ŠIAURĖS ATĖNAI

Šiaurės Atėnai. 2005-10-15 nr. 769

| Spausdinti | Archyvas | Redakcija |

TURINYS (152) • REGIMANTAS TAMOŠAITIS. Pokalbis (24) • RENATA ŠERELYTĖ. Šešiapirštė koja (18) • JEAN-MARC LAMBERT. EilėsPaženklintas. Užrašė Elvyra Kučinskaitė (102) • JONAS MIKELINSKAS. Tai Dievo galybė!GINTARAS BERESNEVIČIUS. Apie neparašytas knygasSIGITAS GEDA. Karalienės sekretaiRENATA DUBINSKAITĖ. Tarp akies ir ausiesLAURYNA LUNIČEVAITĖ. Eilės (8) • VALDAS GEDGAUDAS. Socialiųjų "Sirenų" ruduoLAIMANTAS JONUŠYS. Gero rašymo pavyzdžiaiC. J. MOORE. Don Kichotas ir gyvenimo tikrovė-vp-. MolisVIDAS POŠKUS. Trys dienos Mižonių kaimeAUGUSTINAS DAINYS. Ir skausmo vėjas išpūs sielos bures (1) • VITALIJA BIGUZAITĖ. Kopimas su prezidentuJURIJ MAMLEJEV. Paprastas žmogus (1) • AUDRA BARANAUSKAITĖ. Tai, kas kenkia jums ir aplinkiniamsLAIŠKAI (232) •

TURINYS

[skaityti komentarus]


REGIMANTAS TAMOŠAITIS. Pokalbis
Nusisukau nuo to katino, ketindamas rojaus paukštei ką nors pasakyti apie kerintį gyvenimo spalvų grožį, bet ir čia į mane įdėmiai žiūrėjo vargeta. Nenuleisdama nuo manęs akių ji be galo pagarbiai kreipėsi į mano pašnekovę, prašydama kokio smulkaus pinigėlio. Jinai sunkiai vargstanti, alkstanti ir dar esanti nevisprotė. Štai kur pati natūraliausia komunikacija, suglumęs pagalvojau. Ji teikia reikšmę savo trūkumams ir net gali atvirai apie juos kalbėti. O aš neturiu ką pasakyti – ten, viduje, nerandu nei trūkumų, nei pranašumų. Visiškai tuščia. Staiga pasijutau, lyg šiame pasaulyje būčiau koks našlaitis. Aš esu pilka dėmė spalvingame gyvenimo paviršiuje. Visi savaip ryškūs, o aš niekaip nesugalvoju – kam čia gyvenu?

RENATA ŠERELYTĖ. Šešiapirštė koja
Aš nenoriu, kad mane be paliovos kankintų dvasingumas, aš imu jį niekinti ir įsivaizduoti kaip bjaurų ir storą šeštąjį kojos pirštą. Jį pašalinti iš pirmo žvilgsnio nebūtų didelio vargo, bet kaipgi nei iš šio, nei iš to jį kirsi?.. Žmogus net su bjauria yda skiriasi vos ne verkdamas, o čia vis dėlto pirštas... Šešiapirštis žmogus – atradimas pats sau. Gali jausti pasibjaurėjimą savimi, nesveiką erotinį jaudulį, o koks nusidriekia laukas mažyčiams mazochistiniams malonumams auginti!.. Kol nesityčioji iš savęs, niekam nebūni įdomus. Žiūrėk, paskui kas nors ims ir atras, kad šeštojo piršto kombinacijos yra ne kas kita, kaip dievoieškos ir kūniškumo sintezė. Nors dievoieška galėtų egzistuoti sau, o kūniškumas – sau.

JEAN-MARC LAMBERT. Eilės
[...]
Neringoje
ne laikas
o naktis
ir žvaigždės
ne žemės
dangus yra kapas
[...]


Paženklintas. Užrašė Elvyra Kučinskaitė
Galvoju, kad namai nėra vieta, o kažkas viduje. Jūs, kuriems nieko netrūksta, jaučiatės vis kažko nelaimingi – nepyk, tikrai juokinga. Sunku gerbti žmones, kurie gyvena taip, tarsi gyvenimas ateitų kažkada. Jūs daugybę dalykų darote nieko nematydami ir negirdėdami – kalbatės, sėdatės prie stalo, klojat patalus, tarsi tai nebūtų stebuklas, tarsi jums kažkas nuolat mokėtų skolą, nuolat privalėtų tai duoti. Dabar, va, aš esu namie. Šitas stalas, juodas, su saulės pluoštu, trupiniais ir kavos dėmėmis... Kai sėdžiu ant suolelio Sereikiškėse, o saulė man šildo nugarą, arba kai samanos būna įšilusios ir tu jas jauti visu kūnu, kai sėdi ant Vilnelės tilto ir valgai sausą batoną – yra namai. Ar galėtum atsisėsti ant tilto ir valgyti batoną?

JONAS MIKELINSKAS. Tai Dievo galybė!
[...] Dar po dienos kitos žvelgiu aš į tą stiklainį ir savo akimis netikiu – dangtelis numestas, "durys" atlapotos, o Minkštimo ir pėdos ataušusios. Vien tik morka žindyvė apsiverkusi ir kopūstas maitintojėlis pašiurpęs. Puolu šen, puolu ten, o galva vis nesako, kad pažvelgčiau į grindis. Tik įspindęs į virtuvę saulės spindulys nukreipė mano akis į apačią. Ogi sidabrinis takas nutįsęs nuo palangės iki pat durų į koridorių. Juk tai Minkštimo kelias į Laisvę – šovė mintis. [...]

GINTARAS BERESNEVIČIUS. Apie neparašytas knygas
Neparašytų knygų klausimas kankina žmoniją ir šviesiausius jos protus per amžius, nes neparašytos knygos yra geresnės už parašytas. Nes jos dar priklauso idėjų pasauliui ar gal entelechijoms, o ten viskas daug geriau, ten želia smaragdinė žolė. Ten skraido paukščiai, dievotų žvilgsnių paukščiai, nuo viršutinių aukštų, kur susėdę cherubinai su pitagoriečiais, aidi chorai. Ir pitagoriečiai ant kelių laiko neparašytas knygas, kas po vieną, kas po kelias; permatomos jos yra, tos knygos. Neparašytą knygą išsyk atskirsi iš to, kad ji persišviečia kiaurai.

SIGITAS GEDA. Karalienės sekretai
Jeigu sakinyje (ar kalboje) yra žodis "subinė", tai žmonės, kad ir labai protingi būtų, prisimins tik šitą žodį (J. Renard).
Jam priklausė ir kita puiki frazė: "Iš tikrųjų įžymus yra tas rašytojas, kurį visi žino, bet niekas neskaitė".
O labiausiai man patinka J. Swifto pastebėjimas:
"Aukštyn lipama tokia poza, kaip ir šliaužiama".
(Reikia kaži kokio išaštrinto regėjimo, kad tai pamatytum... Iš tiesų tai gebėjimo asocijuoti, jungti, susieti. Karjeros darymą ir virtimą į šliužą.)

RENATA DUBINSKAITĖ. Tarp akies ir ausies
Jei Tarasovui maga grįžti į vaikystę, susisiekti su primityviomis kultūromis, susiduriame su kartojimo ir imitacijos kategorijomis. Jungo manymu, tikrasis, iš beribio archetipų šaltinio kylantis menas taip pat yra tiesiog pakartojimas to, kas keliauja iš epochos į epochą, iš kultūros į kultūrą, iš vieno pasaulio krašto į kitą. Freudui kartojimas žymi traumą. Kartojimas yra malda ir mandala. Pasak Adorno, mimetinis impulsas yra beveik zoologinis, biologinis, lemiantis rūšių išlikimą. Mirties akivaizdoje daugybė gyvūnų imituoja mirtį, savo didžiausią priešą, kad išgyventų (dievaži, vaikystėje darydavau tą patį sapnuose). Mirties įvaizdinimas mimetiškai pažymi tiek mirties, tiek gyvenimo nebuvimą. Per imitaciją gelbimasi nuo iracionalaus, mirties pasaulio intensyvumo, nes mimezė, kaip racionalumo principas, leidžia atsiskirti nuo visiško maginės-mitinės srities dominavimo. Štai taip.

LAURYNA LUNIČEVAITĖ. Eilės
visi turi teisę į skėtį
į savo širdies plakimą
visi turi teisę mylėti
aistringai ir be praradimų
[...]


VALDAS GEDGAUDAS. Socialiųjų "Sirenų" ruduo
Spektaklio tema – tiesioginiai pokalbiai internete ("Chat"), kartais sukeliantys linksmas, kartais – skaudžias pasekmes. Judesys, šviesos, paklydusių internautų replikos – viskas gražiai, stilingai supakuota į koncentrinės formos darinį, be jokio pasipriešinimo slystantį glotniu menamo virtualaus teatro paviršiumi. Laboratorinis, studentiškas, nepretenzingas, neįpareigojantis, be jokios abejonės, orientuotas į jaunąjį žiūrovą, bet kiek nuobodokas, nors ir mielas, keturių "čatininkų" suvenyras iš Prahos. Įdomus pažintine prasme, bet tik pirmąsias trylika minučių. Paskui – visos kortos atidengtos. Aišku, kaip, kas, kodėl, o režisūrinis instrumentarijus – lyg negudri šaškių partija, besitęsianti tol, kol lenta ištuštėja, tada žaidėjai pasirenka naujus slapyvardžius, ir vėl iš pradžių... Galbūt tai spektaklis pakeliui į kažką rimtesnio?..

LAIMANTAS JONUŠYS. Gero rašymo pavyzdžiai (Kęstutis Navakas. Gero gyvenimo kronikos. V.: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2005. 199 p.)
Nuotykio dvasios esama daugelyje tų tekstų, kurie yra labiau pasakojamojo pobūdžio (apie nuotykį užsimena ir pats autorius pratarmėje). Šiuo atveju K. Navako literatūriniai gabumai sužėri tuo, kad elegantišku nuotykiu jis paverčia ir tokius atsitikimus, kuriuos mes būtume linkę laikyti nuobodžiais ir keliančiais tik susierzinimą. [...]

C. J. MOORE. Don Kichotas ir gyvenimo tikrovė
Tačiau Cervantesas išgelbsti mus nuo galimo baisaus pasidavimo cinizmui, nes jo personažai patiria atpirkimą kaip individai. Nei Don Kichotas, nei Sančas Pansa nėra visiškai išprotėję, jie yra žmogiški, kilnūs, juokingi, rūpestingi, sutrikę, dažnai klystantys – tokie kaip ir mes, realiame pasaulyje valdomi gyvenimo tikrovės. Šiemet mes švenčiame ano literatūrinio žmonijos atpirkimo keturių šimtų metų sukaktį.

-vp-. Molis
Išsigelbėjo prie Žuvinto pelkės ir dabartinių Krikštonių vietoje gyvenę sūduviai. Pirmieji – todėl, kad moliai nepajėgė prasiskverbti pro tyvuliuojančius vandenis, liulančius dumblus. Jie grimzdavo ir, leisdami didesnius bei mažesnius burbuliukus, virsdavo stovinčia klampia mase. O Krikštonių kraštą bandę okupuoti atėjūnai tarytum kokie rutuliai ar kamuoliai nuolaidžiais šlaitais nuriedėdavo į Nemuną ir srovė juos, nespėjusius įgyvendinti savo tikslų, nuplukdydavo tolyn.

VIDAS POŠKUS. Trys dienos Mižonių kaime
Kitas dalykas – ramybė. Negaliu pasakyti, kad tyla, nes tylu ten niekada nebūna. Gieda paukščiai, žvengia arklys, mauroja karvės, dūzgia bitės, zyzia uodai ir mašalai, gurgena į Nemuną sutekantys šaltinėliai. Kiekvieną kartą girdėti vis kiti garsai. Tačiau jie neįkyrūs. Srūvančio Nemuno ir ant tolimesnių kalvelių išdygusių miškų supamuose Mižonyse ramybė atrodo sustingusi ir nepajudinama. Lyg sugertų visą pasaulio triukšmą. Abu rytus pabudau supamas absoliučios tylos. Tik nuo medžių šakų kapsėjo rasos lašai. Smulkiais jos lašeliais buvo apkibę milijonai pievoje išskleistų voratinklių. Blyno pavidalo saulės diskas nebyliai brovėsi pro lyg baltas pienas iš upės besiliejančias miglas.

AUGUSTINAS DAINYS. Ir skausmo vėjas išpūs sielos bures
Pašventink savo skausmą, ir jis atvers duris į sielos aukštumas, prikeldamas tave iš painių klajonių po gyvenimo labirintą, pakilsi virš jo aukštai, ir ankstesnė piktdžiuga bei savigrauža, kai nematei savo traumų ir kompleksų prasmės, ims atrodyti kaip dirva, į kurią įsišaknijęs tavo sielos medis gali atsiremti šakomis į dangaus debesis. Turi ne paneigti savo skausmą, bet į jį suleisti sielos šaknis – iš jo gali išaugti tikroji sielos didybė, kaip iš dirvos išauga medis.

VITALIJA BIGUZAITĖ. Kopimas su prezidentu
Žmonės suvažiavo autobusais prie kalno papėdės ir šventiškai nusiteikę leidosi į kelionę. Oras buvo puikus ir viskas priminė smagų pasivaikščiojimą po kalnus. Daugelis patriotiškai nusiteikusių ukrainiečių jautėsi lyg per "oranžinę revoliuciją". Niekas nenumanė, kad tądien šitiek žmonių patirs išbandymą. Pirmojoje kalnų aikštelėje kopiančiųjų jau laukė merginos su spalvingais tautiniais drabužiais ir besidraikančiais ilgais kaspinais. Suskambo muzika, politikai vienas paskui kitą rėžė kalbas. Po neilgos pertraukos visi vėl pakilo į žygį.

JURIJ MAMLEJEV. Paprastas žmogus
Bet kai kurie šiuolaikiniai Vakarų teologai kategoriškai atmeta tą viduramžišką prietarą apie sielą ir jos absoliutų nemirtingumą. Jie atmeta ir patį Dievą, tuo pačiu metu likdami teologijos profesoriai. Dieve, padėk, kaip sakoma. Jie daro tai, už ką jiems gerai moka.
Asmeniškai man paprastos bobos aludėje patinka kur kas labiau negu tie šventieji teoretikai.

AUDRA BARANAUSKAITĖ. Tai, kas kenkia jums ir aplinkiniams
Paulius turėjo "Red & White"... Parūkėm. Kaip tik atėjo trys žmonės. Man atiteko liesas išstypęs pilietis labai išblyškusiu veidu. Kategoriškai atsisakė trinkti galvą, tvirtino, kad ką tik tai darė. Nors buvo akivaizdu: trinko mažiausiai prieš dvi dienas. Jo plaukai buvo šviesūs, reti, neįtikėtino plonumo. Bet tai ne pati didžiausia blogybė.

 

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Sausio

PATKPŠS

 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

 

Skaitytojų vertinimai


44660. Faifoklis2005-10-14 09:46
Laukiu šeštadienio! Kad tik mano laiškanešė neužtruktų. Tai bus smagaus skaitymėlio. R.Tamošaičiu pradedant:)

44663. Rudra2005-10-14 11:45
Pageidauju Mikelinsko. Ko tai seniai juokiausi, pasilinksmint norisi.

44664. Rūta2005-10-14 12:20
perskaičiau turinį, ištraukas, -regis, visą šeštadienį teks skaityti.nu, negaliu tiek sau leisti skaitymui:)tikrai-viskas man patinka:)gal tik Gedą tingiu skaityti, bet iš pagarbos jam perskaitau ir tai, na, kaip poilsiui:)

44669. kaimietė apie E.K. užrašus (užteko ištraukos)2005-10-14 13:01
Ir vėl. Ar nenusibodo? Kiek galima. Ar čia toks ŠA stilius, tradicija? Moteriškė ima save, ima tariamus tuos, kuriems nieko netrūksta, bet vis kažko jaučiasi nelaimingi ir priešpastato. Aišku ji yra matanti ir girdinti, o kiti – juokingi. Na, šaunu, kad sugebi matyti stebuklą paprastuose dalykuose (tiesą sakant, nelabai tikiu, kad visada, nes burbėti ir kitus mokyt yra lengviau), bet tas – aš ne tokia - jau tiek kartų girdėtas. Kodėl negali būti paprastas pasidalinimas savo atradimais, suvokimais, tegu milijonus kartų kitų įžvelgtais įžvelgimais, bet nudažytais savo nepakartojamu aromatu. Kaip siūlymas, kvietimas gyvenimiškam šokiui, betarpiškumui, pasėdėjimui ant tilto su batonu rankoje ir burnoje… Aš jau nekalbu apie bandymą suprasti, pateisinti tuos, kurie kažkodėl (kodėl?) gyvena kaip užrištomis akimis ausimis. Kodėl jie nelaimingi, aaa? El. Hercogui – Nedėkit Kučinskaitės, geriau bet ką.

44672. miestiete2005-10-14 13:31
faifokliui is ausu kyso sienas o vietoj uodegos tautine juosta.

44680. zeta2005-10-14 14:15
Sutinku su kaimiete (nors gal ir del kitu priezasciu) - nedekit Kucinskaites. Bet idekit Ebola, labai jau seniai buvo. Tamosaitis su Serelyte dar labai dera, kaip kokie dvynukai. Ir ta Lauryna Lunicevaite tarsi noretu ka pasakyt, toks vaizdas, kad lyg ir turi ka. O jeigu jau Jonusys zada gero rasymo pavyzdzius, tai gal pabandom priespieciams?

44683. miestiete lapei snapei2005-10-14 14:26
ebola? paaiskinkite tyluteliai.

44688. edva2005-10-14 14:40
Ko mes priekabiaujame prie minimalių ištraukėlių?teatsiveria visas tekstas!Perfrazuojant poetę Lauryną: /visi turi teisę r a š y t i aistringai ir be praradimų/ Renata Dubinskaitė turbūt yra viena iš tų j a u n ų kritikių-analitikių,kurios sudarys(sudaro? )rimtą konkurenciją subjektyviajam šaipūnui Valdui Gedgaudui.Tikrai,ištraukėlė iš R.D.opuso rodosi labai rimta ir solidi. Intriguoja ir visi kiti,betgi pradžią paskaitęs ligi pabaigos nebūtinai privalai nuplaukti...

44701. kaimietė2005-10-14 15:44
RD? Man visada kelia įtarimą autoriai lyg durklus atkišę autoritetų vinis. Lyg reikšmingumą savo keltų, lyg gynybą dar nepuolami ruoštų, pagalvėles aplinkui mėtytų. Jau trumputėje ištraukoje – trys pavardės. O visame tekste? Gerai, tegu būna. Suskaičiuosiu. Ir mandrus žodžius kaišioja. Kad ne kiekvienas suprastų. Ką reiškia mimetinis? O ar mimezė tos pačios šaknies žodis? Tada turėtų būti mimezinis. Kaip čia išeina?

44706. kaimietė apie RT pokalbį2005-10-14 16:29
Vergeta kalba apie savo trūkumus keliems žmonės, Tamošaitis – lietuviškai skaitantiems tūkstančiams. Ir dar vadina save našlaičiu. Pilka taip pat yra spalva Tokių pilna. Nėr čia ko galvoti, kad visi ryškūs, o pats kitoks. O be to ant ryškaus kilimo pilkos pėdos taip matosi, kad pasigaili nemokantis skraidyti.

44708. St. Antonio [jau 1 metai!!!] :-) 2005-10-14 16:42
2004-10-14 23:02 Šiaurės Atėnų eteryje pasigirdo sodrus brolio Antano balsas, žadantis nurauti galvą kaimiečiui, "žiojančiam prieš Vilnių". Taip, tai buvo pirmas St. Antonio, Anthony, s. A. ir kt. vardais besivadinančio genijaus postas. Metus keliaudamas po mėlynosios makulatūros pievas frater pažino ir gero, ir blogo. Daugiau, žinoma, blogo, nes beveik visi autoriai - nevykę rašeivos, už kuriuos didžioji dalis komentatorių yra kur kas talentingesni žmogėnai. Todėl neretai brolis savęs klausdavo, ką jis čia veikiąs, kuriems galams jis ir kiti gaišta laiką skaitinėdami bereikšmius, niekam nereikalingus rašinėlius. Ir vis dėlto kažkas nuolat stūmė šventąjį į šią miesčioniškumu dvokiančią skylę, į šį kultūros surogatų savartyną, prasisiekėlių grafomanų irštvą. Tas kažkas buvo...St. Antonio demonai...

...Quid aliquid fratrem constanter distrahens daemoni erant. Nullus enimvero sanctus sine peccato, itaque Antonius, in perversionem occasus, diu beateque in ea subfuit :) Cum autem daemoni diabolo praecedente fratrem tentare coepissent, ille concessit, atqui sic se in adulterium aliaque mala intendit, ut ipse diabolus incommoda sustulit, daemoni quidem invidia cruciati hoc decreverunt: "Non aptus. Perfectionem in quibuscumque quaerit" :)) Inde fama venit Antonium daemonos expellere quire, quam ob causam frater nunc a nonnullis Exorcista appellatur. Quid supra dicta valent, nisi quod diabolus a quoque angelo superari possit.

Nesuprantantiems lotyniškai bei daugeliu kitų mano mokamų kalbų: istorija apie tai, kaip angelas (vaidino St. Antonio) padulkino velnią (vaid. Liucipierius). Bl..d... tuoj pavėluosiu į rondez-vous su savo jaunąja dėstytoja, o su ja konkuruoti š** atėnai tikrai negali ;) Sėkmės jums, dar susitiksim. Beje, sveikinimus ir dovanas St. Antonio priima kiaurą parą (e-mail viršuje).

Jūsų,
s. A.

44709. kaimietė2005-10-14 16:46
Ir ko tik žmogus nepridaro, kad įsivaizduotų esąs kitiems įdomus. Va, dar viena, besistengianti išsiskirti, šešiapiršte koja mataruoja, tikėdamasi, kad jaunos kritikės … Čia man pritrūko fantazijos, kaip iš vieno piršto, tebūna jis šeštasis, susukti kompinaciją. Hmm…

44711. kaimietė2005-10-14 16:53
Įdomu būtų sužinoti, kokiu tikslu JM šliužą į stiklainį uždarė. Tikiuosi, ne norėdamas iš kitų išsiskirti…

44713. kaimietė2005-10-14 17:01
Va, Jurijus atrodo paprastas žmogus. Panašu, kad jis asmeniškai man patiktų kur kas labiau negu tie šventieji teoretikai.

44717. miestiete2005-10-14 17:19
argi blogai is kitu issiskirti. gal neblogai

44719. kaimietė2005-10-14 17:21
Na, gerai, užteks mano nuomonių. Įdėkit tą, kuriame minimas žodis "subinė", mižonis ir dar GB (kad turėtų priežastį, nors to visai nelinkiu, bet kas manęs klausia/klauso).

44720. k>m2005-10-14 17:24
išsiskirti iš kitų yra gerai, blogai yra priešpastatyti save kitiems

44721. zeta2005-10-14 17:34
O man nepatinka paprasti zmones. Neidomus, atvirai sakau. Gal ir geri, gal ir nuosirdus, bet neidomus. Su tokiais gali begiot ilgas distancijas, bet tada i gala visi nustoja kalbetis, komunikacijos galimybe ir reikiamybe isnyksta savaime. Pradedi israst simtus pasiteisinimu "as ju nesuprantu", "manes nesupranta". Paskiau numoji ranka - koks skirtumas. Ir visa gyvenima ieskai Fraternitas Rosae Crucis, dvasines korespondencijos mokyklos.

44723. kaimietė2005-10-14 17:59
zeta, o ar tau neatrodo, kad nepaprasta yra tik tol, kol šviežia, neįprasta, nenuvalkiota? Vėliau tenka pačiai būti nepaprastai, kad nepaprastumą išlaikytum, arba – viso gero.

44732. zeta2005-10-14 18:23
Tai kad snekam apie efemeriskus, neapciuopiamus, bet ir nepaveldimus igimtus dalykus. Dazniau buna atvirksciai: Arthur Rimbaud spjove viena diena i viska ir isvaziavo i Afrika. Truputi rusiavo kava, truputi prekiavo ginklais, apie poezija ne kalbos. Ir ka, pasiseke pasidaryt paprastu zmogum? Ne velnio.

44734. lape snape>miestietei2005-10-14 18:29
O taip, norejau, kad ebola idetu. Nes jeigu jau nepasirode po palme pakasynu pietu ruost, tai gal El redakcija laiko ji uzdarius kokioj muitinej - pasas atimtas, kisenes iskraustytos, peilis prie gerkles. Vienu zodziu, tikrinu versijas.

44735. miestiete zetai 447212005-10-14 19:00
kai viskas gerai ieskom idomiu zmoniu, o kai beda - tuomet paprastu ir geru.

44737. zeta>miestietei2005-10-14 19:13
Truksta kabliuko arba bruksniuko po "gerai". Kai buna labai blogai, paprasti zmones nebegali kelio parodyt, nes visiems skirtingi pragaro ratai. Purvinos situacijos reikalauja nestandartiniu sprendimu, kitaip galas sprendziantiems.

44740. pasi2005-10-14 19:27
rEndez-vous, non aptus...

44741. miestiete2005-10-14 19:28
brangioji zeta jums truksta beretes siandien. bet apsimesiu kad nepastebiu.

44743. pasi2005-10-14 19:34
...berete gerai tinka guzams slepti... ir svilpauti kazkaip drasiau.

44744. miestiete pasi2005-10-14 19:35
malonekite pasi. net begau zodyno. ziurejau ant a ir ant n. mano profesijos zmones kai kurie netgi nemoka pasirasyti. aisku ne tie kurie bendrauja su CIA analitikais.

44745. zeta2005-10-14 19:39
Mano berete nupute vejas. Wind of changes, taip sakant. Lakstysiu dabar Satenu laukais plevesuodama plaukais. Net nemandagu kazkaip. Ir nesaugu, ypac kai pasi svilpauja.

44746. pasi2005-10-14 19:40
lot. (niekam) netikęs. Dirbate cirke?

44747. pasi > zetai2005-10-14 19:42
visada isivaizdavau jus gan trumpai apsikirpusia (apkirpta?)

44748. miestiete pasi2005-10-14 19:44
kaip jus atspejote. nebutumet analitikas.

44749. pasi > miestietei2005-10-14 19:46
atspejau KA?

44750. miestiete pasi2005-10-14 19:49
cirka

44751. pasi > m2005-10-14 19:51
nedaug variantu buvo: zoologijos sodas, cirkas, URM, ir chiromantija. sakykime, ne atspejau, o pataikiau.

44752. zeta>pasi2005-10-14 20:00
Ne trumpai, nors ir ne su kasom iki zemes. Apkirpta. Kaip tos prancuzes ir itales pasibaigus karui?

44753. m - pasi2005-10-14 20:01
grieziate danti ant urm.

44754. miestiete zetai2005-10-14 20:03
buvo parncuziu labai trumpai apkirptu pasibugus karui.

44756. pasi > ,m2005-10-14 20:04
ne-a, tiesiog pastebejau. danti grieziu ant chiromantu.

44757. pasi > miestietei2005-10-14 20:05
bravo. aplenkete

44758. zeta>miest2005-10-14 20:06
Zinau, uztai ir klausiu, ar taip isivaizdavo.

44759. pasi2005-10-14 20:11
ehehe. o kasu gaila.

44762. miestiete pasi2005-10-14 21:06
o ka chiromantai?

44763. pasi > miestietei2005-10-14 21:10
o ka URM?

44764. pasi > miestietei2005-10-14 21:14
beje, ka valgete vakarienei?

44765. miestiete pasi2005-10-14 21:17
zaliu kepeneliu su svogunais. Ot kaip man nepatinka issisukinetojai.

44767. pasi2005-10-14 21:22
gerai. su kai kuriais URM darbuotojais esu susidures ambasadose. ar dar reikia ko nors, kad labiau patikciau?

44770. miest2005-10-14 21:26
dabar apie chiromantus.

44772. tingus skaitovas2005-10-14 21:38
Kur Parolskis (ta prasme "Žodinis"). A?. Trumpos pastabėlės juk geriau uždera nei storos knygos.

44775. St. Antonio2005-10-14 22:44
pasislėptum geriau, bet prieš tai sakyk, ką čia norėjai pareikšti? Kad supratai du žodžius iš mano lot. pasakojimo? :)) Vargšeli, regis, tu pats iš cirko pabėgai, o gal paleido, nes niekam į tokius asilus neįdomu žiūrėti.

44778. nemo2005-10-14 23:45
Nematau skirtumo tarp lotynu ir kitos kalbos mokejimo. Techniniu poziuriu, jei reikia istoriniu palikimu uzsiimt, naudinga. Bet komunikaciniu poziuriu - daug maziau naudinga uz "gyva" kalba. Tad Antano technikos paprastos: paciam primesti kriteriju pagal kuri veliau ivertinti...kaip senais gerais Lenino laikais...

44781. pasi > nemo2005-10-15 01:33
ar verta svarstyti apie nabaga ligoni...

44804. :]2005-10-15 21:00
arba pasi yra didziai izeistas, arba tiesiog labai pavydus, kad istisai vadina kitus ligoniais (tarsi daugiau nebutu ka pasakyti).

44820. bri2005-10-16 05:34
Pasi ligsiol labai tiksliai diagnozuodavo, nemanau, kad sikart butu klydes.

44825. analitka2005-10-16 14:51
ko gero taip -> pasi iš tikrųjų yra abr/ėė, kuriai į nugarą smogė dviratininkas ir ji nežinanti ar tas dviratininkas yra pasikeitęs į gerą. Ir jei ne vasi/xx ji nebūtų sulaukusi net rytojaus. Nors patį save prognozuot yra sunkiausia - bet pasi didvyriškai susidorodavo.

44849. Tvora2005-10-17 01:43
Taip... Ligoniukus užjausti reikia... ir padėti jiems gydytis. Gal pasveiks?.. jei tik ryžto ir kantrybės jų besiklausantiems nepritrūks... ;)

44856. Rūta2005-10-17 10:17
visi mes ligoniai savotiški , tai ko čia šaipytis iš kito?atsirado man sveikuoliai, visažiniai, teigiajausmiai, teigiam pročiai....pažiūrėkim patys į save ir būkim paprastensi, nuoširdūs.neišeina? pasitengti reikia.pasveikti

44863. Vladas is autoserviso2005-10-17 13:10
Ka cia daug analizuoti. Akivaizdu, kad visos Kaimietes, Zetos, Ebolos ir kiti (-os) tai tie, kuriu "sedevru" del aiskiu priezasciu nei SA, nei kiti nespausdina. Sitoks izeistu ambiciju paradas.... Tad ir stengiasi kitus virvinti bent jau savo komentarais. Nors is to virvinimo - jokios naudos, nebent patys vieni kitus pa... Kaip sakoma, nors ir nepavysiu, tai bent jau susilsiu. Sekmes. Jus labai juokingi. Nuo rytdienos busit ir apgailetini. Bet tai bus jau kita diena, kiti pinigai ir kitos paklodes, ar ne?

44864. šaltkalviui2005-10-17 13:13
tai kas per diena ta rytoj bus

44865. paklodės2005-10-17 13:33
suprast; šildymas prasides.tai visus dalkia mylės...ir mers

44890. Princas :-) 2005-10-17 17:42
Vieni tauskalai cia... negi kulturinius laikrascius skaito tokie iskliure pilieciai? Jokio normalios diskusijos apie straipsnius... nieko nera:( Tik burbuliavimai vieni. pavyzdziui kaimiete cia labai daug reiskiasi, tai gal galetu parasyti kas patiko o kas nepatiko-trumpai drutai -kaimietiskai, m?

44894. Tas pats Vladas2005-10-17 18:44
Atsakau. 44867 - dumblas pakilo jau seniai - pradzioje maniau, kad nuo 44864, bet, matyt, kur kas anksciau, nes kaip kitaip negu dumblu liepsite vadinti "komentarus", kai apie rasini sprendziama is vienos pastraipos, kai kiekvienas, kurio pavarde pirma karta komentuotoju pamatyta SA, yra ....(cia jau mano fantazija Jusiskes neaplenks), kai gera puse komentuotoju iesko tik dumblo. 44868 - kiekvienas, bent karta apsilankes viesajame tualete, puikiai supranta, kad "rasyt galima siaip sau". Kiek suprantu, domites ir tarptautiniais zodziais, ir darote visai nebloga pazanga. Bet uz naboba, fizika, moratoriuma ir elitovca yra dar geresnis ir dar geriau isimenamas - grafomanas. Butinai panaudokite. Linkiu kuo ilgiau...

44895. zeta>Vladui2005-10-17 19:40
Draugas Vladai, panasu, kad painiojate komentatorius su autoriais. Taip lyg ir mandagiai, bet taip lyg ir truputi jechidnai. Jeigu man kas pasakytu, kad "visos Kaimietes, Zetos, Ebolos ir kiti (-os)" braizosi apie Satenu duris su savo rasymais tik ju ten nieka nepriima, - taigi nukrisciau nuo kedes. Ir bekrisdama kaip kokia Alisa paklausciau "idomu, o kada jie dirba savo darba?" O tada tik susnairuociau, ar nieks nemato (vis dar bekrisdama) ir itariai susnibzdeciau: jeigu ir dirba, tai turbut nezgrabnai, nes is tikruju tai jie ne kas kitas, o tik izeistu literaturiniu ambiciju paradas. Ir jau nukritus ant grindu per sukastus dantis susukciau: siandien jie juokingi, o rytoj bus mulkiai, ir jokiu cia priestaravimu!
Draugas Vladai, nu ir kodel jus toks ziaurus, pasitaiket kazkoks kaukiu plesytojas, garbes draskytojas. Dabar, zinokit, tie visi komentatoriai verks dumblinom asarom, ir ne nauji tarptautiniai zodziai nepades. Turit viena iseiti - arba atsiprasot, arba as apie jus dar ka nors parasysiu. Mandagiai, bet jechidnai - zeta.

44896. Vladas - zetai2005-10-17 20:14
Atsiprasau. Taciau rasykit. Nebutinai mandagiai, bet butinai "jechidnai". Noreciau apsirikti, taciau kitaip rasyti Jus ir nemokate. Beje, gal tokiems dumbliniems "komentarams" turite geresniu "objesneniju" uz izeistas ambicijas? Mano autoserviso "tovarisciai" sako, kad gal SA cia ir ne visada kalti, taciau akivaizdu, kad vienus "gorie" komentatorius kazkas negailestingai "dubasindavo" "jasliose", kitiems "dvojkes" rasydavo fizikos mokytojas, tretiems nabobai nesumokejo "zarplatos", ketvirti... Apie tuos geriau visai patyleti. Tokiu ribozenkliu paradas! Ir visi isdidus (zr.44892). "Vsio".

44906. Nebas2005-10-17 23:26
noriu ko nors gražaus. pvz bokalo alaus. su krevetėmis. darbatiniu momentu niekas kitas nesvarbu. net gražios moterys. senstu?

44908. Nebas2005-10-17 23:38
t: 44863. Vladas is autoserviso////O tave spausdina? Ir didelėm raidėm? Džiugu. Maža to - beveik nuoširdžiai džiugu. AŠ (ir nuo šiol AŠ bus tik dižiosėm raidėm). Žinoma amn lengviau; aš banderlogas pagal Donskį ir kitoks nebūsiu. Maža to, net nebenoriu. Jaučiu tik trumpo žemiško laiko klausimas ir pradėsiu didžiuotis tuom, kad esu banderlogas. Žinoma gerai nebus. Žinoma nevisiems. Tolaiu galok ką nori, man nusispjmaut nuoširdžai. Be pagarbos; nb.

44909. Nebas re; delfio šešėliai2005-10-17 23:45
nu nu , tik mėnesiukas ir turiu savo nuosavą šešėlį vietinį šatėniškį. neslėpsiu- esu pamalonintas. neslėpsiu -pasiilgau jausmo , kad esu po saulė (kitaip neturėčiau šešėlio); bei visas viltyje- gal pradėsiu daugintis vsem vragam na zlo? Tikslaiu kai vragam pritrūks vaizduotės. velnias, aš toks taikingas/geranoriškas kasdieniniam gyvenime; mane pravardžiuoja gaisrininku/žaibolaidžiu; žinomana garą nuleidžiu reguliarai... o kas yra šlyksčiau - viešai anonizuotis ar nepasirašinėt net slapyvardžiu?

44910. edva- Nebui2005-10-17 23:49
Gražios moterys yra gražu.Visos moterys yra gražu:antikinė kolona.Dar senesnių laikų imperatyvai.Visi senstame:sekundė po sekundės.Nenusimink,Nebai,senėjimo jausme esama išminties.Būk sveikas ir kūrybingas!

44921. iškliurusi pilietė (kaimietė) Princui2005-10-18 10:45
Žemai lenkiuosi Jūsų Karališkoji Didenybe. Nedrįstu kišti savo trumpo drūto kaimietiško kriuktelėjimo prieš išsamią, Jūsų kilnybės sąmonės nušviestą, dangiško gilumo persmelktą, normalias diskusijas apie straipsnius sukeliančią nuomonę. Laukiu nedrįsdama pakelti į Jūsų Skaistybę akių.

44925. kaimietė Princui šiek tiek kitaip (jei nesuprato ankstesnės užuominos)2005-10-18 10:54
Mielasai, dėkoju už dėmesį. Mūsų kaime nelaikoma geru tonu baksnoti į kitą pirštu ir nurodinėti išreikšti nuomonę ar patylėti. Siekiant paskatinti kitą pasisakymui, labiau tinkama pašnekovui parodyti pavyzdį savimi, savo elgsena, manieromis, tonu, subtiliai parinktais epitetais…

44933. didziajam berijos giminaiciui2005-10-18 11:19
viskas yra jau fixuojama didysisai berijaiti

44934. kaimietė2005-10-18 11:22
Kaip matau, čia kai ką suerzino mano išankstinė nuomonė apie straipsnius, perskaičius tik jų ištraukas. Na, bet sakykit, argi neįdomu spėlioti. Pabandykit patys. O paskui sulyginkit su tuo, ką sukels visuma. Netikiu, kad jūs nusistatę prieš eksperimentus, žaidimą, netikėtumus. Žiaurų apsirikimą EK straipsnio atžvilgiu sukėlė ištrauka, kuri, mano nuomone, yra silpniausia to straipsnio vieta, į kurią aš, kaip Stanislavskis studentui, šaukčiau: "Netikiu!"

44935. pagarba nenuilstamam bedarbiui2005-10-18 11:26
kazkas anam gale su kiaules akutemis net orgazma matyt jaucia - galedamas atsuk, uzsuk, atsuk, uzsuk kraneli

44936. Kazkoks naujas Arturas;2005-10-18 11:28
Is tiesu tai naujas reiskinys KGBistineje propagandoje. Tik kaip reikia Artureliui taip aukstai skraidyti Imperijos tiksluose, kad nebepastebetum,jog LIETUVIAI jau yra isjungusi visus imtuvus pusiau blatniem ir raudonai lietuviskiems postrigavimams - rupi mat arturui burliokelio anukui Lietuva;

44938. >449352005-10-18 11:43
zmones sako kad tai pats XX. Nera slyksciau - nabobas be babkiu

44939. >449382005-10-18 11:50
o as netikiu - anam gale sedi pats AisV.

44941. Edva2005-10-18 12:34
AisV-Artūras iš Vilniaus.Dar konkrečiau-Artūras Rubikonietis.Darbovietė-visiems žinoma.Tiek tos indentifikacijos su tais daugiaveidžiais artūrais.

44942. >edvai2005-10-18 12:51
hm, hm ABR zino net adresa - koks fainas tas virtualusis postmodernusis XXI amz., esama net tokiu tipu su adresu ir visiems zinoma darboviete.

44943. Nebas2005-10-18 12:55
as skusiuosi. kodel buvo ishtrintas mano sheshelis? dabar gaunasi, kad jo visai ir nebuvo ir kalbejausi pats su savimi. ps. atsprsh, kad nevartoju lietuvishku raidzhiu, tiesiog man pakeite kompa ir jame pasimechiau giliau nei savo jausmuose grazhioms meterims. ps. ps. pats laikas but padiskutuot, o kas yra grazhios moterys / geri vyrai?

44945. vasi-nebui2005-10-18 13:00
Tikrai, Nebai, o kas tau yra "gražios moterys"?:) Ir kodėl iš vyrų atimi šią kategoriją, pakeisdamas ją "gerumu"?

44946. Nebui2005-10-18 13:04
kaip tu dristi - cia nabobiskos cenzuros nebuna, cia tokie visi gerasirdziai, nekorumpuoti. Susisapnavo tau

44947. Nebas> vasi2005-10-18 13:42
tra lia ėūųąėįūųėąž va ir raides lietuviškas suradau. dar bliko kelius takelius į gražių moterų širdis atnaujint. re; gražus vyras //// nu neskamba ///pinigings muskulingas protingas saikingai, tiksliau savo protingumą saikingai rodantis.-- bet gražus - neksamba. t: Nebui. sakai nebuvo, na mano šešėliai daugelį dalykų geriau už mane žinoje, net apie mane patį. per kelias sekundes galėjo išdėstyt visą tiesą apie mane ir mano šeimą /artimuosius, mamą tėvą žinoma. tik gaila dažniausiai iš negerossios pusės. bet aš nesiskundžiu. tiesiog turiu savo nuomonę apie juos, na o apie save -visada sveika refresh.

44949. vasi-Nebui2005-10-18 13:58
man, Nebai, vyrai būna "šarmingi". Sunku tą šarmą apibrėžt, tai kažkokia galinga seksualumo, proto, sąmojo, paslapties energija, mažai ką bendro turinti su išorine forma - na, kaip tu sakai, "muskulais" ar "pinigais":)

44950. Nebas2005-10-18 14:00
jezau ir kodėl aš nesimokiau chemijos? mat kaip būt pravertę. viežo, kuot toliau tuo gražiau -visos mao išsilavinimo spragos lenda ir tas mano išsilavinimas negerisnis už mano sąžinę - vienos skylės.

44952. toto :-) 2005-10-18 14:56
Nebai, "šarmas", "šarmingas" su chemija neturi nieko bendro. Populiarus žodis angl. charm [charming], pranc. charm, vok. charme, norveg. sjarm... per lenkus atkeliavo iki mūsų muiladirbių.

44953. nemo>nebui2005-10-18 15:07
Sarmingas -> zavingas kvadratu. Ir ne plike to neatims:)

44954. migla2005-10-18 15:09
eina visi š. Pasilgau tikrumo

44955. vasi-miglai2005-10-18 15:21
paskaityk slogučio post-xnronikas. Jei po to pasakysi, kad tai - netikra, peradresuosiu tau tavo siuntimą.

44956. Nebas>toto2005-10-18 15:22
Dėkui dėkui ir kuo toliau tuo vis naudingesnių dalykų čia šatėnuose išmokstu. Ir iš taves asmeniškai visų pirma. t: nemo, kaip kartais reikia duoti žmonėms galimybę pasireikšti, pasimatuoti save šalia tokių bešarmių kaip aš. Tiesa su plaukais. Praktiškai visais plaukais/ ir ant galvos irgi/ ir žili dar nelabai matosi. to: toto aš nors ir banderlogas, bet šarmus ..nu nepyk ant mano liežuvio perdažnai.

44958. vasi-nebui2005-10-18 15:27
"šarmus" - puikus naujadaras, Nebai! Įtraukiu į savo žodyną:). O tu man dar "gražias moteris" skolingas, numuilavai per tuos vyriškus šarmus..

44960. ežeras-vasi2005-10-18 15:41
bandziau as but sarmus be pinigu ir raumenu -liudnas sarmas kazkoks isverda.

44961. toto :-) 2005-10-18 15:49
   Žinai, Nebai, kaip jaunystėje pavykdavo atsisakyt prilipusio žodžio, frazės ar net užsiciklinusios galvoj dainos?
   - Su viena žavinga persona sėkmingai naudojome jos atrastą būdą: aš surašydavau laiške savus non grata, ji savus ir išsiųsdavome vienas kitam kaip į šiukšlių dėžę. Jei tai būdavo melodija, rašydavome penklinėj. Kol skrupulingai viską surašai (galima ir labai daug kartų pakartoti), žiūrėk jau ir noras prisimint praeina. - Paeeksperimentuok pradžiai su žodžiais iš "D". :)
Ps. PASTABA: metodas pasiteisina, prie liežuvio priskretusius duomenis išsiunčiant tik paprastu laišku ir tik labai geram draugui.

44962. migla2005-10-18 15:51
955 nieko nesupratau

44963. vasi-miglai2005-10-18 16:12
sakei, ilgiesi tikrumo, tai aš tiesiog bandžiau pasidalinti, ką TIKRO šiandien radau.. čia pat, labai arti.

44964. vasi-ežerui2005-10-18 16:13
tai ką, dabar esi linksmai rūgštus su pinigais ir raumenais?:) gal ne į tas akis šarminai...

44965. ežeras2005-10-18 16:20
:) visi pinigai skolinti ir issvaityti, visi raumenai- pas kaimyna i kuri zmona zvilgcioja. o pats esu tik rugsciai linksmas, toks.

44966. vasi2005-10-18 16:25
šarmus, tu, ežere, manęs neapmulkinsi. Nors ir norisi kartais tau religiniu pagrindu kaulus sulaužyt (oi noris!), bet kad raumenų vasilisai trūksta:) Dabar jau lekiu į pasaulį, iki.

44970. Princas visiems2005-10-18 17:28
Sveiki mielieji anoniminiai plepiai:) kokie tekstai jums patinka, o kokie ne!?

44971. Skambutis ish Kauno2005-10-18 17:52
galiu rashytj?

44972. Ua2005-10-18 17:53
Rashykit,Skambuti ish Kauno.

44973. Skambutis ish Kauno2005-10-18 17:55
Jei visuma sudeliota ish detaliu,o ne (postmderniai)-detales ish "visumos",tai ir "nagrinet" raik detales.Nereikalingu detaliu nera tiesiog nera:)))

44990. Nebas re: šarmus2005-10-18 22:19
Vienžo, man šiandien sekasi ir kas bepatikės, kad kirtį madam vasi neten padėjo. Kur aš dėjau daugiskaitoje - tipo atskirt galiu. Žinoma "šarmu" dar vadinama mėnulio šviesa /samagonas neromantiškai..irgi pervėl teisintis.. viežo madam vasi - push the buttom-ir einam pašokt, kaip tik lenkai moka šokti - liksmai damą sukdami, kol vyrai galbūt teiksis išdiskutuot kur visdėlto Nebas norėjo sudėti kirčius.

44993. Saulius M. -> 44669. kaimietei apie E.K. užrašus (užteko ištraukos)2005-10-18 22:55
Gerbiamoji,deja, šiuo metu jūsų lūpomis kalba ne Kaimietė, o nuobodžiaujanti miestietė. Pasiskubinot sukritikuoti, supeikti - net nesupratus esmės.
Kažkas yra gerai pasakęs: "Neskaitykite gerų knygų - tam jau nėra laiko, skaitykite tik labai geras". Beprasmiška gaišti laiką skaitant tai, ką laikote nevertinga - tai tiesiog ne jums skirta.
Dėl EK "Paženklintojo": PUIKUS tai straipsnis. Bet tai ne EK kūryba, o EK perpasakotas pokalbis su nuteistuoju. Deja, iš cituojamos dalelės NEĮMANOMA nuspėti tai, kas rašoma likusioje straipsnio dalyje; aprioriškai neigiamai vertinti visą straipsnį vien pagal šią ištrauką - didelis apsirikimas.

44994. Saulius M. -> 44934. kaimietei2005-10-18 23:08
"ištrauka, kuri, mano nuomone, yra silpniausia to straipsnio vieta"
Tai - integrali sudedamoji dalis, reziume. Bet jos gelmė pamatoma tik viso straipsnio kontekste.

44996. toto2005-10-18 23:31
Sauliau, abr apie jus labai gerai atsiliepė, o jūs, pasirodo, savanoriškai užsikemšate ausis ir užsirištom akim puolate jungtis prie besiveržiančios užsėsti neklystančiojo kėdę daugumos. O gal vis tik aklas komentuotojų komentavimo komentavimas nėra svarbiausias šios svetainės sumanytojų sumanymas?

44997. >gerbiamam toto2005-10-18 23:40
toto, "abr apie jus labai gerai atsiliepė" - skamba labai nepatikimai. Atsiprašau, jei įskaudinau asmeniškai, bet pabandykit tik žvilgtelt iš šono. PostScriptum Čia nieko bendro nėra su Sauliumi

45013. Kampinis2005-10-19 05:23
Kas čia per hunų antplūdžiai? Rekrūtų atsiuntė ar tiesiog šiaip demokratizuojatės? Įdomūs procesai. Kas adyna vis novyna...

45014. Bjauri boba IVS2005-10-19 05:30
Taigi. Tvarkos reik kasdien žiūrėti. Tik nusisuk - ir kaip mat Pietų Azija vietoj Šiaurės Atėnų. Negali žmogus net ant biuletenio ramiai pasėdėti.

45015. Kampinis IVS2005-10-19 05:39
Skubiai reikia mažiausiai kelių bjaurių bobų. Jei ne viso bataliono. Riaušės ir narodnoje gulianije vienu metu. Spėju, kažkas kažkur paskelbė amnestiją. Gal delfyje?..

45017. Bjauri boba IVS2005-10-19 06:39
Su bjauriom bobom sunku šiais laikais. Bjaurių diedų dar pasitaiko, o Bjaurios bobos - deficitas, bet jeigu jau formuojam BB diviziją, tai tiks miestietė - sunkioji artilerija, zeta - snaiperė, abr - abveras.

45018. Nebas> to bb IVS / kampinis2005-10-19 07:13
re: Mėnulio pilnatis pro rūką. Jūs dar nemiega ar jau nemiegat? Šiaip pagirtina taip supratingai rūpintis Šatėnų kultūros šaltinio skaidrumu ir dar tokį ankstų rytą.
ps. Jau antrą Mėnulio pilnatį sutinku Šatėnuose. Gal ir čia bus kada nors amnestija, nes atrodo grimztu.

45019. Bjauri boba IVS2005-10-19 07:19
Amnestijos nebus, bet bus Atlaidai. Kreptis į po palme.

45020. Nebas re: palmeris2005-10-19 07:36
Ačiu die, vadinasi gyvas po palame. \nedorėliai nesudegino/ nepadarė palmių anglies ir nesuvartojo mėnulio šviesos filtracijai. Registruojuosi iškart Atlaidams. Sąžiningai sielą/sąžinę išdul..apvalysiu,palopysiu ir jeigu maža bus - palyginsiu karštai. Tikiuos dar muzika skambės Led Zepplin - Whole Lotta Love. Tikrai džiugu - vaidinimas tęsiasi, nors dainos galbūt pasilieka tos pačios.

45021. Bjauri boba IVS2005-10-19 07:40
Sąžinė turi būti truputį melsva ir gerai iškrakmolyta.

45022. Nebas> bb IVS2005-10-19 07:43
..bet tokiai reikia labai padorios aplinkos? viežo kur nors menėje, na dar gal priemenėje iš bėdos, bet eiti į lauką/gyvenimą su tokia sterilia- ar negaila skalbimo pastangų?

45023. Bjauri boba IVS2005-10-19 07:46
Tokią standžią sąžinę reikia palikti namie, kai eini į lauką, nes kitaip ji graužia.

45025. Nebas> bb IVS2005-10-19 07:54
nu nežinau, atsarginė sąžinė, tipo kaip atsarginis ratas automobilio. hmm patogu. blogai tik aš aktorius blogas - ką nors pakeitus viskas matosi veide. viežo -sutinkusu atsarginių sąžinių įdėją, bet ji turi būti komplektuojama veidais. (nu kaukkės skamba nekaip)

45030. pasi > bb2005-10-19 09:24
sveikstate.

45031. bb2005-10-19 09:36
Gerai kad ne Avian Flu, būtų viena bb mažiau.

45032. pasi > bb2005-10-19 09:43
butu siek tiek apmaudu.

45033. bb2005-10-19 09:49
Galėtumėte sau švilpauti į valias.

45034. pasi > bb2005-10-19 10:01
ir dabar niekas netrukdo (man svilpauti)

45035. bb2005-10-19 10:04
Nešiojatės lietsargį ar turite tokią kepuraitę-lietsragį?

45036. pasi > bb2005-10-19 10:10
skudureli blizginimui :))) jei rimtai, tiesiog arti nera siknosparniu, galiu svilpt, kiek lenda.

45053. Kampinis BB divizijai2005-10-19 12:03
Gal reikia sanitarės? Dirbu su wordu ir cianidu.

45065. mazarastis fizikas2005-10-19 15:26
oho, "abr abveras", man greiciau i berija panasu. Prisiminiau (o gal cia perskaiciau) sena anekdota: Stalinui dingo pypke, pasake tai Berijai, po kiek laiko vel Berijai - sorry atsirado pypke. O Berija, - ech per velai, jau penki zmones prisipazino. Galvoju ir As - kai ABR pavadino mane fiziku, nejucia per stalcius pradejau ieskoti diplomo. Taip nemegau fizikos tai galvoju kad neapykanta sublimavosi i meile ir apspanges ja baigiau. Toks huniskai/gruziniskas itaigumas mane priblozke. O gal ABR yra liandbergio patarejas vidaus politikos klausimai - visi lietuviai yra rusai. Tada nieko. Tegyvuoja ABR

45066. Saulius M. -> 44996. Toto2005-10-19 15:29
> jūs, pasirodo, savanoriškai užsikemšate ausis ir užsirištom akim puolate jungtis prie besiveržiančios užsėsti neklystančiojo kėdę daugumos.
:-)
Nelabai man rūpi kokia ten "dauguma" "veržiasi užsėsti" neegzistuojančią "neklystančiojo kėdę".
Buvo taip: "kaimietė" neteisingai kritikavo EK straipsnį - ją už tai ir, vadinkim, pabariau. O kaip kiti reaguoja - tų kitų reikalas.

> O gal vis tik aklas komentuotojų komentavimo komentavimas nėra svarbiausias šios svetainės sumanytojų sumanymas?
Pritariu 100% !
Bet jeigu tai taikote man - prašau, paaiškinkite: kodėl laikote, kad aklai komentuoju? (nes pats tai manau, kad sudraudžiu nusišnekančiąją ir perspėju kitus skaitytojus, kad aklai nepatikėtų "besiveržiančios užsėsti neklystančiojo kėdę mažumos atstove" :o)

45067. kaimietė Sauliui M2005-10-19 15:41
Labas, Sauliau, aš tau parašiau po EK užrašais. Ar skaitei?

45068. abr Sauliui M.:)2005-10-19 15:44
Prisiminiau jūsų ginčus dėl Skandinavijos geografinių ribų :). Tąsyk pasiteisinote skaudančia galva, atseit jūsų gatvę asfaltuoja:). O pamenat mūsų ginčus dėl Andriuškevičiaus laiško į Australiją? Kai tikinot, kad Anriušis negalėtų šaipytis iš moterų, nes matėt, kaip po semiotikos seminarų jis padeda moteroms paltus apsivilkt? Tada tai prisijuokėm. :)Pykot? Bet buvo ir prasmingų ginčų, pvz., dėl 7md finansavimo. Tąsyk ypač gerai pasisakė Geografas. Pamenat? Nors ir jūsų argumentai buvo įdomūs, ypač dėl ekspertavimo. Diskukuot verta, kai yra dėl ko. Arba yra su kuo. Pvz., su manim - visada prašom.:) Jei sugalvosit dėl ko:)

45069. Saulius M. -> 45067. Kaimietei2005-10-19 15:51
DĖKUI, kad atkreipėte dėmesį! Nemačiau, kad tai turi atskirą "kišenę"; tad, kažkiek vėliau (kai vėl rasiu laiko) šiais klausimais pokalbį pratęsiu ten.

45070. Saulius M. -> 45068. Abr2005-10-19 15:56
Laba diena! Dėkui už gerus žodžius!
O dėl pasiginčinimo su jumis - paprastai ligšiol būdavo taip: su kažkuo ginčijuosi - ir jūs įsijungiat oponuodama. Po vieno pralaimėjimo jums - ilgam buvau šiose lankose nutilęs; po to - jūs mane aštriai nebepuolate :-)

45072. apie 450662005-10-19 16:20

kažkokiam sauliui m., matai nesvarbu!!! - įdomu ar Donskis ne apie tokius oligarchus kalbėjo. Žinai,. - prieš 10 metų 80 porc. paieškos žodžiai altavistoje/yahoo buvo "sex", "porno" - kai tu sėdėjai ir įsivaizdavai, kad dirbai taip vadinamai visuomenei naudinga darbą, tikros bitutės ir skruzdelytės be kalašnikovo automatų pakeitė situaciją internete (tu jų raiškiai nepamatysi - nes tai ir tavo žmona). Šitame saite, vyko tokie patys procesai - ramiai, tyliai, logiškai ir vakarietiškai civilizuotai - bet lėtai. Kažkada net ir tu nemokėjai nei skaityti nei skaičiuoti (ar net ir to nepripažįsti ).

 Bet atėjo tokie išpendėję nomenklatūrščikai (daugiau kaip tris mėn niekada nebuvę laisvoje/nebaudžiauninko aplinkoje) kaip Saulius M. su savo komunistinėmis likbiez`o programomis, ABR su neprofesionaliu analize, Donskis su tualetiniais užrašais ir vėl viską sustojo,  - o toks pasikeitimas (Intelektualine dinamika) matėsi pas kaimietę ir kitus, taip pat diskusijų struktūroje, minčių reiškimo funkcionalume (greičio ir raiškos kompleksiniame dizaine (konstrukcijose)). Vargšas xX`as niekada neturėjęs imuniteto brendo jėgai (suprask akademikas, profesorius, milijonierius, važnos pareigos), taip pat smuko į tokią žiaurią dekonstrukciją. (žinau xX - laikinai degradavo- pažįstų kiaurai, baigsis špagų podpolkovniku socialinis spaudimas ir xX`as atsigaus)

Tiesa, niekas tavęs nevaro iš čia, nei xX`o nemokina, nei ABR`ui ko bloga linki - tik maldauja (gal ir beprasmiškai) augti ir vystytis greičiau nei kaimietė - komunikacine/sistemine prasme, o ne smulkmenose; nes tai pakolkas yra svarbiau . Paskutinis taip vadinamai elegantiškas atsakymas Toto`ui smirdi kaip dvokiantis stovintis vanduo - elegancijos iš tikrųjų nulis.


45074. priedas prie 450722005-10-19 16:30
sorry, žiūriu Saulius M. vis tik vystosi gana greitai, klydau. Ačiū dievui. Dėl ABR - stebėsim, kantriai stebėsim ir lauksim; skubėt nevalia

45076. re: apie 450662005-10-19 16:40
Mėginsiu neišsibarstyti trečiaeilės svarbos smulkmenose

45077. re: 450742005-10-19 16:41
reikia rašyti "ačiū Dievui"

45078. aha; bus tvarkoj2005-10-19 16:49
man tik Aš ir Tu iš didžiosios constituciškai, bet Aš ne medinis - čia tikrai Dievas bus iš didžiosios; nes nieko nesuerzinsiu, kaip paxiu ar liandsbergi parases.

45151. zeta2005-10-20 15:35
Man liudna be Vlado is autoserviso. Niekas nepamoko, kaip rasyt. Vaikstau dabar plunksnakoti rankose vartydama ir liudnai dusaudama.

45154. AišV (neatpažinta (nerasta enciklopedijoj) daržovė)2005-10-20 16:02
čia laisva šalis (internetas) iš vienos pusės, iš kitos - Vladas iš autoserviso, Artūras iš Vilniaus ir kitos daržovės, esate Jūs patys - atidžiai pasižiūrėkit, tai tie patys norai, tos pačios ambicijos, o motyvacija - iš vis totaliai identiška.

45176. miestiete2005-10-20 17:48
o kas sako, kad ne.

Rodoma versija 179 iš 203 
13:26:44 Jan 31, 2011   
May 2008 Sep 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba