SEPTYNIOS MENO DIENOS

2008-10-24 nr. 820

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Živilė Ramoškaitė
Tęsiasi kultūrų dialogas

Muzika 
• Goda Rupeikaitė
Žodis ir muzika
2
• Aldona Eleonora Radvilaitė
Dvasingas ir rafinuotas Chopinas
• Vytautė Markeliūnienė
Nuo Debussy iki Messiaeno
1
• KONCERTAI

Dailė 
• Monika Krikštopaitytė
Įslaptinti tekstai
20
• Anthony E. Stellaccio
Praeities ir dabarties dermė
9
• Elona Lubytė
Akimirkų sklaida
3
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Daiva Šabasevičienė
Teatrinio kostiumo meistras
• Andrius Jevsejevas
Sirenų giesmių atviliotieji
• Rimas Driežis
Vilniaus teatro „Lėlė“ jubiliejui
• TEATRAI

Kinas 
• Živilė Pipinytė
Trisdešimtmečių nostalgija
2
• Paulina Pukytė
Nuobodulys „neįprastu būdu“
3
• Allenas jiems nepadės
• Savaites filmai
 KINO REPERTUARAS

Miesto veidas 
• Skaidra Trilupaitytė
Tarp Šiaurės Atėnų ir Honkongo
4

Pasaulyje 
• Agnė Narušytė
Bumas ir bum
9

Bibliografija 
• Bibliografijos žinios

Kinas

KINO REPERTUARAS

[skaityti komentarus]


Vilnius


Forum Cinemas Vingis
24—30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11.30, 14, 16.30, 19, 21.50; Seksturas (JAV) — 12, 14.20, 16.50, 19.20, 21.30; Elegija (JAV) — 11.20, 13.40, 16, 18.20, 20.50; 30 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 22.30; 30 d. — Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 20, 22.10; 30 d. — Man reikia tavęs (D. Britanija) — 18.50; Maksas Peinas (JAV) — 12.20, 14.40, 17, 19.30, 21.50; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 14.10, 16.30, 19, 21.20; 24 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 11.20, 16.20, 17.30; 25— 30 d. — 11.20, 12.40, 16.20, 17.30, 21 val.;
24—29 d. — Elitinis būrys (Brazilija) — 18.50, 21.30; 30 d. — 21.30; 24—30 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11.50, 14.10, 16.20, 18.40, 21 val.; Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11, 13.20, 17.50; 25—30 d. — Garfildas 2 (JAV) — 11.50; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 12.10, 14.20, 16.40; 24—29 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 15.40, 20, 22.10; 30 d. — 15.40; 24—29 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 11.50, 14.10, 16.30, 19, 21.20; 30 d. — 11.50, 14.10, 16.30, 19 val.; 24—30 d. — Sakalo akis (JAV) — 11.40, 16.40, 21.30; Mirties lenktynės (JAV) — 14.20, 19.10; 24 d. — 4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos (Rumunija) — 18.40; 25 d. — 18.40, 22.10; 26—28, 30 d. — 13.50, 18.40, 22.10; 29 d. — 13.50, 22.10

Forum Cinemas Akropolis
24—30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.30, 21 val.; Seksturas (JAV) — 11.30, 14, 16.20, 18.40, 20.50; 30 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 21.20; 30 d. — Naktys Rodantėje (JAV) — 20.40; Maksas Peinas (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.10, 21.30; 24—29 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 11.20, 13.40, 16.10, 18.20, 20.40; 30 d. — 11.20, 13.40, 16.10, 18.20; 24—29 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10, 13.20, 16.40, 20.10, 21.20; 30 d. — 10, 13.20, 16.40, 20.10; 24—30 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11.10, 14.25, 18 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10.20, 12.30, 14.35, 16.30, 18.50, 21.10; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.30, 21.50; Mirties lenktynės (JAV) — 10.10, 14.40, 19.20; Sakalo akis (JAV) — 12.20, 16.50, 21.40

„Skalvijos“ kino centras
Animacinių filmų festivalis „Tindirindis“
24 d. — Raganėlė ir kiti — 13 val.; Kitas menas — 14.30; Lietuvių programa — 17 val.; programa „Šyriajevas, baletas, lėlė animacija“ — 18.45; „Kitoks pasaulis — mūsų pasaulis“ — 20.30; 25 d. — „Pasakų pasaulis“ — 13 val.; „Kraujas ir meilė“ — 14.30; „Šuniškas gyvenimas“ — 17 val.; „Pažinimas“ — 18.45; „Pasiklydę“ — 20.30; 26 d. — Trolli ir elfai — 13 val. „Iš triušių ir kitų gyvenimo“ — 14.30; „Tas keistas pasaulis“ — 17 val.; festivalio uždarymas — 18.45; 26 d. — V. Starevičiaus programa — 20.30

„Ad Hoc: Nepatogus kinas“
27 d. — Belfasto merginos (Švedija, Airija) — 15 val.; 27 d. — trumpametražiai filmai iš Goethe‘s instituto — 16.15; — Diktatorių medžiotojas — (Nyderlandai) — 17 val.; Pirmoji diena (Lenkija) — 18.30; Durakovo — kvailių kaimas (Prancūzija) — 19.10; Ji — vaikinas, kurį pažinojau (Kanada) — 21 val.;
28 d. — Kai aš verkiu, mano širdis plaka (Vokietija) — 15 val.; Putinas (Rusija) — 17 val.; Pralaimėtojai ir nugalėtojai (Vokietija) — 18.40; Ginant Jeruzalės garbę (Izraelis) — 20.40; 29 d. — Tiltas virš Vadžio (Izraelis) — 15 val.; 29 d. — Esma (Bosnija ir Hercogovina) — 16.10; Tu norėjai sukurti filmą (Izraelis) — 17 val.; Seserys be pasigailėjimo (Vokietija, Nigerija) — 17.40; Šventosios knygos šešėlis (Suomija) — 19.20; Alioša (Estija) — 21.30; 30 d. — Sozdar, kuri gyvena savo pažadu (Olandija) — 15 val.; Iš įsitikinimo (Belgija) — 16.30; Geldelė (Rusija) — 18 val.; Širdys (Norvegija) — 18.50; Taksi į tamsą (JAV, Irakas) — 20.10

Ozo kino salė
24 d. — Saldus gyvenimas (Italija, Prancūzija) — 18 val; 25 d. — Nuotykių ieškotojai (Prancūzija) — 16 val.; 27 d. — Pelenai ir deimantas (Lenkija) — 18 val.; 28 d. — Pilietis Keinas (JAV) — 18 val.; 29 d. — Pakilimas (Rusija) — 18 val.; 30 d. — Finci—Kontini sodas (Italija, Vokietija) — 16 val.


Kaunas


Forum Cinemas
24, 25 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11, 13.30, 16, 18.30, 21.20, 23.50; 26—30 d. — 11, 13.30, 16, 18.30, 21.20; 24, 25 d. — Seksturas (JAV) — 11.30, 14, 16.20, 18.50, 21.10, 23.20; 26— 30 d. — 11.30, 14, 16.20, 18.50, 21.10; 24, 25 d. — Elegija (JAV) — 10.30, 15, 19.30, 23.55; 26—30 d. — 10.30, 15, 19.30; 30 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 20, 22.30; 24, 25 d. — Pjūklas 4 ( JAV) — 22.40; 30 d. — 17 val.;
30 d. — Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 20, 22.10; 28 d. — Man reikia tavęs (D. Britanija) — 17.10; 24—30 d. — Maksas Peinas (JAV) — 10.40, 13, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12.50, 17.20, 21.50; 24—29 d. — Sakalo akis (JAV) — 11.10, 16.10, 21 val.; 30 d. — 11.10, 16.10; 24, 25 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 13.50, 18.40; 26—28 d. — 13.50, 18.40, 23.30; 29, 30 d. — 13.50, 23.30; 24—27, 29, 30 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 10.20, 12.40, 14.50, 17.10, 19.30, 21.45; 28 d. — 10.20, 12.40, 14.50, 19.30, 21.45; 24—29 d. — Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 10.10, 11.20, 14.40, 15.50, 19.10; 30 d. — 10.10, 11.20, 14.40, 15.50; 24—30 d. — Wall-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 12.30; 24—29 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 17, 20.30

Cinamonas
24—30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11.30, 13.45, 16, 18.30, 20.45; Seksturas (JAV) — 13, 17.30, 19.45, 22 val.; Svetimšalis (JAV) — 12.45, 17.15; Mari Huanos ekspresas (JAV) — 10.45, 15.15, 19.30, 21.45; Maksas Peinas (JAV) — 11, 13.15, 15.30, 17.45, 20, 22.15; Admirolas (Rusija) — 12, 16.45, 21.30; Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 14.30, 19.15; Sakalo akis (JAV) — 15 val.; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 10.45


Klaipėda


Cinamonas
24—30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11.30, 13.45, 16, 18.15, 20.30; Seksturas (JAV) — 13.15, 17.15, 19.30, 21.45; Svetimšalis (JAV) — 12.15, 14.30, 22.15; Mari Huanos ekspresas (JAV) — 17.45, 20, 22.15; Maksas Peinas (JAV) — 10.45, 13, 15.15, 17.30, 19.45, 22 val.; Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 11, 12.30, 16.45; Admirolas (Rusija) — 16.15, 18.45, 21.15; 24—29 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 12.45, 15, 18 val.; 30 d. — 12.45, 15 val.; Sakalo akis (JAV) — 14 val.; Perskaityk ir sudegink (JAV) — 10.45, 20.15; Mirties lenktynės (JAV) — 15.30; Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 11.15


Šiauliai


Saulė
25 d. — Svetimšalis (JAV), Vilkogaudis (JAV) — 21.20; 24—30 d. — Medžioklės sezonas atidarytas! (JAV) — 11 val.; 24 d. — Svetimšalis (JAV) — 15, 19, 21.20 val.; 25—30 d. — 13.10, 15, 19, 21.20; 25—30 d. — Perskaityk ir sudegink (JAV) — 17.10

Atlantis Cinemas
I salė
24—30 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 11, 15, 17 val.; Maksas Peinas (JAV) — 13, 19, 21 val

II salė
24—30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 11.10, 13.10, 15.10, 18.10, 20.10; Balkonas (rež. G. Beinoriūtė) — 17.10; Mirties lenktynės (JAV) — 22 val.

Laikas
24—30 d. — Walle-e: šiukšlių princo istorija (JAV) — 11 val.; 24 d. — Sakalo akis (JAV) — 13 val.; 25—30 d. — 13, 22 val.; 24 d. — Admirolas (Rusija) — 15.20; 25—30 d. — 15.20, 17.40; 24 d. — Svetimšalis (JAV) — 17.40, 20, 22 val.; 25—30 d. — Gundanti klasta (JAV) — 20 val.


Panevėžys


Garsas
24—30 d. — Kelionė į Žemės centrą (JAV) — 11.50, 17.45; Pavojingas Bankokas (JAV) — 13.40, 21.45; Admirolas (Rusija) — 15.30, 19.30

Mažoji salė
24—30 d. — Paskutiniai Bremeno muzikantai (rež. V. Lekavičius) — 11.30, 19.50; Kartą (Airija) — 13.15, 18.15; Rytai yra Rytai! (D. Britanija) — 16.30; Kasandros prakeiksmas (D. Britanija, JAV) — 21.30; 24, 26, 28—30 d. — Atsitiktinė santuoka (D. Britanija, JAV) — 14.50; 27 d. — Inferno (Lenkija) — 14.50

Babilonas
24, 25 d. — Seksturas (JAV) — 12.30, 14.40, 16.50, 19.10, 21.20, 23.30, 26—30 d. — 12.30, 14.40, 16.50, 19.10, 21.20; 24—28, 30 d. — Vidurinės mokyklos miuziklas 3: baigiamieji metai (JAV) — 13, 16.30, 18.50; 29 d. — 13, 16.30; 30 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 22 val.; 24, 25 d. — Pjūklas 4 (JAV) — 17.40, 23.55; 30 d. — 17.40; 30 d. — Naktys Rodantėje (JAV, Australija) — 21.40; 24—29 d. — Maksas Peinas (JAV) — 15.40, 20, 22 val.; 30 d. — 15.40, 20 val.; 24—30 d. — Balkonas — 10.40, 11.50, 15.20; 24—29 d. — Mari Huanos ekspresas (JAV) — 13.20, 17.40; 30 d. — 13.20; 24, 25 d. — Mirties lenktynės (JAV) — 23.40; 25—30 d. — Garfildas 2 (JAV) — 10.30; 25—30 d. — La Troškinys (JAV) — 11 val.; 24—29 d. — Mano geriausio draugo mergina (JAV) — 21.40


Marijampolė


Spindulys
24, 25, 27—29 d. — Atsitiktinė santuoka (JAV) — 13, 15, 20 val.; 26 d. — 15, 20 val.; 30 d. — 13, 15 val.; 24—30 d. — Teisė žudyti (JAV) — 17.30; 26 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) — 13 val.; 30 d. — Pjūklas 5 (JAV) — 20 val.

Mažoji salė
24, 25, 27—30 d. — Žvaigždžių karai: klonų karai (JAV) 13.15, 15.15; 26 d. — 15.15; Galingasis Stenas (JAV) 24—30 d. 17.15 val.
24, 25, 27 — 30 d. — Griaustinis tropikuose (JAV) — 19.15; 26 d. — 13.15, 19.15
 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 84 iš 84 
6:09:50 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba