Slaptai.lt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
                                     
Ekonomika ir finansai

Bankai, verslas, pinigai, monopolistai"Danske Bank" analitikų prognozės nėra optimistinės

El. paštas Spausdinti

danske bank"Danske Bank" pagal pirmo lygio kapitalą yra 25-oji tarp Vakarų Europos ir 42-oji tarp viso pasaulio bankininkystės grupių. "Danske Bank" priklausantys bankai užima pirmaujančias pozicijas Skandinavijoje, taip pat veikia Airijoje, Baltijos šalyse ir Rusijoje. "Danske Bank" grupėje dirba daugiau nei 24 tūkst. žmonių. Beveik prieš metus prie "Danske Bank" makroekonomikos ir finansų rinkų analitikų komandos prisijungė ir lietuvė. 37-erių metų finansų rinkų ir makroekonomikos analitikė Violeta Klyvienė kuruoja Baltijos šalis - Lietuvą, Latviją bei Estiją. Ji dirba Lietuvoje gerai žinomo "Danske Bank" vyriausiojo analitiko Larso Christenseno komandoje.

 

Komentarai   (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

"Swedbank" analitikai prognozuoja, kad "2009-ieji didžiosioms pasaulio ekonomikoms bus sunkiausi"

El. paštas Spausdinti

svedbankManoma, kad didžiosioms pasaulio ekonomikoms 2009 metai bus sunkiausi, o 2010 metais ekonomikos turėtų iš lėto atsigauti. Šiuo metu vyrauja neapibrėžtumo bei netikrumo nuotaikos: neramumams vis dar tebesitęsiant finansų rinkose sunku nustatyti krizės kaštus. JAV ekonomikai teks atlaikyti didžiausią finansinės krizės naštą, o finansų sektoriui užimant didelę ekonomikos dalį bei nuosmukiui būsto rinkoje gilėjant, Didžioji Britanija yra labiausiai pažeidžiama valstybė Europoje. Dėl problemų būsto sektoriuje nuosmukis bus gilesnis ir ilgesnis Airijoje bei Ispanijoje, negu kitose Europos Sąjungos šalyse. Iš besivystančių rinkų, pavojingiausioje situacijoje atsidūrė Rusija bei kitos energiją eksportuojančios šalys.

Komentarai   (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Latviai koncentruojasi į valstybės sektoriaus suspaudimą, o ne į mokesčių didinimą

El. paštas Spausdinti

rygaĮ mano rankas pateko Latvijos antikrizinis planas. Jį parengė Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos parlamentinių tyrimų departamentas. Tiesa, jie jį vadina "Latvijos ekonomikos stabilizavimo programa". Žodžiu, apie krizę nekalba. Paskaičius matosi, kad koncentruojamasi į valstybės sektoriaus suspaudimą, o ne į mokesčių didinimą. Tiesa, PVM padidintas ir ten. Kas nori, gali palyginti "braliukų" ir mūsų planus. Kuris geresnis?

 

Komentarai   (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Bankrotai ir "domino efektas"

El. paštas Spausdinti

dominoVienas tokių pavyzdžių - UAB "Altesta" (buvusi UAB "Ritesta") ir jo vadovas R. Benevičius, kuris vadovauja ir kitoms įmonėms: UAB "Durisolis", UAB "Durisolis ir partneriai", taip pat yra siejamas ir su UAB "Durisolio statybinės medžiagos" veikla. Prieš įmonei iškeliant bankroto bylą, buvo stengiamasi nuslėpti tikruosius jos veiklos rodiklius, kad ir toliau būtų sudarinėjami sandoriai, kurių įmonė, be abejo, vėliau nesugebėjo įvykdyti. "Bankroto administratoriumi šioje byloje paskirta įmonė UAB "Avere", kurios vadovas neoficialiais duomenimis yra R. Benevičiaus geras pažįstamas, tad sunkiai tikėtina, kad šioje bankroto byloje bus laikomasi visų procedūrinių taisyklių ir kad kreditoriai atgaus jiems teisėtai priklausančius pinigus.

 

Komentarai   (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 

Ar ne laikas varyti tranus iš avilio?

El. paštas Spausdinti

Kiekvienoje visuomenėje visais laikais atsirasdavo "tranų" - kol mes, kaip bitės darbininkės, vargstame dėl savo ir visuomenės labo, šie veltėdžiai tik ieško būdų, kaip laižyti svetimą medų. Tranai temoka naudotis kitų sukauptu turtu, o negaudami to, ko nori - puldinėti kitus avilius ir griauti. Jie sukasi kaip išmanydami, išnaudoja visą savo žavesį, kad tik įgytų kitų prielankumą ir kaip nors pasiektų tą svetimą medų. Tranai veidmainiauja, manipuliuoja žmonėmis, įklampina juos į savo pinkles ir palieka tik ištuštintus korius. Bitės avilyje tranus pakenčia tik kurį laiką - netrukus jie išmetami iš bendruomenės, kaip nereikalingi ir savo indėlio jai neduodantys nariai. Mūsų visuomenėje jie sukasi metus iš metų, nesulaukdami teisėto atlygio. Panagrinėkime keletą tokių "tranų".

 

Komentarai   (Skaitytojų komentarai)
Skaityti toliau...
 


Puslapis 1 iš 2

Videostudija

Fotogalerija


�ym�ti ir dalintis

Statistika

Portalo lankytojai iš viso atvertė puslapių : 567642
Dabar lankosi:  svečių - 36 ir narių - 1 
archyvas
       Receptai
       Pigūs plastikiniai langai
       Balkonų stiklinimas
       Butu nuoma
       eSports zaidimai
       Butų remontas
       Skelbimai
       Apsaugos sistemos
       Skyrybos

      PASIEKIMAI


       Personalas.net
       Milijonieriaus testas
       Darbas, darbo!
       Permainų knyga
Rodoma versija 4 iš 121 
6:03:29 Sep 30, 2009   
Jan 2007 May 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba