SEPTYNIOS MENO DIENOS

2005-11-04 nr. 682

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Lina Jakeliūnaitė
Sklandanti tapyba
1

Muzika 
• Tomas Kniukšta
Naujovių netrūko
2
• Živilė Ramoškaitė
Trys kūriniai – trys epochos
5
• Lapkričio "Bravissimo": Karmen, Ana Karenina ir kitkas
• Kviečia Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
• Filharmonijoje koncertuos vienas populiariausių pianistų pasaulyje1
• KONCERTAI

Dailė 
• Skirmantas Valiulis
Ten būti čia
• Neringa Černiauskaitė
Tuštumos pilnatvė
4
• Aurelija Jasaitė
Tarp skaitmeninių saunų ir meno
2
• Monika Krikštopaitytė
Nacionaliniai tekstilės ypatumai
19
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Aklas taperis
• Don Žuanas dėvi sportinį kostiumą1
• Virpanti laidos vedėjo širdis
• Pagrindinė VDFF programa
• "Scanorama 2005" kviečia į skandinavų kino puotą
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Pasaulyje 
• Eglė Rindzevičiūtė
Surištos moterys, brutali architektūra ir augalai
6
• Zeynep Devrim Gürsel
Atvirai, bet prikandus liežuvį
3

Anonsai 
• Kultūros ministerija priima paraiškas

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

lapkričio 4–13

[skaityti komentarus]

Vilnius

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

4, 5 d. 19 val. - PREMJERA! R.  Ščedrino "ANA KARENINA". Choreogr. - A. Ratmanskis (Rusija), dail. - M. Melbye (Danija). Dir. - V. Ovsianikovas (Sankt Peterburgas)

6 d. 12 val. - J. Gaižausko "BURATINAS". Dir. - M. Staškus

8 d. 18 val. - projektas "Statykime operą!" R. Dikčienės "MUZIKANTAS, VELNIAS IR PERKŪNAS", "KABAKŠT KABALDAKŠT" (Vilniaus meninio ugdymo studijos "Diemedis", Tuskulėnų vidurinės mokyklos moksleiviai)

10 d. 18 val. - V. Noreikos koncertas

11 d. 18 val. - W.A. Mozarto "DON ŽUANAS". Dir. - M. Staškus

12 d. 18 val. - operos solisto V. Adamkevičiaus atminimui. G. Verdi " KAUKIŲ BALIUS". Dir. - M. Staškus

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Išankstinio lietuvių dramaturgijos festivalio "Versmė" skaitymai

4 d. 17 val. - V.V. Landsbergio "KURMIO URVAS". Rež. - V.V. Landsbergis (Mažoji salė)

Didžioji salė

4 d. 18 val. - J. Meko "PATI PRADŽIOS PRADŽIA". Rež. - J. Vaitkus

5 d. 18 val. - F. Schillerio "MARIJA STIUART". Rež. - J. Vaitkus

6 d. 18 val. - Premjera! R. Cooney "MEILĖ PAGAL GRAFIKĄ". Rež. - A. Večerskis

10 d. 18 val. - G. Flaubert’o "MADAM BOVARI". Rež. - J. Vaitkus

12 d. 16 val. - F. Dostojevskio "DEMONAI. NELABIEJI. APSĖSTIEJI. KIPŠAI". Rež. - J. Vaitkus

Mažoji salė

5 d. 16 val. - Premjera! "APKABINK MANE" (dainos spektaklis, skirtas J. Garland). Rež. - A. Vidžiūnas

9 d. 18 val. - Premjera! L. Hallo "ŠAUKŠTAVEIDĖ STAINBERG". Rež. –M. Misiūnaitė

10 d. 18 val. - P. Suskindo "KONTRABOSAS". Rež. - V. Masalskis

Valstybinis jaunimo teatras

4, 5 d. 18 val. - A. Camus "KALIGULA". Rež. - I. Jonynas

6 d. 18 val. - L.S. Černiauskaitės "LIUČĖ ČIUOŽIA". Rež. - A. Latėnas

8 d. 18 val. - R. Schimmelpfennigo "ARABIŠKA NAKTIS". Rež. - C. Graužinis

(Salė 99, Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centras)

9 d. 18 val. - A. Slapovskio "BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI (Pjesė Nr. 27)". Rež. - D. Tamulevičiūtė (salė 99)

10 d. 18 val. - R. Blaumanio "SIUVĖJŲ DIENOS SILMAČIUOSE". Rež. - P. Gaidys

10 d. 19 val. - M. Crimpo "PASIKĖSINIMAI". Rež. - C. Graužinis (A. Liugos produkcija, Cezario grupė, Salė 99)

11 d. 18 val. - O. Danilovo "GELTONOJI NEŪŽAUGA". Rež. - K. Smoriginas

12 d. 12 val. - "ŠEIMEDŽIO MOČIUTĖ" (pagal H. K. Anderseno pasaką "Šeimedžio močiutė"). Rež. ir scenografas - V. Mazūras (Salė 99)

12 d. 18 val. - "UŽSISPYRĖLĖS TRAMDYMAS". Rež. - C. Graužinis

Rusų dramos teatras

4 d. 18 val. - L. Tolstojaus "ANA KARENINA". Rež. - E. Mitnickis (Kijevas)

5 d. 18 val. - PREMJERA! E.E. Schmitto "PALEISTUVIS". Rež. - G. di Capua (Sankt Peterburgas)

6 d. 12 val. - A. Lindgren "MAŽYLIS IR KARLSONAS". Rež. - J. Popovas

6 d. 18 val. - P. A. Beaumarchais "FIGARO - ČIA!" Rež. - G. Trostianeckis (Sankt Peterburgas)

Anželikos Cholinos šokio teatras

8 d. 19 val. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre - "CARMEN". Choreogr. - A. Cholina

Vilniaus teatras "Lėlė"

Didžioji salė

5 d. 12 val. - "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - A. Mikutis

6 d. 12 val. - S. Siudikos "PRINCESĖ IR KIAULIAGANYS". Rež. - A. Mikutis

Mažoji salė

4 d. 18 val. - "VILIS". Rež. - V.V. Landsbergis

5 d. 14 val. - "PELENĖ". Rež. - N. Indriūnaitė

6 d. 14 val. - N. Indriūnaitės "MUZIKINĖ DĖŽUTĖ". Rež. ir dail . - J. Skuratova

Keistuolių teatras

4, 5 d. 19 val. - "Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Rež. - A. Giniotis

5, 6 d. 15 val. - "Mano senelis buvo vyšnia". Rež. - A. Gluskinas

Menų spaustuvė

5 d. 19 val. - Jaunųjų dramaturgų seminaro rezultatų pristatymas. Režisierė S. Dimcovič

5 d. 23 val. - Vilniaus dokumentinių filmų festivalis. 3 filmų programa "Šokiruojantis ir bjaurus"

Ramūno ateljė

Latako g. 1

10 d. - "Ir visada bus per vėlu" (pagal A. Camus). Vaid. - R. Abukevičius

Kaunas

Kauno valstybinis dramos teatras

4 d. 18 val. - D. Gieselmanno "PONAS KOLPERTAS". Rež. - S. Uždavinys ir J. Arčikauskas

5, 6 d. 12 val. - PREMJERA! I. Paliulytės "ANDERSENO GATVĖ". Rež. - I. Paliulytė (Ilgoji salė)

5, 6 d. 16 val. - F. Dostojevskio "NUSIKALTIMAS IR BAUSMĖ". Rež. - G. Varnas

8 d. 18 val. - S. Kane "4.48 PSICHOZĖ". Rež. - V. Tertelis (antrojo aukšto fojė)

10 d. 19 val. - "PRABA". Choreogr. - G. Ivanauskas

Kauno valstybinis muzikinis teatras

4 d. 18 val. - J. Strausso "Naktis Venecijoje". Dir. - J. Geniušas

5 d. 18 val. - J. Strausso "šikšnosparnis". Dir. - J. Geniušas

Kauno kamerinis teatras

4, 10, 12 d. 18 val. - P. Lagerkvisto "NEŪŽAUGA". Rež. - S. Rubinovas

6, 9, 13 d. 18 val. - F. Rabelais "GARGANTIUA IR PANTAGRIUELIS". Rež. - S. Rubinovas

Kauno mažasis teatras

4, 10 d. 19 val. - "PONAS "K". Rež. - V. Balsys

5 d. 18 val. - T. Dorsto "TYRIMAS APIE TEISYBĘ". Rež. - V. Balsys

6 d. 18 val. - "KATYTĖ "P". Rež. - V. Balsys

11 d. 19 val. - PREMJERA! "PAGALIAU". (pagal P. Turrini pjesę "Viskas, pagaliau"). Rež. - M. Žukas

Kauno valstybinis lėlių teatras

5 d. 12 val. - PREMJERA! S. Maršako "KATĖS NAMAI". Rež. - A. Stankevičius

6 d. 12 val. - "PASAKA APIE LIETAUS LAŠELĮ". Rež. - O. Žiugžda

Klaipėdos dramos teatras

5 d. 12 val. - S. Maršako "Katės namai". Rež. - B. Gražys

5 d. 18 val. - PREMJERA! R. Kūnio "VIEŠBUČIO KAMBARYS Nr.13`’. Rež. - A. Vizgirda

6 d. 18 val. - I. Šeiniaus "KUPRELIS". Rež. - K. Macijauskas

8, 9 d. 18 val - C. Gozzi "KARALIUS ELNIAS". Rež. - A. Giniotis (Keistuolių teatras)

Mažoji scena

3, 4 d. 18 val. - M. Gavrano "Viskas apie moteris". Rež. - D. Tamulevičiūtė

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras

4 d. 18 val. - I. Dunajevskio "LAISVASIS VĖJAS". Dir. - S. Domarkas

5 d. 18 val. - W.A. Mozarto "FIGARO VEDYBOS". Dir. - I. Lapinis

6 d. 12 val. - B. Pawlowskio "SNIEGUOLĖ IR SEPTYNI NYKŠTUKAI". Dir. - A.J. Lukoševičius

Šiaulių dramos teatras

4 d. 18 val. - W. Gombrowicziaus "JUNGTUVĖS". Rež. - A. Pociūnas

5 d. 18 val. - N. Jordanovo "GONZALO NUŽUDYMAS". Rež. - P. Stoičevas

6 d. 12 val. - G. Solovskio "SKIRIAMA PRINCESEI". Rež. - J. Javaitis

6 d. 18 val. - V. Raselo "RITOS MOKSLAI". Rež. - P. Stoičevas

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Kovo

PATKPŠS

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 81 iš 81 
5:48:17 Mar 7, 2011   
Jul 2008 Nov 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba