ŠIAURĖS ATĖNAI

Šiaurės Atėnai. 2007-06-02 nr. 847

| Spausdinti | Archyvas | Redakcija |

JURGIS KUNČINAS. Prieš dešimt metų (18) • PETRAS RAKŠTIKAS. Bim, bam sekmadienio rėmuose (1) • -js-. Sekmadienio postilėPAUL VERLAINE. Išmintis (5) • INGA ĀBELE. Natiurmortas su granatu (5) • WOLFGANG STEGMÜLLER. Filosofinės diferenciacijos procesas (2) • JERRY L. EISLEY. Atvaizdo amžius (1) • SIGITAS GEDA. Kanapinis kaklaraištis (3) • AGNĖ LEKŠTUTYTĖ. Mindaugas Skudutis. Autoportretas (Kristaus amžius). 1981 (4) • AUGUSTINAS DAINYS. Eilės (1) • CASTOR&POLLUX. Verba de verbis (30) • LILIJA DUOBLIENĖ. Pabėgimas pagal Leną Eltang (5) • MARCELIJUS MARTINAITIS. Namai – rojaus darželio modelis (6) • JURGA MOCKEVIČIŪTĖ. Dėl palmės rojuje. Nuotykiai Al-qahyro (4) • VILMA PAJUODIENĖ-FIOKLA. Eilės (25) • TADAS VIDMANTAS. Pasakojimai apie Aleksandrą (3) • padarėt iš dievo šventą karvę (237) • 2007 m. birželio 9 d. Nr. 22 (848) turinys (61) •

padarėt iš dievo šventą karvę

[skaityti komentarus]

Paulo Coelho-NA, 2007-05-31 00:05

    Frazės "Net ir Dievas turi savo pragarą - meilę žmonijai" autorius - I. Kantas.
Patvirtinu, kad aš, Paulo Coelho, esu realus asmuo ir rašau NA realius laiškus.
    Mane mažumėlę sutrikdė Tavo pateiktas šėtono paveikslas, tiksliau, šėtono įasmeninimas. Kažkas čia ne taip. Teigi, kad Dievas šėtono nesutvėrė. Vadinas, įsivėlė klaida, ir jis nėra visagalis. Šito neužginčysi. Beje, savo knygose šėtoną vadinu demonu, taip įvardindamas blogį. Remiantis Tavo prielaida, kad šėtonas yra reali griaunančioji jėga, galima išteisinti žmogų dėl jo tveriamo blogio - jis nekaltas, tai šėtonas veda jį į pražūtį, ir jis, būdamas silpnas (nes tokiu Dievo sukurtas) nepajėgia atsispirti. Vadinasi, aš esu žmogus, keliaujantis per žemę su šėtonu prie šalies. Bet NA, klausyk - aš galiu imti ir pasakyti Dievui: aš nenusipelniau to, kas man atsitiko, ir jeigu Tu taip padarei man, aš irgi galiu padaryti pikta kitiems. Bus teisinga.
    Tarp kitko, įtikinamai demonų kilmę aiškina vieninteliai...kinai: demonai esą pikti, nes patys savo kailiu patyrė niekšybių ir dabar nori, kad ir kiti tai patirtų amžinajame keršto rate. Hm... Kilo mintis: šėtonas (demonas) - tai būdas, kuriuo Dievas sumanė nubausti save už tai, kad išsiblaškymo valandėlę ryžosi sukurti pasaulį. Kaip tau tai?
    Ir jau visiškai netekau žado išgirdęs, jog "už bažnyčios ribų nėra išganymo". Manau, Tu čia per ž-iauriai užsimojai, toliau šia tema diskutuoti mums kol kas beprasmiška.
    Bet kadangi jau pripratau paplepėti su Tavimi, papasakosiu Tau apie...pragarą. Nes įtariu, kad Tu manai egzistuojant ir realų pragarą, neklystu? Tu man - apie dangų, aš Tau - apie pragarą, kiekvienam savo. Sakau, gal būtent apie šią vietą turi nedaug informacijos.
    Dauguma religijų turi bausmės vietą, į kurią keliauja nemirtinga siela, padariusi tam tikrus nusikaltimus visuomenei (ne Dievui!). Net atrodo, kad tai visuomenės, o ne individo klausimas. Krikščionybė kalba apie vietą, kur girdimas verksmas ir dantų griežimas. Judaizmas - apie vidinę olą, galinčią sutalpinti nesuskaičiuojamą gausybę sielų; kai pragaras bus pilnas, ateis pasaulio pabaiga. Islamas skelbia apie ugnį, kurioje visi degsime, "nebent Dievas panorės kitaip". O štai indams pragaras nėra amžinos kančios vieta, nes jie tiki, jog siela po kurio laiko reinkarnuojasi, kad atpirktų savo nuodėmes toje pačioje vietoje, kur jas padarė - t.y. šiame pasaulyje. Vis dėlto jie turi net 21 kančių vietą, ir tas vietas vadina "žemesniosiomis žemėmis". Budistų bausmės, galinčios ištikti sielą - aštuoni ugnies ir aštuoni ledo pragarai, neskaitant karalystės, kurioje pasmerktasis jaučia begalinį alkį ir troškulį. Tačiau niekas neprilygsta kinų pragarams: nusikaltusias sielas jie, užuot gramzdinę į žemės gelmes, užkėlė ant kalno, vadinamo Mažuoju geležies aptvaru, kuris savo ruožtu aptvertas Didžiuoju aptvaru. Tarp šių aptvarų yra aštuoni dideli sluoksniuoti pragarai, kurių kiekvienas valdo šešiolika mažų pragarų, o šie savo ruožtu valdo dešimt milijonų žemiau esančių pragarų. Dar kinai teigia, kad demonai atsirado iš sielų, jau atpirkusių savo kaltes. O man labiausiai patinka arabų pragaras, tiksliau, kelionė į jį. Siela, atsiskyrusi nuo kūno, turi eiti tiltu, siauručiu kaip skustuvo ašmenys, kurio dešinėje rojus, o kairėje - eilė ratų, vedančių į žemės gelmes. Prieš stodama ant tilto kiekviena siela dešinėje rankoje atsineša savo dorybes, o kairėje - nuodėmes. Ir čia - dėmesio, NA - pagal pusiausvyros dėsnį ji nukris į tą pusę, į kurią ją nutrauks žemėje padaryti darbai. Svarbiausia - pusiausvyra, tai, manau, ir norėjo pasakyti komentaro 84896 autorius. Labai tiksliai.
    Klausi, kodėl kai kuriuos siutina tavo laiškai? Nejau neaišku? NA, Tu kalbi apie begalinę meilę, o tavo širdis - šalta tavęs klausantiems, ir kiekvienas tai jaučia. Tu kalbi apie tikėjimą, bet esi praradusi tikėjimą savo artimu. Tu kone mintinai išmokai šventraštį, tačiau pamiršai gražiausią jo istoriją - sūnaus palaidūno sugrįžimą. Žinai, yra taisyklė: prieš iššaunant reikia nusitaikyti į taikinį. Jei mėgini paveikti mūsų mąstymą, derėtų šiek tiek išmanyti ir apie žmogiškąją prigimtį, ne vien dangiškąją...

 

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Sausio

PATKPŠS

 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

 

Skaitytojų vertinimai


85201. po palme2007-06-03 08:00
Anomis dienomis dievas po palme skaudziai isgyveno tikinciuju sukelta krize savo sirdyje:
– Juk sakiau “Veiskites ir dauginkites”, tai ne. O kad apvaldyti pasauli, tai jiems tik duok.
Susierzines paspyre pro sali plaukianti debesi. Pasimate eSatenai. Nekrikscioniskoj, nebudistinej, nemusulmoniskoj, nebetkokioj kitokioj bet kiskiu p. koplycioj, jaukioj prieblandoj paskende, pamaldziai sedejo eSatenu tikintieji. Tik zakristijono ezero zingsniu aidas atsimusinejo skliautuose. Buvo metas uzdegti elektrines zvakes. Kuri laika pakankines jungikli, i kampa nusispjoves, bet norimo rezultato vistiek neisgaves, ezeras pasuko atgal zakristijon. Dabar, salia zingsniu aido skliautuose, girdejosi murmesys: Mokslas sviesa, be mokslo – prieblanda, mokslas sviesa, be mokslo – prieblanda…
Po palme, pastebimai atgaves gera upa, patenkintas pasitryne rankas. Aiskiai galima buvo suprasti, kad buvo prikises nagus prie elektros dingimo:
– Ner tikejimo, ner elektros, ner tikejimo, ner elektros, – susnibzdejo, bet ezero ausys buvo nustatytos pagauti tik zemuosius ultratrumpuju bangu daznius.
Po to po palme atsiverte svento rasto pradzia, kazka pasitikrino ir, nutaises iskilminga povyza, istare:
– Tegul buna sviesa. Tai pasakes, ijunge generatoriu. Stipri elektriniu zvakiu sviesa kaip mat isvaike mieguistuma tikintiesiems, o netikelius, tokius kaip mie ir toto, isvaike po pakampes. Po palme uzlipo sakyklon ir pradejo mokyti:
– Jeigu tau spaudzia batai, pasirink gatvej kur smulkesni ir duok i spranda.
Nesitverdama dziaugsmu, mieste kele ranka:
– Mokytojau, ar smarkiai tureciau tvoti?
– Kol pridusi, – atsake po palme. (Pro sali pralekia issigandes slogutis, ji nusiveja vasi). Kiaurai matydamas tikinciuju uzkietejusias sirdis, palme pasake palyginima:
– Vienas zmogus keliavo is Nemaksciu i Kelme. Pakeliui ji pagavo plesikai, sumuse, ateme zomsini svarka ir leisgyvi paliko prie 666 autobuso sustojimo. Ir tiek jis juos temate, – pakiliai uzbaige savo ikvepta kalba. Stojo nejauki tyla, reiskianti pritarima. Galop drasiausias mokinys nemo nedrasiai paklause:
– Mokytojau, tu visada kalbi palyginimais ir mes ne velnio nesuprantam (buvo mat baiges teologija). Tada po palme paeme zemiu, ant ju spjove ir gautu dariniu patepe miestes ir toto blauzdas ir tie kaip mat praregejo ir atidare degaline i siaure nuo Gedimino pilies ir ilgai ir laimingai gyveno. Toki protestantiska padarini (rezultata) isvydes, po palme nusistebejo:
– Visada maniau kad dievas katalikas, o cia tokios protestantiskos pasekmes. Bandydamas pasitaisyti, patepe nemo ir tas pradejo dirbti Tomu Akvinieciu puse etato ir nuo tos dienos nebeturejo sielos ramybes.
– Uff, atstates tvarka lengviau atsikvepe po palme ir apsidaire aplink. Koplycios kampe, atsitvere tvora, sedejo ypatingi tikintieji. Uzrasas ant tvoros skelbe: ATVERTIMAI. MEILES. Suaugusiems 10 litu, vaikams ir gyvunams 5 litai.
Aha, sumete po palme, kaip tik man. Pabelde i langeli. Tas prasivere. Moteriske, vilkinti karmelites abitu, nepatikliai nuzvelge po palme ir pasitryne traiskanotas akis:
– Dievu neaptarnaujam, – storu balsu pareiske, po to apsizvalge aplink ir, neisvydus vyresniosios, kaip vieverselis sucireno:
– Nebent mane pabuciuotumet…
– Kur buciuot, kur? – prisokes cc nuo prekystalio nustume po palme ir tas gavo pasitraukt it muse kandes. Ner teisybes, pagalvojo. Anas tai turi ir kombaina ir melynaja rupuze, o as tik i protestantizma su budizmo priemaisom ir pagonybes linkes dievas. Nusibrauke sykscia vyriskos lyties dieviska asara. Uz tvoros pasigirdo cc keiksmai. Matyt ne per ta puse atverte, susirupino po palme. Pro lentu plysi prasispraudes isleke parselis ir nuruko Moletu kryptim.
– Ziurek koks greitas. Kazi kokios veisles? – susidomejo po palme, – jau seniai laikas kuo nors tuos teologus pakeist.
Koplycios prieangy xX su snobu plove sau kojas. Susizavejes po palme griebe bliuda ir sumerke savasias. Maloniai praleides laika isejo sventoriun. Ten pranase ivs, uzsidejus ziursta su uzrasu Kiss the cook, kepe blynus. Atsargiai apsidaires aplink ir cc nepamates, po palme uzsikiso pirsta uz dirzo, viena koja ismete priekin ir paskelbe:
– Sakau, tau, stai tu pradesi ir pagimdysi sunu ir pavadinsi ji…
Kai atsibudo, saulute jau buvo vakarop. Pasitryne skaudu suodina pakausi:
– Ir ka ji i tuos blynus deda, kad tokie stiprus?
Pro sali einanti, kairiu ir desiniu istinusiais zandais kvailute, apriso po palmes galva ir pavaisino skrebuciais.
– Dar niekur neradau tokio tikejimo, – susigraudino po palme ir kreipesi i kvailute:
– Sakau tau, dar siandien busi su manim rojuj… – netiketai isvydo rudra, kvieciancia ji tunelio galo svieson…
Pabudino po palme vieversio giesme. Buvo pavasaris. Ir vel?! Matyt bus nuomaris prisimetes, susirupino. Kad as su pauksciais atsikelciau?! Reiks pasikalbet su gydytoju. Pasijuto besas ant yellow brick road. (Pro sali pralekia vis labiau issigandes slogutis, ji nusiveja vasi).
Pasalej vienam apribotam erdves ir laiko taske prie juros stovejo trobele ant vistos kojeles, kieme kaip zirniu priseta vaikuciu pabiruciu. Ant kelmelio atsisedus mama zeta jiems porino apie ka tik regeta geju parada. Pasiklauses apie raumeningus kunus, po palme susirupino: juk dar Kataliku Baznyciai apastalu nesuradau
– Ar tevelis (buvo mat senos mokyklos dievas ir su moterim nekalbedavo) namie? - greit paklause nosi berakinejancio bamblio. Duru staktoj isvydo krankt:
– Ko tamsta geidaujate, - paklause, numete cigarete, nusispjove ir paspyre tik isgydyta katina.
– A, tai as randuos N.Carolainoj, - ama prarado po palme. Svieto pabaiga. Pasedejo kojas nuleides pabaigos bedugnen:
– Laikas pensijon. Musu laikais jaunimas kitoks budavo. Eisiu atgal i eSatenus.
Ragana Kornelija, pritariamai palingavo galva, o jerichono rozes asilas pacitavo Sv. Rasta. Ruta, maloniai paemus po palme uz rankos, isodino i nebo taksi, o veliau, jau namie apkamse kaldryte.
– Kas tie zodziai, - pasake.
Rasa pataise pagalve.
– Paseno musu dievas, - abi palingavo galvom. Kuria diena iseis laukan lasiniu bryza isikandes ir kris zolesna.

85202. cc2007-06-03 09:10
Baisūs dalykai dedasi - tikrai dievas Po Palme viską mato ir viską girdi . Niekur nuo Jo nepasislėpsi, net už 10 000 km. Molėtų vienkiemyje, tankiai apaugusiame medžiais, krūmais , gėlėmis. Vienintelė paguoda- tai naujas puslapis Šatėnuose, nes vakar labai vargau, o šiandieną visiškai negaliu atsidaryti "gerai, kad prabilote..." - superlėtas, trukčiojantis-išsijunginėjantis internetas- OMNITELIO 8-tuntasis pasaulio stebūklas. (Gavęs eilinį mėnesinį jų reklaminį leidinėlį su patenkintais sočiai besišypsančiais, besigirenčiais valdininkų veidais- norisi tą leidinėlį sudraskyti ,praryti ir iškakoti. Atleisk, Viešpatie, nesusilaikiau. Ir dar šventą sekmadienį. Atleisk dar už nuodėmes padarytas vakar mie ir NA. Gailiuosi, ŽADU daugiau nenusidėti, meldžiu išrišimo. Pakūtą už griekus pilnai ir sąžiningai atliksiu-šį kartą tikrai nemeluoju-patikėk manimi, Po Palme. Maldauju.

85203. ivs :))2007-06-03 09:21
Lygiai tuo metu, kai po palme rašė, aš iš tiesų kepiau blynus. Įdomu, ar toto su mie irgi lygiai tuo metu atidarė benzokolonėlę?

85207. mie2007-06-03 11:16
nu labai pataikyta apie blauzda. trenkiausi i malku dezes kampa ir cypiau. paskui rodziau melyne mielui, bet jis tvirtino kad nieko nesimato. kiaulys. tai, matyt, nuo popalmes patepimo isnyko melyne moment.

85208. cc2007-06-03 11:42
O aš neprisimenu, kad būčiau karmelitę apvertinėjęs. Hmmm... gal buvau nebent gerokai padauginęs....

85209. cc2007-06-03 11:43
Atsiprašau - atvertinėjęs.

85210. cc2007-06-03 11:45
Sprendžiant iš galutinio rezultato- matomai nepavyko. Tikrai nieko neatsimenu.

85213. NA2007-06-03 12:37
Norėčiau pastebėti dėl P. Coelho komentaro - buvau parašiusi jam atsakymą (84954), todėl nederėtų vertinti vienpusiškai, iškeliant tik vieną, o ignoruojant kitą. Negražu (švelniai kalbant) visąlaik pulti tik vieną pusę (tuo labiau, kad tos vienos pusės tėra turbūt tik vienas asmuo), net nesistengiant į ją įsiklausyti. Taip buvo ir vakar - lig šiol nesuprantu, kodėl po 85161 laiško pasipylė pikti ir įžeidūs komentarai, taip ir nenurodant aiškiai, kodėl būtent taip reaguojama. Juk kalbėjau bešališkai. Matyt, vis dėlto nebėra ką pasakyti konstruktyvaus, išskyrus įžeidinėjimus. Ko gero, čia veikia „genties“ (gal ne bandos?) instinkto dėsnis. Jis (ne patys žmonės) kelia tokį pasišlykštėjimą, kad dabar per amžius mane nuo jo atbaidėte.
Apie po palmės (85201) ir panašius komentarus pasakysiu, kad kad kas Šv. Rašte ko ieško, tas tą ir randa. Taigi jūs man vėl norom nenorom primenate epizodą su perlais ir brangenybėmis.

85214. nemo>po palme2007-06-03 12:40
Paskutinioji eilute vos nepravirkde. Primine kita:

"Jei kartą pajusi, kad viskas atsibodo, kad visi darbai krenta iš rankų, ir kad nebežinai, ką daryti – tada apsivilk išvirkščią paltą, smagiai uždainuok, ir eik per kaimus, juokindamas žmones."

85215. cc - visiems, išskyrus NA2007-06-03 13:26
Ei, jūs ten visi! Baikit vienpusiškai vertinti ir ignoruoti! Negražu pulti tik į vieną pusę! Kalbėkit konstruktyviai, naįžeidinėkit! Kodėl jūsų komentarai pikti ir įžeidūs?! Nebūkit šlykšti banda! Imkit pavyzdį iš NA!

85216. mie2007-06-03 13:32
siandien kepu mesiska pyraga, o kadangi kunigas per radija pasake, kad tevo diena, tai sugalvojau pyraga pasvesti musu seimos tevui. paprika graziai pjaustesi pagal choro giedojima, o tesla minkiau kunigui sakant pamoksla, kuris prasidejo alegorija apie vaiku zaidimus, ir sitoj vietoj, manau, kunigas padare promacha, kalbedamas apie berniukus zaidziancius smelio dezej su masinelemis ir visokiais MAZais. jis pats gal ir zaide su MAZais, tik ne siu dienu vaikai. taip pat alegorija apie brigadininka, nukerpanti statybiorams algas uz girtas pravaikstas. is balso kunigas dar nesenas, be to, man patiko, kad nesako "euke" vietoj "auka" ir ir sventai nesvepluoja. man kilo itarimas kad pamokslas parasytas tarybiniais laikais ir dabar istrauktas is stalciaus. tiek tos, kadangi esu pratus klausytis, kai rankos uzimtos, tai prisijungiau prie misiu nuo tos vietos, kai jie visi prisipazino nusikalte ir apgailejo. as asmeniskai neturiu ka sau prikisti, rimtai.

85217. cc - mie2007-06-03 14:04
Neturi ką sau prikišti? O dėl ko buvo užknekcinta paprika? Manai, kad ji nenorėjo augti ir išbarstyti sėklas - plėsti savo giminę? :)))

85218. cc - mie2007-06-03 14:06
Negaliu skaityti tokių žiaurybių - vėl einu naikinti varnalėšų.

85219. mie - cc2007-06-03 15:11
per velai klyktelejai: buciau isbarscius seklas kur nors patvory kad augtu mazos paprikeles.

85227. Nebas re: taxi2007-06-03 21:01
I`m driving to far; I`m driving to fast ir visai nekreipiu dėmesio į kaikuriuos kelio Ženklus bei aplamai KET. Bet principe esu tvarkingas driveris. Kartais net kultūringas. Ir visada rodau posūkius bei aplamai galvoju apie kitus eisimo dalyvius. Kaip mokė ir nors mokė senai.

85235. krankt > po palme2007-06-04 00:13
Visi kaip gyvi, tarytum is akies ir ausies traukti. Na, nebutum dievas. :)

85236. krankt > NA2007-06-04 00:16
NA, na ko gi tu visa laika pyksti tartum tau uz tai butu uzmoketa. Jei butum salia, tai smagiai tave uzkutenciau, nors nesu aviete, o jei esi diedas, tai tuoj drapanas i virsu sukelciau ir paziureciau, kas ten taip dieviskai tilindziuoja. :)

85237. krankt > cc2007-06-04 00:34
Cece, tu jau visai - zinduolius su augalais i viena kruva suplakei. Uztat dabar turetum tik tiap keiktis: jomparalis, jomparalis (augalinis hibridinis keiksmas). Bet jei nori, gali koki zinduoli prikabinti. Velniai nemate.

85239. ivs ;))2007-06-04 06:02
dar galima sakyti jebitute.

85240. krankt :)2007-06-04 06:19
O, bliamba, pamirsau - koks puikus keiksmas jebitute! Trenkia midum.

85242. cc - NA2007-06-04 07:02
Ar aš tau, sese, nesakiau, ar tau žodelio netariau...čia ne ta dirva, kurioje tavo sėklos sudygs. Be to, turėjai pastebėti, kad visi mėgsta prieštarauti. Kitaip nebūtų disputo. Dar, be to, kiekvienas savaip įsivaizduoja Dievą, o tu nori visus apvilkti vienoda uniforma . Numok ranka, nusispjauk per petį ,ir palik tą Sizifo didžiulį akmenį. Tiesiog gaila tavęs, matant tavo beviltiškas pastangas ir tavo pyktį bei neviltį. Palik tu Dievą ramybėje. Negi tu tokia protinga ir išsilavinusi moteris nerastum kitos įdomios temos ?

85243. cc2007-06-04 07:24
Jei jau moterys moko vyrus keiktis, tai jau tikrai matriarchatas. Blogi laikai vyrams atėjo- moterys pamiršo, kad jos sukurtos vyrus linksminti, maitinti ir aptarnauti. Pasiskaitykit ŠR- ten moterys- vyrų - savo valdovų tarnaitės, vaikų gimdytojos. Priešingu atveju būtų sutverta 2 vyrai- galėtų šachmatus stumdyti, apie žvejybą, medžioklę pakalbėti,iš palmių samagoną varyti. Nu ,jau visai - gaunasi palaida bala, vyrų nevaldomas procesas. Dabar nei jos maistą gamina, nei vyrams malonumus teikia. Sakyčiau - vien nemalonumus, nes tapo išsilavinusiomis. Seniai sakiau, kad mergaičių nereikia mokyti nei skaityti nei rašyti. Nenustebsiu jei moterys užsinorės tapti kunigėmis. (Na, dabar tai gausiu nuo visų. ):)))

85244. ivs ;))2007-06-04 07:35
Po palme tuoj parašys Trečią Testamentą ir jame viską paaiškins, kaip turi būti. Vyrams turėtų būti uždrausta mokytis ir mokyti, jie turėtų būti moterų - savo valdovių tarnaičiai, vaikų prižiūrėtojai, gaminti maistą, teikti malonumus ir šiukštu negalėtų tapti kunigais. Nu kas jau ne, tai ne, nes pažiūrėkite, kas pasidarė! Palaida bala, va kas pasidarė, jebitutepilkojibltz!

85246. cc - ivs2007-06-04 10:02
Tai tu nori pasakyti, kad visiems vyrams turėtų būti taip kaip man dabar yra?:)

85247. ivs > cc2007-06-04 10:11
O tu nori pasakyt, kad visos turi būti kaip mie? Žinok būna ir tokių, kaip vasi, kuri kepa kiaušinienę su varške ir tą pačią prisvilina. Jinai tikrai jau geriau būtų kunigė.

85250. cc , intelektualūs pamąstymai literatūros klausimais - ivs2007-06-04 11:18
Jei gaminu maistą(tai būna retai), uogienes- receptus imu iš "valgių gaminimo", nes po polskiemų nei bum- bum. Mama - iš " kucharka varšavska". Mokėjo tikrąją lenkų kalbą, bet savo vaikų neišmokė. Išgyvensim kaip nors šią netektį. Įdomu iš kur receptus ima Mie. Tikriausiai viską mintinai moka?NA kasdieninė duona- maximos keptas viščiukas. Deje, ir mūsų. :(((

85252. kiskis p2007-06-04 11:56
kadangi el red. tikriausiai miega arba guli pliaze, galime pasinaudoti proga ir prirasyti nesvankybiu, kurstymu bei nekorektiskumu. maloniai raginu.

85253. mie - ivs2007-06-04 12:06
nenurasykite vasi. ana diena trynemes po lino parduotuves, as ziurinejau staltieses, isijautusi namu motinos vaidmeni, o vasi matavosi visas suknias is eiles. man vis atrode kad suknele labai mazos ismieros, mano akys iprate prie didesniu. o ji baiminosi, kad ir taip jos visos neuzpildys savo kunu. mano pasiulymus tam tikras vietas iskimsti vata atmete be jokiu ten, nes yra sazininga katalike ir neketina niekam muilinti akiu. kol vasi vis dar srebia tvano pasekmes, pasnibzdesiu jums paslapcia, kokia unikalia patalyne kas vakara ji tiesia sau ir savo mielui: baltarusiska, antikvarine, ismarginta "meiluziu" motyvu: vyras, tiketina kad baltarusis, su kostiumu, laiko ant ranku moteri nuo kurios viskas jau smunka. tai suprantama, kad i dryzuotas ir languotas drobeles ji jau net nebeziuri.

85254. Nebas>cc2007-06-04 12:23
Simpoziumų tema moteris "šiuolaikiniame pasaulyje" niekada nebus perdaug. Tiesa simpoziumų taip kaip juos suprato senovės graikai.

85256. cc - Nebui2007-06-04 13:11
Taip, tikrai. Tai taip pat neišsemama tema kaip ir disputai-yra Dievas ar ne? Štai kas yra perpetum mobile, o kvaileliai fizikai mano, kad tai keletas krumpliaračių. :)))

85257. cc2007-06-04 13:23
Dabar laukiame Vasi pranešimų apie Mie. :))) Prašytumėm nedelsti, nes vėl einu šienauti sodybos pievučių. Reiktų prisiminti vaikystėje žaistą kriketą, nes pievutės lygios kaip stalas. (na, gal kiek pagražinau). Gal kas žinot kur pardavinėja kriketo komplektą? Gi nemušinėsiu į vartus su pove ežio.Flamingo neturiu, nors reikėjo pasigauti, slampinėjantį šaltą gegužės rytmetį baloje prie pat Šventosios uostelio. Gal koks jūreivis atsivežė iš Afrikos? Juk ne vien blogus dalykus parsiveža namo. :)))

85258. pranešimas apie mie2007-06-04 14:14
miestė nesimatavo nei staltiesių, nei suknelių. tik vis kišo mane į visokias keistų spalvų, prasišviečiančių medžiagų su didelėm iškirptėm. pastabas, kad prie tokių bus sunku pritaikyti apatinį trikotažą, atremdavo priešnuopuoliniu nuogumo argumentu. dar labai veržėsi į gailestingumo šventovę pažiūrėti iš lenkų nufyrinto paveikslo. bet aš laikau ją kol kas estetiškai nepasiruošusia, kaip ir jūrų gėrybių sriubai, nuo kurios iškart puolė į ašaras. teriaki padažas suėjo be didesnių emocinių sukrėtimų.

85259. va cc2007-06-04 14:32
ten dar buvo visokių gražių nelygintinų žalvario ir molio spalvos marškinių su šniūreliais vietoj sagų. jei norėtum atvažiuot prisimatuot, mes su mieste tau padėtumėm. nes kai žiūrėjom, kilo baisus noras ką nors jais papuošt.

85260. mie - cc2007-06-04 15:16
taip taip, mes tave susniuruosim ir vazinesies ant trimerio po moletus isdidus.

85261. e -m2007-06-04 15:28
ooo! miesto vaikis net trimerius pazista! tavo erudicijos(ir galimybiu) horizontai- begaliniai. tai yra, - ju nera. dar pasakyk, kad moki ji(ta trimeri) uzvesti,- moment kvieciu savaitgaliui i balninkus.

85262. cc - vasi, mie2007-06-04 16:03
Geriau atvažiuokit pas mane - išimsiu iš avilio lauktuvių- pavasarinio medaus korių. Ką tik buvau atsidaręs avilius, rekognoskavau. Kas čia yra- pusvalandis kelio. Pabūsit vieną, kitą valandėlę (ar daugiau. Jei norėsit- galėsite ir pernakvoti. Yra švarus tualetas, vonia, šiltas vanduo. Dar vyksta remontas- namo apkalamas lentelėmis, bet tai nekliudys. Po to, jei norėsite- gerai prisigersime ir nuvažiuosime pas Ežerą su trimeriu. Patikrinsim ar tikrai labai užsiėmęs ir neturi laiko . Įtariu, kad žmonai paskas seka,kad stato pirtį, o iš tikro su balninkiečiais naikina bambalus. :))) Tikrai užlėkit. Ir Žandišių atsiveškit.

85265. cc2007-06-04 17:27
Viskas aišku- Mie su Vasi vėl išdūmė. Įdomu kur šį kartą. Na ir gastolierkos.

85267. krankt > ivs2007-06-04 18:29
Prestiziniuose restoranuose dauguma vireju yra vyrai, nes ten gerus pinigus moka. Namie nenori virti, nes uz tai atlygio negauna, tad tegu verda ir gamina moterys. O paskui ne kurie rekauja, kad tokios moterys "nedirba".

85268. cc2007-06-04 18:42
Nedirba, nedirba! ! ! :)))

85269. va cc2007-06-04 18:58
mielai atlėkčiau pakoriaut, jei tik būtų kas veža. matai, žandas teisių kol kas neišsilaikęs, vis dar zulina teoriją ant stumdomo tritatuko. galima, aišku, bandyt tranzais, bet miestė ko tai nelinkus, bijo, matai, kad lininis kostiumėlis susiglamžys. bet tu ją spausk iš vienos pusės, aš iš kitos - mažu ką ir išspausim. tik baiminuosi, ar užteks man jėgų judu su ežersu išskirt, kai kils balninkų karas.

85271. varna (o išskyrus trys šimtai dešimt kitų skaičių nėra?)2007-06-04 21:18
Šatėnuose bet kokia tema išvirsta į "kulinarinę". kas ką kepė, virė, troškino etc. Pilvo mentalitetas merginų "tarpe" nugali bet kokią sveiko ginčo užuomazgą.
Mieste, juk nesi pusgalvė "namų šeimininkė", bet maisto tema neapleidžia tavo lūpų. Aš irgi mėgstu skaniai pavalgyti, o dar labiau - skaniai pagaminti. Bet tai - ne "tema". Tema tai virsdavo virėjo Ebolos pasisakymuose - nes jis labai nemėgo apie tai kalbėti, bet kai prabildavo, tai seilė nutysdavo... Moterys apie maistą ir apie seksą kalbėt nemoka, nes matyt yra nemokšos? Tipo: O mano brangusis prezervatyvus perka "Maximoje". Fui, o manasis tai "Iki". Trečioji: Fui, fui, manasis tai iš užsienio parsiveža.
Bliamba. Trys šimtai dešimt.

85272. mie2007-06-04 23:03
sveiko ginco uzuomazgos neaptikta.

85274. Jerichono Rožė2007-06-05 01:52
pas varną tema yra - tik kitų rankomis. kai buvo laisvas civilizuotas pilietis, varna net ir kurdavo, ne tik vogdavo. dabar pataikūnai privertė jį tik vartoti. gaila asmenybės ir tiek.

85276. krankt2007-06-05 05:24
NA nesirodo. Bijo, kad neuzkutenciau.

85277. krankt > cc 2682007-06-05 05:27
Cece, tu primeni man mano dieda, tas irgi tokiame stiliuje problemu iesko. Ir randa, oi randa... :)

85278. cc - krankt2007-06-05 09:06
Krankt, aš tave erzinu, nes esu tau ,ačiū Dievui, nepasiekiamas. Labai bijau kutulio-pažasčių ir padų.Išduočiau momentaliai visas karines paslaptis. :)))

85279. ???2007-06-05 10:43
Niekas nieko neverda, nekepa, nemarinuoja, neserviruoja, nemojuoja šaukštais ir peiliais??????

85281. mie2007-06-05 12:04
bando atgauti pusiausvyra kol kas nesekmingai.

85282. ???2007-06-05 12:09
gamybinę pusiausvyrą?

85283. e2007-06-05 12:10
bandoatgautipusiausvyrakolkasnesekmingai.

85284. mie2007-06-05 12:15
visos pusiausvyros viena su kita labai susije.

85285. mie2007-06-05 12:18
man pazadejo dovanoti paveiksla. issigandau. o rodes, bus rami atokvepio diena.

85287. ???2007-06-05 12:36
džiaugtis reikia dovanojamu paveikslu; ar visada krūpčiojate nuo dovanų?

85288. elenytė2007-06-05 12:42
mie krūpčioja tik nuo Ivano Šiškino meškiukų...

85289. mie2007-06-05 12:51
vakar gavau dovanu netikra kiausini, kurio galeli numusus reikia suberti sekleles ir lengvai palaistyti. turetu isaugti bazilikas. dziaugiuosi ne tik del baziliko, kuri veliau galesiu persodinti i vazoneli ir tureti zaliu prieskoniu salta balta ziema. kiausinis pirktas MOMA - modernaus meno muziejaus kromely, taigi yra meno kurinys, be jokios abejones. vadinas sudalyvauju mimi performanse, ane? be to, bazilikas paivairins gana monotoniska kolanchojos ir zolotojaus uso kompanija ant mano palanges. vakar klausiausi pasakojimu apie niujorko lietuviu gyvenima ir geriau stipria kava, po kurios iki isnaktu dirbau paprastus buities darbus. tvarkiausi po sveciu, mojavau saukstais ir peiliais, kaip cia buvo graziai pasakyta.

85292. s 2007-06-05 14:18
manau, kad tokiomis siltnamio salygomis is to kiausinio issiris baziliskas

85293. Nebas2007-06-05 14:31
Antradienis. 14:40 vietos laiku; pats tingėjimas - tie saulės žvilgsniai tarp šilto vėjo blaškomų liepų lapų. Papietaves ir net gerų ledų - nepersaldžia/neperriebią porciją sulaižes. Turėč būt laimingas.

85294. Jerichono Rožė2007-06-05 15:13
.. o man kažkaip gaila savęs pasidarė - taip norisi griūti į zetas ar kornos ar ivs glėbį ir išsižliumbti.

Gerai, kad turiu išvykt, pabėgsiu nuo savęs. Kodėl ne?

85295. s2007-06-05 15:34
galiu dovanoti nigerietisku drabuziu (deja, tik vyr); nei velnio su jais vilniuj nepasivaiksiosi; o kur laukuose - kaip koks paklaikes kaimo burtininkas

stai dukrai uzsakiau suknele, tai pasiuvo kaip trim hipopotamams;
bet babai - tiko; sako: susiaurins;

85296. va s2007-06-05 15:41
dovanok. man po miškus trainiotis bus pats tas, ne ką prasčiau už hipopotaminius linus. o biškį paklaikumo tiks prie veido.

85298. va2007-06-05 15:54
dingo. arba siaurina. arba neša į caritą. dievomeilingasis slogutis.

85299. krankt2007-06-05 17:23
Slogutis is Nigerijos prisiveze hipopotamsku sukniu, o kur aligatoriaus sandalai?

85300. cc 2007-06-05 17:35
Jūs čia visi džiaugiatės, o aš liūdžiu, nes radau įsipainiojusį ežiuką polietileniniuose siūluose. Dabar maišai yra iš polietileninio audinio. Vargšelis lindo sandėlyje į tą maišą, pradraskė, paleido siūlus ir susipainiojo. Ryte atlėkė išsigandusi darbininkė ir kviečia šešką užmušti. Sako, kad jau trečia diena kaip krebžda. Tie siųlai apie kelis spyglius taip susisukę, kad vos ne pusvalandį karpiau su manikiurinėmis žirklutėmis. Nufotografavau ir paleidau. Šis atsitikimas sugeneravo mintį, kad nemažai žvėriukų ir paukščių žūna. Pamėginau paskaičiuoti ir nustėrau. Kiekvienais metais vien paukščių žūna dvigubai daugiau nei yra iš viso metų pradžioje. Jei turėsime mintyje vabzdžius, peles - tai gal 10 ar 100 kartus daugiau. Pagalvojau, kad Dievas galėjo sukurti tokį pasaulį, kuriame nebūtų vieni kitų ėdami. Vakar rodė filmą apie liūtus. Rodė kaip jie pasigavo antilopę gnu ir ją pjovė. Žiauru. Visagalis geriau robotus būtų sukūręs. Kiek kančių, kiek mirčių! Pasaulis tik ant to ir laikosi. :(((

85301. mie va2007-06-05 17:38
skaiau, reikejo pirkti ta fluorescencine salotine, nereiketu dabar slogucio prasineti.

85302. ckiukas(eksGalkauckiukas) pasibaisėjęęęęęęs2007-06-05 17:51
Senokai nesilankiau, buvau apleidęs nuomonių reiškėjų ratelį. O sugrįžęs pasibaisėjau - kaip sumaterialėjote, mielieji/osios: drabužiai, salotinės ... Patikėkit (o galit ir netikėti), nedirsčioju nei pro rakto skylutę, neskaitau nei svetimų laiškų, bet, slenkant pele žemyn, skvarbus žvilgsnis, nuo kurio jnieks negali pasislėpti, užstrigo už tų nigerietiškų suknelių ir fluorescensinių salotinių. Ohooooooo! Pasijutau lyg Gariūnuos. Nešdinuos, luktelsiu naujo Ša nr.

85303. po palme2007-06-05 18:02
Jeigu dar tamsta skusites, sukursiu ir paleisiu kelis T Rexus salia Moletu. Tada neturesit laiko liudejimams, nes pats asmeniskai dalyvausit food chain/maisto grandinej.

85304. mie - ckiukui2007-06-05 18:03
ne salotine, ckiukai, obliau, o fluorescencines salotines spalvos suknele. jei vilkesi tokia suknele ant taves niekas niekada neuzvaziuos. netgi cece su trimeriu. nevaidink cia sventuolio, tarsi pats vaiksciotum nuogas.

85305. kiskis p - po palmei2007-06-05 18:05
kad tik pats negautemet su dilgele per uzpakali. kas yra t rexai?

85306. krankt > cc2007-06-05 18:22
Gerai, kad eziukas dar buvo gyvas. Mano dukra jau pradineje mokykloje moke, kad reikia sukarpyti plastmasinius kokakolos skardiniu laikiklius, nes juose isipainioja daug gyvuneliu ir taip zuna.

85307. va mie2007-06-05 18:29
apsivilksiu ir fluorescentinę, jei tik eisit su manim į trasą. ne šiluminę, o tą, kur veda pas cėcę.

85308. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-05 19:47
Labai susigėdau, nes iš prigimties esu drovus (bet ne šventas!), kad nė nepaskaičiau jūsų nuomonių, virtusių ištisa diskusija, todėl nepagavau kampo ir nesupratau, ką reiškia fluorescensinė salotinė, ir maniau, kad diskutuojate apie suknias bei salotines, kurios ne tik atlieka savo įprastą tradicinę funkciją, - talpina savyje salotas, - bet dar ir gražiai švyti. Manoji Puriena Vinslovaitė - Galkauckienė tokios taipogi norėtų, todėl jau buvau besiteiraująs, kur tokį indą būtų galima nusipirkti ar bent jau pasiskolinti. O kadangi fluorescensinė salotinė yra ne indas, bet suknia, tai ir nekamantinėsiu, nes man ant suknių nusispjaut - juk svarbu ne drabužis, o kas po juo, kaip sako architektas Vytas Zoknys.

85309. mie - ckiukui2007-06-05 19:52
niekada netikek ka sako zmones vadinantys save architektais.

85310. ckiukas(eksGalkauckiukas) sutrikęs >mie2007-06-05 20:02
Bet Vytas tikrai architektas. Ne tik pats save ir kiti jį vadina architektu, bet jis toks ir yra. Pats savo akimis mačiau. Pas jį hole stovi gal dvylikos jo paties projektuotų namų modeliukai. O modeliukai negali meluoti, nes jie nekalba!

85312. mie - ckiukui2007-06-05 20:17
pasakysiu kaip paslapti: tie zmones tikrai viens kita vadina architektais. is tikruju jie yra statybininku aptarnaujantis personalas. bet nesakyk vytui zokniui i akis ypac jeigu jis uz tave stambesnis. pasilaiciu sv. atomines elektrines banznycia irgi kazkada buvo maketas. po to tikriausiai dar didesnis maketas ir net labai didelis. gaila, kad niekas tuomet to maketo nepadege ir neapsisiojo ir nepamirso visiems laikams. pastate baznycia nuo kurios siurpuliai eina per nugara is stojasi piestu plaukai. bet as cia truputi ne i tema. nors gal idomiau,negu apie sukneles.

85314. va2007-06-05 20:28
tikėjausi, kad sulyg nauju numeriu, ckiukas eksas papasakos apie savo fluorescuojantį vidinį gyvenimą, nepridengtą sukniom.

85316. ebola2007-06-05 20:36
Kartais atrodo lyg plaukciau plaustu zemyn didele placia upe. Tokia placia, kad krantas nuo kranto beveik nematyti.Krantai tokie laukiniai,atrodo lyg cia niekas negyventu jei ne tie monumentai.Milziniskos akmens skulpturos.Zmones yra mazi. Lyg kokie nebylus teletabiai - strakalioja o kalveles, drugelius gaudo.Tie fantastiski statiniai - ne ju ir ne jiems. Upe - tai laikas, savaime aisku.Bet tie stebuklai...nesuprantu is kur jie...Atrodo laikas jiems butu ne motais.Jais gali grozetis...ka dar su jais daryti - neaisku.Jie kazka slovina turbut.Bet tikrai kad ne praeities herojus.Ne veltui turbut stovi salia upes...

85318. ebolai nuo varnos2007-06-05 20:58
Ebola, įsivaizduok koks tu mažas ir niekingas atrodai tiems monumentams, stovintiems ant vos užmatomų krantų. Bet neliūdėk, jiem patiems kito kranto monumentai atrodo ne ką didesni už tave. Taigi, pats esi kaip monumentas, plaukiantis upe, kurių krantus vos įžiūri.

85319. varna2007-06-05 21:10
Ir dar. Nustok plaukiojęs - eik. Gal sutiksi ką nors.

85321. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-05 21:25
Ne, Vytas Zoknys už mane smulkesnis. Ir sveria jis mažiau. Ir mažesnis už mane. Jei tik panorėčiau, tai aš jam ... Bet nenoriu, mes su juo geri draugai. Bažnyčių jis neprojektuoja. O Pašilaičių bažnyčią tik praeidamas pro šalį mačiau. Eina sau.

85323. mie - ckiukui2007-06-05 21:27
tikrai nenueis, gali buti ramus.

85324. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-05 21:29
Skaičiau Fioklą, o paskui apie Aleksandrą, ne galvoj mano vidinis fluorescensinis gyvenimas. O ir dabar nieko panašaus nepasakosiu, einu dirbt, kad nesubobėčiau.

85325. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-05 21:31
Galiu

85326. mie - ckiukui2007-06-05 21:33
fui koks.

85327. cc, išsigandęs kaip niekad2007-06-05 21:42
Gal T- Rexai yra kokie žmogėdros dinozaurai? Reikės ieškoti šv.Jurgio pagalbos.Iš jų liežuvių pagaminsiu su Mie vyniotinį, į vidų pridėsim čili pipirų sėklų ir pavaišinsiu Po palme. Bus smagu pamatyti naujausią temperamentigą siuksų šokį. :)))/// Skaičiau fantastiką apie robtriarchatą( reikia užpatentuoti naujadarą, kol kas dar nesugalvojo)- kai robotai užvaldė žmonių pasaulį.Kažkas panašaus darosi viename(ir ne tik) Molėtų vienkiemyje- prie interneto prisijungiama tik tada, kai to nori kompjuteris. /// VA, MIE-panašu, kad ieškote pričinių, kad tik nepasirodyti pas cc. O aš jau nušienavau kieme žolę, kad matytusi kur rėplioja Žandišius.///Savaitgaliui galiu sugalvoti išdūmti Kaunan - paslidinėti ant vandens.

85328. ebola varnai2007-06-05 22:05
as cia niekuo detas - ziuriu tik.Ir groziuosi.Kaip visdelto daug yra nuostabiu dalyku.Ir pati nuostaba yra stebuklas.Nenoriu as niekur eiti - nieko as ir nesutiksiu is tikro...

85329. ebola varnai2007-06-05 22:11
nieko as niekur nesutksiu ir niekur neisiu. As ziuriu dabar i zvaigzdes per ta vamzdi ir noriu ten.O kojomis gali tenueiti iki puodo geriausiu atveju.

85333. nemo>cc2007-06-06 00:30
Esat skaites Carsac (jei atsimenu gerai)?

85339. cc - Nemo2007-06-06 06:21
Nežinau, nes su retomis išimtimis dažniausiai neatsimenu jaunystėje perskaitytų knygų , autorių pavadinimų. Paprasčiausiai- mane domindavo tik tai kas knygos vidury, o ne kas ant viršelio. Blogas įprotis. Sąžiningai skaitydavau nuo pradžios iki galo. Gal todėl labai susinervuodavau, kai viena , nupirkus naują knygą, pasiskaitydavo pabaigą , o neįdomias vietas praleisdavo. Be to labai skaičiau jaunystėje. Pastebėjęs, kad nuo knygų važiuoja stogas- kurį laiką nustojau skaityti visai. Ir dabar, deje, labai retai kada imu į rankas , nes neturiu kantrybės ir laiko. Be to, nusiperki knygą, pradedi skaityti, o ji visai nepatinka. Po vieno, kito pabandymo nesinori ir pirkti, taip pat nesinori namus paversti neįdomių knygų sandėliu - ir taip prikištas iki lubų visokio šlamšto. Nuėjęs į knygyną- pačiupinėju, paglostau , paskaitinėju ištraukas(deje, jos nieko nesako) ir dažniausiai, neryžtingai padedu atgal į lentyną :)))

85340. cc - Nemo2007-06-06 06:24
O apie ką ten kalbama?

85341. ivs > cc2007-06-06 06:46
Žinok, dar knygų būna bibliotekose. Ten gali ant vietos pavartyt, paskaitinėt ir net už dyką parsinešt namo. Rimtas.

85343. Nebas>85327. cc, išsigandęs kaip niekad2007-06-06 09:49
...išsigandai revoliucijos vaikų? "We are children of the rovolution..."...kažkaip dingo kompaktas iš mano auto; reiks naujo/kito, nes tiesiog tuščia vieta tarp ac/dc ir layd beck negali būti.///to: ebolai - matomai ta upė yra gyvenimo prie jūros pasekmė - kai noriu `ant ciongo` pailsėti - užsimerkiu , rankas už nugaros ir plaukiu žemyn upe. O gal nuovargio.

85344. korna (dėl 85312)2007-06-06 10:35
Mie, gal esate neteisi. Dauguma tikrai yra ne tokie. Tik vienas kitas gal...
Galite manęs "nenukabinėti". Vistiek išvažiuoju į elektros tinklus, dėl laikino statybos įvado, ar kaip ten.

85346. cc - ivs2007-06-06 10:42
Žinau. Norėjau dar kartą pasiskaityti "Katino Murklio nuotykius"(berods taip vadinasi?) tai apie tai bibliotekoję net negirdėję. Panašiai buvo ir su kitomis knygomis. Manau, kad naujos įdomesnės knygos eina iš rankų į rankas- pirmiausiai per draugų ir pažįstamų ratą. Rajoninė biblioteka ir Rejunjono resublikos rajone yra rajoninė. Vistiek, ačiū už gerus norus ir patarimą.

85347. cc - ivs2007-06-06 10:45
...užrašus?...dienoraštį?

85349. mie - kornai2007-06-06 10:56
sakyciau, dauguma kaip tik tokie. va vienas kitas - gal ne. dziugi isimtis. kelianti nuostaba ir pasigerejima. ir pagarba.

85350. mie2007-06-06 10:56
as prisimenu katinelio murklio pasakas, cece. labai juokinga knyga.

85351. cc - Nebui2007-06-06 11:00
Nesu didelis mėgėjas sunkiojo roko. Vien tik muzikinis triukšmas neužkabina, greičiau vargina. Manau, kad visuose(!) muzikiniuose žanruose turi būti vedanti gera melodija. Ji gali būti vos - vos pagaunama - kaip džiaze, hardroke, bet ji turi būti. Ir svarbiausiai - gera. O kas yra gera - nemoku apibudinti, tačiau pastebėjau, kad visiems - ir muzikologams ir paaugliams ji patinka.

85352. mie - cc2007-06-06 11:07
hard rocke yra ir melodija ir harmonija ir juodos striukes. tik bukos ausys sito nesugaba pagauti - tokia nuomone man cia buvo isrezta ispustom akim, tau ir perduodu netaisyta.

85353. cc - mie2007-06-06 11:10
Vilniuje, ligoninės bibliotekoje dar nenorėjau jos imti, nes maniau, kad tai pasakos vaikams, bet ten buvo ne pasaka, o, atseit, katino dienoraštis apie artimų žmonių gyvenimą. Labai įdomi. Ji rimta knyga , deje nebaigta, nes autorius iškeliavo amžinybėn. Rekomendavau žmonai ir dukrai- joms tai pat patiko. Blogai, kai neįsidėmi nei knygos pavadinimo nei autoriaus.

85354. cc - mie2007-06-06 11:19
Pastebėjau, kad demonstruoji savo gražias pilkas akis. :))) Nenuostabu- kiekviena moteris stengiasi išryškinti, pademonstruoti savo privalumus. Mes, diedai, tik džiaugiamės, kad nors mus garsiai keikiate, bet patyliukais - mylite. :)))

85355. Ernstas Teodoras Amadėjus Hofmanas raganos balsu2007-06-06 11:20
ne pasakos ten buvo, o pažiūros į gyvenimą, mulkiai jūs

85356. mulke mie2007-06-06 11:28
ne, tada tai ne ta knyga. ten tikrai buvo katinelio murklio pasakos. apie zkruzdziu liuta ir kitos.

85358. cc - RK2007-06-06 12:51
Labai ačiū. Einu laistyti tavo serbentus. :)

85361. ckiukas(eksGalkauckiukas) pakirdęs iš gilaus miego2007-06-06 13:30
Tyla. Pasakyčiau, prieš audrą, bet nuskambės banaliai. Tai verčiau ničnieko nepasakysiu, tuo labiau, kad sapnavau Jurgį Bušą-Krūmą jaunesnįjį. Žinau, kad tai nieko nereiškia, kad sapnai yra iš archetipų srities, kad Jurgis bastosi po Prahą, o gal jau išsibastė, bet vis tiek - ką gali žinoti. Eina sau.

85363. mie - ckiukui2007-06-06 13:45
ir nueis, gali nepergyventi.

85365. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mike2007-06-06 13:53
Galiu. Baik terorizuoti.

85366. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-06 13:55
Atsiprašau, ką tik bendravau su Mikiu, tai nejučiom pasipravardžiavau, bet ne iš blogos valios (kažkas dvylikoj kėdžių taip sakė).

85367. e -ne iš blogos valios 2007-06-06 14:02
ne taip sake. o sake: " ...ne is gobsumo, o tik vykdydamas veliones tetos (?)valia"

85368. ckiukas(eksGalkauckiukas)>e - ne iš blogos valios2007-06-06 14:04
Ačiū, dabar žinosiu ir galėsiu cituoti taisyklingai. O gal dar žinote, kieno tai žodžiai (berods Kysos, ar ne?)

85369. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-06 14:08
Jei supykai, siūlau susitaikyti. Pastebėjau, kad nuomonių reiškėjai neretai mini vaikus. Jei tik, žinoma, jūsų minimi vaikai yra vaikai, o ne vandens telkiniai ar knygos (vis prisimenu, kaip suklydau su ta fluorescensine salotine). Taigi. Jei jums vaikai rūpi ne tik birželio pirmąją, siūlau paskaityti straipsnį "Be a "bad" parent and let your children out" http://www.telegraph.co.uk/opinion/main.jhtml?xml=/opinion/2007/06/06/do0604.xml

85370. mie - ckiukui2007-06-06 14:33
dar net neskaicius galiu pasakyti kaip yra su vaikais: tu stengiesi, kad butu geriau, o vistiek iseina kad terorizuoji.

85372. vasi - 2c (pradžia lyg ckiukui, o paskui cėcei)2007-06-06 14:58
kadangi mūsų vaikai nėra vandens telkiniai, neturim laiko skaityt, galėtum atpasakoti savais trumpžodžiais. beje, cėce, rašeivos katino vardas buvo muras ir jis privedė romantizmą prie liepto galo. įdomus reiškinys yra ironija, ar ne? bet dar įdomesnis, ar tu spaudi miestę pas tave atfluosrescencuoti, ar nespaudi. baiminuos, matai, kad nesusispaustumėt labai už kadro. bet kodėl, cėce, o kodėl, nepadarius mums Vilniuj kokios piligrimystės palei šventuosius paveikslus baisėjimo tvarka? slogutis šiuo metu yra prisidavęs caritui, bet tikėkimės greit sugrįš į filijos horizontą kartu su kazimiero raktais.

85373. e -berods Kysos 2007-06-06 14:59
ne. taip kalbejo nevykelis deimantu medziotojas popas fiodoras (jis dar ir fedia), svajojes senatveje isigyti zvakiu fabrikeli.

85374. deimantas nr.2 - e2007-06-06 15:10
nepulsim viens kitam į glėbį? gal pulkim. niekada nežinai žmogus, kada vėl gali prapulti.

85375. e - deimantas nr.22007-06-06 15:13
galima suprantamiau?

85376. va - e2007-06-06 15:14
ar vis dar myli mane, ežere, baisėjimo tvarka, iškart po miestės?

85383. e -ar vis dar myli2007-06-06 15:35
o cia tikrai sunkus klausimas. tikrai. retoriskai: ar galima mylet protinga moteri? jei taip, tada - taip.

85384. va e2007-06-06 15:36
na va, kai per aiškiai irgi negerai. esu pastebėjus, kad vyrams labiausiai tinka miglos ir prieštaringumas. taigi, ežere, ar prie progų aptarsim filosofinės diferenciacijos procesą?

85385. e - vasi( filosofinės diferenciacijos )2007-06-06 15:49
man toks (analitinis-?) poziuris i fil. nelabai pa`tinka. as( pretenzingasis) pretenduoju i filosofija, kaip gyvenimo buda. kita vertus, prarandu ir tas kazkada turetas menkutes sios srities kompetencijas. nebeskaitau. taigi akademiniam lygy jau buciau tiesiog nebeidomus. nors nachaliskumo dar turiu,- geram pusvalandziui parako dar uztektu.

85386. e- pakarti negalima paleisti2007-06-06 15:51
...tas, kazkada turetas, menkutes...

85388. mie - va2007-06-06 15:52
klausiu dar karta: vasi, kada jus subresite ir nustosite strakseti.

85389. va mie2007-06-06 16:04
kaipgi tada jūs mane išskirsite iš tankios šeštadieninės minios?

85390. mie - va2007-06-06 16:21
tuomet vaiksciosit su ta salotine suknele.

85391. va mie2007-06-06 17:15
bijokitės galkauckiuko su tom salotinėm suknelėm. greitai ant viršaus apkalbėkite kokį architektą, kad nebūtumėte apkaltinta gariūnais. sako, beje, gariūnai labai pasikeitė nuo tų straksinčių laikų, kai pirkome ten man lagaminą. tą vienintelį kartą juose ir buvau, vedė ltntas, tuomet dar laisvas žmogus ilgais garbiniais. tai va, pasikeitė ne vien tuo, kad atsirado ryšių su nigerija ir jos suknelėmis (slogučio demokratinis para-verslas?), bet tuo, kad prekeiviai apsijungė į bendrą intencinį tinklą, tokį beveik internetinį. pasakojo draugė, kuri važiavo ieškoti baltų marškinių be papuošimų į vienuolyną, pas Motinos Teresės seseris. sąrašėlis buvo toks: trys marškiniai, trys triusikai, ir dar kažkas trys, nepamenu, gal kojinės, ne, berods mėlyni sijonai. daugiau nieko. įsivaizduojat tokį garderobą? marškinius susipirko vyriškus. pardavėja lenkė susigraudinus (nes kažkas giminėj irgi buvo išėjęs) paėmė mikrafą ir paskelbė bendruomenėj paiešką. "zdies takojie dielo". gariūnai žino, kad keisčiausius gyvenimo reikalus irgi reikia aprengti. jūsų taftų karalienė kalvareijkė taip pat nenusileidžia. kai ieškojau marškinių gimdymui, guvi prekeivė nužvelgusi paklausė: kagda rožat? posliezavtra budiet. ir buvo. tiesa, dviem dydžiais didesni, bet ničievo, mama rastolstiejiet ir budiet kak raz. mama nie rastolstiela, bet marškiniai susitraukė kak raz.

85395. ckiukas(eksGalkauckiukas) skaito, kad jam pats metas įsiterpti į diskusiją apie gariūnus2007-06-06 18:27
Skaitau, kad be mano įsikišimo, gariūnų maniakai, neapsieisit. Pritariu va, kad gariūnai labai pasikeitė nuo tų laikų, bet vis tiek negaliu rašyt iš didžiosios raidės, ranka nekyla ir sąžinė, kurios niekaip nepavyksta užmigdyti, neleidžia. Tai va, girdėjau, kad tie gariūnai paskelbti strateginės (o gal valstybinės - pataisykit mane, jei klystu) reikšmės objektu. Važiuodamas mašinėle girdėjau. Manyčiau, kad be reikalo. O jūs?

85396. va ckiukui2007-06-06 18:32
nu bet tavo sąžinė, galkauckiuk, lai pagalvoja - jeigu nežinau koks, bet ryškiai nemažas procentas Lietuvos iš gariūnų gyvena prekiaudamas, o dar nemažesnis gyvena apsipirkdamas, tai gal valstybinė reikšmė šiam objektui teisėtai priklauso?

85397. va 2007-06-06 18:39
o tu pats, beje, galkauckiuk, kuo prekiauji?

85398. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-06 19:20
1. Mano sąžinė neleidžia ne skelbt valstybinės, strateginės ar dar kokios ten svarbos objektu. Nuo jos tai nepriklauso. Sąžinė neleidžia rašyti iš didžiosios raidės. Ne iš liguisto priešiškumo, o todėl, kad gariūnai jau senokai tapę bendriniu žodžiu. 2. Mano galva maximose ir joms analogiškuose objektuose mielieji tautiečiai, o ir atvykėliai apsipirkinėja ne ką mažiau. Ir dirba juose ne ką mažiau vergių ir vergų. 3. Betgi tamsta (kas jūs - vyras ar moteris?) taipogi juos rašote iš mažosios raidės. 4. O aš prekiauju intelektualiniais produktais. Atrodo, nemažai čia (Šatėnuose) yra tokių. Bet tai nereiškia, kad intelproduktai ir jų gamintojai yra kuo nors pranašesni už materproduktus bei jų darytojus. 5. O jūs kaip skaitote?

85399. ckiukas(eksGalkauckiukas) murma kažką sau po nosim2007-06-06 19:22
Tvdruuuu.Briuuuu. Naaaaaaai.

85403. mie2007-06-06 20:08
nezinau i kuria puse pastatyciau save. prie matproduktu ar intelproduktu gamintoju. mano vaikas, kuriam stengiuosi buti gera motina, sako, kad nenesu jokios naudos liaudies ukiui. pamurmejus sau po nosim kaip ckiukas, manau, kad mano produktas vadinasi izlišestvo.

85404. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-06 20:15
Vadinasi, gyveni, o ne gamini. O aš, pvz, per savo gamybą, gyvenu minimaliai. Vargas man!

85405. mie - ckiukui2007-06-06 20:16
o kaip gyvenama maximaliai?

85406. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-06 20:19
Iš tikrųjų, kaip? Klausimas vertas rimtos diskusijos, gal net forumo (tik ne spaudos klubo), o gal ir paties gyvenimo. Hm. Tegul atsakinėja kas netingi ir dar turi laiko - aš jau ne.

85408. mie2007-06-06 20:21
koks mielas pasnekovas tas ckiukas.

85409. ckiukas(eksGalkauckiukas) didžiai susierzinęs >mie2007-06-06 20:32
Susierzinau ne dėl komplimeno, kad aš mielas pašnekovas. Nesu toks, negražbyliauk kaip lapė varnai su sūriu. Susierzinau dėlto, kad siunčiau nuomonę, bet ji kažkodėl nenuėjo į vietą, pradingo, todėl dabar bandysiu prisimint, ką buvau atspausdinęs. Tuoj prisiminsiu ir parašysiu.

85410. ckiukas(eksGalkauckiukas)>mie2007-06-06 20:51
Prisiminiau, ką buvau parašęs, kažkokią Lenono citatą apie gyvenimą, bet jau nebepatinka. Geriau pareikšiu savo paties asmeninę nuomonę. Taigi. Aš skaitau, kad gyvenimas - tai išmalda, kurią šiandien gavom, o kaip bus ryt nežinom (ir gerai). Tai va. Iš šios tezės seka išvada, kad maksimaliai gyvenam tada, kai mums nė motais, kiek į mūsų ištiestą saują pribyrės. O dar maksimaliau, kai į išmaldą išvis nekreipiam dėmesio: bus - gerai, nebus - gerai. Jei reikia konkretaus atsakymo, paklausiu Vyto Zoknio, architekto, gyvenančio senamiestyje.

85411. mie - ckiukui2007-06-06 21:11
va va, kaip daro architektai: projektuoja naujus namus kitiems, o patys gyvena senuose.

85412. ckiukas(eksGalkauckiukas) susižavėjęs mie įžvalga2007-06-06 21:17
Tikrai!

85413. va ckiukui2007-06-06 21:26
aš, galkauckiuk, esu viso labo perpardavinėtoja, smulki spekuliantė, nieko pasididžiuotino. maximaliai negaliu išdėliot savo gyvenimo "skaitymų", kaip tu sakai, nes tuoj kompą užstums lova, kurią ryte atstumsiu, kad susisemčiau dienos išmaldą.

85414. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-06 21:34
Galvą lenkiu tik labai išimtinais atvejais. To, ką dabar sužinau, užtenka, kad ją nulenkčiau. Ne tik žemai, bet ir pagarbiai. Rimtai. Kartais net ir aš moku būti rimtas ir elgtis gražiai. Galiu netgi nusimesti tą eks. P.S. O mes galim būt ir kolegos - aš irgi kartais paspekuliuoju, bet tik ne prekėmis, nors gal reikėtų imti ir pabandyti?

85416. cc - va2007-06-06 22:46
Pasibaigė darbo diena- galima paplepėti iki ryto 5.30, nes tada reikės man išlėkti. Dėkoju už kvietimą papiligriminėti, bet per karščius bevelyčiau į miestą vykti tik svarbiais neatidėliotinais reikalais. Geriau pagalvokim kaip bailųjį kiškį p. ištraukti už ausų iš jo jaukaus urvelio ir atsitempti į kaimą. Gal reikėtų ,kaip filmai moko, surišti visa letenėles į vieną mazgą, o snukelį užlipinti lipnia juosta , kad nesikeiktų, ir stambiaja siunta išsiųsti kaiman. Tu, kaip dispečerė ir apsaugininkas Žandišius sudarytumėte palydą. Nepamiršk išrašyti važtaraštį, kad policija neprisikabintų. Tik nedelsk, nes greitai dienos pradės trumpėti, o tada jau ir žiema ne už kalnų.

85418. cc2007-06-06 22:55
Neseniai kaimyno kumelė po kopūsto lapu rado kumeliuką. Dabar ji ramiai ganosi, o jis aplinkui laigo. Grožis neapsakomas. Nieko nėra žavesnio už išdykaujantį kumeliuką. Deje, miesto vaikai tokio reginio nemato.

85419. cikada2007-06-06 23:01
kalbekit palyginimais.

85421. zeta>cc2007-06-07 00:30
Tu labai graziai rasai. Kokia nervinga diena tokie rasymo trauklapiai istraukia karsti.

85422. Nebas>85351. cc 2007-06-07 04:57
Ne, tai nėra sunkusis rokas kaip ir `atsipalaiduok/atsilošk`. Net ac/dc nėra sunkus - melodingi sakyčiau. "T Rex" - tai greičiau pankai su geru stiliu ir skoniu ir dar tada kai apie pankus nieks kaip tokius nieko nežinojo. Begalo melodingi ir liksmučiai sakyčiau. /// ps. re: 05:30 dar gyvas - dar nemiegu ar jau nemiegu- nesvarbu; tiesa naktis ir ankstyvas rytas taip tas senas kaimo gegužines priminė, kad vėl užsinorėjau kliošais pirmą rasą braukt; nors rasos nėra - matomai per šilta.

85424. po palme>nebui2007-06-07 06:43
pabandyk Dire Straits local hero. Labai geras. toks prisikelimas ir tikejimas gerio pergale.

85425. bon2007-06-07 07:02
tikriausiai bus lietaus jei nėra rasos.gera turet kiema su pieva

85427. cc - Po palme :)))2007-06-07 08:11
Prisipažinsiu - buvau truputį išsigandęs, nes per savo neišprusimą pamaniau, kad T-Rexai yra dinozaurai. Ir dar pamaniau, kad jei tu porą jų paleisi prie Molėtų ,o aš sudalyvausiu food/maisto grandinėje -t.y. būsiu surytas ir praeisiu visus virškinimo etapus iki pergalingos pabaigos, vėl grįždamas Žemėn-Motulėn kokio nekvepiančio blyno pavidalu- sunerimau. Išsiunčiau tau drąsų laišką, o pats pasislėpiau rūsyje. Tik ,ačiū Dievui ir Nebui, žemaitis Nebas ištiesė pagalbos ranką ir, lengviau atsidusęs, vėl išvydau saulę. Gal galėtum išversti ką reiškia sudalyvauti grandinėje?

85428. kvailutė2007-06-07 08:27
negaliu išturėti nepranešusi, kad rasa buvo. jau trečias rytas kai pasivartaliojau nuoga kiemo pievelėje. sakyčiau:"smagumėlis", bet tas žodelis niekaip neišpildo visų jutiminių patyrimų.

85433. bon2007-06-07 11:09
kas švarus tam praustis nereikia.nebent Joninių ryto rasoj

85434. Nebas re: rasa2007-06-07 11:26
Kvailute - netikiu; bet uoste tai tikrai nebuvo nei gramo. Jeigu nori kad tikėčiau/tikėtume - sekantį kartą gausi samdytis suopervisor. Nuo žemaitiško žodžio `veizėti` - dėl-visa-ko transliuoju. (Nuraminu iškarto - neturiu tam reikalui tinkamo sertifikato/kvalifikacijos)///t; po palme - bandžiau (manrods); galvoju gal kiek per saldu. Visdėlto manyje greičiau (either)`sėdi` Jimmi Hendrikso o ne Santanos melodijos. Išvis sunkaus roko, tikrai sunkaus roko gero yra l. mažai/esu girdėjes-suprates. Tikrai sunkios muzikos daugiau išgirstu šiuolaikinėje klasikinėje ar jaze; nors čia esu visiškas profanas/praktiškai aklas ir pajaučiu tik kaikurių spalvų blyksnius- vienžo plaukioju/klaidžioju rūkuose.///t: cc re; musės - nebijo dramblių ar mamūtų ir juolab dinozaurų. Tokia gamtos ironija - jie per dideli padaryt rimtenės bėdos musei.

85436. kvailutė Nebui2007-06-07 11:56
tavo tikėjimai/netikėjimai man mažiausiai rūpi. paguosiu gal tik tuo, kad šįrytinė rasa buvo kuklesnė, kai ankstesnės tiesiog sruvo nuo persipildymo maksimos

85437. Nebas re; kas rūpi kam2007-06-07 12:02
Niekada nereikia užmiršt kolektyvo; kolektyvas didelė jėga; pvz žaidžiant kortomis

85438. kvailutė2007-06-07 12:21
kolektyvas - jėga? aaa - taip! individualybių sulaužymui, kitų kolektyvų nugalėjimui...

85440. s2007-06-07 12:36
kolektyvinis - jega!

85441. Nebas2007-06-07 12:39
su kvailute matomai net keli kolektyvai nesusitvarko; tiesa - o ar reikėtų? nemanau...bet jeigu kiltų klausimų matomai reiks kviest superius -superintendantus; žinoma seniors survejerių porą min.- ullage (iš vidaus) ir draft (iš išorės) bei balastams pamatuot ir dar kokį bent vieną superkargo; nes jie labai brangūs, beto principe čia ne-prie-ko.

85442. slogucio priesokis2007-06-07 12:40
dabar zinau kaip nebuti nepastebetam minioje - uzsideti nigerietiskas tunikas;
bet po to gali uzdaryti ir nebeisleisti;
argi galiu stumti geruosius biciulius i toki pavoju?
kita vertus, puikiai atbaidytu t reksus.

85445. tam, kuris prie šokio2007-06-07 13:04
ko nepriima caritas, priims kolektyvas. ar yra salotinių fluorescuojančių? jei kartais įpultumėm į naktį.

85446. Nebas / nusišneka galutinai.2007-06-07 13:09
re; puikiai atbaidytu t reksus. //// mėtant į juos ryškiai purpurinis cepelinus nes Karalienė pasakė - vaidinimas turi tęstis.

85456. cc - Va2007-06-07 14:46
Kur dingo kiškis p.? Ar tik nebus Krankt vargšelį užkutenusi? O gal pasislėpė krūmynuose, nes bijo būti iškočiotas rasotoje pievelėje viename Molėtų kaime ? Bet tikriausiai prisišlamštęs ir prisišlumštęs traškučių, patogiai įsitaisęs tarp dviejų katinų - pučia sau ramus į akį? Va, kur kiškis p.? Tu esi pagrindinis įtariamasis, nes paskutinis matei jį.

85457. va cc2007-06-07 14:50
nugi turiny jis, kalbasi su dievais

85458. cc - zetai2007-06-07 14:51
Ar šiandieną mano gimtadienis? Ačiū, ačiū, ačiū. Tu tikra džentelmenė. :)))

85460. cc -va2007-06-07 14:53
Kieno turiny ?

85462. s - va2007-06-07 15:10
yra kaip tik nakties spalvos su zviozdackem ir tokios juokingos kepureckos, kaip koku; jas reikia palenkti.

sorius, bet tuom tarpu kitas kontaktas nukeliamas i velyvesni laikotarpi

85466. va s2007-06-07 15:37
bronzinio donelaičio?

85468. mie - va2007-06-07 15:43
koks donelaitis bronzinis? gal tas, kuris ant univieros kampiuko? epoksidinis jisai.

85470. mie2007-06-07 16:08
ka reiskia "volovoj" ruskai?

85471. va mie2007-06-07 16:09
ne, kitas. įtariu, kad turim su slogučiu tokį vieną.

85476. po palme2007-06-07 17:50
zinau, kad bergzdzias dalykas siulyti kitiems muzika. O dar kiek priklauso nuo tos dienos ar net akimirkos nuotaikos. Kartais dainos suskamba visai is naujo, lyg ju nebutum anksciau girdejes, o kartais pastumia ten, kur dar nesi buves.

85478. po palme2007-06-07 18:00
teisingai buvai viska suprates, cc. Ar dar nesigano po tavo pieva tiranozauru porele? Ir food chain gerai issivertei. Musuose tai ir reiskia, kad kiskis p. valgo zole, kiski p. valgo lape snape, lape snape medziotojas, o pastaraji trexas. Paskui jis daro blynus ir vel viskas is naujo.

85479. kiskis p apie muzika po palmei2007-06-07 18:03
pavyzdziui, skambant "cheek to cheek" gali sokti vis su kitu kiskenu.

85484. krankt2007-06-07 19:10
pasakysiu jums, kur NA prapuole. Ogi kiskis p dakale ja Stambulo turguje kazkokiam haremistui, nusipirko kiskelis nuosava troleibusa ir po Vilniu vazineja, vis su kitu kiskenu soka. Kartais isipila aviacinio benzino i ta trolika ir nuskrenda per Atlanta pasitikrinti, ar pasigerusi krankt tebesikeikia priesais atversta knyga, paskum it britva nuskuta jos krumelius ir skrenda pas dieva po palme i sandiega, ten geju baruose abu su oposumais geria ir soka. Parskrenda i Vilniu ir mirksi nekaltom akytem.

85489. ckiukas(eksGalkauckiukas) pro šalį, t.y, visiškai ne į temą2007-06-07 20:43
Ar girdejot, kad seime svarstomas projektas paildyti atmintinu dienu sarasa naujomis, pvz, zveju, meskeriotoju ir saugaus sekso dienomis? O as skaitau (ir rasau), kad liepos men reiketu svesti kulinaru, nuomininku, laiskanesiu, angliavandeniu, iliuzionistu, duobkasiu, kroviku, bureju is kavos tirsciu, rankdarbiu, puskarininkiu, barmenu, bureju is taro kortu, kibiru, padaveju, eilerasciu deklamavimo, tinklininku, lupikautoju ir plastakiu dienas. Jeigu jos (tos dienos) pasitaikytu sekmadieni, tai reiketu perkelti i sekanti ketvirtadieni. Atsiprasau, kad rasau be visokiu ten pauskciuku ir nosiniu - labai susijaudinau. Atsiprasau, kad isiterpiau. Galite diskutuoti toliau.

85491. krankt2007-06-07 20:52
Saugaus sekso dienu nereikia, reikia palaido sekso menesiu, nes lietuviai prastai veisiasi.

85493. ckiukas(eksGalkauckiukas)>krankt2007-06-07 21:04
Varom prie seimo su lozungais ir prezervatyvais? Lozungus sudėsim ant laiptų, o prezervatyvus plėšysim. Lozungų gali pridaryt mano dėdė stalius, o prezervatyvų akcija vyksta maximoj (už penkis - du litai devyniasdešimt devyni), tik firmos neatsimenu, nepirkau.

85497. krankt > ckiukui2007-06-07 22:03
Butiniausiai reikia tokios akcijos, pritariu. "Palaido sekso menuo" - kokia tat butu puiki lietuviska svente. Koki menesi? Gal kova?

85498. ckiukas(eksGalkauckiukas)>krankt2007-06-07 22:45
Galim kad ir kovą. Nutirpsta sniegas, atpučia pietys. Nejaugi taip greit susikranksėjom?

85499. bernu mocia2007-06-07 22:47
visai niekam tikus akcija. mergos ir taip neturi gedos visai.

85500. krankt > ckiukui2007-06-07 23:22
Be to, kova kates morciu pradeda, eisim koja,tfu, letena letenon su motule gamta. Sekso temom visi greitai susikranksi. ;)

85501. krankt bernu mociai2007-06-07 23:24
NA, ar cia tu, is turku haremo taip greitai pabegai??? ir rasineji cia visokius niekus kaip musulmonas. :)

85509. cc - krankt2007-06-08 06:14
NA rašė, kad ją domina tiktai Dievas. Kitos temos - ne. Niekinės. T.y. pasaulyje daugiau nėra nieko, kuo būtų galima domėtis, apie ką būtų verta aušinti burną. Bent taip aš supratau.

85510. va mie2007-06-08 08:02
ar "pacankė" reiškia tą patį, ką ir "straksėti"? vakar teko sudalyvaut paruošiamajam mergvakario posėdy, tai sužinojau, kad dabar madoj ultramini ir aptiažkės iki kelių, o ne jokios ten salotinės fluorescuojančios ar žvaigždėtos ultramaxi tunikos su kokinėm kepurėčkom. su jumis padraugavęs, visai žmogus atšoki nuo realybės. beje, kai pasistraksėdama skuodžiau namo, vos neiškritau iš šliopkių, prieš mane išnirus dviems juodaodėms, ryškioms ir hipopotaminėms, gryn iš šamaninės slogučio kolekcijos.

85513. bernu mocia2007-06-08 09:13
pa, gyvas pavyzdys kokios paejo mergos dabar. joms vejai galvoj. ir dar kabinejasi prie mano berniuku.

85514. Nebas :re vejai2007-06-08 09:20
Vėjai pučia bures; suka malūnus, skraidina sėklas. Taip prisidėdami prie šio pasulio sukimosi į tesinga pusę. Reikšmingai.

85515. n.b2007-06-08 09:21
teisingą

85516. va mie2007-06-08 09:55
nenusiminkite, dar madoj pūsti šortai su raišteliais kaip pas princus. tačiau džinsai turi tendenciją siaurėti, teisingai nujautė slogučio baba. o jūs ar atsimenate savo mergvakarį? kaip buvot apsirengusi ir viską ten?

85517. bernu mocia2007-06-08 09:56
islamo moterims ne vejai galvoj. vakar rode tokia puikia laida per tele, kaip is tiesu musulmone moteris valdo, nors is pirmo zvilgsnio taip ir nepasirodys. turku seima pasakojo apie savo nuostabu sutarima. mergina ima nesioti skara vos tik subresta. sioj seimoj mergina pasibaisetina blizgancia skara uzsigobe savo noru (nors kitose seimose merginos yra verciamos), nes buvo prie to visa laika pratinama ir zinojo kad to nori jos brangiausi zmones. ji pati ta mielai patvirtino (o ant sienos kaba dvivamdzdis - nekreipkite demesio, cia mano vaizduotes virazas). jos zodziais, jai svarbiausia suderinti aprangos spalvas. be to, ji labai tiki savimi, todel jai visai nekarsta karsta diena apsimuturiavus devyniais sluoksniais muturiu. o kai tikejimas nebepadeda, ji nekelia kojos is namu arba eina i baseina arba i kina. patikejome. jos mocia su sviesia geleta skara sake, kad jeigu visose salyse karaliautu islamas, moterys butu laisvos ir visi zmones lygus. tevas irgi paporino pasakeciu. be kita ko, dvidesimto amziaus pradzioje apie trisdesimt procentu Turkijos gyventoju buvo kriskcionys. o dabar ju kaip ir nera visai. stai taip, merginos.

85521. NA2007-06-08 11:12
Taip jums ir reikia. Nenorėjote tapti dorais katalikais, dabar patapsite visi muslimais.

85522. bernu mocia2007-06-08 11:26
tam tikra prasme skirtumas minimalus: tu tu ko gero visas apgobtum juodai.

85523. cc - bernų močiai2007-06-08 11:31
O ką vargšėms merginoms daryti? ar ŠR studijuoti visą gyvenimą? Gamta liepia joms susiporuoti,laikas nelaukia, o bernai šiais laikais kažkokie apatiški, apsnūdę, ne taip kaip mes buvome. Dar močioms neįmanoma įtikti- visos mergos kuo nors blogos. Oi, prisišnekėsit - liksit su savo bernais ir katinais. Galėsit tik pavydžiai žiūrėti kaip kitos močiutės vedžiojasi mažiukus. Nesuprantu niekaip, kodėl pačios jaunos būdamos turėjote visiems įtikti,nertis iš kailio, kad įtikti eilinei galimai uošvei, apsimesti labai laiminga ir seksualia su savo bernu, o dabar būdamos būsimosiomis ar tikromis uošvienėmis pačios prisikabinėjate. :)))

85524. cc - NA2007-06-08 11:35
Kas geriau - nedoras katalikas ar doras muslimas?

85525. mie - cc2007-06-08 11:37
kodel apsimesti? is tiesu buvome laimingos su savo bernu kai rumsiskese buciavomes priemenej ant ubagu suolo. o stengtis itikti anytai - pati didziausia klaida kokia mergos daro.

85526. va cc2007-06-08 11:37
teisingai,cėce, niekaip negaliu tai miestei įtikti, vis sukiša mane į bagažinę.

85527. mie - va2007-06-08 11:40
uztat dabar, guledama uz lovos prie kompo jauciates be galo patogiai.

85528. Nebas> cc2007-06-08 11:51
Mane irgi kankina šitas klausimas. Manau atsakymas - laisvamanis. Kuris yra blogesnis už ateistą. Už laisvamanį yra dar blogesnių - turinčių savo supratimą apie Dievą/dieviškumą ir išvis Tikėjimą.

85529. cc- mie, va2007-06-08 12:09
Išalkau. Papjausčiau kaimiškų rūkytų lašinių bryziukų, sudėjau į keptuvę ir uždengiau dangčiu, kad ant mažos ugnies lietai keptų, o pats nuėjau į darželį, išsiroviau svogūną, ir eidamas atgal ,išgirdęs didelį užimą, užverčiau galvą. Pastebėjau didelį spiečių , besisukantį kai mažytį tornado, lėtai slenkantį Pietų link. Parėjęs, stambiai supjausčiau svogūno laiškus ir subėriau į keptuvę. Atsinešiau iš gūžtos savo vištų 3 kiaušinus ir pasodinau, stengdamasis nepaleisti raudonojo aukso trynių. Baigiant kepti ir pasklidus apetitą keliančiam kvapui, prisistatė žmona ir konfiskavo vieną kiaušinį, nors paklausta ar jos daliai iškepti, buvo sakiusi, kad ne, nes neturi apetito. Atsiriekiau bandelės, porą raudonų pamidorų ir dabar, išsiuntęs laišką- valgysiu į jūsų sveikatą.

85530. mie - cc2007-06-08 12:11
jeigu spiecius Pietu link - tai vadinas link vilniaus? ta ka mums dabar daryti?

85531. cc - mie2007-06-08 12:28
Visi spiečiai kažkodėl skrenda Pietų link ir su savim nešasi, iš avilio pasiėmę, apie 3 kg. medaus. Gali mėginti kokį 1 kg. iš jų nusipirkti.

85532. cc2007-06-08 12:32
Ir dar man atrodo, kad NA labai kankinasi, grūdindama savo valią - susilaikydama rašyti į šatėnus. Gal net rankas susirišo.

85533. mie - cc2007-06-08 12:55
greiciausiai cia tavo darbas: juk tu esi leteneliu mazgytojas ir snukuciu uzklijuotojas.

85534. Nebas2007-06-08 13:03
Nu ką nešalta? Taip jums ir reikia. Klaipėdoje sakyčiau pats tas oras ); vejelis galėt ir šiltesnis biški būt.

85535. juk eina2007-06-08 13:16
po palme yra visų mūsų dievas. jis mus myli.jokia apgaule, melu, priremimu kampan ar per prievarta jo neprisišauksi būti šale. nežinau kaip buna kad jauti jo buvimą, bet nematai.tai gal būt jis pajudes ir apsireikš.juk jis vaikšto kažkur ,būna.tai būtų,kaip iš dangaus iškritęs.rankos juk nesurištos.ateina ten kur reikia ir laiku

85536. cc - Nebui2007-06-08 13:37
Klausi- ar nešalta? Lauke į saulę nesinori išeiti, pavėsyje karšta. Nežinau ar miestiečiai neiškeps. Gal liks tik tie, kurie sulindę į sandėliukus rūsiuose ir kaimiečiai, kurie prie 30 C veža šieną. Smagiausia man būdavo tvankioje pastogėje krauti karštą šieną, kai nėra jokio vėjelio. Kabančios ore šieno dulkės, jomis aplipęs prakaituotas nuogas kūnas. Reikėdavo suspėti priimti 2-jų kaimiečių šakėmis užmestą šieną ir jį nors kiek suminti. Tik pastoviai po 50 gramų gelbėjo nuo perkaitimo ir troškulio. Ir net nemušdavo galvon. Kaip vanduo. Užkraudavau iki kraigo, tekdavo šliaužte iššliaužti. Truputį mausdavo šienu subraižytą kūną. Bet koks būdavo malonumas tarp vežimų valandėlei išokti į tvenkinį. Gerai nepavargęs, nepajusi poilsio malonumo.

85537. Nebas>cc2007-06-08 13:57
h...mmm tikrai - karštą dieną sunkiai fiziškai dirbant 50 gr. stipraus pats tas - senai pastebėta. alus - dusina. ir tas malonumas kai kūnas pagaliau gali atvėsti vandenyje yra tikrai nepakartojamas - glitus dulkių ir prakaito mišinys nuplautas ir vėl gali kvėpuoti. žinai kad laukia miegas ant šieno - na ir kas kad šviežiai suvežtas knibžda vabaliukais - kandančiais ir ne, bet miegas ant šieno... ir dar tos popietinės repeticijos, jeigu žinoma pasisekdavo snūstelt nors posmelį. O dabar mintimis grįštu į Vilniaus duobę - ten dabar turėt būt linksma.

85538. cc - Nebui2007-06-08 14:32
Miegas ant kvepenčio šieno... su mergina...neprimink, negraudink. :)))

85539. cc2007-06-08 14:35
kvepiančio...

85540. mie2007-06-08 14:51
aha, stagarai jiems nosis bado, kaip sake poeta. gerai pavare biciuks per ziniu radija, aiskiai, valdininkas: skurdas turi tapti prioritetine Lietuvos vystymosi kryptim. konstitucijoje turi buti itvirtinta tokia norma.

85541. s - va2007-06-08 15:03
zinau net du donelaicius; sulioj ir skverelyje. vienas, tiesa, pradzioj buvo is akmens. paskui dirikas pakeite bronziniu.

megstu visas tas bambu ir ultramini tendencijas, bet vis tiek manau, kad seksualiausias yra toks kiek palaidas sijonas

85542. Nebas>mem2007-06-08 15:06
Procesai Lietuvoje vystosi lėtai, bet visdėlto teisinga kryptimi. Visdėlto skandinaviško soco nesinorėtų. Norėtusi mažiau protaknisio. Tiesioginė skurdo dotacija yra degradacijos skatinimas. Kova su pasekmėmis o ne su priežastimis. Per didelis valstybės kišimasis į verslą visokių biurokratų pavidalu kuri gimdo totalinę korupciją visų pirma skurdina vargingiausią tautietį ir dėsniai čia grieštesni nei rinkos. ..ai vienžo - laikas ir asmeninė higiena padarys savo.

85543. Nebas>cc2007-06-08 15:08
..kaiko užmiršt neįmanoma ir laiks nuo laiko kaip ir savaime prisimena...

85544. mie2007-06-08 15:30
kazi, ar korna dave kysi uz laikina elektros ivada.

85545. korna2007-06-08 15:50
Elektrikai valdo.

85551. korna2007-06-08 16:21
Laiką ir prieblandą. Telefonus ir traukinius.

85553. Jerichono Rožė mielajai (kartai piktajai) kornai2007-06-08 16:35
oo, korna. Nušvilpsiu motorolerį ir, galų gale, atšoksiu pas Tave. Mano taburetė dabar taip idiliškai stovi pakabinta ant dviejų ratų su išnarstyta šaldymo sistema. Kažkada prižadėjau "nesinaudoti" svetimom mašinom. Bet apie motorolerius juk nutylėta. A ne?

jaučiu ir aistringasis xX`as bus "tyčiom" netyčia, atsitiktinai, pakeliui žinocia.

85554. va s2007-06-08 16:45
taigis, sloguti. te šviesa ir tiesa mus žingsnius telydi. bijau, kad pirmasis donelaitis buvo gipsinis. bent jau sklido toks gandas.

85558. ckiukas(eksGalkauckiukas) apie kitokia akcija2007-06-08 20:03
Ar jau girdejot, kad Trakuose birzelio 16-17 (o gal 15-16, o gal 17-18) dienomis vyks svente su riteriais, muzika, raganom ir kt. Tarp tu kitu jau regiu ne viena nuomoniu reiskeju ratelio Satenuose narius. Ir vel susijaudinau - neijungiau pauksciuku su nosinem ir taskuciais. Mane jaudina ne tik seimo reikalai, bet ir kultura ;) (Vis delto manoji Puriena studijuoja kulturos vadyba - turbut is jos ir paveldejau jautruma visokiausiai kulturai.)

85560. va2007-06-08 20:20
o liepos kažkelintą kernavėj vyks gyvosios archeologijos dienos. anskčiau, dar ikispekuliaciniais laikais, ten dirbdavau gyvąja iškasena. įmūturiuodavo į rūbelius iš muziejaus. neretai pakliūdavau į valstiečių luomą, neįsižeisdavau, o ir slogučiui patiktų tas drapanų palaidumas. bet naginės, pasakysiu aš jums, labai nepatogus dalykas, nežinau kaip dėl seksualumo.

85561. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-08 20:28
Liūūūdna, nes iš manęs nėr nei padoraus archeologo, nei spekulianto. Beliko rinktis iš dviejų aletrnatyvų - fizika arba balistikta. Pasirinkau antrąją, bet ištvėriau tik pirmas keturias dienas. Paskui išėjau šėko pjaut. Ne šunims, bet koks skirtumas. Bepjaudamas pakliuvau (atsitiktinai) Kernavėn. Tas buvo anais 1998m. Patiko. Norėč ir vėl sugrįžti. Jei ne į Kernavę, tai nors į Jamaikę.

85562. va -ckiukui2007-06-08 20:34
baltistika ar balistika?

85563. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-08 21:05
Koks, tiesą sakant, skirtumas? Turiu galvoj save patį. Vis tiek nemoku nei vieno, nei kito. Tik dabar jau žinau, kad ne balistikta, kaip kad buvau priklapsinęs. Neeikvokit su manim veltui laiko - o ką, jei veliau pasigailėsit? Iš tokių mitologinių personažų, kaip aš skaitau ir rašau, nėr jokios apčiuopiamos naudos, nebent tik spekuliatyvinė, bet ir tai greičiau ne nauda, o žala.

85564. va 2007-06-08 21:26
eikvočiau, bet jau turiu kompo vietoje pastatyt lovą, tai sudie, galkauckiuk

85565. ckiukas(eksGalkauckiukas)>va2007-06-08 21:32
Labanakt. O aš einu dirbt. Bet tikiuosi, dar pareisiu.

85566. cc2007-06-08 22:15
...kam tos rankos, jei negaliu apkabinti mylimo žmogaus, kam tas oras, jei jame nėra jo kvapo.(iš Fanfano)

85568. mie2007-06-08 23:49
noreciau tave, cece, kada nors skaniai pavaisinti kaip sivakar vaisinau savo viesnias. labai del taves pasistengciau. tik kaip ta padaryti neissiduodant ir neapsisvieciant? gal reiktu pasisiudinti toki maudymosi kostiuma, koki specialiai siudinasi musulmones. tikriausia garvezio pavidalo. kalbeciau pro garvezio svilpuka i nieks manes neatpazintu.

85571. JR -> mie2007-06-09 00:54
... o mane. Šiaip užsitarnavau - sėdėjau danguje (na, lėktuve - tuda siuda). Ir vietoj to, kad kaip dzievulis gaučiau ambrozijos, man įkišo eilinį bomžišką dvokalą ir vaizdą from .. to ..

Žadu irgi būt incognito.

85577. cc - mie2007-06-09 08:01
Mie, manyčiau, kad nereikia visko per daug sureikšminti, tuo labiau manęs. Aš esu paprasčių paprasčiausias eilinis žmogutis . Per didelis dėmęsys mane trikdo. Ačiū tau už gerus ketinimus - man to pilnai pakanka. Kiekviename žmoguje yra kažkas labai gero ir gražaus jei tai sugebi pamatyti- taip, kad nepergyvenk. Jauskis laisvai.:)))

85591. ckiukas(eksGalkauckiukas) nuobodžiavo, nuobodžiavo ir sumanė paleisti antį2007-06-09 19:13
Ir vėl tyylit, mielieji/osios? Sunku ką nors paarašyti, ar ne? Išpuikoot turbūt? O gaal persikraustėt kur prie ežeero ar į pievą šienoo grėbt? O aš sumaniau paleisti antįį. Kai paleidau, tai bėgo bėgo tekina, o paskui tik purpt ir nuplasnoojo savo dviem sparnais. Taip nyyku ant sąžinės stojos. Eisiu, pamaniau, nusigeersiu. Ir nusiigėriaau. O paskui susiriejau su Puriena Vinslovaite Galkauckiene. Ji nesiriejo, tik liuouobė man į liūlį su tarka. Ką dabaar daryyt nebžinau. Eisiu turbū mieegot. Senokai bemiegojau. Likit sveiki!

85603. komendantas2007-06-09 21:52
Galkauckiuk, vienas miegok. Ir užsirakink. Nepamiršk!

85608. Trys šimtai dešimt 2007-06-09 22:34
dievas atsiuntė šventąją dvasią. Ne kitaip. Zylės jauniklio pavidalu. Pirmas jį mūsų namuose atrado katinas. Pusę dienos gulėjo nosį ikišęs i tarpelį tarp dviejų spintučių virtuvėje ir krutino uodegą. Paskui paukštelis pasirodė žmonėms, bet gelbėjant nuo katino vėl pabėgo ir įlindo į plyšį tarp lovos ir sienos. Teko imtis spec. Priemonių jam iškrapštyti. Niekas negalėjo įsivaizduoti, kaip neskraidantis zyliukas pateko į butą 4-me aukšte.išneštas į balkoną pora sykių pyptelėjo mamai ir tėtei ir atsispyrė nuo ištiesto delno. Niekas nežinojo, kad jis tikrai nemoka skraidyti. Kad ir kaip plakė sparneliais, nepajėgė nuskristi 2 metrų iki po langais augančios liepos ir žnegtelėjo galva žemyn ant šaligavio beveik po pat balkonu. Parneštas saujoje sąmonės beveik nerodė, tik užpiltas vandeniu pakratė galvą. Numirė kartoninėje dėžutėje nuo modemo, taip ir nespėjęs nieko apreikšti. jo kūnas buvo atiduotas katinui. Tas, prieš tai įsižeidęs, kad žmonės atėmo jo grobį, nepaliko nė plunksnelės. Suėdęs atsigulė ant kėdės ir kokią valandą palaimingai snūduriavo padėjęs galvą. Koks galingas katino tikėjimas. Praktiškai nežinantis kas yra laukas, nematęs pelės katinas jau yra sudraskęs du ar tris netyčia į kambarį įskridusius sparnuočius.

85609. krankt2007-06-09 22:36
Siandien nuo vidudienio baliavoju, o jau jums sakiau, kad kai uzpilu, tai akyse prasvieseja. Ziuriu i pavadinima " padaret is dievo sventa karve" ir tik dabar susivokiu, kokia gera linkme eina satenieciai - i matriarchata, juk neparase "padaret is dievo sventa jauti". Ir kaip jusu nemyleti?

85618. Jerichono Rožė2007-06-10 01:40
blyn, kaip Aš tave padulkinčiau krankt, kad net suklyktų tavieji šviesoforai in gardner yard. Visą naktį, dūkčiau, dievaži, iki to, kad Tu sėdėtum ant manęs, o po to nesuprastum savosios impotencijos ir sėstum ant manęs, didelio didelio Jerichono, o po to ...

85621. krankt Jerichono Rozei2007-06-10 03:44
matau, kad siandien pagerei daugiau nei as. Eik miegoti, o kai pabusi rytoj, tai perskaityk, kad jokiu, bliamba, sviesoforu savo darze nelaikau. :)

85622. ivs > krankt2007-06-10 03:56
O visai be reikalo nelaikai šviesoforų sode. Štai bitė, kai buvo penkerių, taip kalbėjo:
Mano sodas dar nežinau, kur bus. Jame augs daugiausia bananų, aviečių, slyvų ir visokiausiuų visokiausių pupų. Bet mažiausiai - saldainių. Visi žmonės, kurie neras, kur nusipirkti ir bus per brangu, galės ateiti prie mano sodo, kam nesunku. Aš duosiu gėlių, kokių tik norės. Mano sode už geles visai nereikės mokėti. Bus šviesoforas, kai galima skinti gėles - žalia, kai pasiruošti - geltona, o kai negalima - raudoną lemputę uždegsiu.
1992.02.05

85625. cc - Jerichono Rožei dėl 856182007-06-10 11:37
Tu mane maloniai nustebinai savo viešu komentaru konkrečiai moteriai. Sušvytėjai erudicija kaip povas. Visomis vaivorykštės spalvomis. Koks protas, koks taktas! Visus sužavėjai. Tikras šaunuolis. Tik nesuprantu iš kur tavo toks jautrumas kitų durniems bajeriams?

85736. cikada2007-06-11 23:23
kaip sake mus brangioji rasele drasdauskiene, mums truksta operatoriaus..tpfu, generatoriaus...oi, ka ash chia, gero moderatoriaus...buchiuoju baltasias rankeles, prashau nepykti...

Rodoma versija 25 iš 26 
0:24:33 Jan 17, 2011   
May 2008 Sep 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba