SEPTYNIOS MENO DIENOS

2007-07-06 nr. 763

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Ilona Mažeikienė
Tamsių sielos kerčių alchemikas

Muzika 
• Živilė Ramoškaitė
Ryškiai žėrintis virtuoziškumas
• Jūratė Kučinskaitė
Džiazo muzikai tramdė „agresyvų materialistinį protą“
• Audronė Jurkėnaitė Epih
Atskilęs kaulas, arba Šokiai su protezu
1
• Jonas Urba (1925–2007)3
• LNOBT vasaros darbai
• Nauja VEKS vykdomoji direktorė
• Baltijos šalių muzikų koncertas Gotlando saloje1
• Prasideda „Nepaklusniųjų žemė“
• KONCERTAI

Dailė 
• Rasa Janonytė
Ko nereikia rašyti ir kodėl
10
• Muziejų bendradarbiavimas nuo Kubino iki gintaro
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Jan Fabre: „Aš esu klaida“
• SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Kitur – kitaip
• Mirtingumo paslaugos
• Tegul malonumas nesibaigia1
• Savaitės filmai
 KINO REPERTUARAS

Pasaulyje 
• Monika Krikštopaitytė
Sužeistas pasaulis ir mums tai nerūpi
34

Anonsai 
• Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus ieško

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Kinas

KINO REPERTUARAS

liepos 6–15

[skaityti komentarus]

iliustracija
„Mirties įrodymas“

Vilnius

Coca-Cola Plaza

6—12 d. — Transformeriai (JAV) — 12, 15.20, 18.30, 21.40

Mirties įrodymas (JAV) — 11.15, 13.50, 16.30, 19.20, 22.10

Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 11, 13.40, 16.20, 19, 21.50

Šrekas trečiasis (JAV) — 11.30, 13.30, 15.40, 17.50, 20 val.

Oušeno tryliktukas (JAV) — 11.45, 14.20, 16.50, 19.30, 22 val.

Yvanas Visagalis (JAV) — 12.50, 15, 17.30, 19.50, 22.10

Goja (Ispanija) — 18, 21.20

Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 13.30, 21 val.

28 savaitės po (JAV) — 16, 21.10

Paskutinę savaitę rodomi filmai

Kietas faras (D. Britanija) — 13.15, 18.20

Nešantys žinią (JAV) — 16.50, 18.50

Šrekas trečiasis (JAV) — 14, 16 val.

Forum Cinemas Akropolis

6—12 d. — Transformeriai (JAV) — 10.45, 14.20, 17.40, 21 val.

Mirties įrodymas (JAV) — 10.30, 13.20, 16.10, 19, 21.45

Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 10.20, 13, 15.50, 18.40, 21.30

Yvanas Visagalis (JAV) — 10.10, 12.30, 14.50, 17, 19.10, 21.20

Šrekas trečiasis (JAV) — 11.10, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45 (lietuvių k.); 6, 9—13 d. — 14 val.; 7, 8 d. — 12, 14 val. (rusų k.)

Oušeno tryliktukas (JAV) — 11.40, 14.10, 16.40, 19.15, 21.50

Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 11.30, 15, 20.30

28 savaitės po (D. Britanija) — 18.50, 21.10

Paskutinę savaitę rodomi filmai

Ekvatorius (Rusija) — 18.20

Kietas faras (D. Britanija) — 16 val.

Nešantys žinią ( JAV) — 22 val.

Kaunas

Forum Cinemas

6, 7 d. — Transformeriai (JAV) — 11, 14.10, 17.20, 20.30, 23.40; 8—12 d. — 11, 14.10, 17.20, 20.30

8—12 d. — Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 10.10, 12.50, 15.30, 18.10, 21, 23.50

Tamsiai mėlyna beveik juoda (Ispanija) — 21.10

Yvanas Visagalis (JAV) — 10.20, 12.40, 15, 17.20,19.40, 22 val.

Šrekas trečiasis (JAV) — 10, 12.10, 14.20, 16.40, 19 val.

6, 7 d. — Oušeno tryliktukas (JAV) — 10.30, 13, 15.30, 18.20, 20.50, 23.30; 8—12 d. —10.30, 13, 15.30, 18.20, 20.50

6, 7 d. — Mirties įrodymas (JAV) — 10.40, 13.20, 16, 18.40, 21.20, 23.59; 8—12 d. — 10.40, 13.20, 16, 18.40, 21.20

6—12 d. — 28 savaitės po (D. Britanija) — 11, 16.30, 22.10

Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 13.10, 18.50

Cinamon

6—12 d. — Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 12 val.

Šrekas trečiasis (JAV) — 10.45, 12.30, 14.30, 16.30, 18.15

28 savaitės po (D. Britanija) — 15.15, 22 val.

Oušeno tryliktukas (JAV) — 17, 19.30

Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15

Yvanas visagalis (JAV) — 11.15, 13, 15, 16.45, 18.45, 21 val.; Transformeriai (JAV) — 10.45, 13.30, 16.15, 19, 21.45; Mirties įrodymas (JAV) — 20, 22.15

Klaipėda

Cinamon

6—12 d. — Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 12, 15 val.

Šrekas trečiasis (JAV) — 10.45, 12.30, 14.30, 16.30, 18.15

Nakvynės namai. Antra dalis (JAV) — 22 val.

28 savaitės po (D. Britanija) — 18, 20 val.

Kietas faras (D. Britanija) — 11.30, 13.45

Oušeno tryliktukas (JAV) — 16, 18.30, 21 val.

iliustracija
„Oušeno tryliktukas“

Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45

Yvanas Visagalis (JAV) — 11.15, 13.15, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Transformeriai (JAV) — 10.45, 13.30, 16.15, 19, 22 val.

Mirties įrodymas (JAV) — 20, 22.15

Palanga

Naglis

6 d. — Šarlotės voratinklis (JAV) — 12.15

6 d. — Žara (Rusija) — 13.50; 9 d. — 20.20

6 d. — Vėžliukai nindzės (JAV) — 15.40; 8 d. — 12.15; 10 d. — 13.50; 11 d. — 15.50; 12 d. — 12.15

6 d. — Apokalipto (JAV) — 17.20

6 d. — Pano labirintas (Meksika, Ispanija) — 19.50

6 d. — Man per brangu (Prancūzija) — 22 val.; 8 d. — 15.40

7 d. — Artūras ir minimukai (Prancūzija) — 12.15; 11 d. — 12.15

7 d. — Karibų piratai: pasaulio pakrašty (JAV) — 14.10; 8 d. — 17.30; 12 d. — 13.50

7 d. — Karalienė (Anglija, Prancūzija, Italija) — 17.10; 12 d. — 20.20

7 d. — Zodiakas (JAV) — 19 val.

7 d. — Laukiniai šernai (JAV) — 22 val.; 9 d. — 16.20

8 d. — Adomo obuoliai (Danija) — 20.20; 10 d. — 22 val.

8, 11 d. — Tai mergina ar vaikinas? (Kanada, Anglija) — 22 val.

9 d. — Medžioklės sezonas atidarytas (JAV) — 12.15; Žmogus-voras 3 (JAV) — 13.50; Maži vaikai (JAV) — 18 val.; Mis Poter (Anglija, JAV) — 22 val.; 11 d. — 20.10

10 d. — Srovės nublokšti (D. Britanija, JAV) — 12.15; Caro tarnas (Rusija) — 15.30; Ieškantys laimės (JAV) — 17.45; Ir kalnai turi akis 2 (JAV) — 20 val.

11 d. — Vedlys (JAV) — 14 val.

Prestižas (D. Britanija) — 17.30

12 d. — Nuodėmės užkalbėjimas (rež. A. Puipa) — 16.50

Pono Byno atostogos (D. Britanija) — 18.40

Taksi 4 (Prancūzija) — 22 val.

Šiauliai

Saulė

6—12 d. — Kietas riešutėlis 4.0 (JAV) — 11, 16.15

Transformeriai (JAV); Diena po rytojaus (JAV) — 13.30, 18.45, 21.30

Laikas

6—12 d. — Šrekas trečiasis (JAV) — 11, 12.45

Oušeno tryliktukas (JAV) — 14.30, 18.45

28 savaitės po (D. Britanija) — 16.45

Zodiakas (JAV) — 21 val.

11 d. — Nes aš taip pasakiau (JAV) — 16.45

Panevėžys

Garsas

Didžioji salė

6—12 d. — Transformeriai (JAV) — 12.15, 15, 18, 20.45

Mažoji salė

6—12 d. — Šrekas trečiasis (JAV) — 12, 17.30

Miego mokslas (Prancūzija) — 13.45

Nacionalinė kino sklaidos programa. „Panevėžio aktoriai kine“. Vienos dienos kronika (rež. V. Žalakevičius) — 15.45

Laikas būti laimingam (Čekija, Vokietija) — 19.15

Zodiakas (JAV) — 21 val.

Marijampolė

Spindulys

Didžioji salė

6—11 d. — Tai mergina ar vaikinas? (JAV) — 15, 20 val.; 12 d. — 15 val.; 6 d. — 22 val.

6, 7, 9–12 d. — Pono Byno atostogos (D. Britanija) — 13, 17.30; 8 d. — 17.30

8 d. — Šarlotės voratinklis (JAV) — 13 val.

12 d. — Negyvųjų šnabždesiai 2: praregėjimas (JAV) — 20, 22 val.

Mažoji salė

6, 7, 9—12 d. — Šarlotės voratinklis (JAV) — 13.15, 15.15; 8 d. — 15.15 val.

6, 7, 9—12 d. Ir velnias dėvi „Pradą“ (JAV) — 17.15, 19.15; 8 d. — 13.15, 17.15, 19.15

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 85 iš 85 
6:40:49 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba