SEPTYNIOS MENO DIENOS

2007-10-19 nr. 773

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Rasa Vasinauskaitė
Greta mūsų, ant čiuožyklos ledo
2

Savaitė 
• Vaikams ir jaunimui1
• Čiurlionio kvartetas ir pianistas Gabrielius Alekna1
• Festivalis „Alternatyva 2007“

Muzika 
• Rasa Vilimaitė
Prieš, per ir po
• Primarijus, solistas, pedagogas
• Rita Nomicaitė
„Noriu judėti“
• „Vilniaus“ choro koncertas
• KONCERTAI

Dailė 
• Neringa Černiauskaitė
Nauji lietuvių fotografijos ritmai
7
• Monika Krikštopaitytė
Laiko rijikai
6
• PARODOS

Fotografija 
• Eglė Deltuvaitė
Apie darbą

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Vilmantas Juškėnas
ASSITEJ’o šauksmas
• Daiva Šabasevičienė
„Ijul“ – 13-asis mėnuo
• Vilniuje viešės Rezo Gabriadzės teatras
• Devintasis OKT sezonas
• SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Pažintis tęsiasi
• Tūkstantmetis be ūsų
• Živilė Pipinytė
Avinėlių kerštas
• Savaitės filmai
 KINO REPERTUARAS

Pastebėjimai 
• Paulina Pukytė
Momentinis menas
5

Pasaulyje 
• Visad maištavusi1

Anonsai 
• Niekada nežinai, kas gali virsti knyga

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Kinas

KINO REPERTUARAS

spalio 19–28

[skaityti komentarus]

iliustracija
„Vidaus imperija“

Vilnius

Coca-Cola Plaza

19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 11, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50 (lietuvių k.); 12, 14.20, 16.40, 18.45, 21 val. (originalo k.)

Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 11, 13.40, 16.20, 19.10, 22 val.; 20 d. — Anastasija Sluckaja (Baltarusija) — 18 val.; 24 d. — Kietakiaušiai (JAV) — 20.30; 25 d. — Pagrobti ir perduoti (JAV, P. Afrika) — 21.30; 19—24 d. — La Troškinys (JAV) — 11.15, 13.50, 16.30, 19, 21.30; 25 d. — 11.15, 13.50, 16.30, 19 val.;

19—25 d. — Sėkmės, Čakai (JAV) — 12.15, 14.30, 16.50, 19.30, 21.45; Nepalaužiama drąsa (JAV, Australija) — 13.30, 16.10, 18.50, 21.30; Absoliutus blogis: išnykimas (Prancūzija, Australija, Vokietija, JAV) — 13.50, 16, 18.30, 20.45; Vidaus imperija (Prancūzija, Lenkija, JAV) — 14.10, 17.45, 21.15; 19—22, 25 d. — Piko valanda 3 (JAV) — 13.45, 18.20; 23, 24 d. — 13.45; 19—22, 25 d. — Auklės dienoraštis (JAV) — 15.50, 20.30; 23 d. — 20.30; 24 d. — 15.50; 19—25 d. — O dabar skelbiu jus Čaku ir Lariu (JAV) — 15.40; 19—21, 23—25 d. — Angelas (D. Britanija, Belgija, Prancūzija) — 20.30

Forum Cinemas Akropolis

19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 val.

Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 10.15, 13, 15.45, 18.30, 21.15

23 d. — Kietakiaušiai (JAV) — 19 val.

25 d. — Pagrobti ir perduoti (JAV, P. Afrika) — 18.50, 21.20

19—22, 24, 25 d. — Nepalaužiama drąsa (JAV, Australija) — 11.45, 15, 18.15, 21 val.; 23 d. — 11.45, 15, 21 val.; 19—25 d. — Piko valanda 3 (JAV) — 10.50, 12.50, 15.10, 17.30, 19.30, 21.45; Sėkmės, Čakai! (JAV) — 10.30, 12.40, 14.50, 17, 19.15, 21.30; Absoliutus blogis: išnykimas (Prancūzija, Australija, Vokietija, JAV) — 13.50, 16.15, 18.30, 20.45; La Troškinys (JAV) — 10.40, 15.30, 20.30; Auklės dienoraštis (JAV) — 13.10, 18.10; 19—24 d. — Mirties metro (Rusija) — 12.15, 19 val.; 25 d. — 12.15; 19—24 d. — O dabar skelbiu jus Čaku ir Lariu (JAV) — 14.20, 21.15; 25 d. — 14.20; 19—25 d. — Simpsonų filmas (JAV) — 16.50

„Skalvijos“ kino centras

19, 20 d. — populiariausių festivalio „Tinklai“ filmų programa — 22 val.

Neatrastas prancūzų animacijos pasaulis

19 d. — Kiriku ir ragana — 17 val.; 21 d. — 16 val.; 19 d. — Varlių pranašystė — 18.30; 20 d. — 17 val.; 19 d. — Šuo, generolas ir paukščiai — 20.15; 20 d. — 18.50; 21 d. — Trijulė iš Belvilio 17.20; 22 d. — 15 val.; 24 d. — 15 val.; 20 d. — Bleko Moro sala — 20.20; 21 d. — 19 val.

Festivalis „Tindirindis—2007“

19 d. — Lotė iš Gudručių kaimo (Estija, Latvija) — 13 val.; 26 d. — 15 val.; 19 d. — Trys muškietininkai (Latvija, Danija) — 15 val.; 23 d. — 15 val.; 27 d. — 17 val.; 20 d. — 20 programa „Ugnis–vanduo“ — 13 val.; 23 d. — 11 val.; 20 d. — 21 programa „Raudona“ — 15 val.; 21 d. — vaikų sukurti animaciniai f. — 11 val.; 22 programa „Šokis“ — 12.40; 23 programa „Dviese“ — 14.20; 22 d. — 24 programa „Frazė“ — 11 val.; 25 programa „Balta“ — 13 val.; vokiečių animacijos programa — 21.15; 23 d. — 26 programa „Erdvė“ — 13 val.; Bjaurusis ančiukas ir aš (Danija) — 16.35; N. Lukinyk filmų programa (Rusija) — 21 val.; 24 d. — 8 programa „Laimikis“ — 11 val.; 9 programa „Kelionės“ — 13 val.; A. Tatarskio filmų retrospektyva (Rusija) — 21.25; 25 d. — 2 programa „Vizija“ — 11 val.; 3 programa „Mažas“— 13 val.; 13 programa — 15 val.; 4 programa „Mėlyna“ — 17 val.; 17 programa „Suaugusiems“ — 21.15

21 d. — „Fani ir Aleksandras“ (Švedija) — 20.40

Septintasis japonų filmų festivalis

22 d. — Pirmyn — 19 val.; 23 d. — Iškylautojai — 19 val.; 24 d. — Moterys veidrodyje — 19 val.; 25 d. — Įkvėpk, iškvėpk — 19 val.;

26 d. — Stalo teniso karštosios versmės — 19 val.;

27 d. — Antraplanis aktorius — 19 val.; 28 d. — Šviesi ateitis — 19 val.

22 d. — Vokiečių kino klubas. Mano tėvas — 17 val.; 24 d. — Šiaurės šalių kino klubas. Kečupo efektas (Švedija) — 17.15

Ozo kino salė

19 d. — Stebėtojas (rež. T. Brass, Italija) — 18 val.;

20 d. — Džiaze tik merginos (rež. B. Wilder, JAV) — 16 val.; 22 d. — Pakilimas (rež. L. Šepitko, Rusija) — 18 val.; 23 d. — Fortepijonas (rež. J. Campion, Australija, N.Zelandija, Prancūzija) — 18 val.; 24 d. — Tėvas komandiruotėje (rež. E. Kusturica, Jugoslavija) — 18 val.;

25 d. — Saldus gyvenimas (rež. F. Fellini, Italija, Prancūzija) — 18 val.

Kaunas

Forum Cinemas

19, 20 d. — Ant bangos (JAV) — 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23.10; 21—25 d. — 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 val.

19—25 d. — Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 10.15, 13.20, 16.10, 19, 21.50

19, 20 d. — Kietakiaušiai (JAV) — 23.59; 24 d. — 19 val.; 25 d. — 21.50

19, 20 d. — Pagrobti ir perduoti (JAV, P. Afrika) — 23.40; 25 d. — 18.50

23 d. — R. Šilinio dok. f.— 17.10

19—25 d. — Absoliutus blogis: išnykimas (Prancūzija, Australija, Vokietija, JAV) — 10.50, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50

Sėkmės, Čakai (JAV) — 10.40, 12.50, 15, 17.10, 19.20, 21.30; La Troškinys (JAV) — 11.15, 13.50, 16.20; Piko valanda 3 (JAV) — 10.30, 15.10, 19.50

19—22, 24, 25 d. — Nepalaužiama drąsa (JAV, Australija) — 12.30, 17.20, 22 val.; 23 d. — 12.30, 22 val.

19—25 d. — Auklės dienoraštis (JAV) — 18.50; Avys žudikės (Naujoji Zelandija) — 21.10

19—23 d. — Vidaus imperija (Prancūzija, Lenkija, JAV) — 18.50

19—24 d. — Mirties metro (Rusija) — 22.20

Cinamon

19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 10.45, 12.30, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15; Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30; Nepalaužiama drąsa (JAV, Australija) — 11, 16, 18.30; Sėkmės, Čakai! (JAV) — 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45;

Absoliutus blogis: išnykimas (JAV) — 17.15, 19.15, 21.15; Piko valanda 3 (JAV) — 15.15, 21 val.; O dabar skelbiu jus Čaku ir Lariu (JAV) — 13.30; La Troškinys (JAV) — 10.45, 13 val.

Klaipėda

Cinamon

19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 10.45, 12.30, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 11.30, 14, 16.30, 19, 21.30; Sėkmės, Čakai! (JAV) — 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Absoliutus blogis: išnykimas (JAV) — 18.30, 20.30, 22.30; Katakombos (JAV) — 19.30, 21.45; Auklės dienoraštis (JAV) — 11, 13.30; Piko valanda 3 (JAV) — 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 22 val.; 19, 20, 22— 25 d. — O dabar skelbiu jus Čaku ir Lariu (JAV) — 16 val.

19—25 d. — La Troškinys (JAV) — 11.15, 13.30, 16.45; Simpsonų filmas (JAV) — 12 val.

Jūratė ir Kastytis

19–25 d. — Haris Poteris ir Fenikso brolija (D. Britanija, JAV) — 15.30, 18 val.

Šiauliai

Saulė

19 d. — Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV), Transformeriai (JAV) — 21.15; 19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 11, 12.45, 17 val.; Žvaigždžių dulkės (D. Britanija, JAV) — 14.30, 18.45, 21.15

Laikas

19—23, 25 d. — Absoliutus blogis: išnykimas (JAV) — 11, 21 val.; 24 d. — 21.20

19—25 d. — Meilės receptas (JAV, Australija) — 13 val.; 19—23, 25 d. — Sėkmės, Čakai (JAV) — 15, 17, 19; 24 d. — 15, 17 val.; 24 d. — Alfa gauja (JAV) — 19 val.

Panevėžys

Garsas

19—25 d. — Ant bangos (JAV) — 12.10, 13.50, 17.35, 19.30; O dabar skelbiu jus Čaku ir Lariu (JAV) — 15.30, 21.15

Mažoji salė

19—25 d. — Tamsiai mėlyna beveik juoda (Ispanija) — 12, 19.50; Meilės receptas (JAV, Australija) — 14, 21.45; Svetimos aistros (rež. J. Streičas) — 16 val.; Goja (Ispanija) — 17.45

Marijampolė

Spindulys

19, 21—25 d. — Partneriai mirti (JAV) — 15, 17.30; 20 d. — 13, 15, 17.30; 19—24 d. — Avys žudikės (N. Zelandija) — 20 val.

21 d. — Lukas skruzdėliukas (JAV) — 13 val.

25 d. — Pjūklas IV (JAV) — 20 val.

Mažoji salė

19, 21—25 d. — Fantastiškas ketvertas: sidabrinio banglentininko iškilimas (JAV) — 15.15; 20 d. — 13.15, 15.15; 19, 20, 23–25 d. — Auksinės gėlės prakeiksmas (Honkongas, Kinija) — 17.15, 19.15; 21 d. — 13.15, 17.15, 19.15

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 76 iš 76 
5:51:27 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba