SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-10-03 nr. 817

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Monika Krikštopaitytė
Kuo dar galima nustebinti
27

Savaitė 
• „Aidija“ – „Pasaulio tautų festivalyje 2008“ Pekine
• Kultūrininkų ir politikų dialogas
• Eimunto Nekrošiaus „Fausto“ televizinė versija

Muzika 
• Aldona Eleonora Radvilaitė
Auksiniai veiklos metai
• Živilė Ramoškaitė
Devyniolikmetės smuikininkės sėkmė
2
• Kamilė Rupeikaitė
Kūrybinga dvasia
1
• KONCERTAI

Dailė 
• Goda Giedraitytė
Naujos aplinkos žymėjimo formos
2
• Aleksandra Piktytė
No Blood, no Sex and no Rock’n’roll
9
• Živilė Ambrasaitė
Brandi tekstilė
• Pokalbis su tapytoja Sigita Maslauskaite
Tapyba neromantiškai
27
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Daiva Šabasevičienė
Žvilgsnis į Baltijos šalių teatrą
• Rasa Vasinauskaitė
Miestas didvyris gyvena teatru
• SPEKTAKLIAI

Šokis 
• Helmutas Šabasevičius
Kava ir arbata už poliarinio rato
1

Kinas 
• Perteikti tiesą
• Vakaras su pilotu3
• Savaites filmai
 KINO REPERTUARAS

Sukaktys 
• Povilui Mataičiui – 75

Anonsai 
• Panevėžio dramos teatro spektakliai Vilniuje
• „Gutten Film!“ jau Vilniuje

Bibliografija 
• GROŽINĖ LITERATŪRA. LITERATŪROS MOKSLAS

Kinas

KINO REPERTUARAS

[skaityti komentarus]


Vilnius


Forum Cinemas Vingis
3—9 d. — Sakalo akis (JAV) — 11.30, 14.10, 16.40, 19.30, 22.10
Perskaityk ir sudegink (JAV) — 11, 13.10, 15.20, 17.40, 20, 22.10
Vokiečių kino festivalis „Gutten film!“ — 18.15, 18.30, 20.30, 20.45
7 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 18.50
9 d. — Virpantys kūnai (Ispanija, Prancūzija) — 19.20
3—9 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.20, 13.50, 16.20, 18.50, 21.20
Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 11.30, 13.40, 16, 18.30, 20.50
3—6, 8, 9 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.40, 14, 18.40; 7 d. — 11.40, 14 val.
3—9 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 16.10, 21 val.
3, 6—8 d. — Pavojingasis Bankokas (JAV) — 14.20, 16.40, 19.20; 4, 5 d. — 12.10, 14.20, 16.40, 19.20; 9 d. — 14.20, 16.40
3—9 d. — Veidrodžiai (JAV) — 21.40
3, 6—9 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 14.40, 17 val.; 4, 5 d. — 12.30, 14.40, 17 val.
3—9 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 19.10, 21.30
3, 6—9 d. — Teisė žudyti (JAV) — 14.30, 17.10, 19.50, 21.50; 4, 5 d. — 12.20, 14.30, 17.10, 19.50, 21.50
3—7 d. — 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 13.50, 16.20, 18.50, 21.10;
8 d. — 13.50, 16.20, 21.10; 9 d. — 16.20, 18.50, 21.10
3—7, 9 d.– Keistuolis Deivas (JAV) — 14.10, 16 val.
3—9 d. — Ieškokit Gudručio! (JAV) — 14, 16.10

Forum Cinemas Akropolis
3—9 d. — Sakalo akis (JAV) — 10.30, 13.10, 15.40, 18.20, 20.50
Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10, 12.10, 14.20, 16.30, 18.40, 21 val.
Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.30, 16.10, 19, 21.40
Įbroliai (JAV) — 11.20, 13.40, 15.50, 18.10, 20.30
Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.50, 13, 15.10, 17.20
Teisė žudyti (JAV) — 19.30, 21.40
3, 6—9 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 12.50, 15, 17.10, 19.20, 21.30; 4—5 d. — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.20, 21.30
3, 6—9 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 12.30, 14.40, 16.50, 18.50, 21.10;
4, 5 d. — 10.20, 12.30, 14.40, 16.50, 18.50, 21.10
3, 6—9d. — Walle: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.20,14.30, 19.10; 4, 5 d. — 10.10, 12.20,14.30, 19.10; 3—9 d. — Veidrodžiai (JAV) — 16.40, 21.20

„Skalvijos“ kino centras
Vaikų ir jaunimo filmų festivalis
3 d. — Uždarymo filmas — 12 val.
3 d. — Keitas (JAV) — 17 val.
4 d. — Vaikų konkursinė programa — 15 val.

Lotynų Amerikos filmų savaitė
3 d. — Magas (Meksika) — 19 val.; 8 d. — 19 val.
5 d. — Kitas (Argentina, Prancūzija, Vokietija) — 20.40; 6 d. — 20.50
6 d. — Ponchada (Meksika) — 20.50
3 d. — Mezcal (Meksika) — 21 val.; 6 d. — 19 val.; 9 d. — 20.30
4 d. — Marijos Elenos kančia (Meksika) — 19 val.; 7 d. — 20.50; 9 d. — 19 val.
4 d. — Toje šalyje nieko nevyksta (Meksika) — 20.30; 7 d. — 19 val.
5 d. — Karambola (Meksika) — 19 val.; 8 d. — 21 val.

Ciklas „Gruzijos kino prisiminimai“
4 d. — Gyveno strazdas giesmininkas (Gruzija) — 17 val.; 8 d. — 15 val.
5 d. — Troškimų medis (Gruzija) — 15 val.
6 d. — Žydrieji kalnai arba Neįtikėtina istorija (Gruzija) — 15 val.
6 d. — Legenda apie Suramo tvirtovę (Gruzija) — 17 val.
9 d. — Kelias namo (Gruzija) — 17.15
5 d. — Deimanto Narkevičiaus filmų programa — 17 val.
7 d. — Tamsiai mėlyna beveik juoda (Ispanija) — 17 val.

Ozo kino salė
3 d. — Šių dienų Apokalipsė (JAV) — 18 val. 4 d. — Pogrindis (Prancūzija, Jugoslavija, Vokietija, Vengrija, Čekija) — 16 val.
6 d. — Nusikaltimas ir bausmė, 1 ser. (Rusija) — 18 val.
7 d. — Nusikaltimas ir bausmė, 2 ser. (Rusija) — 18 val.
8 d. — Langas į kiemą (JAV) — 18 val.
9 d. — Granato spalva (Armėnija) — 18 val.
10 d. — Pasibjaurėjimas (Anglija) — 18 val.
11 d. — Amadeus (JAV) — 16 val.


Kaunas


Forum Cinemas
3, 4 d. — Sakalo akis (JAV) — 10.30, 13.10, 15.40, 18.20, 21, 23.40; 5—9 d. — 10.30, 13.10, 15.40, 18.20, 21 val.
3, 4 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10, 12.10, 14.20, 16.30, 19, 21.30, 23.30; 5—9 d. — 10, 12.10, 14.20, 16.30, 19, 21.30
3, 4 d. — Maištingoji Ana (Ispanija) — 13.20, 18.10, 22.50; 5—9 d. — 13.20, 18.10
7 d. — Virpantys kūnai (Ispanija, Prancūzija) — 18.30
8 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 18.40
9 d. — tarptautinis Kauno kino festivalis — 19, 21.30 val.
3, 4 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.20, 23.50; 5—9 d. — 11, 13.30, 16, 18.40, 21.20
3—9 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 10.20, 12.40, 14.50, 17, 19.20, 21.50; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.40; 13, 15.10, 17.20
Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 19.30, 21.40
Teisė žudyti (JAV) — 11.10, 15.50, 20.40 Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.20, 16.10
3—6 d. — Įbroliai (JAV) — 13.40, 18.30, 20.50; 7, 8 d. — 13.40, 20.50; 9 d. — 13.40
3, 4 d. — Veidrodžiai (JAV) — 23.30


Klaipėda


Cinamonas
3—9 d. — Sakalo akis (JAV) — 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 12.30, 14.45, 16.45, 19, 21.15; Mirties lenktynės (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 14.15, 18.30, 20.45
Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11, 13, 15 val.
Teisė žudyti (JAV) — 18, 22.15
Įbroliai (JAV) — 17.15, 19.15, 21.30
Atsitiktinė santuoka (D. Britanija) — 12.15, 16.30, 20.15
Pavojingasis Bankokas (JAV) — 13.45, 16 val Griaustinis tropikuose (JAV) — 11.30
Keistuolis Deivas (JAV) — 10.45

Jūratė ir Kastytis
3 d. — Kung Fu Panda (JAV) — 15.10; 4, 5 d. — 13.30; 18 val.; 10 d. — 15 val.; 11, 12 d. — 13 val.
3 d. — Tamsos riteris (JAV) — 17 val.;
4,5 d. — 15.20; 10 d. — 16.50; 11, 12 d. — 19.30
3 —5 d. — Seksas ir miestas (JAV) — 19.40; 10 d. — 19.30; 11, 12 d. — 17.10


Šiauliai


Saulė
Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11, 13 val.
Sakalo akis (JAV) — 15, 17.15, 19.30, 21.45

Atlantis Cinemas
I salė
3—9 d. — Įbroliai (JAV) — 11, 17 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 13, 15, 19, 21 val.

II salė
3—9 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 15.15, 19.20, 21.25; Teisė žudyti (JAV) — 13.15, 17.20

Laikas
3—9 d. — Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11 val.; Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 13, 17 val.; Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 15, 19 val.; Prieglauda (Ispanija, Meksika) — 21 val.


Panevėžys


Garsas
3—9 d. — Hankokas (JAV) — 12, 20.15 Kažkas atsitiko (rež. A. Pozdniakovas) — 13.45; Lengvi pinigai (JAV) — 16.45; Paukštis, kuris neskraido (Nyderlandai) — 18.35; Nepažįstamieji (JAV) — 15.10, 22 val.

Mažoji salė
3—9 d. Artūras ir minimukai (Prancūzija) — 11.50; Muzika, suradusi mus (JAV) — 13.50
10-asis tarptautinis mažųjų kino formų festivalis „Tinklai“ — 15.40, 17.30, 19.15, 21.10

Babilonas
3—9 d. — Sakalo akis (JAV) — 12, 14.30, 17, 19.30, 22 val.
10 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 21 val.
3, 6—9 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 11.10, 13.40, 16.10, 18.30, 21, 23.10; 4 d. — 11.10, 16.10, 18.30, 21, 23.10; 5 d. — 11.10, 16.10, 18.30, 21 val.
3, 6—9 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.50; 4, 5 d. — 10.40, 12.50
3—9 d. — Hitler kaput! (Rusija, Ukraina) — 17, 19.10
3, 4 d. — Veidrodžiai (JAV) — 21.20, 23.40; 5—9 d. — 21.20
4, 5 d. — La Troškinys (JAV) — 13.40
3—9 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 15 val.


Marijampolė


Spindulys
3, 6 — 9 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 15 val.; 4,5 d. — 13, 15 val.
3—8 d. — Ieškokit Gudručio! (JAV) — 17.30, 20 val.; 9 d. — 17.30
9 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) 20 val.

Mažoji salė
3, 5 — 9 d. — Veidrodžiai (JAV) — 15.15, 19.15; 4 d. — 13.15, 15.15, 19.15
3, 4, 6—9 d. — Pragaro vaikis: aukso armija (JAV) — 17.15; 5 d. — 13.15, 17.15
 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 80 iš 80 
6:28:16 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba