SEPTYNIOS MENO DIENOS

2003-10-24 nr. 586

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Agnė Narušytė
Stefano Moses klausimai
1

Muzika 
• Beata Leščinska
Muzika muzikoje
2
• Svarbiausia – groti8
• Liaudies instrumentų atlikėjų festivalis Pskove
• Verdi "Kaukių balius" Operos teatre
• KONCERTAI

Dailė 
• Laima Jonušienė
Pamirštos Europos liudininkės
1
• Armina Jonušaitė
Tarp grožio ir funkcijos
• Kristina Stančienė
Kairėnų dvaro metamorfozės
• Raminta Jurėnaitė
Į dėmesio centrą sugrįžta tapyba
• PARODOS

Literatūra 
• Raymond Queneau1
• VAKARAI

Teatras 
• Ramunė Balevičiūtė
Dramaturgijos pamoka Jaunimo teatre
2
• Rasa Vasinauskaitė
Naujo teatro gimimas?
• Teatras sveikina Aliodiją Ruzgaitę
• OKT pradeda sezoną
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Vampyrai – taip pat bohema1
• Filosofai su revolveriais1
• Lietuvoje rengiama "Scanorama"
• "Debiutų" cikle – Karolio Jankaus filmai
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Anonsai 
• Dėl etninės kultūros ir regionų kultūros 2004 m. projektų
• Dėl leidinių finansavimo 2004 metais
• Dėl kultūros bei kūno kultūros ir sporto projektams1

Teatras

SPEKTAKLIAI

spalio 24 – lapkričio 2

[skaityti komentarus]

Vilnius

Nacionalinis operos ir baleto teatras

24 d. 18 val. - G. Bizet "KARMEN". Dir. - L. Balčiūnas

25 d. 18 val. - I. Stravinskio "ŠVENTASIS PAVASARIS", C. Orffo "CARMINA BURANA". Dir. - L. Balčiūnas

26 d. 12 val. - K. Chačaturiano "ČIPOLINAS". Dir. - A. Šulčys

29, 30 d. 18 val. - G. Verdi "KAUKIŲ BALIUS". Dir. - M. Staškus

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

24 d. 18 val. - B. Dauguviečio "ŽALDOKYNĖ". Rež. - K. Kymantaitė

25 d. 18 val. - B. Frielo "LUGNAZADO ŠVENTĖS ŠOKIAI". Rež. - G. Padegimas

26 d. 12 val. - PREMJERA! J. Dautarto "PELENĖ". Rež. - J. Dautartas

Mažoji salė

25 d. 17 val. - T. Bernhardo "ĮPROČIO JĖGA". Rež. - V. Masalskis

26 d. 17 val. - S. Becketto "PASKUTINĖ KREPO JUOSTA". Rež. - R. Ramanauskas

27 d. 18 ir 20 val. - "BERNARDOS ALBOS NAMAI". Choreogr. - A. Cholina

Oskaro Koršunovo teatras

28 - 31 d. 18 val. - PREMJERA! W. Shakespeare’o "ĮSTABIOJI IR GRAUDŽIOJI ROMEO IR DŽULJETOS ISTORIJA". Rež. - O. Koršunovas, scenogr. - J. Paulėkaitė, kost. dail. - J. Rimkutė, komp. - A. Jasenka. Vaidina R. Samuolytė, G. Ivanauskas, G. Savickas, D. Kazlauskas, A. Sakalauskas ir kt.

Valstybinis jaunimo teatras

24 d. 18 val. - S. Parulskio "BARBOROS RADVILAITĖS TESTAMENTAS". Rež. - A. Latėnas, J. Smoriginas

25 d. 12 val. - S. Gedos "PELENĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

25 d. 18 val. - X. Durringerio "IŠTISŲ DIENŲ, IŠTISŲ NAKTŲ KRONIKOS". Rež. - I. Jonynas

26 d. 12 val. - "TIMAS TALERIS, ARBA PARDUOTAS JUOKAS". Rež. - E. Jaras

26 d. 18 val. - "DĖDULĖS SAPNAS" (pagal F. Dostojevskį). Rež. - C. Graužinis

28 d. 18 val. - F. Garsia Lorcos "DONJA ROSITA, ARBA GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas (Kauno dramos teatras)

30 d. 18 val. - P. Marterio www.prisilietimas.net. Rež. - R. Atkočiūnas

Rusų dramos teatras

24 d. 18 val. - E. Ensler "VAGINOS MONOLOGAI". Rež. - G. di Capua

25 d. 18 val. - A. Nikolaji "ŠIEK TIEK ŠVELNUMO". Rež. - I. Vlasovas

26 d. 12 val. - L. Ustinovo, O. Tabakovo "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Rež. - J. Popovas

31 d. 18 val. - PREMJERA! M. Gorkio "VASA". Rež. - E. Murašovas

"Lėlės" teatras

25 d. 12 val. - "CIRKAS YRA CIRKAS". Rež. ir dail. - V. Mazūras

26 d. 12 val. - J. Mačiukevičiaus "BITĖ MAJA". Rež. - V. Mazūras

28 d. 12 val. - "ZUIKIO KAPRIZAI". Rež. - A. Stankevičius (Kauno lėlių teatras)

Mažoji salė

25 d. 14 val. - R. Driežio "SIGUTĖ". Rež. ir dail. - R. Driežis

26 d. 14 val. - "RAUDONKEPURĖ". Rež. ir dail. - V. Mazūras

Keistuolių teatras

24, 28 - 30 d. 18 val. Menų spaustuvėje - "TAISYKLĖ NR. 1, ARBA SAPNUOTI VILNIŲ DRAUDŽIAMA". Rež. - A. Giniotis

25 d. 18 val. - "LIŪDNOJO VAIZDO RITERIS". Rež. - A. Giniotis

26 d. 12 val. - "BATUOTAS KATINAS". Rež. - E. Jaras

Didysis Vilniaus teatras

Verkių g. 29, 2 korp.

24 d.19.30 - "KODAS" (A. Pulkauninko šokio spektaklis)

VGTU teatras-studija "Palėpė"

Trakų g. 1

24 d. 18 ir 20 val., 25 d. 16 ir 18 val. - PREMJERA! "VIENA" (pagal F. Garsia Lorcos

poeziją). Rež. - V. Matusevičiūtė

"Teatriukas"

Aukštaičių g. 7

26 d. 12 val. - "PASAKOS TELEFONU". Rež. - Ž. Ramanauskas

Kaunas

Valstybinis akademinis dramos teatras

24 d. 18 val. - T. McNally’o "MEISTRIŠKUMO PAMOKA". Rež. - G. Padegimas

25 d. 18 val. - "Ar tu prisimeni tą melodiją?". Rež. - A. Kurienius, R. Žirgulis

25 d. 18 val. - A. Galino "SORRY". Rež. - V. Dapšys

26 d. 12 val. - "VILKAS IR OŽIUKAI". Rež. - A. Kurienius

26 d. 16 val. - "Kelias į karūną" (Mindaugo karūnavimo jubiliejinė programa)

26 d. 18 val. - A. Griciaus "PALANGA". Rež. - V. Valašinas

30 d. 18 val. - F. Garcia Lorcos "DONJA ROSITA, ARBA GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas

Valstybinis muzikinis teatras

24, 25, 29 d. 18 val. - PREMJERA! G. Kuprevičiaus "KIPRAS, FIODORAS IR KITI". Rež. - G. Padegimas, dir. - V. Visockis

26 d. 12 val. - R. Rodgerso "MUZIKOS GARSAI". Dir. - J. Vilnonis

26 d. 19.30 - jaunųjų talentų konkurso laureatų koncertas

30 d. 18 val. - "SEKMADIENIS NIEKADA". Choreogr. - A. Kurienius

Jaunimo kamerinis teatras

24 d. 18 val. - PREMJERA! D. Čepauskaitės "ŠŪVIS KRANTINĖJE". Rež. - S. Rubinovas. Vaid. P. Vilkaitis, D. Čepauskaitė, D. Svobonas, A. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

24, 25 d. 18 val. - "KATYTĖ "P" (pagal E. Ensler "Vaginos monologus"). Rež. - V. Balsys

26 d. 12 val. - "Nepaprastas įvykis mažojoje karalystėje"

Lėlių teatras

25 d. 12 val. - "PASAKŲ KARALIAUS TEATRAS". Rež. - O. Žiugžda

26 d. 12 val. - M. Suponino "ZUIKIO KAPRIZAI". Rež. - A. Stankevičius

26 d. 14 val. Lėlių muziejuje - "PASAKŲ SKRYNIA"

Klaipėda

Dramos teatras

24 d. 18 val. - Ch. Dickenso "PIKNIKO KLUBO UŽRAŠAI". Rež. - S. Račkys

25 d. 18 val. - PREMJERA! "TAUTKRŪŠA" (pagal W. Schwabo komediją "Tautos sunaikinimas, arba Mano kepenys be prasmės"). Rež. - A. Giniotis

26 d. 12 val. - H.Ch. Anderseno "COLIUKĖ". Rež. - R. Kaubrys

26 d. 18 val. - Žemaitės "TRYS MYLIMOS". Rež. - K. Macijauskas

30 d. 20 val. - "BERNARDOS ALBOS NAMAI". Choreogr. - A. Cholina

Mažoji scena

25 d. 12 val. - PREMJERA! K. Kubilinsko "KAIP VILKAS UODEGĄ PRIŠALO". Rež. - E. Jokubauskas

Šiauliai

Dramos teatras

24 d. 18 val. - P. Schenault "Į SVEIKATĄ, PONE!". Rež. - N. Mirončikaitė

26 d. 12 val. - G. Solovskio "SKIRIAMA PRINCESEI". Rež. - J. Javaitis

26 d. 18 val. - K. Borutos "BALTARAGIO MALŪNAS". Rež. - A. Pociūnas

Panevėžys

J. Miltinio dramos teatras

24 d. 18 val. - A. Jarry "KARALIUS JUOBA". Rež. - L.M. Zaikauskas

25 d. 18 val. - T. Williamso "VASARA IR DŪMAI". Rež. - R. Abukevičius

30 d. 18 val. - J. Dautarto "SENOJO GLUOSNIO PASAKOJIMAI". Rež. - J. Dautartas

Alytus

Alytaus miesto teatras

24, 25 d. - lėlių teatrų festivalis "Aitvaras 2003"

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 80 iš 80 
6:50:11 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba