 15 val.; ABBA (dok. f., Švedija, Australija) — 17.30; Rojus (Airija) — 19.30; Papukų komitetas (JAV) — 21.30; 18 d. — Muzikos partizanai (dok. f., Lenkija) — 14 val.; Nes taip moko Biblija (dok. f., JAV) — 15.15; Bananaz (dok. f., D. Britanija) — 17.15; Laisvas pasaulis (D. Britanija) — 19.15; Šviesk (dok. f., D. Britanija, JAV) — 21.15; 19 d. — Gėlė kišenėje (Malaizija) — 13 val.; Viki, Kristina, Barselona (Ispanija, JAV) — 15 val.; Vienatvė (Ispanija) — 17 val.; Interviu (Olandija, JAV) — 19.30; Ypatingai sekami traukiniai (Čekoslovakija) — 21.15; 20 d. — Georgas (Estija) — 15 val.; Traukinys (Lenkija) — 17.15; Brangutė (Švedija) — 19.15; Svajonių draugai (dok. f., Vokietija) — 21.15

Festivalis „Tindirindis“
20, 23 d. — programa „Apie drąsą ir gudrumą“ — 11 val.; 20 d. — Elka — 13 val.; 21 d. — programa „Apie vaikus ir gyvūnus“ — 11 val.; 21, 23 d. — Gaudytojas — Kačių miestas 2 — 13 val.; 21 d. — programa „Figūra Z“ — 15 val.; 21 d. — programa „Sukrėtimai“ — 17 val.; 23 d. — 18.45; 21 d. — programa „Muzikiniai klipai” — 20.30; 22 d. — programa „Pasakų pasaulis“ — 11 val.; 22, 24 d. — „Raganėlė ir kiti“ — 13 val.; 22 d. — programa „Debiutiniai filmai“ — 15 val.; 22 d. — Varšuvos miniatiūrų studijos programa — 19.15; 22 d. — Olandų programa II — 21 val.; 23 d. — 20.30; 23 d. — programa „Forma T“ — 15 val.; 23 d. — programa „Santykiai“ — 20.30; 23 d. — programa „Grožis ir politika“ — 17 val.
21 d. — tarptautinio projekto „Summer MEDIA Studio“ 2008 filmų programa — 19 val.
Ozo kino salė
17 d. — Kas nutiko Džeinei? (JAV) — 18 val.; 18 d. — 2001 metų kosminė odisėja (Anglija, JAV) — 16 val.; 20 d. — Skrenda gervės (Rusija) — 18 val.; 21 d. — Brolis saulė, sesuo mėnulis (Italija, Anglija) — 18 val.; 22 d. — Šiaudiniai šunys (Anglija) — 18 val.; 23 d. — Karavadžas (Anglija) — 18 val.


Kaunas


Forum Cinemas
17, 18, 23 d. — Maksas Peinas (JAV) — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.20, 21.30, 23.40; 19— 22 d. — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.20, 21.30
17, 18, 23 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 10.20, 12.40, 15.10, 17.30, 19.50, 22.05, 23.59; 19—22 d. — 10.20, 12.40, 15.10, 17.30, 19.50, 22.05
17—23 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10.10, 11.30, 15.20, 16.40, 20.30
17, 18 d. — Japoniškas vesternas (Japonija) — 23.50; 21 d. — 18 val.
17, 18, 23 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 10.30, 12.30, 14.40, 16.50, 19, 21.10, 23.20; 19—22 d. — 10.30, 12.30, 14.40, 16.50, 19, 21.10; 17—22 d. — Sakalo akis (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.20; 23 d. — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.20, 23.50; 17, 18, 23 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 13.40, 16.10, 18.30, 21, 23.15; 18—22 d. — 11.10, 13.40, 16.10, 18.30, 21 val.; 17— 23 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10.50, 15.30, 20.10; Elitinis būrys (Brazilija) — 13, 17.40, 22.15; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.50; Veidrodžiai (JAV) — 21.50; 17—20, 22, 23 d. — Maištingoji Ana (Ispanija) — 18 val.

Cinamonas
17—23 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 12.45, 15, 17.15, 19.30, 21.45; Maksas Peinas (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Admirolas (Rusija) — 15.45, 18.15, 20.45; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 14.45, 17, 19.15, 21.30; Sakalo akis (JAV) — 14.15; 21 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 12.30, 16.30; Mirties lenktynės (JAV) — 12, 18.45; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 11.30; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.45, 13.45


Klaipėda


Cinamonas
17—23 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Maksas Peinas (JAV) — 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.; 17—20, 22, 23 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10.45, 14.30, 18.45; 21 d. — 10.45, 14.30, 16.30; 17—23 d. — Admirolas (Rusija) — 12, 16, 18.30, 21 val.; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12.45, 17.15, 19.30, 21.45; 17— 20, 22, 23 d. — Sakalo akis (JAV) — 11.45, 14, 16.15; 21 d. — 11.45, 14 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 12.30, 20.15, 22.15; Mirties lenktynės (JAV) — 13, 17.30, 19.45, 22 val.; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 11, 15 val.; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11.15, 14.45


Šiauliai


Saulė
17 d. — Maksas Peinas (JAV), Hitmanas (JAV) — 21 val.; 17—23 d. — Maksas Peinas (JAV) — 11, 13, 15, 17, 19, 21 val.

Atlantis Cinemas
I salė
17—23 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11, 13, 19, 21 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 15, 17 val.

II salė
17—23 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 13.10; Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 17.30;
Admirolas (Rusija) — 15.10, 18.40, 21 val.

Laikas
17—23 d. — Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11 val.; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 13, 17.10; Sakalo akis (JAV) — 15, 19 val.; Pakvaišę žaidimai (JAV, Prancūzija, D. Britanija, Austrija) — 21.10


Panevėžys


Garsas
17—23 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 11.50; Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 13.30, 17.30; Admirolas (Rusija) — 15.15, 19.15, 21.30

Mažoji salė
17—23 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 12.25, 20.20; Strazdas žalias paukštis (rež. J. Vaitkus) — 14.05; 17—19, 21—23 d. — Ieškokit Gudručio (JAV) — 15.25; Ledi Čaterli (Belgija, Prancūzija, D. Britanija) — 17.25; 20 d. — Ačiū, puikiai (Prancūzija) — 15.25; Patologija (JAV) — 22 val.

Babilonas
17 d. — Maksas Peinas (JAV) — 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50, 23.55; 18, 23 d. — 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50, 23.55; 19 d. — 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50; 20, 21 d. — 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50
17 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 14, 16.20, 18.40, 21, 23.10; 18, 23 d. — 10.30, 14, 16.20, 18.40, 21, 23.10; 19 d. — 10.30, 14, 16.20, 18.40, 21 val.; 17—23 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10.40, 12.40, 14.20, 18 val. 17, 20—23 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12, 15.50, 19.20; 18, 19 d. — 15.50, 19.20; 17, 18, 23 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 21.20, 23.30; 19—22 d. — 21.20; 18, 19 d. — La Troškinys (JAV) — 10.50; Garfildas 2 (JAV) — 12 val.


Marijampolė


Spindulys
17, 19 —22 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 15, 20 val.; 18 d. — 13, 15, 20 val., 23 d. — 15 val.; 17—23 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 17.30; 19 d. — Nimės sala (JAV) — 13 val.; 23 d. — Seks turas (JAV) — 20 val.

Mažoji salė
17, 19 — 23 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 15.15; 18 d. — 13.15, 15.15; 17 — 23 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 17.15, 18.15
17, 18, 20 — 23 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 19.15; 19 d. — 13.15, 19.15
 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 82 iš 82 
7:11:22 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba