O ko gi siekia Trakų socialliberalai? Spausdinti
2011-02-25

seimo_pirmin

O ko gi siekia Trakų socialliberalai?

Atsakymas į straipsnį „Ko siekia Lenkų rinkimų akcija?“, išspausdintą „Trakų žemės“ Nr. 2 (637).

Kažkaip nutilo rašytojas Edmunas Malūkas dėstyt spaudoje įmantrius pamąstymus lenkų tematika. Sugaišau truputį laiko vartydamas tuos laikraščių straipsnius, kur autorius neranda, ko siekia Lietuvos lenkų rinkimų akcija. Nieko reikšmingo tekstuose neįžvelgiau, išskyrus tai, kad galėjau kvatot iš juoko kai kuriuose pamąstymuose. O šiaip – rašliava. Pasakojimas pagardintas lakia fantazija. Lyg ir bandė autorius istorijos šaknų ieškot, stengėsi, nors ir ne itin sėkmingai, dėliot dabarties Trakų rajono įvykius. Nieko įdomaus ir naujoviško. Esu rašęs, jog istorijos klausimus palieku profesionalams. Su diletantais bendrauti tom temom – gaila laiko.

Skaityti daugiau...
 
Trakams šiluma bus gaminama efektyviai Spausdinti
2011-02-25

Trakams šiluma bus gaminama efektyviai

katilines_atidarymas

Vasario 21 dieną Trakams šilumą tiekianti UAB „Prienų energija“ oficialiai paskelbė naujai rekonstruotos Trakų centrinės katilinės atidarymą. Trakų miesto centrinės katilinės rekonstrukcija buvo įtraukta į būtinųjų investicijų sąrašą pasirašant Koncesijos sutartį su Trakų rajono savivaldybe, kadangi senoji katilinė jau skaičiavo trisdešimtus metus. Be to, kasmet drastiškai didėjant dujų kainoms tokia neefektyvi ir susidėvėjusi katilinė Trakų, jau įgijusio ir kurorto satusą, miesto centre nebegalėjo būti nei ekonomiškai efektyviai, nei saugiai eksploatuojama.

Skaityti daugiau...
 
Kunigaikščio Vytauto Didžiojo nominacijos Spausdinti
2011-02-25

orlovskyte_straipsnis

Vasario 16–ąją, Valstybės atkūrimo dieną, penktus metus iš eilės įteikiami prestižiniai apdovanojimai – kunigaikščio Vytauto Didžiojo medaliai, sukurti bendrovės „Metalo forma“ dailininko Antano Vaičekausko. Šiais metais Trakų pilies menėje pagerbta vienuolika geriausių rezultatų įvairiose gyvenimo srityse pasiekusių rajono žmonių – švietimo ir kultūros darbuotojų, verslininkų, valstybės tarnautojų.

Skaityti daugiau...
 
Valdžios tarnystė žmonėms įrodoma darbais Spausdinti
2011-02-18

inter

Valdžios tarnystė žmonėms įrodoma darbais

Vasario 22 dieną rajono savivaldybės taryba turės tvirtinti 2011 metų biudžetą. Tai svarbiausias dokumentas, kuo kurio priklausys, kaip šiais metais spręsime aktualias  problemas, kaip pildysis rajono gyventojų lūkesčiai. Apie tai ir kitais svarbiais rajono gyvenimo klausimais – pokalbis su Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriumi  Kęstučiu Ramanausku.

Ekonomikos ir finansų analitikai teigia, kad krizė traukiasi iš Lietuvos. Kokia Trakų rajono finansinė padėtis?

Finansinė padėtis yra gana stabili. Dėl užklupusio sunkmečio 2010 metų biudžetas buvo planuotas 10-11 mėnesių, darbuotoja priverstinai varomi neapmokamų atostogų, tačiau praėjusių metų pabaigoje visų biudžetinių įstaigų visi  kreditoriniai įsiskolinimai, taip pat ir darbo užmokesčio, buvo padengti.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis1234SekantisPabaiga»

puslapis 1 iš 4
   

PrenumeratoriamsLaikraštis internete

   Sprendimas: arturas@jakonis.lt © Trakų Žemė 2011
Rodoma versija 3 iš 52 
5:42:06 Feb 28, 2011   
Feb 2010 Feb 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba