Naujienos

Puslapis 1 iš 53  > >>

12/20/10

Rūta Gajauskaitė

Labiausiai išviešinta ir klasikine tapusi yra Kauno pedofilijos byla, kurioje šiuo metu jau yra užfiksuoti 107 procesinio kodekso pažeidimai!!!
   Ir nieko...
   Jokios atsakomybės ir bausmių, ar pažeidimų ištaisymų!
   Štai, ką reiškia kadrai!
   Nors bylos tyrimo metu žuvo proceso dalyviai ir neaiškiom aplinkybėm neutralizuoti  liudininkai - 2 pasikorė  , 1 rastas Jiesoje nuskendęs, 1 „miręs“ nuo infarkto ir 1 pateko į Žiegždrių prichiatrinę ligoninę...
   Pažymėtina, kad pedofilijos byla dar prieš metus su 56 procesiniais pažeidimais buvo patekusi į aukščiausią šalyje teisėsaugininkų lygį – į Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komisiją, kuri nustatė, kad,  bylą tyrę prokurorai, nekompetentingi, nekvalifikuoti ir aplaidžiai vilkino bylą , tačiau...
   Tačiau, taip įvertinus prokurorų darbą, kurio pasėkoje liko neatstatoma žala – žuvusios gyvybės, kaltieji nebuvo nušalinti ir nebuvo  nubausti!!!Todėl pedofilinė byla tuo pačiu stiliumi  (nekompetentingai, nekvalifikuotai ir aplaidžiai nuvilkinta ) buvo „pratempta“ dar metus.Vienok, teismą byla pasiekė vistiek nepilnavertė su sušvelnintais kaltinimais (tvirkinimu vietoj prievartavimo) bei nutraukta dėl įtariamojo savalaikės mirties.
   Labai savailaikės mirties.
   Labai panašus scenarijus kaip su Sausio 13-osios ar Medininkų bylomis.Senatis arba mirtis.Su vienu skirtumu – pedofilų byla buvo svarstyta Seime.Taigi, ar tokia bylų vedimo taktika (senatis, mirtis, bylų skaldymas pagal atskirus epizodus) – tai Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto formuojamos teisinės politikos padarinys?
   Juk komiteto pirmininko St.Šedbaro pasirašytoje tyrimo pažymoje aiškiai nustatyti pareigybinio nusikaltimo požymiai – aplaidžiai vilkinę , - ir neatstatomos pasekmės ,- žuvę bylos dalyviai.Tačiau aukščiausio lygio įstatymo kontrolę vykdančio šaly komiteto išvados lieka be privalomos nusikaltėliams bausmės ir be prevencijos priemonių , kad ateity tai nepasikartotų!

 

12/17/10

Multimilijonierius  Europarlamentaras Viktor Uspaskich, duodamas interviu LL, beveik visą laiką stebėjo kompiuterio ekraną – jame mirgėjo skaičiai iš pasaulio biržų. Verslininkas sakė, kad beveik visą laiką stebi prekybos biržoje tendencijas, ir valdo maždaug 150 mln. litų vertės akcijų paketą, kuris per metus uždirba apie 25 proc. pelno. V.Uspaskich atsakė į LL klausimus:

 

12/14/10
Juozas IVANAUSKAS

  „Sergėkitės netikrų pranašų, kurie ateina pas jus avių kailyje, o viduje yra plėšrūs vilkai. Jūs pažinsite juos iš vaisių. Argi kas gali pasiskinti vynuogių nuo erškėčių ar figų nuo usnių?! Juk geras medis duoda gerus vaisius, o netikęs medis – blogus. Geras medis negali duoti blogų vaisių, o netikęs gerų. Kiekvienas medis, kuris neduoda gerų vaisių, bus iškirstas ir įmestas į ugnį. Taigi jūs pažinsite juos iš vaisių.“ - - - Mt 7,8

 „Kalbant apie dalyvavimą politikoje bei rinkimus į Seimą, kiek aš žinau, tai pati Kristina Apanavičiūtė, Marius Kuprevičius, dar toksai Reklaitis – būtent jie ir nori eiti į politiką. Bet aš tikrai, jeigu ir dalyvausiu Seimo rinkimuose, tai tik ne su jais, čia mūsų keliai skiriasi!.. Pavyzdžiui, tokio M.Kuprevičiaus niekada nepažinojau ir nepažįstu. Galbūt jie patys bandys įkurti savo partiją? Kas ten gali supaisyti visus jų norus ir ketinimus?.. Kaip ten bebūtų, nei man pačiai, asmeniškai, nei mano artimiesiems tikrai nepakeliui nei su M.Kuprevičiumi, nei su K.Apanavičiūte, nei su Reklaičiu!.. Ir man tikrai nereikia jokių Kristinų, nei jokių Kuprevičių patarimų. Tokiais atvejais aš vadovaujuosi tik savo galva ir sąžine. Gyvensiu taip, kaip pati nuspręsiu.“ - Neringa Venckienė, interviu LL

 

12/14/10
Vilniaus meras Vilius Navickas neskuba palikti šio posto, nors interpeliaciją jam pasirašė beveik visos Vilniaus tarybos frakcijos, išskyrus atvirai “rubikonines”. Vilniaus savivaldybės tarybos Tvarkos ir teisingumo frakcijos seniūnas Gediminas Rudžionis mano, kad V.Navicką šiame poste sulaiko konservatorių partijos vadovų įsipareigojimai Vilnių užvaldžiusiai “Rubicon group”. Mat reikia baigti pradėta miesto komunalines paslaugas teikiančių įmonių privatizaciją. G.Rudžionis atsakė į LL klausimus:
 

12/13/10

Henriko Daktaro, vieno garsiausių kauniečių, vadinamo Kauno mafijos bosu, žmona Ramutė Daktarienė interviu LL sakė, kad visi kaltinimai jos vyrui grindžiami kitų nusikaltėlių parodymais. Pastariesiems teisėsauga neva linkusi atleisti net nužudymus, kad tik būtų apkaltinas H.Daktaras. Moteris mano, kad susidorojimas su jos šeima prasidėjo dar 1996 m., kai H.Daktaras atsisakė padėti reketuoti alkoholio gamyklas vienam garsiam politikui ir įtakingam teisėsaugininkui. Neva kerštaudami už tai prokurorai bando ant H.Daktaro suversti tokius nusikaltimus, kurie buvo padaryti, kai įtariamasis dar buvo laikomas kalėjime. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, H.Daktaras įtariamas Rimanto Ganusausko, Arvydo Vilčinsko ir Roberto Borcherto nužudymu itin žiauriai kankinant. Taip pat jis įtariamas kartu su Egidijumi Abariumi 1993-2001 metais vadovavęs nusikalstamai grupuotei, ginklų, sprogmenų ir šaudmenų neteisėtu laikymu, kėsinimusi nužudyti Raimundą Petraitį, įvairiais turto pagrobimais, prievartavimais, smurto naudojimu bei grasinimais. H.Daktaras laikomas suimtas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime. Suėmimą 52 metų H.Daktarui teismas skyrė dar 2008 metų gruodžio 24 dieną, tačiau tada jis pasislėpė. H.Daktaras sulaikytas Bulgarijoje, netoli Varnos miesto, 2009 metų rugsėjo 4 dieną.
Jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki gyvos galvos.

Ramutė Daktarienė atsakė į LL klausimus:

 

Rodoma versija 43 iš 61 
0:25:34 Dec 21, 2010   
Apr 2008 Aug 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba