SEPTYNIOS MENO DIENOS

2006-03-03 nr. 698

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Monika Krikštopaitytė
Jei bijai savęs, neik žiūrėti Kuckaitės
20

Savaitė 
• Ar pirksite pirmą knygą?1

Muzika 
• Lina Stankevičiūtė
Moters pasaulis per šokį
1
• Koncertuoja talentingi britų muzikai
• Iš ciklo "Alma mater musicalis"
• Mozartui skirta paroda
• "Bravissimo": susitikimo vieta – Vilnius
• KONCERTAI

Dailė 
• Virginija Vitkienė
Pokalbis prie tapytojo eskizų knygos
4
• Aistė Paulina Virbickaitė
Kam reikalinga negyva knyga
• Elena Urbaitytė (1922 06 04 – 2006 02 17)
• Pornografija, rolmopsai ir geležinis dantis27
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Daiva Šabasevičienė
Grimo opera dramos scenoje
• Turi pasilikti sau žmogus6
• Scenoje – sovietinės praeities herojai
• Kauno dramos teatras kviečia į pajuodusią premjerą2
• Europos teatro sąjungos prizas Oskarui Koršunovui2
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Živilė Pipinytė
Visada gali būti dar blogiau
• Iš pradžių visada yra kraštovaizdis
• Geriausi iš geriausių1
• Kuprota svajonių baimė3
• Kitoks žvilgsnis
• Lietuviškų filmų programa Amerikos lietuvių televizijos kanalu
• Lietuviškas akcentas Prahos kino festivalyje
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

kovo 3–12

[skaityti komentarus]

Vilnius

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

3 d. 18 val. - S. Prokofjevo "ROMEO IR DŽULJETA". Dir. - M. Staškus

4 d. 18 val. - J.F. Halevy "ŽYDĖ". Dir. - M. Staškus

5 d. 12 val. - B. Pawlowskio "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Dir. - A. Šulčys

6 d. 19 val. - R. Paulso tikro garso koncertas. Dalyvauja R. Paulsas, dainininkai V. Plotnikova, J. Šuras, I. Černiavskis, O. Nikulina, T. Lukašenkova, J. Sigova, J. Rafalsonas, B. Ploskichas, instrumentinė grupė. Koncerto svečiai V. Noreika, LRT vaikų choras

7 d. 18 val. - M. Urbaičio "ACID CITY". Dir. - M. Staškus

9 d. 18 val. - G. Verdi "LIKIMO GALIA". Dir. - G. Rinkevičius

10 d. 18 val. - P. Čaikovskio "GULBIŲ EŽERAS". Dir. - R. Šervenikas

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Didžioji salė

4 d. 18 val. - F. Schillerio "MARIJA STIUART". Rež. - J. Vaitkus

8 d. 18 val. - R. Cooney "MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ". Rež. - A. Večerskis

9 d. 18 val. - Premjera! H. Kunčiaus "MATAS". Rež. - A. Vidžiūnas

12 d. 18 val. - Moličre’o "ŠYKŠTUOLIS". Rež. - I. Bučienė

Mažoji salė

3 d. 19 val. - PREMJERA! "Vyrai baltais sijonais". Choreogr. - G. Ivanauskas (G. Ivanausko teatras)

Valstybinis jaunimo teatras

3 d. 18 val. - "UŽSISPYRĖLĖS TRAMDYMAS". Rež. - C. Graužinis

4, 5 d. 12 val. - V.V. Landsbergio "ARKLIO DOMINYKO MEILĖ". Rež. - A. Vidžiūnas (Salė 99)

4 d. 18 val. - P. Marberio "www.prisilietimas.net". Rež. - R. Atkočiūnas

7 d. 18 val. - A. Camus "KALIGULA". Rež. - I. Jonynas

9 d. 18 val. - R. Blaumanio "SIUVĖJŲ DIENOS SILMAČIUOSE". Rež. - P. Gaidys

10 d. 18 val. - "DĖDULĖS SAPNAS". Rež. - C. Graužinis

12 d. 18 val. - D. Privalovo "SENIAUSIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS". Rež. - B. Latėnas (Salė 99)

Vilniaus mažasis teatras

3 d. 18.30 Nacionaliniame dramos teatre - M. Lermontovo "Maskaradas". Rež. - R. Tuminas

4, 12 d. 18.30 - A. Čechovo "TRYS SESERYS". Rež. - R. Tuminas

5 d. 18.30 - L. Gurčenkos kūrybinis vakaras

6 d. 18.30 - G. Kanovičiaus "Nusišypsok mums, Viešpatie". Rež. - R. Tuminas

9, 10 d. 18.30 val. - F. Bordon "Paskutiniai mėnesiai". Rež. - R. Tuminas, A. Dapšys

OKT/Vilniaus miesto teatras

3 d. 18 val. Panevėžio Bendruomenių rūmuose, 5 d. 18 val. Kauno "Girstučio" kultūros rūmuose - PREMJERA! B. Mar ir A. Kučinsko "GRIMO OPERA"

Rusų dramos teatras

3 d. 18 val. - L. Tolstojaus "ANA KARENINA". Rež. - E. Mitnickis (Kijevas)

4 d. 18 val. - A. Nikolaji "ŠIEK TIEK ŠVELNUMO". Rež. - I. Vlasovas (Maskva)

5 d. 12 val. - J. Ščiuckio "COLIUKĖ". Rež. - J. Ščiuckis

5 d. 18 val. - R. Cooney "NR.13". Rež. - E. Murašovas

8 d. 18 val. - šventinis koncertas "JUMS, MOTERYS!"

9, 10 d.18 val. - PREMJERA! K. Wittlingerio "ŽMOGUS IŠ ŽVAIGŽDĖS". Rež. - E. Murašovas (Mažoji salė)

12 d.12 val. - S. Aksakovo "RAUDONOJI GĖLELĖ". Rež. - J. Popovas

12 d. 18 val. - J.M. Chevret "SVEIKI, EMIGRANTAI!" Rež. - M. Poliščiukas (Paryžius)

Anželikos Cholinos šokio teatras

11 d. 19 val. Alytaus komunikacijos ir kultūros centre - "ROMEO ir DŽULJETA". Choreogr. - A. Cholina

Vilniaus teatras "Lėlė"

Didžioji salė

4 d. 12 val. - "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - A. Mikutis

5 d. 12 val. - "BURATINO NUOTYKIAI". Rež. - E. Jaras

12 d. 12 val. - "KATĖS NAMAI". Rež. - A. Mikutis

Mažoji salė

4 d. 14 val. - "NAŠLAITĖ ELENYTĖ IR JONIUKAS AVINIUKAS". Rež. ir dail. - R. Driežis

5 d. 14 val. - "COLIUKĖ". Rež. ir dail. - R. Driežis

12 d. 14 val. - "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Pjesės autorė ir rež. - N. Indriūnaitė

Keistuolių teatras

5 d. 12, 15 val. - "Mano senelis buvo vyšnia". Rež. - A. Gluskinas

7 d. 14 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre - "Pelytė Zita". Scenarijaus aut. ir rež. - V.V. Landsbergis

8 d. 19 val. - vakaras "Moteris ir jos gvazdikai, arba Renkuosi būti pasveikinta". Dalyvauja J. Čižauskaitė, A. Kulikauskas, S. Bareikis ir kt.

10, 11 d. 19 val. - PREMJERA! "V veiksmas". Rež. - A. Kaniava

12 d. 15 val. - "Išdaigos Bašmukų gatvėje". Rež. - A. Giniotis

Menų spaustuvė

10 d. 18 val. - "Atviras ratas". Rež. - A. Giniotis (LMTA IV aktorių kurso teatro laboratorija)

11, 12 d. 18 val. - Premjera! "Lolita". Rež. ir choreogr. - I. Bačelis

VGTU teatras-studija "Palėpė"

Trakų g. 1

3 d. 18 ir 20 val., 4 d. 17 ir 19 val. - N. Williams "CUKRUS IR PRIESKONIAI"

Kaunas

Kauno valstybinis dramos teatras

3 d. 18 val. - D. Loher "NEKALTI". Rež. - G. Varnas

4, 5 d. 16 val. - F. Dostojevskio "NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ". Rež. - G. Varnas

5 d. 14 val. - S. Kane "4.48 PSICHOZĖ". Rež. - V. Tertelis (Antrojo aukšto fojė)

8 d. 13, 18 val., 9 d. 18 val. - J. Smuulo "SVEČIUOSE PAS PULKININKO NAŠLĘ". Rež. - D. Juronytė ("Sriubos teatras")

10, 12 d. 18 val. - Premjera! N. Erdmano "SAVIŽUDIS". Rež. - A. Jankevičius

12 d. 12 val. - V. Djačenkos "RUDENS STILIAUS MOTERIS". Rež. - S. Paciukas ("Sriubos teatras")

Kauno valstybinis muzikinis teatras

3 d. 18 val. - J. Kanderio, F. Ebbo, J. Masteroffo "Kabaretas". Pastatymo muzikinis vad. - P. Geniušas, orkestro vad. - J. Geniušas

5 d. 12 val. - T. Kutavičiaus, V. Palčinskaitės "Nykštukas Nosis". Dir. - V. Visockis

5 d. 18 val. - Ch. Gounod "Romeo ir Džuljeta". Dir. - J. Geniušas

8, 10 d.18 val - PREMJERA! "Violetos, Džuljetos...", "Žorž ir Frederikas". Choreogr. - A. Kurienius

9 18 val. - F. Loewe "Mano puikioji ledi". Dir. - J. Geniušas

12 d. 12 val. - Z. Bružaitės "Grybų karas ir taika". Dir. - V. Visockis

12 d. 18 val. - G. Kuprevičiaus "Karalienė Bona". Dir. - V. Visockis

Kauno kamerinis teatras

4, 5 d. 18 val. - PREMJERA! G. Tabori "DEŠIMT DIENŲ IŠ VILIO GYVENIMO". Rež. - S. Rubinovas

7 d. 18 val. - P. Lagerkvisto "NEŪŽAUGA". Rež. - S. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

3 d. 19 val., 4, 12 d. 18 val. - PREMJERA! "Mėnulio koja". Rež. - A. Dilytė

10 d. 19 val. - "KATYTĖ "P". Rež. - V. Balsys

11 d. 18 val. - D. Fo ir F. Rame "LAISVOJI PORA". Rež. - R. Januškevičiūtė ir A. Baniūnas

Kauno valstybinis lėlių teatras

3 d. 18 val. - dainuojamosios poezijos koncertas

4 d. 12 val. - "BJAURUSIS ANČIUKAS". Rež. - S. Železkinas

5 d. 12 val. - "ZUIKIO KAPRIZAI". Rež. - A. Stankevičius

11 d. 12 val. - "VIDURNAKČIO PASAKA". Rež. - A. Stankevičius

12 d. 12 val. - "PASAKA APIE LIETAUS LAŠELĮ". Rež. - O. Žiugžda

Klaipėda

Klaipėdos dramos teatras

Didžioji scena

3 d. 18 val. - N. Saimono "BANKETAS". Rež. - P. Gaidys

4 d. 12 val. - H.Ch. Anderseno "COLIUKĖ". Rež. - R. Kaubrys

4 d. 18 val. - I. Šeiniaus "KUPRELIS". Rež. - K. Macijauskas

5 d. 18 val. - M. Mayenburgo "ŠALTAS VAIKAS". Rež. - O. Koršunovas

10 d. 18 val. - W. Shakespeare’o "KARALIUS LYRAS". Rež. - A. Latėnas

12 d. 12 val. - S. Maršako "KATĖS NAMAI". Rež. - B. Gražys

12 d. 18 val. - Moličre’o "ŽORŽAS DANDENAS, ARBA APGAUTAS VYRAS". Rež. - A. Giniotis

Mažoji scena

8, 9 d. 18 val. - M. Gavrano "VISKAS APIE MOTERIS". Rež. - D. Tamulevičiūtė

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

3 d. 18 val. - PREMJERA! J. Strausso "Šikšnosparnis". Dir. - S. Domarkas

4 d. 18 val. - Z. Lapinio "Paryžiaus katedra". Dir. - I. Lapinis

5 d. 12 val. - A. Spadavecchios "Pelenė". Dir. - V. Konstantinovas

Šiauliai

Šiaulių dramos teatras

3 d. 18 val. - K. Borutos "BALTARAGIO MALŪNAS". Inscenizac. aut. ir rež. - A. Pociūnas

5 d. 12 val. - G. Solovskio "SKIRIAMA PRINCESEI". Rež. - J. Javaitis

5 d. 18 val. - N. Cowardo "IŠDYKĖLĖ DVASIA". Rež. - N. Mirončikaitė

10 d. 18 val. - W. Gombrowicziaus "JUNGTUVĖS". Rež. - A. Pociūnas

11 d. 18 val. - "DAKTARAS IR MANGARYTA". Rež. - V.V. Landsbergis

Marijampolė

Municipalinis dramos teatras

8 d. 10 ir 12 val. - "MAŽASIS MUKAS". Rež. - A. Žukaitė

9 d. 18 val. - "VILIS". Rež. - V.V. Landsbergis (Vilniaus teatras "Lėlė")

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 82 iš 82 
6:53:42 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba