SEPTYNIOS MENO DIENOS

2006-04-07 nr. 703

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Živilė Ramoškaitė
Operos magija
11

Muzika 
• Edmundas Gedgaudas
Oratorius ir poetas
• Vytautė Markeliūnienė
Misijos žmogus
• Operetės premjera Kaune
• Irena Žukaitė (1929–2006)4
• "Bravissimo" kaleidoskopas
• Balandžio pradžia – Stasiui Vainiūnui
• Gastrolės Prancūzijoje
• KONCERTAI

Dailė 
• Rita Mikučionytė
Lino daina
• Neringa Černiauskaitė
Kai nesimato medžio stiebo
3
• Aistė Paulina Virbickaitė
Pakeliui į muziejų
• Nijolė Nevčesauskienė
Kaklaraištis džentelmenui
1
• Projektas van Goghui atminti2
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• Rūta Šalnaitė
Dešimtasis Baltijos šokio gimtadienis
1
• Konstantinas Raikinas vaidins Vilniuje
• "cezario grupė" vėl kelia sparnus1
• "Stiklinė arbatos..." "Sriubos teatre"
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Skirmantas Valiulis
Dokumentikos teatrai
• Apie tuos, kurie nori pakeisti pasaulį1
• Susidūrus su tikrove
• Grėsmė geram kinui6
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Pasaulyje 
• Paulina Pukytė
Šiaip žmonės
15

Anonsai 
• Lietuvos Respublikos kultūros ministerija skelbia

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

balandžio 7–16

[skaityti komentarus]

Vilnius

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

7 d. 18 val. - J. Strausso "VIENOS KRAUJAS". Dir. - V. Viržonis

8 d. 18 val. - "RUSIŠKASIS HAMLETAS"

9 d. 12 val. - L. Vilkončiaus "PITERIS PENAS"

12 d. 18 val. - A. Šenderovo "DEZDEMONA". Dir. - R. Šervenikas

13 d. 18 val. - W.A. Mozarto "DON ŽUANAS". Dir. - M. Staškus

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Didžioji salė

7 d. 18 val. - B. Dauguviečio "ŽALDOKYNĖ". Rež. - K. Kymantaitė

8 d. 18 val. - R. Cooney "MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ". Rež. - A. Večerskis

9 d. 12 val. - A. de Saint-Exupéry "MAŽASIS PRINCAS". Rež. - S. Mykolaitis

11, 12 d. 19 val. - "PRIEŠO KOSMETIKA" (Maskvos teatras "Satyrikon")

Mažoji salė

7 d. 18 val. - "APKABINK MANE". Rež. - A. Vidžiūnas

8 d. 16 val. - I. Villqisto "HELVERIO NAKTIS". Rež. - J. Vaitkus

9 d. 15 val. - R. Granausko "DUBURYS". Rež. - S. Račkys

13 d. 18 val. - F. Dostojevskio "NUOLANKIOJI". Rež. - V. Masalskis

Valstybinis jaunimo teatras

Baltarusijos laisvojo teatro forumas

7 d. 18 val. - N. Chalezin, N. Koliada "Džinsų karta". Rež. - V. Ščerban (Salė 99)

7 d. 20.30 - S. Kane "4.48 Psichozė". Rež. - V. Ščerban (baras "BIX")

7 d. 22 val. - Baltarusijos roko grupių koncertas (baras "BIX")

8 d. 19 val. - N. Moščinos "Kvėpavimo technika beorėje erdvėje". Rež. - V. Ščerban (Salė 99)

8 d. 18 val. - E. Albee’io "OŽKA, arba kas ta Silvija ?" Rež. - D. Tamulevičiūtė

9 d. 12 val. - A. Giniočio "JUZĖ DYKADUONIS". Rež. - A. Giniotis

9 d. 18 val. - A. Slapovskio "BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI (Pjesė Nr. 27)". Rež. - D. Tamulevičiūtė (Salė 99)

12 d. 18 val. - A. Čechovo "DĖDĖ VANIA". Rež. - A. Latėnas

13 d. 18 val. - D. Privalovo "SENIAUSIŲ PROFESIJŲ ŽMONĖS". Rež. - B. Latėnas (Salė 99)

Vilniaus mažasis teatras

7 d. 18.30 - A. Čechovo "Trys seserys". Rež. - R. Tuminas

8 d. 18.30 - F. Bordon "Paskutiniai mėnesiai". Rež. - R. Tuminas, A. Dapšys

9 d. 18.30 - V. Čekasino džiazo projektas "Charono balandžio pica"

13, 14 d. 18.30 - M. Ivaškevičiaus "Madagaskaras". Rež. - R. Tuminas, A. Dapšys

OKT/Vilniaus miesto teatras

8 d. 17 ir 19 val. Alytaus miesto teatre - B. Mar "GRIMO OPERA". Rež. - O. Koršunovas

Rusų dramos teatras

7 d. 18 val. - E.E. Schmitto "PALEISTUVIS". Rež. - G. di Capua (Sankt Peterburgas)

8 d. 18 val. - J.J. Bricaire’o, M. Lasaygueso "DIDYSIS ZEBRAS". Rež. - A. Girba (Maskva)

9 d. 12 val. - J. Ščiuckio "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - J. Ščiuckis

9 d. 18 val. - J.M. Chevret "SVEIKI, EMIGRANTAI! (SQUAT)". Rež. - M. Poliščiukas (Paryžius)

14 d. 18 val. - N. Ptuškinos "SVAJŲ PAMIRŠTŲ AROMATAS". Rež. - L. Vladimirovas

15 d. 18 val. - L. Tolstojaus "ANA KARENINA". Rež. - E. Mitnickis

Anželikos Cholinos šokio teatras

13 d. 19 val. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre - "TANGO in FA". Choreogr. - A. Cholina

Vilniaus teatras "Lėlė"

Didžioji salė

8, 9 d. 12 val. - Premjera! J. Kunčino "RAGANA IR LUKOŠIUKAS". Rež. - A. Mikutis, dail. - E. Bogdanienė, komp. - A. Malcys

Mažoji salė

8, 9 d. 14 val. - "KIŠKIŲ SUKILIMAS". Rež. ir dail. - R. Driežis

Keistuolių teatras

7, 8 d. 19 val. - "Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Rež. - A. Giniotis

9 d. 15 val. - "Pelytė Zita". Scenarijaus aut. ir rež. - V.V. Landsbergis

13, 14, 15 d. 19 val. - "Meilė ir mirtis Veronoje". Rež. - A. Giniotis

Menų spaustuvė

7, 8 d. 18 val. - Premjera! "Sankryža" (jaunųjų menininkų programa "Ateinantys", choreogr. - P. Lisauskas, T. Gurevičius)

11 d. 19 val. - "Bestuburiada". Rež. - D. Jokubauskaitė (jaunųjų menininkų programa "Ateinantys")

Kaunas

Kauno valstybinis dramos teatras

7 d. 13 val. - J. Smuulo "SVEČIUOSE PAS PULKININKO NAŠLĘ". Rež. - D. Juronytė ("Sriubos teatras")

7 d. 13 val. - H.Ch. Anderseno "COLIUKĖ". Rež. - S. Račkys (Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Rimo Tumino kursas)

8 d. 17 val. - Š. Aleichemo "MENDELIO MILIJONAI". Rež. - A. Pociūnas ("Sriubos teatras")

8 d. 16 val. - S. Kane "4.48 PSICHOZĖ". Rež. - V. Tertelis (antrojo aukšto fojė)

8, 9 d. 18 val. - N. Erdmano "SAVIŽUDIS". Rež. - A. Jankevičius

9 d. 12 val. - A. Liobytės "MEŠKOS TROBELĖ". Rež. - D. Juronytė

9 d. 18 val. - PREMJERA! R.W. Fassbinderio "KARČIOS PETROS FON KANT AŠAROS". Spektaklio meno vad. - G. Varnas, rež. - R. Ramanauskas (Ilgoji salė)

12, 13 d. 19 val. - PREMJERA! I. Hagerup "STIKLINĖ ARBATOS SU CITRINA". Rež. - D. Juronytė ( "Sriubos teatras")

13 d. 18 val. - F. Garcia Lorcos "DONJA ROSITA, arba GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas

Kauno valstybinis muzikinis teatras

7, 9, 12, 17 d. 18 val. - PREMJERA! K. Millöckerio "STUDENTAS ELGETA". Dir. - V. Visockis

8 d. 18 val. - "Trijų minučių romanas". Choreogr. - A. Kurienius

13 d. 18 val - "Violetos, Džuljetos...", "Žorž ir Frederikas". Choreogr. - A. Kurienius

Kauno kamerinis teatras

7 d. 18 val. - PREMJERA! G. Tabori "DEŠIMT DIENŲ IŠ VILIO GYVENIMO". Rež. - S. Rubinovas

8 d. 18 val. - A. Strindbergo, A. Sverlingo "KARŠTAS ŠOKOLADAS". Rež. - S. Rubinovas

9 d. 18 val. - F. Rabelais "GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS". Rež. - S. Rubinovas

11 d. 18 val. - "Parnaso klubas". Tema: menininkų dinastija. Dalyvauja D. Juronytė, D. Zelčiūtė, J. Gimberis, J. Gimberytė

13 d. 18 val. - L. Andrejevo "JUDAS ISKARIJOTAS". Rež. - S. Rubinovas

14 d. 18 val. - P. Lagerkvisto "NEŪŽAUGA" Rež. - S. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

7, 8 d. 19 val. - "KATYTĖ "P". Rež. - V. Balsys

9 d. 18 val. - D. Fo ir F. Rame "Laisvoji pora". Rež. - R. Januškevičiūtė ir A. Baniūnas

14 d. 19 val. - PREMJERA! "Mėnulio koja". Rež. - A. Dilytė

Kauno valstybinis lėlių teatras

8 d. 12 val. - "PRINCESĖS GIMTADIENIS". Rež. - A. Stankevičius

9 d. 12 val. - "KATĖS NAMAI". Rež. - A. Stankevičius

Klaipėdos dramos teatras

Didžioji scena

Šiaulių dramos teatro spektakliai

7 d. 18 val. - R. Toma "Aštuonios mylinčios moterys". Rež. - N. Mirončikaitė

8 d. 12 val. - "Kukučio kelionė" (pagal M. Martinaičio balades). Rež. - I. Norkutė.

8 d. 18 val. - Moličre’o "Šykštuolis". Rež. - R. Teresas

9 d. 18 val. - B. Brechto "Ponas Puntila ir jo tarnas Matis". Rež. - P. Gaidys

Mažoji scena

13, 14 d. 18 val. - M. Gavrano "Viskas apie moteris". Rež. - D. Tamulevičiūtė

Klaipėdos muzikinis teatras

7 d. 18 val. - Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro ir "Klaipėdos muzikos pavasario" projektas

8 d. 18 val. - "Baletinė Čaplino ir Dolskio korta". Dir. - A.J. Lukoševičius

9 d. 12 val. - V. Kuprevičiaus "Batuotas katinas". Dir. - D. Zlotnikas

Žvejų rūmai

9 d. 12 val. - A. Lindgren "KARALAITĖS NORI ŽAISTI" (jaunimo teatras "Be durų")

13 d. 18 val. - premjera! P. Marberio "Arčiau". Rež. - D. Rabašauskas (Pilies teatras)

Šiaulių dramos teatras

Klaipėdos dramos teatro spektakliai

7 d. 18 val. - R. Coonay "VIEŠBUČIO KAMBARYS Nr. 13". Rež. - A. Vizgirda

8 d. 12 val. - A. Giniočio "MYKOLAS ŽVEJAS". Rež. - A. Giniotis

8 d. 18 val. - M. Gavrano "VISKAS APIE MOTERIS". Rež. - D. Tamulevičiūtė

9 d. 18 val. - N. Jordanovo "GONZAGO NUŽUDYMAS". Rež. - P. Stoičevas

Marijampolė

Municipalinis dramos teatras

11 d. 18 val. - O. Danilovo "GELTONOJI NEŪŽAUGA". Rež. - K. Smoriginas (Valstybinis jaunimo teatras)

Panevėžys

Teatras "Menas"

9 d. 16 val. - M. Andersono "Bėgikas". Rež. - V. Jevsejevas

12 d. 18 val. - Ch. Perrault "Raudonkepuraitė". Rež. - J. Dautartas

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 81 iš 81 
5:48:48 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba