Naujienos

Puslapis 1 iš 51  > >>

11/18/10

Kur dingo kita prievartauta mergaitė, Violetos Naruševičienės dukra, kuri buvo vyresnė nei Drąsiaus Kedžio mergaitė, ir kurią pedofilai galimai prievartavo ne tik oraliniu, bet ir analiniu būdu?

Prokuratūra paskelbė, kad nėra jokių įrodymų, kad V.Naruševičienės mergaitė buvo prievartaujama, tačiau tai dar vienas melas – netgi tuo metu, kai buvo apklausiame policijoje dėl galimo prievartavimo, mergaitė pakakojo į kelnes. Kaip aiškėja iš bylos dokumentų, nors mergaitės apklausa truko tik valandą, tačiau apklausos metu jos motina, įtariama sąvadautoja, kuriai buvo leista dalyvauti apklausoje, Violeta Naruševičienė pareiškė, kad ,.na patikrinsim, kas tenai, kokie reikalai", „sakau, jai kelnytes reikia dar man patikrinti. Mes prie to pačio vis tiek norėsiu kelnytes susitikrint". Akivaizdu, kad net apklausos metu mergaitė turėjo sveikatos problemų, susijusiu su išmatų ar šlapimo nelaikymu.

Medicinos ekspertas nustatė, kad mergaitei buvo diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas - tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribų. Kaip viena iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių gydytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės išangei bei paaiškino, kad nustatyti lytinio išnaudojimo požymius medicininiais tyrimais yra ganėtinai sunku.

 

11/17/10
Kaip išsižiojome iš nuostabos po E.Žiobienės žiobtelėjimo, taip ir neužsičiaupėme net po balsavimo Seime dėl jos atsistatydinimo...
   Žiobtelėjo E.Žiobienė – blogiausia mama yra geresnė už geriausią globėją, - ir niekaip nepajėgė užsičiaupti ! Ir  mažylę saugojusius piliečius „minia“ išvadino, ir „violetiniais“  juos pakrikštijo , ir labai suabejojo susirinkusiųjų tikslais ir siekiais.
   Žodžiu , praleido progą patylėti.
 

11/16/10
Po to, kai Panevėžio apygardos teismas atmetė Neringos Venckienės skundą dėl bylos iškėlimo Laimai Stankūnaitei, ir tuo faktiškai nutraukė Kauno pedofilijos bylos tyrimą, visuomenei iškilo pagrindinis neatsakytas klausimas – kas yra tas toks įtakingas “stogas”, kuris sugeba numarinti ne tik pedofilijos bylą, bet taip pat ir keturių žmonių – Jono Furmanavičiaus, Violetos Naruševičienės, Drąsiaus Kedžio bei Andriaus Ūso – nužudymo bylas. Politikai pašnibždomis kalba, kad neva pedofilų klanas negali kontroliuoti visos Lietuvos teisėsaugos sistemos, tačiau paklausti, kodėl visa ši sistema dirba ne tam, kad atskleisti nusikaltimus, bet juos nuslėpti, nutyla. Prezidentė Dalia Grybauskaitė neoficialiuose pokalbiuose politikus ramina, kad reikia duoti daugiau laiko naujam generaliniam prokurorui išsrėbti jo pirmtakų privirtą košę.

Tačiau neatrodo, kad Darius Valys norėtų iškuopti tą mėšlyną prokuratūros darbe, atvirkščiai, jis palaiko prokurorų versiją, kad jokios pedofilijos nebuvo, D.Kedys užspringo žolės lapu, o Andrius Ūsas paskendo baloje.

Todėl norint atsakyti į klausimą, kas galėtų būti šių kraupių istorijų “stogas”, reikia prisiminti tuos, kurie politikai aršiausiai gynė pedofilus.

 

11/15/10

Drąsiaus Kedžio motinos Laimutės Kedienės pasamdytas Teismo medicinos gydytojas P.Petreikis nustatė, kad D.Kedys buvo nuskandintas, ir kūnas tik paksui ištrauktas iš vandens ir numestas ant Kauno marių kranto. Kartu su šia išvada L.Kedienė pateikė 14 klausimų, į kuriuos Generalinės prokuratūros prašymu turės atsakyti Švedijos ekspertai.

Kaip žinia, nors Teismo medicinos instituto ekspertas Jonas Paliulis konstatavo, kad D.Kedys mirė, užspringęs žolės lapu, tačiau Kedžių šeimos pasamdytas Teismo medicinos gydytojas P.Petreikis nustatė, kad D.Kedys buvo nuskandintas vandenyje.

 

11/11/10

Aiškėja Kauno pedofilijos bylos įrodymai – pasirodo, kad šioje byloje yra įrodymų, kurie patvirtina įtariamojo pedofilija Andriaus Ūso lytinį iškrypimą ir ko visiškai neanalizavo šią bylą tiriantys prokurorai. Paaiškėjo, kad Andrių Ūsą, lytiškai santykiaujantį su kitu homoseksualistu, garsiu politiku ir buvusiu Seimo nariu, artimu buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko partneriu (pavardė redakcijai žinoma) Kauno Kleboniškio miške dar 2008 m. vasarą buvo pagavę policininkai – reketininkai Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas, kurie gaudydavo besimylinčias poreles, ir reikalaudavo iš jų pinigų. Būtent šis Andriaus Ūso "draugas", pagautas lytiškai santykiaujantis su pedofilijos bylos įtariamuoju, ir yra pagrindinis tiek pedofilijos, tiek D.Kedžio bei kitų nužudytų žmonių šioje byloje raktas. Ir būtent dėl šio piliečio milžiniškos įtakos visai Lietuvos teisėsaugai prokuratūra iki šiol naikina nusikaltimo pėdsakus.

Pedofilijos byloje ir šiame ikiteisminiame tyrime svarbūs ir liudytojų Pauliaus Sakalausko, Algimanto Babilo ir Aivaro Alimo parodymai, kurie iš esmės patvirtina įtariamojo A. Ūso lytinį iškrypimą. Liudytojas Paulius Sakalauskas parodė, kad atsimena, kad nagrinėjant baudžiamąją bylą, vieną iš vykusių teismo posėdžių metu, datos nurodyti negali, teisėja Regina Mąjauskienė jo paklausė, ar jis su Algimantu Babilu buvo sulaikęs pedofilijos skandale minimus asmenis. Jis jai atsakė, kad 2008 metų vasaros metu jis su A. Babilu Kleboniškio miško parke buvo aptikę du automobilius, viename iš kurių buvo užtikti du nuogi vyrai, kurie lytiškai santykiavo. Jis pasakė, kad vienas iš tų vyrų pedofilijos skandale minimas asmuo, kadangi apie tai jam, maždaug 2009 metų pabaigoje, pasakė A. Babilas, t.y. jis jam pasakė, kad vienas iš minėtų vyrų galėjo būti pedofilijos skandale minimas asmuo. Liudytojas Algimantas Babilas parodė, kad jis girdėjo, kaip P. Sakalauskas teisėjai R. Majauskienei pasakė, kad galimai vienas iš sulaikytų vyrų yra minimas pedofilijos skandale. Kurį būtent asmenį P. Sakalauskas turėjo galvoje taip sakydamas, jis nežino. Maždaug 2009 metų spalio mėnesio pabaigoje tarp jo ir P. Sakalausko buvo pokalbis apie tai, kad vyrai, kurie buvo sulaikyti Kleboniškio miško parke, galimai yra įsipainioję pedofilijos skandale. Apie du vyrus, kurie buvo aptikti lytiškai santykiaujantys automobilyje Kleboniškio miško parke, gali pasakyti, kad toks atvejis tikrai buvo, t.y. 2008 metų pavasario pabaigoje vasaros pradžioje Kleboniškio miško parke buvo aptikti du automobiliai, viename kurių buvo užtikti du nuogi lytiškai santykiaujantys vyrai. Apklaustas liudytoju prokuroras Aivaras Alimas parodė, kad abu kaltinamieji Paulius Sakalauskas ir Algimantas Babilas patvirtino, kad galimai 2008 m. vasarą buvo Kleboniškio miško parke stovinčiame automobilyje užtikę du lytiškai santykiaujančius vyriškius, tačiau tu asmenų tiksliai nejvardino. P. Sakalauskas paminėjo, kad vienas iš šių asmenų yra pedofilijos skandalo „herojus". Teisėja dar paklausė, ar kalba eina apie nušautą teisėją, tačiau P. Sakalauskas atsakė, kad ne apie teisėją, o „apie tą kitą".

 

 

Rodoma versija 42 iš 61 
21:19:34 Nov 20, 2010   
Mar 2008 Jul 2013
Sąrašas   Archyvas   Pagalba