ŠIAURĖS ATĖNAI

Šiaurės Atėnai. 2004-12-24 nr. 730

| Spausdinti | Archyvas | Redakcija |

MASAOKA SHIKI. 25 haiku (58) • GINTARĖ ADOMAITYTĖ. Jau eina. Arba šoka (3) • ZENONAS BUTKEVIČIUS. Šventosios nakties pokalbiai tvartelyje (4) • Filosofė Jūratė Baranova kalbasi su rašytoja VANDA JUKNAITE. Už žodžių (27) • ELIAS CANETTI. Trys novelės (4) • SIGITAS GEDA. Iš mėlynųjų mansardų (23) • TOTORĖ SONATA. Neišsiųsti el. laiškai (3) • AURELIJA JUODYTĖ. Ar mane girdi?VITALIJA BIGUZAITĖ. Televizijai atminti, arba Pasidaryk pats (8) • DALIA STRIOGAITĖ. Kaip Kazys Boruta lietuvių literatūrą kreipė į modernizmą (1) • SIGITAS PARULSKIS. Antipatiškas pašto demonas (24) • ARŪNAS VAICEKAUSKAS. Kalėdų čigonautojai (5) • LAIMANTAS JONUŠYS. Mano beribė savimeilė (205) • GINTARAS BERESNEVIČIUS. Leninas ir Donelaitis (16) • L a i š k a i (427) •

Mano beribė savimeilė

LAIMANTAS JONUŠYS

[skaityti komentarus]

Nemėgstu gaišti laiko internete skelbiamiems komentarams, skalbiantiems straipsnių autorius, bet mano beribė savimeilė skatina pasižvalgyti, ką rašo apie mane, o štai maždaug per metus surinktomis mane įsimylėjusių gerbėjų pastabomis neiškentęs dalijuosi su visais, ne tik internetu besismaginančiais "Š. A." skaitytojais, kadangi labai didžiuojuosi tais, kurie myli mane. Labiausiai, žinoma, vertinu tą nesavanaudišką meilę, kuri neieško sau priežasties, ir žmogus myli mane tiesiog visą absoliučiai, dėl to, kad toks esu. Štai tokie grynuoliai mano savimeilę glosto labiausiai (rašyba, žinoma, netaisyta – meilė negali būti koreguojama):

Jonusys yra debilas

Šliaužiojantys kirminai jonušiai. Klausyk, Jonuši, kiek kainuoja, kad ir man šikną palaižytum?

Šitaip rašyti, kaip straipsnio autorius rašo, reiškia sėti savo ligą į kitų protus

L. Jonusys meluoja ir be reikalo politizuoja jau pacioje straipsnio pradzioje.

Pavyduliauju, kai man skiriama meile tenka dalytis su kuo nors kitu, pvz.:

Jei gerb.Janusys maziau "darytu",tai necituotu intelektualiausio intelektualo Radzvilo.Beria nuobodzias banalybes lyg but baiges partine mokykla.

ebola, paksas ir visa tauta yra apkaltinta beveik tiesioginemis zydu zudynemis pacio jonusio ir zingerio (tarp eiluciu skaitau). Ar verta toki snargli laikyti korektisku europieciu. NE. Tai tipiski aziatai is centrines azijos stepiu abu.

nesiremkite Donskiu ar kitu super-buper-autoritetu, nebent už tai sumokėjo ar nesąmoningai leidžia suprasti sumokėsią priešrinkiminiais Judo grašiais.

Taigi LJ ir toliau pučia atsieit elitinię miglą vietoj to, kad būdamas natūralus runkelis eitų šunims šėko pjauti.

Kaip štai pastaruoju atveju truputį nuvilia tai, kad galima įtarti, jog myli mane už mano gausiai iš "Š. A." (ar kur kitur) semiamus pinigus ("Judo grašius"), bet vis tiek malonu, kad didžiuojasi kartu su manimi mano uždarbiu.

LJ irgi galėtų žmogiškai prisipažinti, kad parsidavinėja – akivaizdu, kam. Juk akivaizdu. O dabar elgiasi kaip smulkus niekšelis, bando išstenėti kažkokią rašliavą.

elitas yra ir baltušis ir julius janonis ir laimonas jonušys – jie be rytietiškos (valdomos demokratijos) paramos išgyventi negali

Na, čia aišku, kad didžioji meilės dalis vis dėlto skiriama man. Bet raukiu nosį, kai mini ir pasaulinio garso pavardes:

laikas Jonušiui pradėti nuos Levi Štroso, Hamo, Fuko, Matjošo rimtų studijų ir pamiršti Maskvos universitetus

Kadangi nesu matęs ne tik Maskvos universitetų, bet ir nesu girdėjęs, kas tas Hamas (o gal Hamņ?) su Matijošium, tai čia pareikštą meilę vėl labiausiai prisiskiriu sau. T. p. ir toliau pateikiamu atveju, mat nesuprantu, kaip čia manęs nusipelnė ir man prilygsta kažkokie (juolab biedni!) knygų rašytojai:

Dabar aikšku, kodėl todėl tokie biedni yra mūsų knygų rašytojai – juk jiems atstovauja toks menkysta jonušys

Savotiškas, man irgi labai mielas, manęs mylėjimas kartu su didžiaisiais rytų kaimynais:

o dieve ar kam neaišku kad, JOnušys ir jo pakalikai yra kaip tik Dekanozovai norintis įdiegti rusišką (gal net sovietinę) kultūrą Lietuvoje. jonušys yra GRU – kad antieuropietiškas jau be ginčų.

Siaubas, kokie ruskio (jonušio) satrapai gyvybingi [...] Kiek jūsų daug jonušėlio satrapėlių – bet jūsų jėga užsispyrimas – yra jūsų silpnumas, nes jūs nesuvokiat silpnumo jėgos – baigit išsipisinėt Eik tu Jonušlėli kartu su ruseliai namo

Ypač žavi pastarajame komentare išlieta aistra, rodanti autentišką meilės jausmą.

Kitais atvejais kompromisų nepripažįstanti meilė man deklaruojama lakoniškais pasisakymais, nepateikiančiais jokių argumentų – tai ir vėl ta beribė meilė, kurios vardo klausti nereikia:

Jonušy, esu vienas is Tavo senų pažįstamų. Tiesiai šviesiai: tokio primityvaus teksto iš Tavęs tikrai nelaukiau.

jonušažmogiai viską gerai žino ir sako, kas ne su mumis tas prieš mus.

tai tikrai kiemsargio rašliava.

Ypač mano beribę savimeilę glosto tai, kad kai kurie mane įsimylėję (o gal, duok die, įsimylėjusios) pavyduliauja ir nenori, kad kiti komentuotų, t.y. visą mane nori pasilikti sau:

Pakilkim aukčiau Jonušio-ignoruokim jo menkystę. Net jei nesutinku su Ebola, jis man nepalyginamai vertingesnis ir padoresnis žmogus už siauradūšį/klerkodūšią Jonušią.

PALIKIM ŠĮ JONUŠAŽMOGĮ RAMYBĖJ

Nors, kaip minėjau, pavyduliauju, kai šie komentatoriai, be manęs, reiškia meilę dar kam nors, bet kartais malonią kompaniją iš bėdos pakenčiu, tad pacituosiu minėtojo "ebolos" dar vieną pastabėlę:

As neradau Nabokovo Lolitoj nieko apart kazkokiu liguistu zemuju instinktu traukuliu

Mano savimeilę ypač maloniai glosto, kad meilė man reiškiama ir ten, kur aš tik kukliai perpasakoju, pvz., Vakarų spaudos nekrologus apie Miłoszą:

absoliutus karjeristas tas jonushas – tokio sterilumo karjeristai tik rosioj belike.

O šiaip, kodėl mūsų mielą Milošo amžinatilistį – teršią kažkokie komunistėliai/karjestitėliai jOnušiai. A?

Na, o pabaigoje vėl man brangiausios nesavanaudiškos ir absoliučios meilės apraiška (prisiekiu – tai tikrai apie mane):

Tai tiesiog šlykštus apsišikėlis tipas

 

Kultūros kalendorius
nuo 2011 m. Sausio

PATKPŠS

 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

 

Skaitytojų vertinimai


27272. ebola :-) 2004-12-27 09:35
Su Sv.Kaledomis,Laimantai.

27274. IVS2004-12-27 09:49
Su Švž. Kalėom, Ebola!

27275. v.p.2004-12-27 10:04
jonushys ish tikro yra narcizas. nieko apie save nepraleido. saugok dieve tą kurį jis atpazhins. we . su linksmomis kaledomis nepraustaburniu shatenu shutve. weee. o ką rašo masaoka šiki?

27276. kaimietė2004-12-27 10:19
Štai kaip iš šūdo spaudžiamas vaškas. Maladiec!

27278. IVS2004-12-27 10:25
Mieloji Kaimiete, matai, ne tik bulves galima auginti šiene, bet ir iš šūdo spausti vašką. Nepražūsim mes, lietuviai. Tai džiugu. Bet šiaip tai jau galėtum ir ką nors laiškuose parašyti, nes šiame Nr.,be Kalėdų čigonautojų ir Kazio Borutos, atrodo, visai nėra, ką skaityti. Tuoj vietoj žadėtų trijų publikacijų spausdins mūsų komentarus.

27279. ebola :-( 2004-12-27 10:26
Sakyk, kaip "idedami" tokie rasiniai? Ar redakcija dziaugiasi priimdama bet ka is Taves? Ar jie kartu su Tavim sedi prie kompiuteriu ir "baisisi komentarais"? Ir todel Jus sukuriat toki...na, ypatingai Kaledini, laiska "atvira dushia"? Jus artimi su laikrascio leidejais? Koks yra rasinio... mmm...tikslas, kokia buvo prasme i kulturini leidini itraukti asmenine Tavo problema? Nori atseit, kad mes paziuretumem i savo komentarus ontreip, laikrastyje, ar ne? Atseit mes tokiu budu juos turetumem pamatyti "kitaip"....Hmmm....:):)As tikrai nesuprantu, nuosirdziai sakau! Manai mes tokie siauraprociai, kad nesugebam apsvarstyti savo paciu "komentaru", nesigailim parase kazko negero, nesidziaugiam kai pavyksta parasyti kazka grazaus...gal protingo retsykiais...???M? Negi taip skauda tau nuo tu vaikisku keiksmu? Nematai, nesupranti kad zmones raso ivairiausiose busenose - nuo apsvaigusiu iki depresuojanciu? Cia netas, mulki! Nieko tokio, kad mauniesi kelnes viesai, tai man ne pirmiena. Ne siaip sau derglioja Tave,ne veltui kaip sakoma, patikek. Mes jauciam didele neproporcija tarp Tavo ambiciju/viesos raiskos/meiles sau,ir jegos/itaigos/isminties.Ju Tau labai truksta, dar syki parodei cia raitydamas cia kazkokias beprasmiskas,pagiezingas grimasas...Nagi, pasiulyk sita mano komentara.Juk isspausdintu, ar ne...:D:D As nevertas buti spausdinamas/komentuojamas kulturineje periodikoje.Ir tai irodziau pasisakydamas siaurai ir vienpusiskai apie garsaus rasytojo knyga.As - niekas ir nepretenduoju buti Kazkuo, kaip ta darai Tu.Ir niekada nepretenduosiu.Ir niekada neliesiu pagiezos viesai, per spauda. Tu loose`ini eilini karta, Laimantai.:) Kaip bebutu, mano linkejimai, sveikinimai, yra nuosirdus, taigi dar syki geru Tau svenciu....niekad nepagalvojau kad butent mano nick`a sugalvosit ideti kelis syk...:D:D Daugiau nedekit, as per maza figurele.Ir man ten nepatinka.:(

27285. v.p.2004-12-27 10:51
o kaip su autorystės teisėm?

27294. Arle2004-12-27 11:08
Be abejo, nemalonūs komentarai, bet ar verta jais teršti popierinį laikraščio variantą?

27297. virusas2004-12-27 11:11
Nu čia jau mazochizmas... Ir už tokią kompiliaciją dar honorarą moka?

27302. varna :-( 2004-12-27 11:27
Matai, Laimontai, tau tenka visus metus ( nors "nemėgstu gaišti laiko internete skelbiamiems komentarams..." ?) vargti prie žydro ekrano, tam, kad atrinktum "perliukus". Su tavo paties "perliukais" paprasčiau. Nieko rankioti nereikia - kiekvienas straipsnis mėšlo grynuolis. Norintiems iš tavęs pasijuokti, daug pastangų nereikia. Patikėk, niekas kitas taip nesityčioja iš tavęs, kaip tu pats. Cituodmas Ebolą nori susitapatinti su Nabokovu? Tai kad jų abiejų panagių purvo nesi vertas.

27308. cikada2004-12-27 11:38
heheheh, geriau nesugalvosi- kam vargti shiuo sunkiu tarpushvenchio metu ir kazhka galvoti, kankinamam pagiriu? paemei komentarus ir pakeverzojai komentaru komentarus...genialno, vatson!

27313. ebola2004-12-27 11:45
Nieko jie niekam nemokejo.:D Uz tokia suma Lietuvos Rytas sutiktu Jonusy spausdinti kiekviename numeryje metus laiko!Rankele trina ir tiek! :D

27317. ebola2004-12-27 11:55
Nesupratau...rasiau i pirma straipsni, o imete cia...Gal patsai Laimantas yra ta neuroniniu tinklu masina?

27327. kamikadze2004-12-27 12:20
teisingai - tavo beribė savimeilė

27331. pedagog4 :-) 2004-12-27 12:36
Šis straipsnis - tai kūrybinga pamoka Jums apie interneto etiką. Gėdos imkitės, nepraustaburniai!

27332. ebola :-) 2004-12-27 12:39
Gedos imkites?:D:D Kurybinga pamoka :D:D Oij....

27333. Zulu2004-12-27 12:50
Gyvenu toli toli, todel kai kuriuose dalykuose nesigaudau. (Tai puikus pretekstas:). Kas tas Jonusys? hmm.. Labai visiem krauja virina, o as tam tarpe bandau nuomone suformuoti. :)

27334. ebola :-) 2004-12-27 13:06
As tai pvz. nezinau, kas Jis.Speju kad cia tas mulkis, kur dirbo nato radijuj Prahoj.Kol buvo anas sojuzas, jis gaudavo nebloga alga ten...Prie Cekisko alaus kainu iprato...zodziu gyveno gerai. Paskui blokas pargriuvo, ir jis eme neryskiai reikstis kaip kulturinis publicistas.Ir dar zinau kad raso prastai....Ju visa karta dabar tokiu yra.Skiriamasis bruozas - labai gerai apie save galvojantys, skaudziai isgyvenantys tokiu kaip as(runkeliu) beviltiskuma renkant "teisinga valdzia",musu ramia ir nepajudinama antipatija gejams ir kitatauciams. Jie puikiai zino kelia, turi pasiruostus atsakymus i klausimus, yra...tiesiog protingi labai, gal net cia provincijoje, patys protingiausi zmones! As rimtai! Trukumai butu....ai, paskui uzsivesiu...tiek to, einu dirbt.:D

27335. Zulu2004-12-27 13:18
argh, geriau butu buve uzsivesti :)... butu labai idomu! Siaip tai ipratimas prie cekisko alaus kainu, sakyciau itin sveikas bruozas ;). (galbut vienintelis sveikas bruozas?..)

27338. pedagog4 :-) 2004-12-27 13:24
O aš manau, kad Jis - griežtas pedagogas kokioj nors vidurinėj-profetchninėj-aukštojoj mokykloj. O čia atsigriebia kenčianti auklėjamoji klasė.

27341. Zulu :)2004-12-27 13:33
O gal jis bedarbis? ;) arba pagyvenusios moters alter ego?

27342. ebola2004-12-27 13:41
Kazi kiek duoda uz toki rasini tarkim SA arba LM? Gal kas zinot? Siaip, smalsu...:)

27344. Nikvami Vambozi2004-12-27 13:48
eu snargly kiemsargi, babkes gražink - o ne išsidirbinėk,

paxą lauk paxą lauk paxą lauk paxą lauk paxą lauk - tau geriau tinka. Bent buvo netikėta pasivadinus viso pasaulio lietuvių intelektualu

27345. Senis Besmegenis (darželio auklėtojas)2004-12-27 13:53
Mieli vaikučiai,pasiimkite rogutes, pačiūžas, slides ir pailsėkit nuo piktų mokytojų.

27346. Zulu2004-12-27 13:59
Jie vistiek ir ant ledo prisistatys, uzpils smelio ir druskos, ir prades mokyti..

27349. Mazius2004-12-27 14:01
Ale gi pykc Jonushys...:))

27350. ebola,2004-12-27 14:04
pasakyčiau, bet tu vis tiek taip neparašysi

27354. benzas2004-12-27 14:14
...ka is tikruju parodo AJ straipsniu serija- kad popierinis SA variantas vis labiau migruoja prie internetinio varianto. paleiskite "archyve" paieska su "LAIMANTAS JONUŠYS" ir pamatysite tai savo akimis- SA numeris jau nebetampa "baigtas". Buna spausdinama begale komentaru, paaiskinumu bei komentaru komentarams, besitesianciu per keleta numeriu :)... rimtas zenklas SA redakcijai :).

27358. ebola :-) 2004-12-27 14:23
...as ir nesiruosiu net megint, man smalsu ir tiek. Cia yra sava chebra, na visi tie "etatiniai" Parulskis,Beresnevicius,Drazdauskiene, Jonusis ir t.t.Aisku, kaip ir visur, kazkurie pasimirksi akikemis, kiti privengia gal, kaip ir visur.Bet visi gauna pamazgu(kaip ir mes gyvenime siaip..).O stai Jonusis ir Drazdauskiene ant musu, `netininku pyksta! Tai jie, matyt prie kokios papirosines proceduros, pasipiktina kartu ar pan., paskui pasitaria su kazkokia dar magdalena is redakcijos, kad reiketu atsikirsti(...oij kaip kvailaaaa!).Jis raso, kad metus rinko...Jis nerinko, tik perejo savo straipsnius archyve, ir tai paskubomis, buvo galima suregzti zymiai stipresni straipsni tokiu reikalu.Ir nusimoves kelnes, parode savaji tikra veida eilini syki.Ir ko gero gavo uz tai pinigu.Tai va idomu, kiek...???

27362. ebola,2004-12-27 14:30
negražu svetimus pinigus skaičiuoti

27364. Zulu2004-12-27 14:34
Tikriausiai nedaug.

27365. ebola2004-12-27 14:36
...as neskaiciuoju....tiesiog matydamas kazkoki skaiciu, lengviau isivaizduociau kaip veikia tas "literatu burelis",nes kazkaip jis iskrypo paskutiniu metu.Jonusis parase kad Neris buvo isdavike, gavo uz tai lazdu(virtualiu, sekasi jam..)paskui parase ant virsaus straipsni su tokia kvaila mintim "as ne toks jau blogas", po to sita nesamone...nezinau...kas ten po velniu vyksta is tiesu?

27367. benzas2004-12-27 14:47
...praktinis patarimas AJ butu shalciau reaguoti i komentarus, randamus inete. cia panasaisi kaip norint sukelti mustynes- vadini savo oponenta visokiais svelniais, bet negraziais, zodziais ir lauki, kol jam neatlaikys nervai. tada gali pasakyti "o ka, jis pats pradejo...". interneto komentaruose lygiai ta pati taktika :). be to, AJ siaubui, i-net`e galima susirasti programikiu-robotu, kurios automatiskai generuoja netgi labai isradingus keiksmazodzius ir izeidinejimus. baisu butu suzinoti, kad bandote "apginti garbe" pries kompa he, he :)...

27369. Rūta2004-12-27 14:49
kokia pas mus madinga nekultūringo bendravimo maniera....

27371. benzas2004-12-27 15:01
...tfu, velnias, labai atsiprasau, jis Laimantas Jonusys, todel turejo buti LJ o ne AJ kaip parasiau...

27372. varna2004-12-27 15:03
Ebola, negi nesupratai, kad Jonušys visiškas menkysta - net citatų išrinkti vėpla nesugeba. Ar man jo gaila? Ne.

27373. varna2004-12-27 15:12
"Laimantas Jonušys gimė 1957 m. 1975 m. baigė Druskininkų I vidurinę mokyklą, 1980 m. - Vilniaus universitetą, kur studijavo anglistiką. Iš anglų k. yra išvertęs 10 knygų, trumpesni vertimai iš keleto kalbų publikuoti įvairiuose kultūriniuose leidiniuose; taip pat rašo straipsnius ir esė – daugiausia apie užsienio literatūrą. Balandžio pradžioje grįžo iš Prahos, kur pusantrų metų dirbo "Laisvosios Europos" radijuje." Kas nori daugiau: www.netsprint.lt/search?oqt=&st=0&zet=&qt=Laimantas+Jonu%F0ys&nm=20. Nykaus tipelio nykus interviu.

27374. pedagog42004-12-27 15:12
Interneto etikos jau pradedame mokyti nuo penktosios klasės, bet šie, deja, jau prarasta karta.

27375. pastebėjimas2004-12-27 15:13
Ar čia komentarai? Be užgaulių žodžių neapsieinama. Galima kritikuoti, bet ar būtina įžeidinėti?

27378. varna tu,2004-12-27 15:25
pirma pati išversk 10 knygų, o paskui karksėk!

27380. varna2004-12-27 15:36
O ką, žmogus vertinamas pagal tai kiek knygų išvertė? Ką tu žinai, gal aš kalnus verčiu?

27381. varnai2004-12-27 15:42
Jei būtum išvertus, šitaip stipriai pavydas negraužtų

27382. varna2004-12-27 15:46
Pavydas? Susimilkite! Aš greičiau sliekui ant kabliuko pavydėsiu, nei Salomėjos šaudytojui Jonušiui.

27384. ebola2004-12-27 15:56
Cia nera jokio pavydo.Cia yra pasaipa, skirta pagiezingo kurinio autoriui, nesuvokianciam keleto elementariu dalyku.Pirmasis ju butu - neetiska yra kritikuoti savo kritikus.Kurejas turi kurti.Skaitytojai - aptarti, pasisaipyti, pagirti.Cia skirtingi lygmenys.Kuriantysis yra aukstesnio lygmens zmogus, komentuojantis placiau nei jo kritikai, negaistantis tokioms nesamonems kaip kazkoks asmeniskas atsisaudymas.O cia yra atvejis, kai kuryba yra prastos kokybes,skaitytojai tyciojasi atvirai, provokuodami rasytoja reaguoti, ir kuo toliau tuo labiau siems tai pavyksta.Pavydima yra dazniausiai sekmes.Cia gi - akivaizdi nesekme, ko mums pavydeti? Man pavyzdziui, sitas LJ rasinys - visiskas Jo kaip visuomenininko, rasytojo fiasko, bankrotas.Jis nepajegia kurti,ujamas kalena dantimis kaip i kampa uzspeista.....nesakysiu kas.Vat sitai yra tikros prastos etikos(nerasytos, gyvosios)pavyzdys.Amen.As baigiau, nes man nesmagus tokie asmeniskumai.Ir visas tas balaganas man jau issikvepe.

27385. Akuotas2004-12-27 16:01
Štai kaip paprastai ėmė ir išlindo yla iš maišo: pyksta tie "komentatoriai", kurie yra pacituoti, kurių rašliava ne vienam skaitytojui atgrasi.
Štai pasipiktinusi varna klausia:"Ką tu žinai, gal aš kalnus verčiu?" Taip tik dar akivaizdžiau parodydama visą savo menkybę: kadangi slepiasi krūmuose, gali savo mėšlu drabstyti visus, kurie matomi, žinomi. O jos persona - šiukštu - neliečiama. Turėtų kreiptis į rimtą psichologą, bet kur tau kreipsis - akivaizdi didybės manija neleidžia. Tai kaip ten yra su tais kalnais vertimų, varna? Tikriausiai kaip toj patarlėj: žodžiais kalnus varto, darbu nė šapo nepakelia. Bet iš savo mėšlyno nuolat smarvę leidžia.
Reikėtų pertvarkyti komentavimo sistemą. Jei norintis komentuoti turėtų registruotis (pvz., kaip tai turi daryti "Lietuvos ryto" skaitytojai), tai pagalvotų, ką, kaip ir kodėl rašyti. Jei ir tada pasipiltų purvo srautai, tai bent finansiškai ŠA savaitraštis ir culture.lt svetainė būtų palaikoma.

27386. toto :-) 2004-12-27 16:11
Gerai, gerai. Nors vienas LAIMANTAS JONUŠYS sugalvojo palaidai balai viduriniu pirštu parodyti, kad paskaito komentarus.

Šiaip (po teisybei, prisipažinsiu, esu iš gatvės, iš kito molio, t.y., nepriklausau "plunksnos broliams"), tai iki šiol neįsikertu už ką L.J. tokį specialų dėmesį čia užsitarnavo. Gal kas galėtų paaiškinti? Tik nepasakokite, prašau, apie KGB, kiemsargį, Paksą ir Salomėją, nes šitą jo biografijos dalį jau pats savarankiškai išėjau (laikas pamiršt).
:-)

27389. ebola2004-12-27 16:17
As nepykstu, Akuoti.Ir varna nepyksta.Kodel jus visa laika prikisat mums tas kazkokias bobiskas emocijas(pagal save sprendziat?)? Ir kodel idejai "komentatoriai" i kabutes? Nepagalvoji, kodel nera kazkur surasyta mano, arba varnos biografija su musu nuopelnu sarasais? Na, nebent CV kokiam:D Ogi mes nelipam ant scenos! Man asmeniskai lipimas ant scenos atrodo labai didele ambicija zmogaus.Tikejimas, kad jis privalo tai daryti, nepaisydamas rizikos buti pasmerktas.Dabar gi didziule dalis tu scenos meistru elgiasi su savo skaitytojais nepagarbiai, nekelia sau elementariu reikalavimu, raso kas papuole, menkaverti slamsta, dalijasi tuos kelis biudzetinius centus ir daro tai uzriete nosis! O mes esam ikyrios blusos, kurios gnaibosi, saiposi ir tiek to is musu nuostolio.Mus galima lengva ranka panaikinti, aisku.Bet nereikia mums prikaisioti kazkokiu pavydu, ar kitu nesamoniu.As nesieju savo gyvenimo su literatura.Cia yra mano tokia "optional" pramogele.Davet galimybe pasikandzioti, tai nera ko verkti.Reikia labiau stengtis, mes savo darbuose stengiames labiau!:D

27390. cikada2004-12-27 16:18
lietrytis pakankamai meslo pila ir be komentaru, taip kad net nematau tikslo ten registruotis...o ish varnos pasakymo "...gal ash kalnus verchiu"- gavosi labai smagus kalamburas... o jonushys yra juokingas su savo shitu straipsniu...

27394. :P2004-12-27 16:32
varna pyksta, kad jei neleido nuleistuko nuspausti:P

27395. varna2004-12-27 16:40
Na, visų pirma Laimantas manęs necitavo - dėl ko matyt tiek pagiežos ant jo galvos ir lieju. Dėl "vertimų" - tai tikrai buvo kalambūras (ačiū cikadai, pastebėjo). Akuoti, apsispręskite: ar aš krūmuose ar mėšlyne slepiuosi. Tai svarbu. Mat prieš eidama pas psichologą (būtinai rimtą!), turiu pati sau išsiaiškinti, kokiame mėšle (ar vis tiktai krūme?) aš tupiu. Jūs sakote, kad reikia pertvarkyti komentavimo sistemą. Bet kad Jonušiui viešumas nepadeda - pasirašo savo vardu baisingas nesąmones. Tad kas turi kreoptis "į rimtą psichologą"? O juokingiausia pabaiga: "Jei ir tada pasipiltų purvo srautai, tai bent finansiškai ŠA savaitraštis ir culture.lt svetainė būtų palaikoma." Tai ką, už pinigus tamsta ir užpakalį gatava(s) atsukti?

27396. gerbiamas ebola,2004-12-27 16:41
Iš šalies, lyginant su tamstos pagiežingais komentarais, Jonušio straipsnis atrodo tik kalėdinis pokštas. Ar blogai po švenčių išsimiegojote, ar Kalėdų senis dovanos neatnešė? O kad ir buvote paglostytas subtilios ir elegantiškos L. Jonušio ironijos - nesinervinkite, to dėka galbūt greit išsiskirsite iš kitų dešimčių spaudos komentatorių kaip kultinė asmenybė?

27402. pacientas2004-12-27 16:52
apie vienus ŠA autorius galėčiau pasakyti daug gero, apie kitus - blogo, o apie jonušį, vardu laimantas, - nieko...

27404. gerbiamas oponente, :-) 2004-12-27 16:57
Jauciuosi puikiai, aciu.Keista, taciau, matyt pagieza gimsta pakeliui tarp klaviaturos ir omni serverio, nes jokios pagiezos savy nejauciu.Matyt mes skirtingai suprantame subtiluma ir elegancija.Tai normalu, siaip.Ir netgi jei mano nick`as kam imtu sietis su LJ man nepatinkancia rasliava Satenuose, tai manes nei dziugina, nei trikdo.Kaip sako mano senas draugas "religijai, kuria mes atstovaujame tai neturi jokios reiksmes!";)

27413. toto2004-12-27 18:25
Ps. vartyk nevartęs, bet faktas, kas kart ŠA savaitraštis ir jo fanai atsiverčia vis nauja šrūdina puse į viršų.
Naujametinis palinkėjimas: Išmintingesnių sekančių Metų!

27414. Anjolė Ebolai2004-12-27 18:32
Tikrai žinau: apie 17 litų.

27415. lasa2004-12-27 19:21
p.Jonušys man pradeda patikti. Atkaklus žmogus.

27416. po palme2004-12-27 19:28
man taip atrodo: jeigu galesiu skaityti tik tris Satenu straipsnius, ten Jonusio nebus ir turesiu ramia galva. Arba dar geriau: pats pradesiu rasyti.

27417. ebolai2004-12-27 19:29
intelektualus klausimas: o mazdaug kiek Lt per mėn. gauna radisono vyr. povaras?

27418. žvejys2004-12-27 19:39
Ale tai kad sukruto visi kirminai, į dienos šviesą ištraukti ! Kur čia ta mano skardinėlė...

27420. Akuotas2004-12-27 20:38
Keletas paaiškinimų.
Tas krūmas, kuriame varna slepiasi, auga šalia mėšlo krūvos.
Jei žmogus nesupranta, kodėl rašau "komentatoriai", tai visiškai aišku, kodėl jis nesupranta komentuojamų tekstų.
Akuotas - pirmos linksniuotės daiktavardis. Šauksmininko linksnis - akuotai. Tai, kad "komentatoriai" tesugeba parašyti "akuoti", akivaizdžiai parodo, kokie žmonės imasi jiems nesuprantamus tekstus "komentuoti".

27422. Dar2004-12-27 20:55
Beje, tiesiog dabar jau galima tiesiog nuspėti, ką rašys visokios varnos, ebolos ir kt. Todėl ir neįdomu skaityti. Dedasi, kaip matome, vos ne kultūros sanitarais ir tariasi esą ašis, apie kurią sukasi visa kultūrinė spauda. Jei bent kiek toliau savo nosių (snapų) galėtų žvilgtelėti, pamatytų kitokį vaizdelį, deja, joms tai neduota.

27423. to 27396.2004-12-27 20:59
man patiko "O kad ir buvote paglostytas subtilios ir elegantiškos L. Jonušio ironijos "---...subtiliai ir elegantiškai jis siulo zmones saudyt .super . meshla raso , tai ko jis tikisi is komentaru? jis kaip ir apeliuoja i etika ???- juk jis pats tokio dalyko nesuvokia, matyt tai jam neduota ! siuo straipsniu jis lyg ir bando reabilituot save kaip suvokianti jumora? nepavyks . suhaudyt jonushy !

27424. jovita2004-12-27 21:11
ei, komentatoriai entuziastai. Galetu kas nors jus, kvaiselius, atidziau patyrineti. Kokios ligos jus kamuoja.

27425. varna2004-12-27 23:16
Klausyk, AKUOTI, mėšlo gabaliuk, šūdo trupinėli. Mums tikrai nesuprantami Jonušio tekstai. Garbės žodis. Mūsų žemo lygio intelektas nesuteikia mums tokios palaimos, kaip dar žemesnio lygio nei mes, tekstų supratimo džiaugsmo. Liksime amžinoje tamsoje be Jonušio nešamos šviesos spindulėlio. Ir ačiū Dievui. Nes "religijai, kuria mes atstovaujame, tai neturi jokios reiksmes!";) Beje, "aplink" MUS jokia kultūrinė spauda nesisuka. Sukasi jonušių mėšlinos planetos. Ir net ne aplink mus. O šiaip, net Kopernikui nežinomoje orbitoje. Tekstai nesuprantami, sutinku. Beje, ir asilų bliovimas man nesuprantamas. Jaučiuosi kaltas...

27426. Kovas :-) 2004-12-27 23:23
Nepažįstu aš to Jonušio, bet tai, kad jis anoniminiams kačiukams pamurkdė nosis į jų pačių mėšlą - visai geras sumanymas. Dėl to tie, rainuotieji, ir pasiuto. Grafomanų ir kitokių rašliavistų manija dergti viešai pasirašančius komentaruose yra koktus ir pasigailėjimo vertas vaizdas.

27428. varna2004-12-27 23:27
Aš raudu, aš verkiu. Mano pačios vaizdas man pačiai koktus. Ir kodėl mes, varnos, niekam neįtinkame. O taip stengiames, o taip subinę laižome... Bet vistiek, nesame tokios šaunios kaip žmonės ar Kovai. Ak...

27429. varna (prisilęsusi brendžio)2004-12-27 23:36
Jonuši. Pasigailėk mūsų, netikėlių. Tu, brandusai ir šviesusai, neši mums šviesą per amžių tamsą. Tu, švyturėli vyturėli, žymi mums laisvės ir tolerancijos taką. Klaupiuosi prieš tave, praregėjusai ir patyrusai. Ištiesk man savo letenėlę, nukreipk į mane savo veizolų žvilgsnį, papūsk man į š... oops. Persigalvojau. Einu pas rimtą psichiatrą. Ne. Pas rimtą psichiatrę. Ne. Pas rimtą dantistą. Kad išluptų man snapą. Nebekranksiu. Burkuosiu. Ak, Jonušai. Ne. Ak, Jonuše. Ne. Ak, Jonu.. Vienžo, ožy...

27430. (pasiilgusiam viskio)2004-12-27 23:41
nu varna ,,, sutinku...paskutiniumetu nekaip buvau pradejes galvot ... as tas pats kur eurekos linka nurodei... nepatinka man jonushys ... bet dar labiau man nepatinka nickai ,,, kurie vistiek bando indetifikuotis ir ishpesht ish to kazhka ... bet jonushy suchaudyt :)!

27431. slogutis2004-12-27 23:56
Net negalvojau, kad Jonusis toks jautruolis. Ir toks pikta menantis. kruopsciai rankiojo, deliojo, israsinejo jam nemalonius komentarus... Megsta britiska buda- ir cia as su juo sutinku. Taciau sioje nelabai kruopscioje buhalterineje apskaitoje pasirode kaip koks pagiezingas skystalas ar apsmurges vietnamo valdininkelis... "elegantiska ironija" nesikeikiant...

27432. varna (Kalėdiškai įkaušusi, bet Laimantui neatleidusi)2004-12-28 00:05
Sūri, brangusai, sūri. Tfu... Sorry, brangusai, sorry, kaip pasakytų mūsų anglų kalbos grandas ir nenugalimas žinovas Jonušys. Būtent: Mūsų Anglų Kalbos. Sorry, mamaša. O mano nick`as toks pats senas kaip prostitutės. Na, ne ta prasme, kad prostitutės senos, o ta, kad Pasaulis senas, kaip prostitutės. Tobiš - kekšės. Tobiš - Laimantas. Jonušių. Na, ne ta prasme. kad Laimantas senas kaip Pasaulis, bet kaip prostitutės. Ta prasme, kaip jų buisness. Nu žinai. Visi šiais laikais turi byznį. Prostitutės ir Jonušys savo byznį, mes savo, jūs - nesavo... Ne. Brendis turi įtaką. Jonušys - ne. Einu pas rimtą dantistą-snapistą. Kad rakštį iš akių ištrauktų. O tai toks pavydas, na toks pavydas jonušių Laimantui apėmė. Sakyčiau, nesveikas tas pavydas. Juk tik nesveikas gali jonušių Laimantui pavydėti. Einu brendžiuko palesiu... Kad tik neurochirurginės ŠA smegenys man kokio pokšto neiškrėstų... Gan tų Kalėdinių stebuklų.

27434. varna (palikta rimto psichologo naktyje)2004-12-28 00:32
O šiaip esu taikus paukštis. Akis kapoju nebnt lavonams ( tipo - Jonušys). Na, dar nebnt jo pakalikams-skalikams-samdomiems-žudikams. Tipo - 27420 (Akuotis). Jie man primena samdomus moralistus-advokatus-subinlaižius. Tipo - אני חרא שבחרא. ואני אוהב את זה. ואני גאה בזה. Nesvarbu. Juk reikalas labai paprastas, varnos akimis žiūrint. Pasišiko Laimantas, rašydamas apie Nerį. Juk kas REALIAI sureragavo? ogi tik komentatoriai. Panikos apimtas Jonušys apsiseiliojo ir atsiprašė. Ogi kas REALIAI jo atsiprašymo nepriėmė? Ir vėl gi - tie patys komentatoriai. Ir vėl pilnos kelnės Laimantėliui. Ak, tada gudrusai nusprendė "atsikirsti". Ir vėl gauna į akilį. Nuo ko? O gi nuo tų pačių anoniminių šūdvabalių komenttorių. Išvados? Jokių. Nebent... Jonušiu gimęs, Jonušiu ir padvėsi. Ak, žaviuosi savo žiaurumu, koktumu, nepraustaburniškumu, nekultūringumu... ETC. Jonuši, nori žinoti, kas aš? Miršti, kaip nori? Rytoj, šviesusai, rytoj.

27436. toto :-) 2004-12-28 04:36
Odė liepsnojančiai varnai

Sveika, baltoji varna, Pegase-rupūže in black,
metei noragą, vagą, parskridai,
vos tik nugirdus šilumvežio švilpuką pučiant /statant/ ragą,
puolei iš dangaus, vos pašaukta...
kaip pašauta
į duonkepį
višta
visa karšta,

kad iš po Š Atėnų antkapio šešėlio ištraukt į šviesą,
nuplėšt nuo laktų plunksnos brolių vėles,
už ausų ištempt į mėles, išklausyt, išgirsti tiesą,
surikiuot, padegti talento jėga,
kad nesmirdėtų,
kad žinotų,
kad liepsnotų ir skanduotų /suoktų/
žąsinų banda:

Kva-kva! Lie-tu-va!
:-)

27438. IVS2004-12-28 05:00
Na, Jonušy, čia turbūt tu ir įtaisei tas neorotines smegenis, kad lengviau tau būtų komentarus apie save atsirinkti?

27439. Anjolė2004-12-28 08:02
Siaubas... Perfrazavus kaimietės "ačiū, kad esi": man gėda, kad jūs esate (čia komentatoriams)...

27442. cikada2004-12-28 08:26
va chia tai tikrai be pykchio :)))galetu donskis pasimokyt...

27443. varnai2004-12-28 08:27
Ar išdrįstum pasirašyti po savo komentarais tikrąjį vardą ir pavardę? Kaip garbingas žmogus?

27445. Korra2004-12-28 09:23
Laikykis, Jonušy, labai juokiausi skaitydama. Palaikau tave, myliu, bučkis Kalėdų proga.

27446. Lorca :-) 2004-12-28 09:29
Užstrigo,kas dainuoja - aš tau - čia,tu man - čia,- mes abudu paslapčia bučiuojamės...:))) Pasibučiuojam visi ta proga:)

27447. Rūta2004-12-28 09:37
Aš jūsų maldauju-nesiriekit, a?Juk iš esmės esat geri žmonės, neterškit sielų savo...Pykčiu tik sau kenkiat...Ar negalima nors truputį daugiau viens kitą mylėti, a?Lorka siūlo pasibučiuoti,a?

27449. Rūta Varnai:((2004-12-28 09:47
Varna, jei Tu nesiliausi čia ardęsis ir savo bjaurastis vertęs, aš išeisiu iš komentatorių gretų ir Tu neteksi vienos gerbėjos:)).Pamatysi.Aš ant tavęs pykstu:((Koktu skaityti:((Tu gebi gerokai daugiau nei šitiek blogio platinti.

27450. Lorca :-) 2004-12-28 09:56
Jo,Rūta,daway šampano išgerkim tarpušvenčio proga ir pabučiuokim visus - neklauskim meilės vardo - nori/nenori - `nado` sakykim ...:))))

27452. Rūta:))2004-12-28 10:01
tai aš ir sakau, kviečiu-išgerti kalėdinio vyno ar naujamečio šampano, pasakyti gerą žodį, pasibučiuot:)) ale ne-ardosi, blaškosi, teršiasi, murkdosi savo pačių pykčio seilėse, brr.Koks laikas-Adventas, Kalėdos, Nauji metai.pats laikas apmąstyti, ką blogo neveikei, ir tai sudeginti, pats laikas naujiem geriem darbam apmąstyti, planelį susidaryti, ką doro nuveiksi kitais metais......Ai, Lorka, bent su Tavim išgerkim to bučiuoklių šampano. Išgeriam ir darom planelius, a?

27453. Lorca kviečiu tęsti :-) 2004-12-28 10:06
Išgerkim,Rūta,ir sudarykim "planą" kitiems metams...bendrą:)Aš pradedu nuo punkto Nr.1 "Su(si)grąžinti keulę kitais metais į žydrynę":)))

27455. Rūta2004-12-28 10:11
nežinau, nežinau, aš tai nekeliu sau neįveikiamų planų:)) kaip tu jį susigrąžinsi? per sunkus uždavinys:)) aš gal pasižadėsiu...negerti virtualaus vyno su cinamonu anei šampano:))Tik šiandien, su tavimi:))

27459. Lorca :-) 2004-12-28 10:30
Rūta,Tavo tas pasižadėjimas/planas priminė ką tik skaitytą filmo "Kava ir cigaretės" recenziją,Litmenyje,pacituosiu:[i]"du roko dievai Tomas Waitsas ir Iggy’s Popas apšnerkštoje kavinėje neaišku dėl ko susitiko ir rūko po cigaretę, nes metė rūkyti, ir ta viena jau vis tiek nieko nereiškia."[/i]:)Susidarykim planus,kad turėtume ką laužyti:)))O keule....taigi žmogus irgi,reiškia yra tikimybė,kad kada nors sulaužys savo "keulišką" planą neberašyti žydrynėje:))

27460. rrezus2004-12-28 10:30
Atleiskite, bet man nesuprantamas meginimas ginti straipsnio autoriu, visiskai neargumentuojant to pagal parasyta texta.Tikriausiai nera kaip argumentuoti (buvo vienas argumentas apie "ironija" is viso legiono gyneju).

27461. varnai, neišlendančiai iš savo mėšlyno2004-12-28 10:47
Klausyk,varna, mėšlo gabaliuk, šūdo trupinėli. Mums tikrai nesuprantami varnos tekstai. Garbės žodis. Mūsų žemo lygio intelektas nesuteikia mums tokios palaimos, kaip dar žemesnio lygio nei mes, tekstų supratimo džiaugsmo. Liksime amžinoje tamsoje be varnos nešamos šviesos spindulėlio. Ir ačiū Dievui. Nes "religijai, kuria mes atstovaujame, tai neturi jokios reiksmes!";) Beje, "aplink" MUS jokia kultūrinė spauda nesisuka. Sukasi varnų mėšlinos planetos. Ir net ne aplink mus. O šiaip, net Kopernikui nežinomoje orbitoje. Tekstai nesuprantami, sutinku. Beje, ir asilų bliovimas man nesuprantamas. Jaučiuosi kaltas...

27463. Rūtai nuo varnos2004-12-28 11:09
Gerai, Rūta. Būsiu geras. Bet ne dėl to, jog gailiuosi ką pasakęs apie laimantėlį, o tik dėl to, kad tu nepaliktum šitos žydrynės. Nors kartais taip sunku susilaikyti.:)

27464. iki2004-12-28 11:24
puikus rašinys apie nieką. Man atrodo, kad ŠA keičia kryptį iš oraus kultūrinio savaitraščio į mokyklinį sienlaikraštį, kuriame onutės barasi su petriukais. Gaila, kad taip pakrypo...Neseniai atradau kauniečių NEMUNĄ ir esu uolus jo skaitytojas. Dabar galite, varnos, pulti mane, kad nuo šiol ŠA man ŠŪ.

27465. Rūta Varnai:)))2004-12-28 11:29
ačiū, Varna, žiūrėk, neužsimiršk.Jei kam nors jauti panieką-geriausia apsisukti ant kulnies ir nueiti, o tai veltui spaudysies ir nukrisi į gerokai žemesnį lygmenį nei to, kurį niekini.Geriausia atsvara-daryti kažką gero į kitą pusę nei tas žmogus daro. Pagaliau tas anas gali klysti. Jis ir atsiskaitys už savo klaidas, o Tu žiūrėk savo sielos. Nesu už abejingumą, reikia kovoti, bet tik teigiant, kuriant gėrį, teigiamą atsvarą, o ne tyčiojantis
Tu moki giliai jausti,nuostabiai rašai, turi Dievo dovaną rašyti(tik ne keiksmus), išnaudok ją kuo geriau, neišsimėtyk vėjams.
Prisijunk prie virtualaus mūsų su Lorka šampano:))

27466. kaimietė2004-12-28 11:34
Kažkaip nemalonu, Rūta, tavo teisuoliškų pamokymų klausytis:(

27467. Rūta kaimietei:))2004-12-28 11:45
tai tik patarimas, kaimiete, ir ne Tau gi rašiau...nesu teisuolė,pati sunkiai mokaus iš savo tokių pačių klaidų, viskas gyva man pačiai...

27469. kaimietė2004-12-28 11:50
Jei rašytum man, tai tik tylomis nuryčiau...

27470. Agnese2004-12-28 11:52
Pakalusios Varnos tekstai smarkiai pagereja. Gerk, Varna, gerk.

27471. varna (atgailaujanti)2004-12-28 11:55
Būni geras, geras, geras. Paskui dar kiek laiko pabūni geras. Paskui papietauji. Paskui vėl pabūni geras. Iki pat vakaro vis geras, geras... O paskui, grįždamas namo, paspiri šiukšliadėžę. Ir taip gera pasidaro. Kitą rytą vėl turi jėgų būti geras. :)

27473. Lorca BARBES (nutolusiu balsu,kviečiančiu balsu) :-) 2004-12-28 11:56
Šen, sveteliai, šen, atleiskite, kad duobės, šiukšlytės... Sovietinis palikimas, žinote...

27474. Rūta(pasimetusi)2004-12-28 12:05
Tikrai nenorėjau pamokslų. Pati gavau iš vienos labai protingos moters daug daug moralų ir esu jai tokia dėkinga.Iš pradžių pasijunti toooooks purvinas, bet paskui po truputį švarinies.Kartą buvau aš čia įsmigusi su kolionėm, Varna puikiai pamena:)) Brrrr... Paskui gėda buvo:((Nepritariu šiam Jonušio tokiam rašinėliui, bet ar ne geriau būtų buvę padaryti ignore, kad nebūtų buvę nei vieno komentaro..o dabar jis tyliai kikena kumštukus suglaudęs.

27479. Edita2004-12-28 13:05
Mėgstamas mano užsiėmimas--įžeidimu paaiškinti žmogui, kas jis yra iš tikrųjų, o ne kuo dedasi. Tačiau įžeidimas turi būti tiesa, ir pagrįsta, kitaip jis nereaguoja. Pasirodo, vien pacitavus, nieko nepridėjus nuo savęs,galima sukelti tokį "komentatorių"įsiūtį,kad jie atsiskleidžia kaip ant delno. Kur dingo visas intelektualumas, įdomumas, nestandartiškumas? O dėjosi tokiais..Neapykanta (ir pavydas)daugiau pasiekusiam, protingesniam Jonušiui tiesiog patologiška.O susitaikymas neįmanomas, deja. Niekada vieni kitų nesuprasime, nes esame, svarbiausia, skirtingų pažiūrų, išpažįstame skirtingas vertybes. Gal jūs visi ir " geri žmonės", kaip Dogvilyje, bet norėtųsi, kad jūs gyventumėte kitoje valstybėje, su panašiais. Jūsų čia didžiuma, bet tik aritmetinė.Rašau dėl to, kad žinotumėte, jog yra kitaip manančių,kiaurai jus permatančių, apsimetėliai.

27480. Browser to Ruta2004-12-28 13:05
Is jusu rastu, zydruoliai, jis isleis knyga:)

27481. Rūta2004-12-28 13:15
Edita, o kaip Tu atpažįsti tą tiesą apie žmogų?Atpažinti ir rėžti įžeidimą tiesos pavidalu...Oi, Oi...Gal tai bus ne Tiesa, o tik Tavo teisybė...Mums suprasti viens kitą trukdo tik mūsų puikybė(galvoju apie save, pakankamai to yra, brrr)

27484. toto :-) 2004-12-28 13:30
Mėgstu moterį - temidę, vienoje rankoje kalavijas - narsa, o kitoje skydas - nuoširdumas. Bet ne apie tai, Edita :)
Prisikabinsiu tik prie frazės "Jūsų čia didžiuma, bet tik aritmetinė". Ką tai reiškia?

27485. Edita2004-12-28 13:53
Rūta, paprastai.Išgvildenti sunku tik psichiškai šiek tiek nukrypusį. O mes, normalūs, esame panašūs. Jei turi įprotį analizuoti savo paskatas, tai suprasi pamažu ir kitų žmonių. Tik esmė ta, kad man kažkodėl bjauru atrodyti kitokiai negu esu, o daugelis tik tą ir daro: deklaruoja viena, o matai, kad kita. Aišku, gerosios savybės man neįdomios. Jie jų ir neturi[gal ir klystu čia).O puikybė ne yda. O ką daryti išpuikusiam, jei jis to vertas (ne apie save). Nuoširdžiai žaviuosi žmonėmis, kaip juos tiksliau pavadinti,skleidžiančiais gėrį ir kilnumą.Paskaityk Šopenhauerio "Gyvenimo išminties aforizmai" apie vadinamąją daugumą žmonių. Kaip į akį. Labai paprastai ir suprantamai parašyta, prieinama visiems.Totui--reiškia, kad dažniausiai ne jie lemia, o kažkas kita

27486. Rūta:))2004-12-28 14:13
Klasikinis puikybės pavyzdys yra fariziejus, kuris meldžiasi :"Dėkoju tau, Dieve, kad nesu toks, kaip dauguma žmonių-plėšikai, sukčiai, svetimautojai-arba kaip šis va muitininkas"

27488. Editai nuo varnos2004-12-28 14:42
Ne, Edita, visai ne dėl to įsiuto komentatoriai. Ne dėl citavimo. Jau sakiau: Jonušys susidirbo, siūlydamas sušaudyti Nerį. Sekančiame numeryje jis apsiseiliojęs puolė save teisinti. Tas irgi nepraėjo. Tad kas beliko? Užsipulti komentatorius. Pats muša, pats rėkia. Susitaikymas tikrai neįmanomas. Ir man norėtųsi, kad Jonušys gyventų kitoje valstybėje su į jį panašiais. Na, kokiame Irane, pavyzdžiui. Pats verčia Rašdį, o siūlo Nerį... Tai kas čia veidmainis? Kame Jonušio intelektualumas, įdomumas etc. ?

27489. p.s. Editai nuo varnos2004-12-28 14:51
Na, o dėl žmonių skirstymo į Žmones ir pusžmogius - nenustebinot. Bet apie fašistinių teorijų žalą jums tikrai nedėstysiu. Jei duosite savo adresą - atsiųsiu rudus marškinius Naujiems Metams dovanų.

27490. pastebėjimas2004-12-28 15:00
Tai va kas visiems rūpi. Ne straipsniai, o tik pasipešiojimas tarpusavy:)

27492. Edita--Varnai2004-12-28 15:10
Ką čia paistai.Juodu ant balto parašiau--citavo. O rašai--užsipuolė. Išeina, citavimas tavęs paties--užsipuolimas? Ir nerašyk, varna, "ir man norėtųsi..." "Ir" netinka. Manęs nepriskirk saviškiams.Priešingai. Jei nemoki įsiskaityti, kas parašyta , nerašyk. Man klaiku atsidurti per tavo nesupratimą vienoj pusėj su tavim.Man tai bjauru.

27494. ebola :-) 2004-12-28 15:20
Baikim, ka? Nei veikaliukas virsuje, nei komentarai(mano neisimtis) neverti tiekos demesio.Edita, Tavo pozicija nestipri.Man kyla panasiu minciu, nepaslaptis, bet begyvendamas tarp zmoniu, supratau, kad toki poziuri reikia labai kruopsciai, giliai slepti.Gerai butu ir visai jo atsikratyti:)Mat jis pavojingas mums patiems...:)

27495. kaimietė2004-12-28 15:20
Edita, kai pasirodžiau žydrynėje, prisistačiau kaip durnelė. Čia- tarp kitko. Kad per klaidą netaptų klaiku ir bjauru.

27497. IVS > Edita, kaimietė2004-12-28 15:35
Pasivadinti "durnele", kai esi įsitikinus savo pranašumu - toks paranojinis mazochizmas. Į komentarus reaguojame pagal savo visdinį dvasinį stovį. Jei esame ramus - ramiai, įžiūrėdami jumorą, tyčinį geraširdišką durniavimą (kaip varnos), kartais baliaviai rimtai (Ebola), o kartais klykaujam "tiesas" išduodami vidinę sumaištį. Kartais stebim nuo Olimpo viršūnės, neleisdami sau susierzinti (po palme) ir kitus ant trumpesnio pavadžio parišdami (Rūta). Ar ne pati sakei, kurgi reiks eiti padurniuoti, jei Šatėnuose mus užrauks NNS (Naujosios Neurotinės Smegenys) arba nepakantumas vieni kitiems.

27498. toto :-) 2004-12-28 15:37
Edita, varna,
• abu jūs geri, kiekvienas/visi/abu esate verti pagarbos ir todėl visada yra pats tinkamiausias laikas pasinaudoti teise, tai parodyti,... išreiškiant ją oponentui;
• ir jokių dviejų pusių seniai nebėra! ŠA -- ne klasių kovos arena ir ne kokiam ochlokratijos rezervate čia draskomi marškiniai;
• yra kiekvieno asmeninė nuomonė ir todėl nugalėtojų nebus, baikit diskusijas dėl kažkokio vakarykščio Š, iš inercijos vis dar nesugebančio atskirt politikos nuo poezijos.
Amen
:)
Ps.
Jei sąžinė švari,
tai net nereikia jai pakaitalų ieškoti,
tada nėra ir poreikio dangstyti priešų nuodėmėm savų,
nereikia šauktis mesijų, nereikia niekinti kitų,
pakanka būt savim...
ir paprasta tada žinoti, kas su tavim ir su kuo tu.
:)

27500. kaimietė>IVS2004-12-28 15:53
`įsitikinus savo pranašumu`- prašau neprasivardžiuoti (kur įrodymai, išlaužei kažką iš lubų, o paskui man prikaišioji), o tai pavadinsiu tave višta.:P Ar čia tokia mada? Tada tu - višta be jokių įrodymų.

27502. toto :-) 2004-12-28 16:04
Kaip sakė -- Albert Einstein --
"The secret to creativity is knowing how to hide your sources."
:-)
Kūrybingumo paslaptis - žinojime, kaip paslėpti šaltinius.

Nesibarkite, prašau, ar kam iš jūsų šiandien šypsena - prabanga? :)

27503. ?2004-12-28 16:07
Kokia dabar mėnulio fazė?

27504. toto :-) 2004-12-28 16:20
visus vaišinu - - - (šviežiu oru prasiblaškymui)
:)

stuksena laikas gaspadorius,
sunkia paskutinį metų lašą,
Kalėdų Seniai sunkiai neša
po šapelį, kas po tašą, krauna korius,
tam, kad ore
oriai apsiverstų kalendorius.

27506. Editai nuo varnos2004-12-28 16:26
"Gal jūs visi ir " geri žmonės", kaip Dogvilyje, bet norėtųsi, kad jūs gyventumėte kitoje valstybėje, su panašiais." Tik cituoju tave, brangute.

27509. po palme2004-12-28 17:01
pranaso palmes regejimas(buvo blaivas ir neprisirukes): buvau as ant Olimpo kalno ir maciau: lietuves moterys pacios graziausios pasaulyje

27511. Queer2004-12-28 17:10
O mane stebina ir (šiek tiek) erzina būtent tokie "jautrios sielos" personažai kaip editos, IVS ir pan. Tie, kurie dar tebenešioja (ir tebenešios) pampersus... Tie, kurie visur ir visada mato tik pavydą, pyktį, psichinius sutrikimus ir baisingą nekultūringumą (tai paaiškina, kodėl nevisi žavisi jumis ir jonušiais, ar ne?). Ypač ten, kur nevartojamos frazės "ačiū, kad esi", "būkime vieni kitiems geresni", "mylėkite savo artimą (ne save, ne save)", etc., etc. Ypač ten, kur žaidimo taisyklės visiškai kitos. Šie personažai keistai gajūs, vislūs ir atsparūs aplinkos poveikiui... Jie moralizuoja, diagnozuoja, motiniškai priglaudžia, kartais net atleidžia... Jie šaudo varnas ir šeria triušelius...

27513. r@2004-12-28 17:21
seria queerelius

27514. Gueem2004-12-28 17:23
Tai tiesiog šlykštus apsišikėlis tipas. Apie save tai taip nepasakyčiau-nei aš pvz.šlykštus,nei apsišikęs. Laimantas laba jau reiklus sau.Beje ,jis turi visus išsilavinusio ir kultūringo žmagaus atributus: baigė ką reikia ,turi gera darbą ir kalba angliškai.Tai ko kamuojate žmogų? Besarmačiai...Skaite Laimantas tą Stosa.Gal tik primiršo...Manot aš Strosą skaiteu? Dar ko.An greičio Iljiną akim permeteu,kelis modernius žodžius įsiminiau,ir -pirmyn. Nebuvo kada gilintis,nes kojas nutrypė,prožektorium akysna smarkiai švietė,dvasios daigų ieškojo-nusibodo-pamaatė-beviltiškas-ir paliko ramybėj.Tai va:] Kai kada dar pašnairuoja,bet nepiktai nepiktai.:}

27515. ebola :-( 2004-12-28 17:23
Queer, baik bl**! Ar tu irgi taip baisiai nori prisijungti prie to rypavimo? Nu ir stebekis sau jei stebina.Niekas nera atsparus aplinkos poveikiui.Ypac Cunamiui...:D Vieno riebaus pirstelejimo rezonansas atrodo cia visus baigia uzvezt.Jus turbut negeriat daugelis? Prigerkit, bus rimtesniu problemu - galva skaudes,bent zinosit nuo ko...ir zinosit kad tai praeis greitai...:X

27519. Queeri2004-12-28 17:58
Aš, beje, geresnės nuomonės apie ebolą, nei apie gerų manierų sergėtojus. O ponia Edita, atrodo, arba nematė Dogvilio, arba matė, bet suprato dogvilietiškai :D :D Taigi de te fabula naratur!!! :D

27521. varna (eina šaibom)2004-12-28 18:43
Vot tuoj įkalsiu brendžiuko ir kaip dėsiu tai jau dėsiu. Neurotinės Šatėnų Smegenys šaibom išeis. O smegenys gali "šaibom išeiti"? Ne. Pasakytų Ebola. Na, nebent tos smegenys mašininės. Dievaži, neturėjau omeny mašininikių. Na tų, kurios spausdindavo mašinėlėmis. Mašininės smegenys tai tokios, kurios mašinaliai naikina (eliminuoja) tuos, kurie pavartoja Neteisingą Žodį apie Teisingą Žmogų. Paradoksas, brangieji, - Neteisingų Žodžių yra dauguma, kai kalbi apie Teisingus Žmones. Pavyzdžiui, kalbant apie Teisingą Žmogų nevartotini šie žodžiai: apsišikęs, apsidergęs, apsimėšlinęs, apsimyžęs, apsikakojęs, apsivėmęs, apsisisiojęs, apsiperdęs, apsi... Ak. Teisingi Žodžiai, kalbant apie Teisingą Žmogų, yra šie: Žavus! Ir gana. Gana, brangieji, diskusijų. Juk mes inteligentai, tautos žiedeliai. O kas "lapeliai"? Užmirškit "lapelius". Jie tik šnara ir užstoja saulę. O štai žiedeliai nešnara. Girdėjote kada, kad kas sakytų: "šnara žiedeliai"? Šnara tik Blogieji. O ką daro žiedeliai, paklausit. Ogi Puošia. Puošniai puošia. Ir nešnara. Ir šaibom žiedeliai nenueina. Na kas iš jūsų girdėjo apie "puošnią šaibą"? O dabar pasakėčia...

27522. varna (pasakėčia apie dantratį)2004-12-28 19:00
Gyveno kartą dantratis. Na, gal greičiau dantratėlis. Kažkodėl, nežinau kodėl, visi jį vadino laimantėliu. Toks mielas mažas dantratėlis. Sukosi jis sau kartu su kitais dantračiais, dantratukais, dantratėmis ir dantratėlėmis. Ir visi aplinkui jam nuolat teigė - sukis brangusai, sukis. Ir sukosi dantratėlis. Neklausė, nei kam, nei kodėl. Tiesa, kartais atsitikdavo, apsvaigdavo galva. Bet, atsikėlęs ryte ir tvarkingai išsivalęs dantukus, sukosi toliau dantratėlis-laimantėlis. Bet vieną gražią dieną nusprendė dantratėlis parodyti dantis. Ir gavo į dantis. Vienas dantukas iškrito. Visi jį guodė: " tai viso labo pieninis dantis, išaugs kitas". Bet laikas bėgo, o dantis nebeataugo. Pamažu besisukant ir kiti dantys išbirėjo. Nuo to laiko visi jį vadino dantračiu-bedančiu. Laikas bėgo. Pamažu bedantis dantratis susirado draugų. Jie buvo tokie patys bedančiai kaip ir jis. Viskas būtų gerai, bet visiems karts nuo karto skaudėdavo dantis, kurių jie jau seniai nebeturėjo. Jie šiepdavo bedantęs burnas, o naktimis kalendavo bedantėmis burnomis. O laikrodis ėjo. Pasakiau "laikrodis"? Ak, tiesa, užmiršau paminėti, kad jie visi sukosi sename mechaniniame laikrodyje, į kurį šeiminikas jau seniai buvo įstatęs elektroninį. Viskas, kas liko iš mechaninio - švytuoklė. Bet kai su laiku ir ši nustojo suptis, šeimininkas nustojo rūpintis laikrodžiu. Juk laikas eina ir be bedančių dantračių. Ar ne?

27523. ebola :-) 2004-12-28 19:00
Daugiadienes, bratok? Neimk brendzio, pasidartyk "shpric"! Pamatysi, nereikes paskiau nei laseliniu nei relaniumo."Shpric" yra pagiriu panaceja tiems, kas turi normalu rugstinguma.Imi 50% balto sausvynio ir kita dali negazuotos mineralkos.Svarbiausia taisykle:nepadauginti vyno! Pirmas ispudis buna lyg sutino kepenys - tai issipute skrandis nuo didelio skysciu kiekio.Antras jausmas buna toks, lyg pagirios, bet lyg ir ne, tai geri dar ir dar, nes ten vis dar yra vyno, kad ir nedaug, ar ne? Svarbu, kad laiku imtu varyti i tualeta.Jei nevaro - stabdyk, nes rytoj su tokiu veidu atsikelsi, kad gatvej bus baisu pasirodyti.Bet jei pradejo - o tai reiskia, kad inkstai uzsivede, viskas tvarkoj...Paskui ant virsaus dedi stiprios zalios arbatos su daug daug cukraus, ir jau kita diena gali netgi eiti ir nuveikti ka nors naudingo!:D

27524. varna (dėkoja Ebolai)2004-12-28 19:05
Ačiū, Ebola. Beje, dėl veido ir dabar nesirūpinu - ir taip baisu gatvei, kai joje pasirodau.:)

27529. Nagine2004-12-28 19:47
Gyvenimas( bent jau fizinis )baigtinas: ateina akimirkos ar valandos,kai jau niekuo nebegali padėti KITAM - tik palaikyti jį už rankos. Gera, jei tavo ranka yra ta, kurią KITAS priima ir laiko ją savojoje.Tą patyriau Kūčių naktį. ŠA komentarus skaitau pastoviai,kartais susierzinu, kvatojuosiu ar liūdžiu; manausi jaučianti, suvokianti jų autorius. Gal todėl pagalvojau: kieno iš ŠA komentatorių ranką tokiu momentu galėčiau-norėčiau laikyti? Teisuolių, visažinių, mandaguolių? Ne. O kaži ar jie ją ir paduotų? Ar tik nepaspruktų išlaikydami geras manieras bei intelektualiai-inteligentiškai pasiteisinę. O va tų keikūnų, šmaikštuolių (varna, ebola) ar subtiliai korektiškų (cikada, gvntj) - taip. Užtat, kad jie tikri - tokie kokie yra, kad drįsta būti be kaukių, autentiškai samprotauti, pa/jausti,suvokti.

27531. Rūta2004-12-28 20:21
negi mandagumas kaukė? tikras tik tas-kuris geba kitam įžnybti,įžeisti ?kam taip absoliutinti? drįstu abejoti tokiu rūšiavimu. manau, kad nėra nei vieno blogo iš komentatorių, tik kartais pasikarščiuojam, pirštai klavišais piktą žodį išrašo.Šiaip , man regis, mes savotiškai vieni kitus mylime, pasiilgstame:))Dėl to čia ir užsukame:))

27533. Rūta2004-12-28 20:27
varna, ir kaip Tu taip šmaikščiai išmąstai:))?Ebola, užsirašysiu tavo receptą, garbės žodis-gal kada reikės:))

27535. Queer varnai :))2004-12-28 21:30
Mea congratulatio!

27536. Queer2004-12-28 21:43
Gausi ir draugiška bedančių intelektualinių impotentų fauna neabejoja: jei autorius spausdinasi, ir dar ŠA, tai jis labai svarbus, protingas ir netgi (tik pamanykite!) sąmojingas tipas, su tokiais reikia pagarbiai (nes ką gali žinoti...). Jie žavisi ("Kaip gražu!"), jie pritupia ("Koks žmogus!", "Jis rašo!"), jie niekada nevartoja ne tik necenzūrinių, bet ir apskritai nedailių žodžių. Jie ŽINO, TIKI ir MYLI. ;)

27539. slogutis2004-12-28 22:17
Jo, KURYBINE MINTIS - non penis, in manum non recipis...

27546. marcenas2004-12-29 03:14
Jonusys rulez! keista, kad tiek pavyduoliu prigimdyta. Ir dauguma - debai.

27551. e2004-12-29 08:10
kitas kokteilis pagirioms :puse stiklines acto(9%) skiesto su vandeniu, galima citrinos siulciu ispaust .sekmes.

27552. Naginei2004-12-29 08:31
Taigi pagal jus komentarai - viešas drabstymasis?

27554. ebola :-( 2004-12-29 09:45
:D Per tuos 2000-2004-uosius pilnametystes sulauke labai keistos kartos."Baro", Popso, Fizzo, dazytu plauku kartos.Belyciu, bekiausiu, beveidziu, taciau isprususiu, protingu ir savo teisemis tikinciu kartos.Vienas destytojas dabar turejo ekzamina.Auksciausias balas buvo 3.Tai tie "onosai" padave pareiskima rektoriui, apskusdami ji kaip bloga destytoja.Tuo tarpu lankomumas is grupes buvo kokie 5% vidutiniskai.Pagrindinis argumentas tam skunde buvo "mums to nereikes" ar panasiai.Visiska nesamone.Va, cia yra nauja karta, jiems priklauso ateitis.Jie gali apskusti destytoja, prezidenta - ka tik nori, gali apskusti ir savo paciu bukuma.Teises! Taipogi jie turi teise komentuoti.Nu ir dejo vienas - 27546 numeriu.Zodziai rulez ir debai vartoja isskirtinai ciulpikai!Nauja komentatoriu karta...:(:(:(:P

27558. Rūta2004-12-29 10:28
nežinau nežinau, kaip su tuo protu-kažin ar jie tokie protingi.Žinios ir naglumas dar nerodo proto, juolab-išminties.

27560. kaimietė2004-12-29 10:45
Tai juk žaidimas. Gerai čia LJ užvedė. Ir jei, kaip sako Rūta, "dabar jis tyliai kikena kumštukus suglaudęs", tai sproginu į jį susižavėjusius veizolus ir savo krizenimu bandau prisiderinti prie sodraus juoko. Savaime suprantama, su panieka žiūriu į visokius nesusipratėlius, veblenančius:"gyvenkime draugiškai". Jūs nieko nesuprantate apie žaidimą. Jį reikia ne žaisti, o jame gyventi, atsiduoti, pasišvęsti. Na, pabandykit tame pamatyti grožį, šarmą, smagumą. Škidos respublikoje buvo aprašytas epizodas, kai internato auklėtiniai po sporto salę vaikė žiurkę, kol vienas kvailys ją pergalingai pritrėškė batu. Kokia reakcija? "Eeeet…" Tai va, gyvunėlių mylėtojai, kaip kviečia Mevlana Jalaluddin Rumi, "Come, come, whoever you are; Wanderer, worshipper, lover of learning... It does not matter. Ours is not a caravan of despair. Come, even if you have broken your vow A thousand times. Come, come, yet again come". Net ir čia (t.y. būtent čia) vyksta gyvenimo šventimas. Jums reikia žiurkės? Pasikeisdami. Bendram labui. Šventei. Žaidimui. Come, come…

27561. cikada2004-12-29 10:47
ebola, pas mus tokius vadina "mukais"

27563. Rūta2004-12-29 11:03
aš tai mačiau, kai pacanai mašina šunį vaikė gatve ir paskui labai žvengė jį sutraiškę...nu gal ir nieko žaidimas, ką aš žinau.pati kalta, kad žaisti nemoku, dėl to taip dažnai liūdna....nu ką aš žinau, nu ką aš žinau...

27564. Arle kaimietei2004-12-29 11:11
Be abejo, tai labai smagus "žaidimas". Vienas yra "baidyklė", o kiti šoka apie ją rateliu ir bado pirštais. Linksmiausia tame žaidime, aišku, baidyklei :)

27565. ebola2004-12-29 11:11
..."mukai" yra kas kita.Mukas gi buvo visu skriaudziamas personazas.O pas mus yra daugybe skriaudziamu, kurie vidujai gvildena didele vilti ateityje "atsigriebti". Eina ji i policija, politika, kur galima(priimtina) jaustis svarbiu ir reiksmingu.Bet cia ne tas atvejis.Cia jau yra ne pavieniu, visose kartose pasitaikiusiu "muku" atvejis, cia yra globalus reiskinys, man atrodo.

27566. Arle kaimietei2004-12-29 11:16
Gal jums žaidimas yra ir pasišaudymai "Bendram labui" kur nors Irake arba kai "linksmi", apgirtę tėvai žaidimo dėlei mesteli savo dar nevaikštantį vaiką į sieną. Tai irgi labai juokinga.

27570. moralas :-) 2004-12-29 12:56
Painiokim literatūrą su gyvenimu. Rodos išsirutulioja siužetas, vertas dar vieno ŠA paskutinio puslapio veikalo: Jonušys sušaudo Salomėją.

27571. toto2004-12-29 12:56
Nežiūriu, todėl nesu matęs LR televizijų "barų" ir pačių TV nuo jų atsiradimo, bet nematau nieko blogo tame, kad sovietinio homo vaikai rodomi viešai.
Dar geriau - tegul visi mato. Tegul diskutuoja, tegul susirašinėja internete, tikrinasi kas yra kas.
Nepaslaptis, kad kas antras LR šaukiamojo amžiaus jaunuolis netinka karinei tarnybai dėl protinio atsilikimo ir ne paslaptis, kad nemaža jų dalis (tuo pačiu) tinka į profesinio lavinimo mokyklų lygio universitetų absolventus.
Bet ir čia nematau nieko blogo. Blogai bus tada, jei tie žmonės tarps izoliuotoj visuomenėj,
jei švietimas, kultūra taip ir liks uždara permainoms postsovietinės stagnacijos teritorija,
t.y., jei nebus viešumo: nesikomunikuosime, nebendrausime, nelyginsime savęs su pasauliu, jei savos problemos bus ignoruojamos ar inkubuojamos.

27573. ebola2004-12-29 13:12
toto, ka tu galvoji apie jaunima tu saliu, kur nebuvo sovietu? Manai jis kitoks? Manai ten nera "baru", jie ten dauguma tinka tarnybai(!)?:D:D Kad tiktum tarnybai, protinis atsilikimas sakyciau yra privalumas! Na, aisku iki tam tikros ribos..:D:D Internetu nieko nepatikrinsi.Nieko nepagerinsi.Daznai izoliuota asmenybe issiugdo fenomenaliu savybiu, nes zmogaus vidus siandien yra pats is saves turtingesnis nei tai, ka gali pasiulyti visuomene.Tai, kad sovietai kazka is esmes sugadino, yra stereotipas.Dabar jis madoj, tiesa...

27574. Rūta2004-12-29 13:17
"Daznai izoliuota asmenybe issiugdo fenomenaliu savybiu, nes zmogaus vidus siandien yra pats is saves turtingesnis nei tai, ka gali pasiulyti visuomene."
Ačiū , Ebola , už šiuos žodžius. Pritariu.ir kad šis sovietų prikišimas tampa kažkokiu atpirkimo ožiu...

27575. toto :-) 2004-12-29 13:25
Nustebęs. Nežinau ką sakyt. Labai didelė tema.
Apsiribosiu tuo, kad nediskutuosiu :)
Gudrus?

27577. Rūta2004-12-29 13:46
ebola, bet mes ir sudarom visuomenę ir joje yra visko. manau, kiekvienas turim rasti savo nišą, savo darbo barą -dvasinio ir materialaus ir , jei jauti, suvoki, kur yra tiesa, eik tuo keliu, daryk kažką konkrečiai, kad nebūtume tik labai suvokiantys, labai protingi, išmintingi, žinantys, jaučiantys, bet tik stenantys vienas kitam, kaip blogai. turim judint viską ta linkme, kur žinom, kad yra mūsų kelias, tikrasis kelias. realiai ir konkrečiai dirbti.kaip bebūtų sunku ir beprasmiška atrodytų. Atrodo, bejėgystė apima -ir pikta, ir liūdna, bet ne išeitis trauktis į pyktį ar nusivylimą.daryk, ką gali padaryti savo tiesos labui ir eik pirmyn. nei Tu, nei aš, nei ji , nei jis nėra geresni ar blogesni. reikia kažkam Baro, kažkam Donskio laidų, kažkam reikia skaityti Hesę, kažkam -Malūką, na ir kas-tegu....Bet Tu būk Tu ir tiek, ir visad rasi savų....

27578. ebola :-) 2004-12-29 13:50
ne tik atpirkimo oziu...tai nekorektiska apkalta savo tevams ir zmonems kurie tais sovietais tikejo.Juk visai gali buti kad po dvidesimt metu sakys, kad globalizacija sugadino mus, ar ne? O dabar visi "sviesuoliai" ta globalizacija is tiesu aukstina kaip kazkokia nauja ir pazangia visuomenes evoliucijos raida.Jonusys - vienas ju.Jie sventai tiki, kad piniginiais santykiais pagrysta visuomene yra pazangi, kad, pasikartosiu, kaip sake krokodilas Giena "jei eisi zuoliais, niekada nepaklysi".Jeigu man butu duota rinktis, kur uzaugti - biedname uralo starovieru kaimelyje, ar iki pederazmo steriliam vokietijos kaime, as nedvejodamas rinkciausi pirmaji.As ko gero esu kvailas ir nepazangus, mano poziuris i dalykus yra naivus ir nesiuolaikiskas, bet as savo naivuma renkuosi samoningai, vaikiskai tikedamas, kad visuomene gali buti nepalyginamai pazangesne nei siuolaikinis demokratiskas Dogvilis...:)Jo, toto, tema plati, bet esmes, saknys yra gana paprastos ir akivaizdzios.Negudrus as.Bent jau labai nenoreciau toks buti...:)

27579. Rūta2004-12-29 13:55
esi tikras ir karštas, nuoširdus ir tai jau daug.... tau neturėtų būti lengva gyventi, nes eini atvira širdimi. įdomu būtų tave "gyvą"pamatyti tavo aplinkoje. bet juk randi sau draugų?

27580. Rūta Ebolai2004-12-29 14:01
matei filmą Gyvenimas yra gražus, aišku, kad matei, tai va-ir konclagerio sąlygom galima bandyti kurti grožį, rasti prasmę. negalima pasiduoti, tik tas nepasidavimas turi prasmę.

27581. ebola :-) 2004-12-29 14:01
Nepadaryciau as Tau ispudzio, Ruta.:)Jei esi is Kedainiu(minejai berods...ar juokavai?), gali buti kad mane zinai.Draugu turiu daug.Ir tuo didziuojuosi siaip...

27583. Rūta Ebolai2004-12-29 14:06
taip, aš iš kėdainių ir nestenu, kad man blogai, kad aš iš kėdainių. gražus miestelis, myliu nuo vaikystės. ir Uspaskis manęs nei šildo, nei šaldo..Yra pas mus puikių gražių dalykų-Daugiakultūris centras, Monkutės marks muziejus, kur vyksta gražus gyvenimas, labai gražus senamiestis ir t. t. ir t. t. labai jau tu žinai, kas man daro įspūdį:))Tikiu, kad tu turi draugų. laikykis:))

27584. ebola :-) 2004-12-29 14:10
paciupau praskrendanti Sigur Ros albuma Agaetis Byrjun.Baisiausia visiems rekomenduoju...ir zemai lenkiu galva Kauno piratams.Jei ne jie, gyvenime nebuciau pastebejes...

27585. Rūta2004-12-29 14:12
O aš klausau "Ugnies medžioklę su varovais" fainai:)) viskas, atsiduodu darbui, bo išmes iš darbo:))IKI.

27586. Junga2004-12-29 14:38
Indomu ar jus, chebra, bent vienas skaitot popierine Satenu versija? Toks ispudis, kad ne, bo perbegt monitkej akimis visai kas kita. Jusu comments -- veju komentarai. Is principo - onanistinis veiksmas. Su kuom ir sveikinu, onaniugos.

27587. toto :-) 2004-12-29 14:47
Re: Ebola
Apsieisiu be moralo. Šiaip, prisiminimas
Apie jaunimą tų šalių, kur nebuvo sovietų...

Prieš devynis metus, rugsėjį teko būti Klaipėdoje, jaukaus senamiesčio restoranėlio kiemely, susėdus prie puikia paruošto sterko, kelioms valandoms likus iki mukrano, ta tema diskutuoti su dviem vokiečių pedagogėm.
Mano viešnios jaunos moterys buvo sumaniusios ir tais metais kaip tik įgyvendinusios savo seną svajonę - dviračiais apvažiuoti Lietuvą-Latviją ir taip pamatyti tų šalių mokslo metų pradžią... susivokti, kuo skiriasi svečioj šaly tai, ką jos pačios namie patyrė dešimtis kartų... Gudru? :)
Aš dar jų žygio pradžioj buvau labai skeptiškai nusiteikęs, labai abejojau jų sumanymo sėkme, bet (!), pamatęs jų sulietuvėjusius, nuo patirto realizmo per dvi savaites keliais metais pasenusius švytinčius veidus, atradimą padariusių žmonių akis, supratau grubiai pralošęs.
:)
Ps.
Žinai, Ebola, kokią kolekciją jos susirinko Lietuvoj?
Žinai, koks vienas iš svarbių argumentų buvo joms atsirasti čia?
Neatspėsi.
- Lietuviška duona.

27588. toto :-) 2004-12-29 15:02
Junga, man, pvz., visai neindomu, kad tamstai indomu onanizuotis su popierine versija. Sorry. :)

27589. ebola :-( 2004-12-29 15:14
Atleisk toto, bet as nieko nesupratau.

27590. mielas varna,2004-12-29 15:16
Rašau Tau iš kaimo prie jūros. Pas mus įprasta bežiemė drėgmė. Nors žmonės šneka, kad gerokai toli nuo jūros (kažkur ties Ariogala)- ir sniego, ir slidu. Pajūry sniegas boluoja tik šiaurinėj didžiosios kopos papėdėj. Iš arčiau jis nuo smėlio geltonas. Prie saulės laikrodžio liekanų išsprogo karklai, kol užlipi viršun, rankos sušyla be pirštinių. Žvejai kasdien eina į marias. Ties Pervalka jau nuo Kalėdų stovi stintos (sekmadienį parsiplukdė 150 kg). Nors ledo ir nėra. Prie Nidos laikosi karšiai. Esu užsivertusi darbais. Trūksta laiko namams, vaikams ir šventėms. Prieš miegą perskaitau puslapį Agatos Kristi, kad sapnuose nebraižyčiau. Paskutiniai Atėnai mėtosi mašinoje. Perskaičiau tik haikus. Norėjosi viena išmiera mažesnio šrifto. Ir portreto technikos neįžiūrėjau. Gal jau reikia akinių? Taigi, vėlyvo rudens darbų štilis man baigėsi jau seniai. Tada ir pasimakalavau čia pas jus du tris numerius. Sakyk, ar mane vis dar atsimenate? Tai tiek ir tenorėjau sužinoti. Linkiu, kad Naujametis kvepėtų ne tik mandarinais, bet ir bent kiek - žiema. Rasa

27591. toto2004-12-29 15:40
Oj, ebola. Geras. - Nereikia čia nieko suprast. Relax!. Nieko tarp eilučių rėra! Viskas tiesu, tik kaip vokiškam jumore, arba kaip vakarietiškam studentiškam klube, kur, susirinkus diskutuot, neieškoma izoliuoto nuo visuomenės intelekto pumpurų ar fenomenalių savybių personažų/atlikėjų, kur vertinami tik realiam laike turintys vertę, realios visuomenės realūs veikiantys asmenys.

27596. Rasai nuo varnos2004-12-29 18:08
Rssa, parašiua tau laišką, bet ŠA jį ištrynė. Kalbėjau jame apie gilią žiemą, seklią mintį, švelnų žiaurumą ir žiaurų švelnumą. na, kiek daugiau tame laiške parašiau. bet...

27597. varna (o ką, ar aš ne Žmogus?)2004-12-29 18:09
Kraujo, kraujo, kraujo...!

27599. varnai iš kaimo prie jūros (paprastai)2004-12-29 18:47
Ale eik tu kaku.

27601. varna (out)2004-12-29 19:30
vot. kaku, tai kaku.

27603. VARNA2004-12-29 19:37
STOP.

27604. po palme2004-12-29 19:41
Pranaso palmes regejimas: Nubudau Betliejaus tvartely. Ziuriu, moteros uzdarytos mazam gardely, gurksnoja vyna su cinamonais ir tyliai dalinasi jausmais. Vyrai murai galanda kirvius irgi kalavijus astrius. Queer, vel tapes vyru, balnoja juodberi zirga. Centristas po palme atbulomis eidamas, bando kreida brezti linija per viduri. Jis bijo buti apkaltintas seksistu. Atsitrenkia I Queer. Oi, susunka Queer, bet tuojau pat pasitaiso: neikingai nusispjauna i kampa. Ar as tau pasakojau, kaip kazkada pasijuokiau is tokios kvailos mergaites ir kaip ji po to ilgai verke, klausia palmes. Palme per daug uzsiemes, nekreipia I ji demesio. Queer uzdainuoja: Vyrai murai azuolai, mergos terbos bezdalai…Jo dainavima nustelbia vyru suksniai: malci boba, kaip mat gauni I snuki. Jie mat ziuri filma What woman wants. Vyriskis dideliais usais ir paklaikusiu zvilgsniu, labai panasus I Nice, pakviestas filma komentuoti. Makiavelis-konferencijos garbes svecias, kvieciasi vyrus po viena I kerte ir ambutuoja jausmus. Tarsi palengveje, vyrai mosikuoja kuokomis ir saukia: Jeega, jeega, men rule, men rule. Pro sali skrenda Jonusio dvasia. Jonusys, iki tol galvojes, kad dar yra gyvas, skuba greitai konspektuoti ka girdis. Vyrai ji nutveria, Ebola persivercia ji per keli ir delnu tvoja per uzpakali. Po kurio laiko sako: Dabar atkisk desini zanda. Betliejaus moteru sajunga pasiekia brandaus feminizmo uzkratas: jos sugalvoja pasibuciuot. Vyna pakeicia sampanu. Ruta raso morales vadoveli "Graziai elkimes arba kur Jezus mestu bomba". IVS suklasifikuoja visus zydrunus, bet toliausiai nueina Kaimiete: ji padeda kiausini. Mergele Marija, taip ir nepazinusi vyro, supratingai pasiziuri I besibuciuojancias moteris. Ebola baigia ziureti filma ir pareiskia: bobiskos emocijos. Ikala doze anestetiku ir uzvaziuoja I liuli pro sali einanciam toto. Transubstanciacija arba esmekaita patyres Varna kruopsciai barsto sudelius, turbut kad nepasiklystu. Bet neiskentes juos sulesa. Tokia jau mano prigimtis, sau tyliai pasiteisina. Atveza nauja filma, paskelbia garsiakalbis, bojavika, su Tom Cruz. Ar pats Tom atveza, pasiteirauja Queer, bet greit susizgrimba ir pasitaiso: A ta kur duod i snuki? Garsiai nusiraugeja. Moteru judejimo dalyves nebesutelpa joms nubreztuose remuose ir isvercia gardelio pertvaras. Perzengia palmes nubrezta centrine linija. Apsinuoginusi krutine, veliava nesa Mergele Marija. Ant jos parasyta: Ne dirbtiniam apvaisinimui.Veliava iskeliama vyru puseje. Tuo tarpu Olimpo kalne vyksta pokalbis: Dievas Sv Petrui: ble, kas buvo atsakingas uz moteru kuryba? Sv Petras: ka as zinau, sonkauliukai su kopustais tokie skanus, galvojom kad tiks. Pasirodo vyrai, sunerime, nesini sv rastu, kur parasyta : bus nuolankios savo vyru tarnaites. Dievas: nu, jeigu parasyta. Nutrenkia moteris Lietuvos provincijon, netoli Liskiavos, kur jos sodina bulves pagal kaimietes recepta, atidaro moteru rehabilitacijos centra ir laimingai ir ilgai gyvena.

27606. varnai (švelniai) :-) 2004-12-29 19:47
Tai ir pasišnekėjom.

27608. 72004-12-29 23:25
nu sigur ros jau kur kas geriau .....dogvilis baisus .... toms skandinavu bendruomenems kur tipo bendruomene yra ... nes siaip tai mums turetu atrodyti pakankamai bukas kinas . aplamai chebra ,,, per daug greziojates atgal ...

27611. KLESTEJO jonuselis is tiesu - pripazinkim2004-12-30 05:19
-- kazkada klestejo Henyte Daktaras - kaip verslas, Laimantas Jonuselis - kaip kultura. Is tikruju galime tvirtai pasakyti KLESTEJO.
Liudna, bet siuksles islenda lengvai i pavirsiu

27615. Pripisas2004-12-30 09:19
Nu jo...Laimantas jau suniauniotas...Pagalj garapika daba Timuras ir jo komanda turetu imtis Gedos.Jis to nusipelne ane?"Avtor,kak sostojavshyjsia shyzofrenik".

27616. wow2004-12-30 09:21
Dar patikrinsim satenu stebuklinga mashyna. Bibis.

27618. kaimietė>Arle2004-12-30 09:42
Apie baidyklę. Galimi (kaip ir visada) keli atvejai. Baidykle tave paverčia kiti. Pats(-i) sąmoningai pasirenki šį vaidmenį. Jauti skirtumą? Galimas ir variantas, kai esi pasodinamas į baidyklės kėdę, bet reaguoji lyg būtum šio sosto siekęs visą amžinybę. Ir čia tik schemos kampai. Niuansų daugybė. Žavu, ar ne?
Dėl pasišaudymų ir kt. O ką tu siūlai?

27619. kaimietė>po palme2004-12-30 09:46
:D Stengiuosi nežiūrėti į tavo pusę, nes pamačiusi dieviškai gražias kojas visada suskystu, o prie sirupo tuoj prisistato musės. ;) Beje, kiaušinis, matyt, auksinis :P

27621. cikada2004-12-30 10:28
geda normalus bichas, tik labai cinishkas paskutiniu metu.maniau- gal su zhmona nepasiseke...ir ishties :(

27635. po palme>kaimietei2004-12-30 16:38
Zinoma, Naujametinis Auksinis Kiausinis :)

27642. varna ( oops)2004-12-30 18:50
Pasielgsiu taip, kaip nesielgiu. O labai dažnai nesielgiu taip, kaip kartais pasielgiu. Hm. Vienžo, įdedu tą patį komentarą, kuri įdėjau po kitu straipsniu.

27643. varna (pjesė apie Salomėją ir Jonušį) parašyta mažiau gabaus už mane Beresnevičiaus įtakoje2004-12-30 18:52
SALOMĖJA. Kankinkit, budeliai, smarkiau! L. JONUŠYS. (trina rankas ir tyli). SALOMĖJA. Aš diemedžiu žydėsiu! L. JONUŠYS. (tyli ir traukia iš užančio kirvį). SALOMĖJA. Mama, kur tu?! UŽDANGA NUSILEIDČIA. GIRDISI MEDINĖMIS SCENOS GRINDIMIS BESIRITANČIOS GALVOS TRENKSMAS. UŽUOLAIDOS APAČIA PRASISKIRIA IR PRO IŠLINDUSI SALOMĖJOS GALVA PRADEDA DEKLAMUOTI. SALOMĖJA (jos galva). Aš nenoriu mirti! -Geriau uosiu būti,Šaltu akmens bokštu,Mažyte sraige -. UŽUOLAIDA PRASIVERIA. L. JONUŠYS, VALYDAMAS KRAUJUOTĄ KIRVĮ. Ji, be abejo, pelnė mirties bausmę. SALOMĖJA (jos galva). Nuvargę stingsta pirštai Ir akyse tamsu - - Gyvenime! Aš mirštu, Dėl dvidešimties sū!".................................................... Sklando gandai, kad L. Jonušys už savo straipsnį gavo 20 sū. Bet čia tik tarp mūsų. Tsss.

27653. Arle kaimietei2004-12-31 11:20
Regis, diskusija išsikvėpė. Ir aš jau nebeturiu ūpo ją tęsti.

27660. Rūta:))2004-12-31 14:01
esu labai pasimetusi- pasiruošiau naujų metų šventinei vakarienei kepti vištieną labai skaniai, niam niam, o girdžiu -aplink ir tešneka, kad negerai gaidžio metų išvakarėse valgyti paukštieną.tai ką man dabar daryti? ką daryti?

27661. Rūta:))2004-12-31 14:18
tai vat ką reiškia šampano taurę išgerti-parašiau čia, o galvojau, kad į laiškus rašau:))et.IVS, galvoju-kaip laiku tu čia buvai pavadinta višta-taigi kitais metais tau turėtų labai sektis

27662. toto :-) 2004-12-31 14:26
Visiems gerų Naujųjų!

27667. varna (tai paskutinis kartas, kai aš tokia gera):)2004-12-31 16:04
Visiems nuostabių Naujųjų Metų. Mykiu jus visus.:):)

27668. VARNA (VĖPLA)2004-12-31 16:05
Mykiu. A? Gerai gavosi? Gerai, jau gerai, MYLIU JUS VISUS.

27683. IVS :)2005-01-01 09:09
Man patinka kai mane mykia. Myki. Ir aš mykiu tave, Varna ir visus kitus.

27684. Nikvami Vambozi - saugokis partizanų2005-01-01 10:52
Eu, laimantėli nesulaukiu pervedamos sumos į Nikvamio Vambozio fondą (teroristų nualintų bendruomenių atgaivinimo programos).

Juk žinai kad privačios nuosavybės teisės, šiuo metu komentarų tekstai, dar niekas nedenonsavo (nors taip norėtųsi). Kai pervesi pinigus į fondą - viskas bus ramu, nes vakarų civilizacija yra toleratiška. Bet ką daryti man su partizanais kurie kariavo prieš okupantus rusus Salomėjos laikais - jie negaudami iš Nikvamio Vambozio fondo eilutės pinigų (jie jau paruošti iš tavųjų pinigų be eilės) jau ruošiasi tave prismaugti kaip vagį.
Žinok fondas ne guminis ir išleidžiami pinigai tavo saugumui kažkada baigsis ir negalės apginti. Pagalvok. Ilgai laikti yra pavojinga tavo saugumui

27685. Nikvami Vambozi dar2005-01-01 11:00
primenu mano vienos raidės panauda pagal Wiljamštraso metodologiją kainuoja 35 789 euro. Kriminaliniai teisininkai jau pripažino teksto rekognifikciją (plagijavimo) faktą. Na tu juk šituos dalykus žinai, aš tik geranoriškai primenu.

Beje pas rusus gintis tamstai taip pat neišeis - pasirašytas ir su jais kontradikcijos (nusikaltėlių perdavimo) sutartis. Berods praeitą mėnesį. Tiksliai neprisimenu

27691. vVarrnuaii, YVSSSSS :-) 2005-01-01 19:11
...oglasssite...pažalussta.... vessj ssssspisok... ik.....

27880. po palme2005-01-05 03:02
varna, labai sauniai parasei

27916. Urse2005-01-05 16:29
Nu, seniai taip besismaginau, kaip cia pro plyseli i jus ziuredama ir svetimu kalbu klausydama. Ka-aifas ! Vyra stalciun dabar, nei is tolo neprilygsta. Tik nuo Editos ir pan. triufeliai apkarto... (Ar ir as cia jau apsikakojusi, riebiai taip, su "š", ar cia kaimiskai "tyros" saknys lenda ?)

27988. Liberalas2005-01-06 15:00
O visgi genialiai sugalvojo sitas rasytojas. Internete puikiai skaitosi, nors laikrasty tikriausiai ne, ir antrakart kazko rasyt panasiai neiseitu. Idomus vienkartinis kurinelis. Kiek suerzino etatinius SA komentatorius, tik nezinau ar jie taip myli LJ, ar LJ myli juos, kad nusprende viesai jiems ir tik jiems pareiksti begalini savo atsidavima. O siaip prisipazinsiu, man Jonusys niekada nebuvo istriges, as jo nieko neskaiciau, kadangi esu labai neissilavines, kitaip ji labai labai myleciau.

28002. liberalui2005-01-06 19:35
Liberale padek sumoketi kopiraita nikvamui, nes matyt laimantelis nezino kas yra privati nuosavybe, jis tik karjeroje issilavines,[20 su],kitur tai tik saudyti nori.

28024. Liberalas2005-01-07 14:25
O ir as nezinau, kas yra privati nuosavybe. Jeigu zinociau, del sazines grauzimosi negaleciau sviestis jokiu knygu, ir mano liberalizmui butu galas.

28042. oho2005-01-07 23:20
chiukcha ne durak, poluchil mnogo komentarov

28067. 72005-01-09 00:45
chiukcha durak

28082. saliome2005-01-09 17:08
suskaiciavau ligi 200 ir prisikeliau

48896. BMW :-( 2005-12-14 19:00
sudukas ant pagaliuko

Rodoma versija 28 iš 28 
0:00:27 Jan 17, 2011   
May 2008 Sep 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba