ŠIAURĖS ATĖNAI

Šiaurės Atėnai. 2005-08-06 nr. 759

| Spausdinti | Archyvas | Redakcija |

TURINYS (85) • DANUTĖ KALINAUSKAITĖ. Užtrauktukas (39) • SIGITAS PARULSKIS. Bolševizmas (3) • SIGITAS GEDA. Baltų lelijų ženklaiVALDAS KILPYS. Minios žmogus (15) • AUDRONĖ GIRDZIJAUSKAITĖ. Iš praeities (8) (20) • ROBERT S. WHITE. Mokslas – draugas ar priešas?SIGITAS GEDA. Karalienės sekretaiVALENTINAS KLIMAŠAUSKAS. Kvadrienalė ir nekaltas fundamentalizmasMYKOLAS KARČIAUSKAS. KrikštaiRAMŪNAS ČIČELIS. Dirbtinė kalba tebegyvaRIČARDAS ŠILEIKA. n...u...o...g...i...r...d...o...sGINTARAS BERESNEVIČIUS. Nedidelis prisipažinimasSIMON CARMIGGELT. Violetinė skarelėPaskirtos internetinių Šiaurės Atėnų skaitytojų nominacijos (40) • LAIŠKAI (338) • Šiaurės Atėnų piknikas (48) • Registracija į pikniką (67) •

TURINYS

[skaityti komentarus]


DANUTĖ KALINAUSKAITĖ. Užtrauktukas
[...] Kadaise prieblandoje, kuri dabar man atrodė kaip senovinis vyšninis brokatas, ji maudydavo mane įsistačiusi į balėją ir jos delne sutilpdavo abiejų mano menčių sparniukai; kai vakarais jau gulinčiai man šiltom karvės lūpom į ausį dar sušnibždėdavo kokį "sekretą", prisimenu, – kvepėdavo šviežiu prakaitu ir ką tik iškočiota zrazų tešla. Tada, aišku, negalėjau žinoti, toks ir būna sveikatos kvapas – žinojau dabar. Ji paprašė, kad pasilenkčiau. Išsigandau drėgnų nejudinamų podėlių kvapo. Bijojau paskutinio "sekreto". Bet laikas darbavosi šluotele kairėn ir dešinėn ir nelaukė. Teta Stasė sausom brūkšninėm lūpom sušnibždėjo: dėžutėje nuo kavos tarp skalbinių yra į nosinę susuktas JOS "auksas" – krūminis dantis, žiedas ir amerikoniškas tėvo laikrodis su grandinėle dar nuo Pensilvanijos anglių kasyklos laikų. "Dabar jau tavo – parsiduok". Dar paprašė pavargusi, užsimerkusi:
– Pažadėk, kad nevažinėsi papūtnom...

SIGITAS PARULSKIS. Bolševizmas
Dar vienas įdomus dalykas – televizijoje visi žvaigždės. TV vedėjas X apie kitą TV vedėją sako: štai televizijos žvaigždė Y atostogavo ten ir ten. Jis žino, kad savo laidoje X jį taip pat tituluos žvaigžde. Ir tos žvaigždės (dažniausiai kažkokie silpnapročiai obskurantai) moko mus, kaip gyventi, ką valgyti, kaip rengtis, kuo žavėtis. Jų skonis – bolševikinis. Štai viena vedėja (be abejo, žvaigždė) išsproginusi akis šaukia iš ekrano: skubėkite į Vilniaus gatves, jomis vaikšto Holivudo žvaigždė, ir jums gali nusišypsoti laimė!

SIGITAS GEDA. Baltų lelijų ženklai
Atsimenu, dar menu tas visas lelijas:
žydėjo, davėsi, sklaidėsi,
ypač žali buvo lapai ir polapiai
rudeniop tvenkiny netoli
Buivydiškių sukežusios dvarvietės…


VALDAS KILPYS. Minios žmogus
Aristotelis "Poetikoje" juoką apibūdina kaip tam tikrą trūkumą, kuris, būdamas nekenksmingas, nesukelia jokio skausmo. Panašiai yra ir su minios žmogaus statusu. Būti miniažmogiu yra visiškai neskausminga. Tik minia suteikia galimybę pajusti kutenantį drebulį paširdžiuose. Todėl bandymai atsiriboti nuo jos dažniausiai ne tik yra juokingi, bet ir kenkia sveikatai. Tikimybė sutikti tikrą, neinfekuotą žmogų nėra didelė. Jei jie tebeegzistuoja, tai tik dėl to, kad yra dar geriau perpratę slapstymosi meno subtilybes.

AUDRONĖ GIRDZIJAUSKAITĖ. Iš praeities (8). Mama Ancė
Pavasarį, kai kalneliai aplink muziejų imdavo mėlynuoti nuo žibučių, o senieji parko medžiai atrodydavo apgaubti vos įžiūrimos žalsvos šviesos, ji mus kviesdavo atvažiuoti pasigrožėti. Atvykę čia, tradiciškai apeidavom parką, Puškinų kapus, pastovėdavom prie jų šuniuko kapelio. Paskui išgerdavom arbatos su skaniais Mamos Ancės sumuštiniais. Iš jos rankų viskas buvo skanu.

ROBERT S. WHITE. Mokslas – draugas ar priešas?
Galvodami apie mokslinį metodą, krikščionys turėtų nepamiršti, ką jis gali ir ko negali. Visi moksliniai paaiškinimai yra galiausiai patikrinami, remiantis regimais realaus pasaulio faktais. Akivaizdu, kad esama ištisų mūsų egzistencijos karalysčių, kurių mokslas nenagrinėja ir negali nagrinėti. Mokslas mums gali paaiškinti, "kaip" viskas veikia, bet jis mums nepasakys, "kodėl" tai veikia. Mokslas gali paaiškinti genetines ligos priežastis ar nurodyti genetinį žmonių bei gyvūnų giminingumo laipsnį, bet jis mums nepaaiškins, kodėl esame čia. Ir jis nepaaiškins meilės, džiaugsmo, ramybės, kantrumo, švelnumo, gerumo, tikėjimo nei jokių kitų savybių, kurias tikime kylant iš Dievo (Gal 5, 22–23).

SIGITAS GEDA. Karalienės sekretai
Lietuvoje jau šeštokai ir šeštokės pagal švedišką lytinio švietimo programą mokosi, kaip taisyklingai atlikti lytinį aktą.
Dėl to labai supyko. Kardinolas. Priminė ministrui, kas yra lytiškumas. Be to, pasakė, "dėvėtų drabužių bumas Lietuvoje jau praeina".

VALENTINAS KLIMAŠAUSKAS. Kvadrienalė ir nekaltas fundamentalizmas
Vilniaus gatvėje dažnai galima sutikti tyrai meilei paremti aukų prašančių jaunuolių. Vilniuje jų yra visas ordinas.
– Mes mėgstame porno ir grupinį seksą, – atsakėme tyros meilės ordino atstovui, kai šįvakar jis užkalbino mus su kolega.
– Paremkite, nes greitai gali būti per vėlu... – nenusileido tas.
– Man patinka, kai būna per vėlu, – akimirksniu atšovė kolega. Tik kai būna jau vėlu, dar įmanoma patirti tyrumą. Šiuo požiūriu J. Baudrillard’as yra vienas tyriausių filosofų.

MYKOLAS KARČIAUSKAS. Krikštai
giesmė
žolės nerūnės
po bėgančiu vandeniu
gieda žuvų balsais


RAMŪNAS ČIČELIS. Dirbtinė kalba tebegyva
Stipriausia konkurentė esperanto kalbai, be abejo, yra anglų kalba. Jos savaiminis įsigalėjimas pasaulyje rodo, kad viena tarptautinė kalba yra labai reikalinga. Tačiau nesunku pastebėti, kad anglų kalba neretam vartotojui yra tiesiog per sunki: jos rašyba labai skiriasi nuo tarimo, žodynas labai sinonimiškas ir polisemiškas. Abejonių kelia ir anglų kalbos, atrodytų, beribis paplitimas. Ne vienas lietuvis, keliavęs po įvairias, ne vien Europos, šalis, pažymi, kad anglų kalba susikalbėti neretai įmanoma tik didesniuose viešbučiuose, prekybos centruose ir oro uostuose. Kitose įstaigose vyrauja nacionalinės kalbos.

RIČARDAS ŠILEIKA. n...u...o...g...i...r...d...o...s
Priežasties nedirbti nėra. (Gintautas Trimakas, menininkas)
Pravartu žinoti, kad yra kitas pasaulis. (Kornelijus Platelis, švietimo ir mokslo ministras)
Šviesoforai išlygina visus. (Eugenijus Ališanka, poetas)

GINTARAS BERESNEVIČIUS. Nedidelis prisipažinimas
Gydytojui pasakiau, kad aš dieną ir naktį matau prieš save bakalą ir gal jis turi kokių miltelių nuo bakalo. Nes bakalas man įkyrėjo. Gydytojas prirašė man vitaminų ir tokio mėšlo. Nusipirkau ir išėjęs iš vaistinės iškart prie stulpo suvalgiau vitaminus ir tą mėšlą. Nuėjau namo ir nepamačiau namie jokio bakalo. Bakalo nebuvo, bakalas buvo dingęs. Klausiau savęs džiugiu balsu: kur bakalas?! Ir dar džiugiau atsakydavau: nėra bakalo! Jo nesimato!

SIMON CARMIGGELT. Violetinė skarelė
Su šita baidykle man dabar tenka leisti visą savo laiką, nes mes esame vyras ir žmona – tai byloja fotografija, stovinti ant komodos. Dažniausiai ji mane džirina už menkniekius. Tada aš jai ūpais ploju ausin, už tai ji ant manęs nepyksta. Ir kiekvieną rytą aš kulniuoju į tą prakeiktą parduotuvę. Aš, žinoma, nieko nesusigaudau – nei kiek kas kainuoja, nei kur kas padėta, ir šeimininko priekaištai pilasi ant manęs kaip iš gausybės rago. O tai visai nedžiugina. Kai pasirodo pirkėjai, aš neišmanau, ką su jais daryti, o kai parduotuvėje tuščia, mąstau apie tą mėmę, kuri laukia manęs namie. Be viso to, man nuolat niežti ūsai.

 

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Sausio

PATKPŠS

 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

 

Skaitytojų vertinimai


38814. Faifoklis2005-08-05 16:52
Ką gi, ŠATĖNAMS atostogos baigėsi, nespėjus net mirktelėti. Laukiu ryt laiškanešio.

38815. nyka-meilunas2005-08-05 16:55
Turinys isrodo itin nykokai.

38817. Akmena2005-08-05 17:56
O man visai nieko tas turinys. Juk vis tiek esmė atsiskleis tik pamačius visumą (t.y. laikraštį). Todėl ir aš laukiu rytdienos. Kažkaip nyku be ŠA, o ne su jais, ar ne, nyka-meilunai?

38818. vasilisa2005-08-05 18:29
ką tik grįžau iš saldainių fabriko, kur menėsėlį dirbau saldainių vyniotoja. Ten nebuvo jokių šiuolaikinės draugystės priemonių, bet Zeta įsigudrino man kuo ištikimiausiai siųsti aitvarus, kurie palaikė mano anatvorybės suvokimą. Paleidusi paskutinįjį (jo plaukai žėrėjo ugnimi, nes buvo išmirkyti chna), zeta pati pakilo į dangų (tikiuosi, garbusis metraštininkas po palme atkreips dėmesį į šį liudijimą). Ieškau dabar jos po žvaigždynus, kad nusišypsoč savo užakusia šypsena.. IVS, jūs naktimis teleskopaujat, gal numesit kokią koordinatę? O pakramsnot, kad jau saldainių rubrika (kartu su mano karantino laikotarpiu:) baigėsi, gal tą Kilpio miniažmogį būtų verta?

38826. EdVa2005-08-05 20:58
Turinys atrodo,bent man,intriguojančiai.Ypač Sigitas Desantininkas angažuotai...Vokiečių gatve praėjo kažką murmelendamas.Perskaitysiu tave,Sigi,pažiūrėsim,pažiūrėsim-pikdžiugiškai sukirbėjau už tvarto kampo regėdamas kaimyno dvesiančią karvę.Pasijutau lietuviu esąs.

38830. Rasa2005-08-05 22:16
Sigitas mokys, kaip reikia atlikti lytinį aktą be sargio! Vaje, kaip įdomu!

38834. Buivydiskiu karaliene2005-08-05 23:59
Joprst. Vel du Gedos rasiniai. Siulau pervadinti laikrastpalaiki i "Sigito Gedos ir kt. nevyke uzrasai". žydėjo, davėsi, sklaidėsi Nors verk. Aciu sveikam protui, bent jau visokiu juozaiciu ir ozolu nera.

38840. vasilisos2005-08-06 13:36
einam vis dėlto ir nusipirksim, kad pažvelgtumėm tiesiai akysna. Nors ir nenumaldomai lyja, bet kas mums, paskenduolėms.

38841. IVS2005-08-06 13:42
Aš pagaliau išmokau plaukti. Rimtai.

38844. pasi > IVS2005-08-06 14:03
Puiku. Dabar galesite nuplaukti i kokia nors sala :)

38845. IVS2005-08-06 14:05
Arba perplaukti gyvenimą :)

38846. RamusirSusimastes2005-08-06 14:07
Gerai.Geda as suprantu.Naujam buste reik isikurt padoriai (jakuzi "paprastumui" padeda) skolas atiduot,kreditai,palukanos ir pan.O kam parulskiui pinigai?O beresneviciui?O kitiems? Nejau nusirdziai manote ,ponai,akd ydomu metu metais skaityti ka tamistos parasote?Vienodas maistas acibosta.Todel butu gerai ,jei sekanciam numery Jusu,gerbiami redaktoriai,nesimatytu.

38847. Ifanaz2005-08-06 14:09
Geriau nusipirksiu alaus negu satenus.ir taskas.

38848. Gluosnis2005-08-06 14:40
E.Red.: Komentaras panaikintas.

38849. Diude2005-08-06 14:47
I jei geda gali "duotis ir sklaidytis"-tai mes-juolaB.

38850. Sa2005-08-06 14:50
Is tiesu sakau jums:duokites ir sklaidykites.

38851. Ra2005-08-06 14:51
GB prijuokino iki asaru!

38852. Pialeda2005-08-06 14:59
Ramus ir susimasęs Ifanaz-Gluosni Diude Sa Ra, ar nenuobodu su savim susirašinėti?

38853. MagiskojiRealybe2005-08-06 15:10
Jokiu budu!Nuosirdziziai manome,akd iskilioji satenu redakcija atkreips demesi i papr.skaitytoju neiscenzuruota nuomone ir susirupins ,kaip geriau panaudoty mok.moketoju pinigus. Trugdom dirbty?

38855. Liapeda2005-08-06 15:15
Neee. Trukdote miegoti :) Oi, ne. Dar nemiegu, nors jau rytas, bet laukiu Svarbių Žinių. Žiūriu, tamsta irgi vienas pats su savimi, tai sakau gal nuobodu.

38856. Ra2005-08-06 15:17
Pac su savimi...http://www.livejournal.com/users/latexzapal/564729.html Du viename:

38859. Valdareza2005-08-06 15:53
Bialiatristika apie mirti ypac megsta VITALISKOS GYVENIMO AISRTA IR TUSTUMA STIPRIAI JAUCIANCIOS NATUROS.Tai DK yra tokia?(esu tokia-paskambyk)Tai ir Sa skaitytojai tokia bialetristika megsta?"Buves sutuoktinis" pabego nuo "vitalishkos aistros"?Pamisres kinieciu gamybos Zepter?Kas atsakys i siuos klausimus?Tik pati DK kitame numeryje galetu sia problema aprepti.

38860. IVS2005-08-06 15:59
Man tai tas Baltas Robertas Draugas ar preišas įdomus. Kažin, bus ar nebus el. versijoje? Einu nusiskinsiu ramunę.

38861. Behnukas2005-08-06 16:12
Dk yra bloga mergaite!Labai bloga.Nebuvo salia,kai mire mama. Todel toks gausus sielos ismatu kiekis issiliejo Satenuose ir apnuodijo dziugesiu gyvenimo aistra ir tustuma berods.

38862. vasilisos2005-08-06 16:48
Ifanazas įvedinėja naują "arba" - Atėnai arba alus:). Mes tai grįžom kiaurašlapės, bet sužvejojusios ir vieną, ir kitą, nes alus be Atėnų - diengi na vietier. "Užtrauktukas", tikėkimės, žydrynės neužtrauks, nes po juo slepiasi paklodė per tris puslapius. Garbingai per ją persiritom, taip smarkiai kaip Valdareza nesupykom, kad reikalautumėm iš autorės pasiaiškinimų už lyrinės herojės skyrybų peripetijas, bet besiskindamos kelią pro sakinyno tankmę, jautėmės marinamos kaip toji teta. Kažkokia blogąja prasme lietuviška proza:(
IVS, o tu (gal imkim ir tujinkimės?:), kokį plaukimo stilių įvaldei? Varau dabar į pasimatymą su tuo Baltuoju Roberto, kuris tau krito į akį. Jei jis nepraeis elektrinės atrankos - aš tau asmeniškai pažadu jį pareferuoti!

38863. wow2005-08-06 17:20
Kaip man patinka internetas:)-netiketai laba daug suzinai:)

38866. Sa2005-08-06 19:53
Ot kap buna.I draugus saltu veidu isimeciau pati MF! As savim be galo patenkintas:)A toly escio budet...:D

38867. Ra2005-08-06 20:40
Mat kaip?Ir lankstumo uzteko?

38868. miestiete pasi -iui2005-08-06 21:02
kas yra ubagu raudonmedis?

38871. Gluosnis2005-08-06 22:34
Abo kas yra pliaukstelejimas 1 nu delnu.Nezinau.bet vat cia ydomiai ydomiai"jis pats tave gyvena, kol pailsi ir vėl gali plaukti ". 2.As ,kaip skaitytojas,skoningai bucia baiges ties 38861,bet uzbraukt:) irgi nebeda.

38878. pasi > miestietei2005-08-07 03:23
Pinus sylvestris - skotiska pusis.

38890. miestiete2005-08-07 13:32
aciu

38925. zeta2005-08-08 01:15
Sekmadienio vakarais is dangaus krenta zetos. Krisdamos plesia visokias dainas, kai kurios specialiai zetoms ir parasytos, kad ir "Hit The Road, Jack". Nukritus gal kokias dvi valandas skaiciau, ka cia paraset, nors kol laksciau is vieno Tevynes galo i kita kaip ir buvau "updated" - toto maloniai informuodavo. Nuo toto ir nemo tiesiog negalejau atsiplest. Nu negalejau, ir viskas. Ir Bjauri boba IVS mums is Amerikos atsiunte tokia Bite, tai supuole dryziukus glostem, lietuviskai kalbinom, aguoniniais tortais serem, jergau, kaip buvo smagu! Dar paziurejau, kaip cia visa savaite emigrantus ant lauzo metet ir rankas sildetes - nu jau kam cia taip dramatiskai. Tie, kas pabego, matyt, turejo nuo ko. O kiti taigi turbut kartu su Arthur Rimbaud akmenis ir zole valge. O kai taip atsitinka, pasidarai anarchistas, sedi i Girta laiva, plauki i Afrika, prekiauji ginklais ir baigi gyvenima su medine koja. Pries daug metu varciau rankose toki zieda su varno galva ir viduj isgraviruotu vienui vieninteliu zodziu "Exilis". Tuomet nepirkau, buvo per brangus ir per didelis. Veliau ta egzili teko pasimatuot is tikruju - paaiskejo, kad spaudzia, nepatogus ir ne toks jau grazus. Bet siandien tik viena galiu pasakyt: kas galit - susitikit. Nes sededami uz melynu uzuolaidu ir budami saugiai nematomi, geru zmoniu praziopsosit - toto akies nemerks, nemo santuriai nesisypsos, zetos kvepalus uostys svetimi ir liks jums tik popierius, piestukai ir virtualus sodai. Cia kaip su mirusiu tetu lankymu - gal ir geriau veliau negu niekad, bet "Gaudeamus" kitaip sako - linksminkimes, linksminkimes pakol jauni esma, nebus laiko mums linksmintis, kada pasenesma. Labas, Satenai!

38926. zeta tiesiai vasilisai2005-08-08 01:25
Vasilisa, kad tave kur galai! Dziaugiuosi, kad prisikelei ir po Satenus lakstai! Cia man geriausia savaites naujiena - is dziaugsmo norisi suktis ant vienos kojos. Kai i ta liga ipuolei, tai ne juokais buvom susirupine, betgi parsivarem, parsitempem atgal sveika ir gyva, taip ir zinojau! Siunciu tau Filakia (cia buciniai graikiskai).

38930. nemo2005-08-08 09:13
Pribegau ir begu toliau, nes pilna kisene Svarbiu Reikalu, kaip sako Pialeda, ir ju neisdalinsi vargsams ant kampu, bet miela, grazu, sveika jus cia visus pasveikinti. Tad likit ir bukit:)

(mirkt Vasilisai)

38931. dalgis2005-08-08 09:19
lyja...

38932. vasilisa tiesiai zetai2005-08-08 09:48
ZEEETA!!!!Sakau, ko man šiąnakt taip nesimiegojo! - tik užmerkiau akis, po jas ėmė plaukioti IVS, pasi cituodamas Elioto "waste land"a viliojo mane pas Anoniminius vonių alkoholikus, varna dievagojosi girdėjęs Puškiną perdžiant, Soroso fondas nebeskyrė pinigų atbuliniam Smetonos vertimui į Platono kalbą, Marina su Ana abr pagalba skubiai kūrė jungtinį veikalą neapsiprendusiems... Ogi pasirodo tu iš dangaus kritai!! kur čia bus neįtempto siužeto sapnai:))

38933. vasilisa2005-08-08 09:53
iš to susijaudinimo užmiršau įrašyti kuo vasilisiškiausią mirksnį gelbėtojui nemo! Ir dar žiūriu - dalgis be skėčio ką tai dūmoja:)

38936. vasilisa-dalgiui2005-08-08 10:05
Dalgi, o ką tu dūmoji?.. kaip ten mano gėlės prie prezidentūros, ar auga? aš, matai, šįsyk irgi prakišau - pranašavau, kad nebus "užtrauktuko", o jis įsiūtas...

38939. dalgis > vasilisoms2005-08-08 10:47
man bishki liūdna, bet smagu, kad jus cia. Geles - tikriausiai shlapios

38941. dalgis2005-08-08 10:53
perskaiciau "uztrauktuka" ir liudnumas dar labiau sueme, bet ir nervas kartu, ir nezinau kodel

38944. vasilisa-dalgiui2005-08-08 11:03
supratai, kad mirsi? ar kad lietuvių literatūros neišgelbėsi?:)

38947. toto2005-08-08 11:28
Lietuvių literatūra seniai ir garbingai grumiasi už savo vietą po saule, ir nėra reikalo jos gelbėt. Siūlau skandinti debiliąją postsovietinę popkultūrą, jei yra noro apšilimui pasizizifint. :)

38949. ebola2005-08-08 12:04
o kas tas Y popsovietine postkultura? Literaturoje trkm...?

38951. toto2005-08-08 13:05
Gudrus klausimas, kas ta "popsovietine postkultura".
:)
- Manau, kai lietuvybės fighter`is trkm rašo lietuviškai, bet be diakritų, arba,
kai Mikę Pūkuotuką kildina iš Buratino, nes tas taip pat kalbėjo rusiškai,
t.y. patogaus identiteto atradimas, mankurto fastfood`inė veikla, orientuota patogiai nusi`sampl`iuoti orinio pyragėlio pavidalą ir juo pašert nenumaldomą ochlokratijos (pasi)tikėjimą savimi.

38952. dalgis > vasilisoms2005-08-08 13:15
kad mirsiu jau seniau supratau (pries savaite), dabar prisiminiau, kad esu vienas, nors aplinkui yra zmoniu, bet "dalgiu" nesimato...

38953. vasilisos-dalgiui2005-08-08 14:01
nepatikėsi, bet aš irgi suliūdau, o suliūdusi apie tave pagalvojau, kad tu šiuo metu irgi suliūdęs... matai, kaip susisolidarizavom... Bandau susitvarkyti rašomąjį stalą ir nieko neišeina - nežinau, ką jau galima laikyti šiukšlėmis, o ko dar prisireiks. Čia, žinai, juk vis tas pats užtrauktinis klausimas apie mirtį, jei mirtį laikyti atrankos kriterijumi, tai kažkaip juokingai atrodo visas tas rūšiavimas ir perrūšiavimas. Beje, lygiai prieš tą pačią savaitę kaip ir tu supratau, kad dar nemiriau (nors jau visai ėjau myriop), tai žinai, išsyk iškilo krūva praktinių klausimų, kuriuos pusiau gyvom kažkaip reikia pradėt tvarkyti...

38964. ebola>toto2005-08-08 15:24
...oij tu neprilygstamas epitetiniu ornamentu raitytojau!:D Pirmas man i kaukole atzvimbe kazkieno posakis: "kuo daugiau meslo matai aplink, tuo meslesnis pac esi".Nori skandinti "mesla"? Kad maziau jo butu?:D Ochlokratija, mankurtai - kai paziuri aplinkui - siaubas, a ne?:D:D Cia vat yra ta grynoji kultura, kur as, o ten - ta tokia smirdanti popkultura...Kas tau darosi zmogau?:D Nu zinai, tokio dujinio pyragaicio ne mano konditere neiskeptu ko gero...:D:D

38966. St. Antonio2005-08-08 15:35
tai kaip sekasi zetoms ir eboloms?

38967. dalgis (moja atgalia ranka)2005-08-08 15:41
juksh, Antanai juksh

38970. s. A.2005-08-08 15:49
o aš tau moju

38974. dalgis > vasilisai, kuri tvarko rashomaji stala2005-08-08 15:58
brangioji vasilisa, (tikiuosi nepyksi uz kreipini) gali padaryti taip: staiga viska nushluok nuo stalo, be jokiu klausymu: reiks, nereiks. Palik tik stambius daiktus (jei turi), skaneri, platono galva ir tt. (stambius daiktus reikia gerbti). O visa kita sudek i maisa ir uzantspauduok. Gali niekur nesiusti, tiesiog nunesk i rusi ir padek prie kitu maisu kolekcijos, bet nepamirsk uzrashyti datos. O jei sutvarkysi kaip savishkai, tai ir bus gerai.

38981. trenktas2005-08-08 16:33
Antonijau, kur dingo tavo www svetaine? Ar atsiras dar?

38982. St. Antonio2005-08-08 16:48
ačiū, kad paklausei, visuomet malonu, kad kažkam rūpi tai, ką darau, kad kažkas nelieka abejingas mano triūsui. Trenktas, kaip tik šią minutę kuriu Šatėnų alternatyvą/parodiją...senojo saito greičiausiai nebus...mėgstu judėti į priekį, tobulėti...taigi, laukite, tikiuosi, nenuvilsiu...na, o jei nuvilčiau, visuomet rasite nurodymus, kur jums eiti. Sėkmės.

39000. praeivė2005-08-08 20:21
Sveika parvykusi, Zeta :)! Tai jau visi renkasi į namus po vasaros atostogmečio... Smagu matyti :)!

39009. zeta>praeivei2005-08-08 20:59
Sveika, praeive, melynoji Satenu Mergele! Man vasaros atostogos buvo labai smagios, nes keliai susikirto su nemo ir toto, su vienu fotografavomes iki nukritimo, su kitu losem kauliukais, oras buvo taigerastaiblogas, bet kaip mano senelis sakydavo - nesvarbit. O gera kompanija - svarbit. Ar eisi su visais susitikt ir i gyvus autorius paziuret? Tik nepamirsk graziai apsirengt, kad butu dekolte, silkines kojines ir auksti kulniukai - nenuvilk Po Palme Visa Regincios Akies.

39011. BBIVS praneša2005-08-08 21:02
Zeta lošė kauliukais su nemo, kol nemo nukrito. Ten jį ir paliko.

39013. b.m.beklis2005-08-08 21:05
Lose, aisku, strip-poker...

39016. zeta2005-08-08 21:11
Vis geriau negu is sielos ar pinigu :)

39019. vasilisos2005-08-08 21:29
ar iš vasilisų:)

39036. dalgyyyyyys2005-08-08 22:34
kazka praziopsojau? (kauliukus ir toto)

39041. s. A.2005-08-08 22:48
šiandien buvau labai negeras...nežinau...gal jei pasirodysiu tam susibūrime, jūs man atleisite? Pagersime kartu dar ką padarysim, kaip manote? Parašykite laišką. Aš mėgstu laiškus.

39049. dalgis > SA2005-08-08 23:25
as tau atleisiu, bet del tikrumo viesai atgailai pliaukstelk sau per kairi zanda su letena, paskui ta vieta papurshk odekolonu. I sugerima nevaziuosiu, be to mano kandidato i nuomininkus tikriausiai neishrinks.

39056. nepraloštos vasilisos-dalgiui2005-08-09 00:08
Genialusis stalų tvarkytojau dalgi! Nuo mano stalo tau šypsosi katinas - tai vienintelis tikrai "stambus daiktas", kuris liko pasinaudojus tavo stalotvarkos patarimu:). Tikiuosi, tu atliūdnėjai į vakarą, kaip?

39059. gerbeja2005-08-09 00:19
Jobanas pasi, kokio velnio netikra meila kisi?

39064. pasi > "gerbejai" (kitaip "alexas". "le carre")2005-08-09 00:41
Buvo tokia byla USA, kai toks frajeris dantu technikui sumokejo padirbtais doleriais. Teisme jis pareiske: "sitas aferistas idejo man netikrus dantis, tai as jam uz tai sumokejau netikrais pinigais. Argi tai neteisinga?"

39093. zeta2005-08-09 11:31
Ispeju jus apie Antana. Jis saldzialiezuvauja iki sekancio proto uztemimo. Kas prasidesit - gailesites. Nors anas ir nori pasirodyt neprognozuojamas, bet uztenka gerai pasiziuret - ir matai tris zingsnius i prieki.

39098. mgl :-( 2005-08-09 12:01
964 am prašyčiau nedaryt konflikto tarp tautiečių čia ir kitur.gal pats jau ne lietuvis

39110. migla2005-08-09 14:08
s.anton pats kažkada žadėjai siusti pilna ša nr.tai kaip ten yr

39114. St. Antonio2005-08-09 14:51
na taip, migla, tuo metu įsivaizdavau esąs kioskas, tačiau iškilo problemų: duxų šatėnų formatas labai levas ir skanuot neina...užsiknisu...jei būtų kokia knygelė, tai aš ir pats paskaityčiau, ir kitiems pasiūlyčiau...Porą straipsnių keli žmonės iš manęs gavo, bet tuo ir užbaigėm...ypač, kai pats dabar ne LT, šitai išvis neįmanoma :(

39116. a priori :-( 2005-08-09 15:49
seniai seniai atėnuose teko skaityti apie pelyjančius.gaila kad jie supelys neiskaitomai. kol mes analizuosim sekretus kaip uždirbti aukso dantims, kam priklauso a.a rankraščiai.a priori amžinai liudesy.

39124. Kalinauskaitei2005-08-09 18:59
Zrazai yra mėsos kukulis su kokiu nors, paprastai kiaušinių įdaru ir jokos tešlos jiems niekas nekočioja... Viskas tik iš mandrumo, tik iš jo...

39181. vireja2005-08-10 01:41
Ner cia ko siaustis. Sumaise su zacirka. Jei prieisim iki mustyniu, Ebola tures but teisejas.

39323. dalgis > vasilisai2005-08-11 11:11
Noriu, tau iteikti ramunių, kai kurios nulinkusios, kitos staciom galvytem. Dovanoju norą...

39454. chlamidija paprastutė2005-08-12 23:08
Liūdna , mergyyyynos.... Šioje žydrynėje buvo trumpam nušvitusi viena charizmatiška būtybė - KEULE. Kai jis liovėsi čionai reikštis, patapo beviltiškai nyku. nexui čia ką veikti.

Rodoma versija 179 iš 203 
13:26:54 Jan 31, 2011   
May 2008 Sep 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba