SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-09-05 nr. 813

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Monika Krikštopaitytė
Atvira erdvė ant vandens
19

Savaitė 
• Lietuvos šokis – tarptautinėje mugėje
• Festivalis „Griežynė“

Muzika 
• Aldona Eleonora Radvilaitė
Muzikos atradimai
• Jurgita Mieželytė
Vasaros atbalsiai
1
• Torūnės simfoninis orkestras Lietuvoje
• Lietuvos nacionalinė filharmonija4

Dailė 
• Rūta Jakštonienė
Ironiški, į mus panašūs personažai
4
• Ieva Dilytė
Karmino politika
14
• PARODOS

Literatūra 
• Vakarai

Teatras 
• Tarp scenos ir ekrano1
• Daiva Šabasevičienė
Gyvenimo ratas vandens ir dangaus fone
• 20-asis Vilniaus mažojo teatro sezonas
• SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Živilė Pipinytė
Tapatybė ir tremtis
1
• Savanoriškas idiotizmas
• Savaitės filmai
 KINO REPERTUARAS

Pastebėjimai 
• Paulina Pukytė
Vasaros pabaiga (Vilniuje)
3
• Paulina Pukytė
Išorė ir vidus
7

Pasaulyje 
• Šventosios maišto knygos1

Diskusijos 
• INFORMACIJA APIE SKULPTŪRINIŲ MENINIŲ AKCENTŲ SUKŪRIMO PROJEKTO KONKURSĄ2

Anonsai 
• Meniškos sielos traukia Šiaurės link

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Kinas

KINO REPERTUARAS

rugsėjo 5–14

[skaityti komentarus]

iliustracija
„Ieškokit Giedručio!“

Vilnius

Forum Cinemas Vingis

5—11 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 12, 14.20, 16.50, 19.20, 21.50

Iš kitos pusės (Vokietija, Turkija) — 14, 16.30, 19, 21.30

5 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 19 val.

11 d. — Garbė režisieriui! (Japonija) — 19.50

5—11 d. — Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.30, 13.50, 16.20, 19.20, 21.40

Keistuolis Deivas (JAV) — 12.10, 14.20, 16.30, 19, 21.10

5 d. — Veidrodžiai (JAV) — 11.40, 14.10, 16.40, 21.50; 6—11 d. — 11.40, 14.10, 16.40, 19.30, 21.50

5—11 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.50, 16.50, 19.10

Pragaro vaikis: aukso armija (JAV) — 14, 21.30

5—10 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 12.30, 14.40, 17.10, 19.50, 22.10; 11 d. — 12.30, 14.40, 17.10, 22.10

5, 8—11 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 16.10, 21 val.; 6, 7 d. — 11.40, 16.10, 21 val.

5—11 d. — Maištingoji Ana (Ispanija) — 13.40, 18.30

5, 8—11 d. — Mumija: Drakono imperatoriaus kapas (Vokietija, Kanada, JAV) — 16, 21.10; 6, 7 d. — 16, 21.10; 5—11 d. — Mamma Mia! (D. Britanija, JAV) — 13.30, 18.40

Forum Cinemas Akropolis

5—11 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 12 14.20, 16.50, 19.20, 21.50

Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17.10, 19.10, 21.20 Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.10, 13.40, 16.10, 18.50, 21.20

Keistuolis Deivas (JAV) — 10.50, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.40

5, 8—11 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 12.20, 14.40, 16.40, 19, 21 val.; 6, 7 d. — 10.10, 12.20, 14.40, 16.40, 19, 21val.

5—11 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.20, 14.50, 19.30

Veidrodžiai (JAV) — 11.20, 13.50, 16.20, 18.40, 21.10

Mamma Mia! (D. Britanija, JAV) — 13.20, 18.30

Mumija: Drakono imperatoriaus kapas (Vokietija, Kanada, JAV) — 12.30, 17, 21.30

5, 8—11 d. — Pragaro vaikis: aukso armija (JAV) — 15.50, 20.50; 6, 7 d. — 10.40, 15.50, 20.50

„Skalvijos“ kino centras

5 d. — Paukštis, kuris neskraido (Nyderlandai) — 17 val.

5 d. — Auksinė praraja (D. Britanija) — 18.50

5 d. — Irina Palm (Belgija, Liuksemburgas, D. Britanija, Vokietija, Prancūzija) — 21.10

7 d. — Kino klasikos vakarai. Samanišvilio pamotė (Gruzija) — 21 val.

Festivalis „Tinklai”

6 d. — Vokietijos filmų programa — 15.40; 10 d. — 16.50

6 d. — 2-oji Lietuvos filmų programa — 17.30

6 d. — filmų programa „Dėdulė Oskaras ateina“ — 19 val.; 7 d. — 17.10

6 d. — 1-oji Lietuvos filmų programa — 21.30; 11 d. — 18 val.

6 d. — Suomijos filmų programa — 23.10; 9 d. — 21.30

6 d. — Švedijos kino instituto programa — 0.50; 11 d. — 19.30

7 d. — Norvegijos filmų programa — 19.10; 8 d. — 19.30; 11 d. — 21.20

7 d. — „Dazzle Short Film Label“ filmų programa — 15.20

8 d. — Baskų krašto filmų programa — 17.30

8 d. — Estijos filmų programa — 21.30; 11 d. — 16.10

8 d. — Latvijos filmų programa — 15 val.

9 d. — Švedijos filmų programa — 16.20; 10 d. — 20.50

9 d. — Andzejaus Wajdos kino režisūros mokyklos programa — 17.50

9 d. — jubiliejinė Baskų filmotekos programa — 19.40

10 d. — filmų programa „Vyšninis lūpdažis“ — 15 val. („KLYKinas“)

10 d. — Airijos filmų programa — 18.50

Ozo kino salė

5 d. — Prisukamas apelsinas (rež. S. Kubrick, Anglija) — 18 val.; 6 d. — Roko legendos: „The Doors“, „T. Rex“ (muz.) — 16 val.; 8 d. — Bjaurus anekdotas (rež. A. Alovas, V. Naumovas, Rusija) — 18 val.; 9 d. — Kelias (rež. F. Fellini, Italija) — 18 val.; 10 d. — Troškimų medis (rež. T. Abuladzė, Gruzija) — 18 val.;

11 d. — Andrejus Rubliovas (rež. A. Tarkovskis, Rusija) — 18 val.; 12 d. — Intymus dienoraštis (rež. P. Greenaway, Anglija, Prancūzija, Olandija, Japonija) — 18 val.; 13 d. — „Pink Floyd“ — „Siena“ (rež. A. Parker, Anglija, JAV) — 16 val.

Kaunas

Forum Cinemas

5, 6 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 11.20, 13.40, 16.10, 18.40, 21, 23.20; 7—11 d. — 11.20, 13.40, 16.10, 18.40, 21 val.

Iš kitos pusės (Vokietija, Turkija) — 12.20, 17.10, 19.40, 22.10

9 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 19 val.

11 d. — Garbė režisieriui! (Japonija) — 17.40 5, 6 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 10.30, 12.40, 15, 17, 19.10, 21.20, 23.30; 7, 8, 10, 11 d. — 10.30, 12.40, 15, 17, 19.10, 21.20; 9 d. — 10.30, 12.40, 15, 17, 21.20

5—11 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 11, 13.10, 15.30, 17.40, 19.30, 21.30

Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.10, 13.30, 18.50, 21.10

Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 10.50, 15.20, 20 val.

Veidrodžiai (JAV) — 12.50, 17.30, 22.05

Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.40, 13, 15.10, 19.50

5—8, 10, 11 d. — Pragaro vaikis: aukso armija (JAV) — 17.20, 22 val.; 9 d. — 22 val. 5—11 d. — Kung fu panda (JAV) — 10.20 Mamma Mia! (D. Britanija, JAV) — 16 val. Mumija: Drakono imperatoriaus kapas (Vokietija, Kanada, JAV) — 14.50

Palanga

Naglis

5 d. — Bitės filmas (JAV) — 14.50 val.

5 d. — Hankokas (JAV) — 16.30; 6 d. — 17.30; 7, 10 d. — 21 val.; 8 d. — 15 val.

5 d. — Tamsos riteris (JAV) — 18.20; 7 d. — 14.30; 9 d. — 16.20; 11 d. — 16.30

5, 8 d. — Kaip pavogti nuotaką (JAV) — 21 val.; 6, 11 d. — 19.10; 7 d. — 17.10

6 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12 val.; 9 d. — 14.30

6 d. — Mumija: Drakono imperatoriaus kapas (Vokietija, Kanada, JAV) — 13.45

6 d. — Kung fu panda (JAV) — 15.50; 7 d. — 12.50; 11 d. — 14.50; 6, 11 d. — Su kirpėju Zohanu geriau nejuokauk (JAV) — 21 val.; 7, 9 d. — 19 val.

8 d. — X failai: noriu tikėti (JAV) — 16.40;

10 d. — 17 val.

8 d. — Seksas ir miestas (JAV) — 18.40

9 d. — Dekameronas: skaistuolių teritorija (JAV) — 21 val.

10 d. — Šokis hip hopo ritmu 2. Gatvės (JAV) — 15 val.

10 d. — Karalienės sesuo (D. Britanija) — 18.50

Šiauliai

Saulė

5 d. — Griaustinis tropikuose (JAV)

Nevykėlių mokykla (JAV) — 21.15

5—11 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11, 13 val.

Griaustinis tropikuose (JAV) — 15, 17.05, 19.10, 21.15

Atlantis Cinemas

6 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 19 val.

I salė

5, 7—11 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 11, 13, 15, 19 val.; 6 d. — 11, 13, 15 val.; Nepažįstamieji (JAV) — 17, 21 val.

II salė

5—11 d. — Ieškokit Gudručio! (JAV) — 11.10, 15.20, 17.30; Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 13.20, 19.40, 21.30

Laikas

5—11 d. — Kung fu panda (JAV) — 11 val.

Kaip pavogti nuotaką (JAV, D. Britanija) — 13, 15 val.; Pasimetę Pekine (Kinija) — 17 val.

5—7, 9—11 d. — Veidrodžiai (JAV) — 19.10, 21.20; 8 d. — 21.20

Panevėžys

Garsas

5, 6, 8—11 d. — Tamsos riteris (JAV) — 11.45, 21 val.; Mamma Mia! (JAV) — 15.25, 18.55; Egonas ir Doncis (Vengrija) — 17.30

7 d. — mėgėjiškų filmų festivalis „Aš + miestas = kinas“ — 15 val.

Mažoji salė

5—11 d. — režisieriaus P. Abukevičiaus filmų retrospektyva „Vilkai“ — 11.50; Egonas ir Doncis (Vengrija) — 13, 14.30; Dvi dienos Paryžiuje (Vokietija, Prancūzija) — 15.50, 19.40; Nerealusis Halkas (JAV) — 17.35; Uždrausta karalystė (JAV) — 21.30

Babilonas

5—11 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 11.10, 13.40, 16.20, 19, 21.20; 10 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 19.40

5—9, 11 d. — Katastrofiškai nesėkmingas filmas (JAV) — 15, 19.40, 21.40; 10 d. — 15, 21.40; 5—11 d. — Keistuolis Deivas (JAV) — 15.30, 20 val.; Veidrodžiai (JAV) — 17.30, 22 val.; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 10.50, 13.10; Kung fu panda (JAV) — 10.30; 5—10 d. — Pragaro vaikis: Aukso armija (JAV) — 12.30, 17 val.; 11 d. — 12.30

Marijampolė

Spindulys

5—11 d. — Wall-e: šiukšių princo istorija (JAV) — 13, 15 val.; 5 d. — Tamsos riteris (JAV) — 17.30, 22 val.; 6—11 d. — 17.30;

5—10 d. — Mamma Mia! (D. Britanija, JAV) — 20.10; 11 d. — Atsitiktinė santuoka (JAV) 20.30

Mažoji salė

5, 7—11 d. — Dvi dienos Paryžiuje (Prancūzija, Vokietija) — 15.15, 17.15; 6 d. — 13.15, 15.15, 17.15

5, 6, 8—11 d. — Pakvaišę žaidimai (JAV, Prancūzija, D. Britanija, Austrija) — 19.15; 7 d. — 13.15, 19.15

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 86 iš 86 
6:47:57 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba