SEPTYNIOS MENO DIENOS

2005-05-20 nr. 662

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Rasa Vasinauskaitė
Demonų pradangintieji
3

Muzika 
• Skambantis Pažaislis
• Beata Leščinska
Skoninga ir profesionalu
• Vilniaus festivalio tradicijos ir staigmenos3
• Kanados lietuviai atsisveikino su Jonu Govėdu
• Pasaulio naujosios muzikos dienos – Vilniuje?1
• Laukinių Vakarų dvasia Kongresų rūmuose
 Dešimtasis "Lietuvos muzikos link" numeris27
• KONCERTAI

Dailė 
• Vytautas Damaševičius
Žanro paieškos
1
• Monika Krikštopaitytė
Kas yra Pergalė?
2
• Neringa Černiauskaitė
Pranešimai iš "ŠiaurėsPietųRytųVakarų"
1
• Rūta Taukinaitytė
Meilės dėžutė – nuo kiaušinio iki lagamino
• Ermina Taujenytė
Metalo ir emalio ženklų kalba
• Ukrainos sukilimas
• PARODOS

Literatūra 
• VAKARAI

Teatras 
• SPEKTAKLIAI2

Kinas 
• Penki japonų režisieriai1
• "Žvaigždžių karai" baigėsi6
• Tarp gorilų ir žmonių
• Hartmuto Kaminskio filmų ciklas "Į Rytus"
• Lietuvių filmai Čikagoje
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Anonsai 
• Jauniesiems menininkams

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Muzika

Dešimtasis "Lietuvos muzikos link" numeris

nauji leidiniai

[skaityti komentarus]

iliustracija

Pusmetinis lietuvių muzikos naujienų laikraštis "Lithuanian Music Link", pradėtas leisti 2000 m. anglų kalba, buvo pirmasis periodinis leidinys, siekęs muzikos profesionalams pristatyti lietuvių šiuolaikinės muzikos visumą, svarbiausius įvykius, kūrinius, užsakymus, premjeras, festivalius, įrašus ir leidinius. Per penkerius metus ūgtelėjęs leidinys ėmėsi ir fundamentalesnių temų. Siekiama giliau pažvelgti į lietuvių muzikos tapatybę, įvertinti lietuvių muziką platesniame Europos ir pasaulio muzikos kontekste. Leidinyje taip pat atsirado nuolatinės lietuvių muzikos klasiką, įdomiausius lietuvių atlikėjus pristatančios rubrikos.

Per penkerius metus "Lithuanian Music Link" paskelbta beveik šimtas originalių tekstų, pristatyti 36 ryškiausi lietuvių muzikos kūrėjai, svarbiausios paskutiniųjų penkerių metų kūrybos idėjos ir faktai. "Lithuanian Music Link" skelbiami tekstai atspindi intensyvų šiuolaikinės muzikos gyvenimą mūsų šalyje bei užsienyje.

Pasak leidinio redaktorės Veronikos Janatjevos, "Lietuvoje, žinoma, kur kas daugiau kūrėjų nei tie trisdešimt šeši aprašytieji. Tačiau prioritetas visuomet teikiamas tiems, kurie nuolat palaiko lietuviškos muzikos scenos aktyvumą, aktualizuoja mūsų esamąjį laiką arba pakyla iš užmaršties, taip suteikdami peno naujiems vertinimams ir sulaukdami atgarsio ne vien čia, namuose, bet ir už Lietuvos ribų". Džiaugdamasi leidinio sukaktimi redaktorė priduria: "Mūsų pirmojo jubiliejaus proga norėčiau nuoširdžiai padėkoti visiems kompozitoriams, atlikėjams, renginių organizatoriams ir leidėjams už dosnią ir geranorišką pagalbą, kaupiant informaciją apie įvykius, faktus bei lūkesčius. Laikraščio tonas iš esmės yra pozityvus, reklaminis, tačiau tai nereiškia, kad bet kokiomis priemonėmis stengiamės įsiūlyti lietuvišką produkciją galimiems insteresantams. Pasitikime ir labai vertiname savo autorių kompetenciją, nuolat prašome jų pateikti informacijos tiems, kas profesionaliai domėdamasis muzika Lietuvos kūrėjų pavardes išgirdo bene pirmą kartą. Smagiausias visos šios veiklos rezultatas – kai iš gan padriko faktų kratinio ima ryškėti vientisesnis lietuvių muzikos tikrovės vaizdas, susaistytas įvairiais teminiais ryšiais, kreipiančiais skaitytojo mintis lietuviškos muzikos link."

"Lithuanian Music Link" leidžia viešoji įstaiga Muzikos informacijos ir leidybos centras, nuo 2003-ųjų šis leidinys publikuojamas ir lietuvių kalba internete, adresu www.mic.lt. Kiekvienas naujas "Lithuanian Music Link" numeris yra siunčiamas šešiais šimtais adresų visame pasaulyje – koncertų, festivalių organizatoriams, įvairioms šiuolaikinės muzikos agentūroms, informacijos centrams, radijo prodiuseriams, žurnalistams ir kritikams. Informacija apie leidinio publikacijas platinama ir elektroniniu paštu. "Džiaugiamės, kad "Linko" tekstus nuolat "skolinasi" garbūs žurnalai "Kultūros barai" ar "Muzikos barai", tačiau truputį neramu, kad pastaruoju metu lengvai prieinami mūsų leidinio tekstai kiek užgožia kitų leidinių ambicijas skelbti savo originalias medžiagas, – teigia centro direktorė Daiva Parulskienė. – Džiugina tai, kad mūsų tekstus perspausdina ir įvairūs užsienio leidiniai, pvz., puikus Šarūno Nako tekstas apie lietuvišką minimalizmą neseniai pasirodė ISCM leidinyje "World New Music Magazine". Tokių faktų yra ir daugiau."

LMIC inf.

 

Skaitytojų vertinimai


5000. Idomu2005-05-24 11:08
"tačiau truputį neramu, kad pastaruoju metu lengvai prieinami mūsų leidinio tekstai kiek užgožia kitų leidinių ambicijas skelbti savo originalias medžiagas" Idomu, ka cia Parulskiene turi omeny?.. Kazkaip isskyrus 7 meno dienas, kurios cia draugiskai idejo zinute apie LINK, tai ir nepastebejau, kad kas labai jau aukotu savo originalias medziagas del reklaminiu LINKo tekstu...

5004. to Idomu2005-05-24 23:36
Siaip jau turima omeny ne sis straipsniukas, bet LINKe publikuojami tekstai ;)

5005. o gal?2005-05-25 08:31
O gal LINKe publikuojami tekstukai yra issiuntinejami kaip LMIC informacija? Juk tokia laiks nuo laiko pasiekia daugeli ziniasklaidininku. Tuomet ner ko stebetis, kad jais naudojamasi.

5006. nepastebejau2005-05-25 09:08
LINKo tekstai yra autoriniai ir nesu pastebejusi, kad butu siuntinejami kaip LMIC informacija...

5007. Idomu to 50042005-05-25 09:26
Tiek tai as supratau, aciu uz paaiskinima. bet tas ir idomu, nes neteko matyti, kad taip jau kas nors tuos ju originalius tekstukus graibstytu, ypac iki tokio lygio, kad net pamirstu spausdinti originalias medziagas:)

5008. to Idomu2005-05-25 10:26
Graibsto, bet ne tiesiogiai - percituoja, perraso, "skolinais" mintis ir t.t. Bet tai daro zinoma ne leidiniai, o ju autoriai. Tuo tarpu del leidiniu turbut kita problema: kai yra tiek geros kokybes tekstu apie kompozitorius, kitu leidiniu redaktoriai nebeuzsakineja analogisku originaliu straipsniu, nes ta nisa lyg ir uzimta. Gal ir ne tragedija, svarbu, kad tie tekstai apskritai yra, taciau galima suprasti ir ta "truputi neramu".

5009. Skaitytoja2005-05-25 11:06
Siaip tiesa sakant, tai is to laikrascio gal koks vienas, maksimum du tekstai apie kompozitorius buna tokie, kad butu tikrai kazkas idomaus, "geros kokybes". Visa kita juk gryniausia reklama, kaip koks bukletas, tekstai numeris is numerio panasus viens i kita kaip vandens lasai. Be to, lietuviskai paskaityti galima tik internete. Taip kad tas "truputi neramu" labiau kvepia geru piaru negu tikru nerimu:)

5011. skaitytojai2005-05-25 15:33
Na gerai, tarkim, kad kiekviename numeryje tera po 2 idomius, kokybiskus tekstus apie lietuviu kompozitorius, tai per 10 numeriu tokiu susidaro jau 20. Mazai? Tai reiskia, kad beveik apie kiekviena veiklu lietuviu kompozitoriu be vargo gali gauti taiklu, profesionalu straipsniuka. Ir tai, kad visa tai publikuojama internete, tik dar labiau palengvina priejima ir lengva pasinaudojima LINKo tekstais.

5014. asa2005-05-26 17:07
cia Veronika (?) raso: "Tai reiskia, kad beveik apie kiekviena veiklu lietuviu kompozitoriu be vargo gali gauti taiklu, profesionalu straipsniuka..."___________________________________________________Tas zodelis "beveik" sutalpina koki 90% kurianciu muzika zmoniu. Pripazinkite, kad LINK tai reklamine broshiura, pastoviai trimituojanti apie tris tuos pacius jaunosios ir tris tuos pacius vyresniosios kartos kompozitorius. deje.

5015. krrr2005-05-26 17:13
o kam popierinis varijantas reikalingas? juk tokie newsletteriai puikiausiai funkcionuoja internete. o geriau galetumete prie kiekvieno numerio prideti po nauja CD. tik susitariame, kad autoriu vardai nesikartos kiekviename naujame leidinyje bei cd. vat tada ir butu tai ka (Veronika) cia apibudino kaip "beveik apie kiekviena veiklu lietuviu kompozitoriu be vargo gali gauti taiklu, profesionalu kurinuka". tik davai be tu beveik....

5017. tas pats 5011.2005-05-26 20:55
Tai jau atleiskit asa ir krrr, bet mano vardas ne Veronika (ir netgi ne Daiva, ne Zivile, ne Linas ir t.t.). Uzjauciu del sio nusivylimo, taciau "itariamuju" ratas po sio mano prisipazinimo dabar turbut smarkiai susiaurejo;) Kitas dalykas, kad si ne pirma karta girdima demagogija, kad Kompozitoriu sajunga, MICas, LINKas ir visi kiti panasus organai ignoruoja 90% kurybingiausiu ir talentingiausiu lietuviu kompozitoriu, galu gale pradeda erzinti. Taigi nepatingejau ir specialiai suskaiciavau, kad per 10 LINKo numeriu straipsniai buvo parasyti apie 36 skirtingus lietuviu kompozitorius. Daugiausiai (po 6) straipsniu skirta Narbutaitei ir Barkauskui. 4 – apie Jurguti, po 3 apie Kutaviciu, Martinaiti, Balakauska, Naka, Bartuli, Serksnyte, Senderova, po 2 apie Baltaka, Narvilaite, Bajora, Mazuli, Juozapaiti, Merkeli, Baranauska. Na, ir like po 1. Tai kurie cia tie isrinktieji 3 vyresniosios kartos ir 3 jaunosios kartos atstovai?

5018. ir dar2005-05-26 20:58
Dar idomiau butu, jei pavardintumet ta ar tuos demesio vertus lietuviu kompozitorius, kuriuos LINKas iki siol neatleistinai ignoravo. Gali buti, kad Veronika isties pasiskaitys siuos komentarus ir, mazubau, 11 numeryje isvysite savo numyletinio/es portreta :)

5019. pashalinis2005-05-27 09:58
jau kelintuose komentaruose pastebiu apie "Kompozitoriu sajunga, MICas, LINKas " keliu pavardziu protegavima . jei pastoviai zmones apie tai sneka , matyt problema yra . ir jos nesprendimas , problema pastoviai didins .ir + tie zmones manau turi pilna teise reiksti nepasitenkinima , nes "Kompozitoriu sajunga, MICas, LINKas " lyg ir gyvena is musus visu mokesciu

5024. BM2005-05-27 17:29
Pašalini, yra tiesos Tamstos žodžiuose, yra. Bet patiko ir komentaras "tas pats 5011", nes pagaliau kažkas ėmė ir suskaičiavo kas ir kiek. O iš tų skaičių neatrodo, kad situacija būtų tokia dramatiška, kaip oponentai bando pavaizduoti. Be to, jau kelintuose komentaruose tų 3 proteguojamų kompozitorių niekas taip ir nenurodo. Įdomu ir keista, kodėl...

5025. kiekybe/kokybe2005-05-27 18:12
Nejuokinkit, skaiciuotojai:) Tekstu su Narbutaites pavarde pavadinime net greitomis pervertus pamaciau 9, apie Senderova - bent 4. Kaip matot, truputi skiriasi nuo anksciau pateiktu duomenu:) Bet man, tiesa sakant, visgi svarbiau tai, kad absoliuti dauguma tu straipsneliu yra absoliuciai nieko nesakantys, neidomus nors tu ka. Dazniausiai tik Paulauskio tekstai dar kazka "pasako". Kiti gi kartoja tas pacias klises numeris is numerio.

5026. pati gi viska ishvardinai.2005-05-27 22:02
Narbutaitei ir Barkauskui. 4 – apie Jurguti, po 3 apie Kutaviciu, Martinaiti, Balakauska, Naka, Bartuli, Serksnyte, Senderova, po 2 apie Baltaka, Narvilaite, Bajora, Mazuli, Juozapaiti, Merkeli, Baranauska._______________--Normaliai cia ishvardinai. tik patvirtinai mano diagnoze. Jurgutis, Serksnyte, Baltas tai 3 jaunuoliai. Balakauskas, Barkauskas, Kutavicius 3 seniai. Nakas, Martinaitis, Narbutaite 3 pereinamoje amziaus atstovai. visi kiti siuksles, nes tik po viena.__________________________________TAI KA IR VISKAS? NEREALIAI!!!

5027. Parašykite savo nuomonę apie straipsnį2005-05-27 22:08
jo, paskaiciuota neprecizishkai. bet "pati gi viska isvardinai" parase (o tai buvau ash) tai ka galima butu apibrezti, kaip vietine akademines muzikos mafija.________________________Zinot ko truksta- ogi naturaliu, normaliu NEhierarchishku ir smalsiu pozhiuriu i konteksta. jeigu jau jurgaitis, kuris taip silpnai susipazines su tarptautine eksperimentines muzikos scena, organizuoja antra pagal svarba el-muzikos festivali, tai ka cia apie tai kalbeti tada......

5030. jop2005-05-28 14:47
jo, va cia tai teisingai. mafija! ir ka gi mes turime galugale- ogi sumeluota pozicija mene (muzikoje siuo atveju).

5033. Veronika is mafijos2005-05-28 20:33
Ačiū 5011, kad padalyvavote už mane šitame apsisvaidyme karštomis nuomonėmis. Tikrai nesitikėjau tiek daug ir tokių prieštaringų reakcijų. Nors pati, taip sakant, laisvalaikiu "piarinu" šiuolaikinių lietuvių kompozitorių (jie turbūt ir sudaro minėtą mafiją, nors anoks čia kriminalas..) muziką, niekad nemaniau, kad ši sritis bent kiek įdomi platesnei auditorijai. Džiaugiuosi, kad turim tiek (iš internetinių komentarų tas skaičius, deja, visiškai neaiškus) gerbėjų, kurie nuolatos seka ir skaičiuoja, ko kiek LINKe buvo, ir labai aiškiai įsivaizduoja, ko dar nebuvo. Super! Lenkiu galvą prieš tokį superįžvalgumą ir superkompetenciją. Galbūt LINKe ir galėtų atsirasti skyrelis "Publikai pageidaujant". Tik Jūsų numylėtinis/-ė (arba Jūs pats/-i) tuomet turėtų nuveikti šį tą daugiau nei būti vien ant lentynos pastatoma ar į stalčių paguldoma "nacionalinė vertybė". Iš tiesų, gal ką iš tokių favoritų ir praleidom... Jeigu turit konkrečių pasiūlymų - rašykit į info@mic.lt, būtų pravartu praplėsti akiratį :)) Jeigu kas per dešimt numerių dar nepastebėjo, tai tiesiog dar sykį konstatuoju: "Lithuanian Music Link" YRA reklaminis laikraštis ir jame skelbiamos medžiagos nebūtinai turi būti labai giliamintiškos ar išsamios. Bet jos TURI būti lakoniškos, tikslios ir bent šiek tiek pacituojamos. Visi mūsų tekstai yra užsakomieji ir ne visi autoriai vienodai prie to užsakymo formato prisitaiko. Bet tai, kad patekimas į LINKo puslapius kažkam tampa siekiamybe, iš esmės yra labai teigiamas ženklas. Pabaigai - apie "mafiją". Kalbos apie kelių pavardžių protegavimą sklando virš visų meno kūrėjų sąjungų, informacijos centrų ir pan. biudžetinių įstaigų, gaunančių subsidijas konkretiems projektams įgyvendinti. Taip Lietuvoje savotiškai imituojama ar bent minimaliai palaikoma meno rinka, bet apie tai čia nesiplėsiu. Taigi, žmonės daug šneka apie nelygias galimybes dalyvauti rinkoje, apie tai, kad jiems kažkas nuolat ir sąmoningai trukdo. Tie žmonės dažniausiai yra patys meno kūrėjai, kurių nerealizuotos kūrybinės ambicijos neretai sublimuojasi į pagiežingas demagogijas. Bandant atsižvelgti į jas praktiškai, neišvengiamai patenkti į akligatvį, todėl geriau bandysiu atsižvelgti į konstruktyvias pastabas. Nuoširdžiai už jas dėkinga, Redaktorė

5034. skaiciuotojai 5011.2005-05-28 21:54
Oho! Pamacius toki Veronikos atsiliepima beveik apsigalvojau daugiau neberasyti sia tema;) Taip ir padaryciau, jei ne tas "Trejeto Devyneto" mitas, kuris man niekaip neduoda ramybes. Negana to, kaip nekeista, pajutau kaifa skaiciuoti, tai dar pratesiu:) Sakot, 3+3+3, tai is viso jau 9 ypatingai pagerbtieji kompozitoriai, arba - lygiai 25% visu desimtyje LINKo numeriu aprasomu. Sakyciau, ne taip jau ir mazas tas procentas. Pala, o kodel i trejetukus neitrauket Bartulio ir Senderovo? O kuo Baranauskas blogesnis uz Baltaka? Statistiskai jie prilygsta "isrinktiesiems". Ziurekit, tai jau lygiai trecdalis (12 is 36). O jei dar tiksliau paskaiciavus, tai pasirodo, kad kompozitoriu, kuriems LINKo puslapiuose teko tik po viena straipsni yra puse, o kita puse minima dazniau, nes... aplinkybes turbut kaltos;) Isivaizduokit, isleidzia CD kokia nors uzsienio kompanija, festivalis (na, ne lietuviu) uzsako kurini atidarymui, zinomas atlikejas i nuolatine programa itraukia nauja lietuviska kurini, o jei dar kuris nors tampa Nacionalines premijos laureatu... Sakykit, o ka daryti su tokiais aktyvistais, negi ignoruoti?

5035. zodziu , viskas cia ok :)))2005-05-28 21:58
sudomino -"Visi mūsų tekstai yra užsakomieji " - tai kaip cia suprast ? kompozitoriai moka is asmeniniu lesu Jums asmenishkai kad rasote ?. ar cia tipo kompozitoriu sajunga sumoka kompozitoriu sajungai ??? "Kalbos apie kelių pavardžių protegavimą sklando virš visų meno kūrėjų sąjungų, informacijos centrų ir pan"--- tai cia tipo viskas normalu, taip ir turi buti ... taip palaikoma rinka....ir visi kurie tam priestarauja tai" meno kūrėjai, kurių nerealizuotos kūrybinės ambicijos neretai sublimuojasi į pagiežingas demagogijas"

5036. Veronika 5035-am2005-05-29 01:59
Aiškinu: "užsakomieji tekstai" reiškia tai, kad laikraštį leidžiantis Muzikos informacijos centras (sic! nepainiokit su Kompozitorių sąjunga) užsako autoriams tekstus tam tikra tema ir juos išspausdinus, su autoriais atsiskaito. Su tuo, bent iki šiol, lyg ir viskas buvo OK, kaip kad rašote. Kol kas nė vienas lietuvių kompozitorius dar neįsteigė savo asmeninio fondo, iš kurio mokėtų kitiems už save šlovinančius tekstus. Bent aš tokių nežinau. Tačiau iš Jūsų tono suprantu, kad visoje šioje veikloje įžvelgiate gilią ir įsisenėjusią korupciją, "pinigų plovimą" (atseit, sąjunga sumoka sąjungai) ir pan. Atleiskite, bet tai nesąmonė. Sąvoką "lietuviška meno rinka" turėtų puošti didelės auksinės kabutės.

5037. zodziu , viskas cia ok :)))2005-05-29 09:06
taigi Veronika , tu labai pukiai viska ir paaiskinai - kad yra dirbama seimynines rangos metodu .Mic yra ikurtas LKS.toks satelitinis padalinys. jo komiteta sudaro daugiausia kompozitoriai . tai kokie dar cia klausimai .kompozitoriai uz/si/sako straipsni , sumoka is LKS pinigu , ir dar beveik tiems patiems kompozitoriams.siulymas- kompozitorius petraitis uzsisako straipsni pas kompozitoriu-rasytoja petraiti .pinigai aisku LKS . Ir pinigai kiseneje pas petraiti ir straipsnis Link yra . super.

5038. tikrai viskas ok ?2005-05-29 09:30
"Centro tikslas - skleisti lietuvių kompozitorių kūrybą Lietuvoje ir užsienyje." is mic saito.... tai jei pas jus tik uzsakomieji straipsniai ....tai klaiku ... panasu , jei mes skaitytume Lietuvos Ryta , o ten tik uzsakomieji Uzspaskicho straipsniai ...tai apie koki objektyvuma galima kalbeti ..

5039. kknull2005-05-29 09:42
Yra viena alternatyva: sukuriamas kitas/kitu grupuociu/kitu "mafiju":) kitaip mastanciu, savo "LINK`a". ir tada ramiai rashoma apie tuos, kurie, ju manytu yra tinkami aprashyti, pristatyti, gal net ir savo surengtuose festivaliuose atlikti, ishleisti cd, dvd ir ka tik dar norima. nemanau kad LKS ir LINK`as tikrai atspindi realia situacija. bet supraskime ir juos, jie tiki tuo kuo tiki ir cia niekaip neirodysi kad pvz kiti kompozitoriai geriau uz balakauska... bet ir manes niekaip neitikinsite (oponentai LINK`ui)kad neverta apie balakauska parasyti ir dar ir dar ir dar. bo "nepatraukia" kitu muzika taip kaip "patraukia" balakausko, kutaviciaus ar bajoro (busiu apklatintas balakauskininku:)(ir tas medis nesibaigia ties minetom pavardem. man) /patikekite turiu savo nuomone ir apie o.balakausko muzika/.. bet kad ishtiesu tai yra gerai ka tie vyrai daro. ir jokie jie neseniai, (kaskas taip ishsireishkia). duok dieve tam jaunuoliui igyti tokias "akustines shvaras" kaip mineti menininkai... esu kompozitorius. kad ir kaip noreciau kad apie mane rashytu LINK`as, spausdintu-leistu mane MIC`as, bet taip nera. LINKas matys tai kas jiems tinka, paranku ir panashiai. ir tai nieko blogo. ash asmenishkai nutariau nelaukti jokiu maloniu nei ish LKS nei ish LINK`o. emiausi savarankishku veiksmu.. siandien tai dave rezultatu ir ganetinai zenkliu. jei tai bus itikinamai skambantis mano tekstas- gyvenu ish to ka veikiu. o tai reishia- ish kurybos... ir tikrai nustojau pikti, piktintis kad LKS viena, ar kita karta neuzsake "gaidai" sukurti kurinio, ar LINK`as neparashe dar papildomai apie mane. patikekite- puikiai jauchiusi kaskokios "mitines mafijos" eiles gale:))))siai dienai kiti pasaulio kritikai, muzikologai, muzikos zurnalai vertina tai kad darau. kaip suprantu-pozityviai.. pagaliau gi stogas nuvazhiutu su tokiu paziuriu kad kaskas kaskam nori pakenkti, nepamatyti ir neishgirsti. nei daiva, nei linas, nei /tikriausiai/ veronika nenusiteikia negatyviai priesh tuos kurie maziau aprashomi ar pagrojami. tiek kiek juos pazystu- visada parashys i ta LINK`a jei tik ka veiki idomaus!! ... nesu shalininkas LINK`o ir MIC`o politikos, bet ir palaikau tai ka jie daro. nes vienok jie pirstato, reklamuoja, informuoja....pagarbiai, hm.. na tas apie kuri LINK`as pristate viena karta... :))jokiu problemu.

5040. prijuokinot:)2005-05-29 12:23
Dieve mano, žmonės, nepūskit jūs čia tų burbulų:) "Mafija", "šeimyninė ranga", "pinigų plovimas", "uspsakichas"...:))))) Tik nejuokinkit, čia tokie pinigai sukas, kad nėra net ką plaut;) Apskritai, pažiūrėkit į viską paprasčiau: Link`o redaktorė, o tuo pačiu ir Mic`as nori turėti patrauklų, aktualų periodinį reklaminį leidinį, orientuotą į labai konkrečią publiką. Taip ir daro - pagal savo skonį, norus ir požiūrį (o ne pagal "kompozitoriu mafijos" uzsakymus;)). O dėl leidėjų geranoriškumo taip pat neabejoju - Veronika nurodė meila, tad rašykit, kaip sako kknull, "jei tik ka veiki idomaus":)))

5041. AUKSO ZODZIAI2005-05-29 15:36
veronika, nereaguok taip piktai. dar prisnekesi ko nereikia. geriau vietoj to- domekis tuo kas vyksta aplinkui, praplesk savo aplankomu siuolaikines muzikos renginiu rata, susipazink su dauguma tau nezinomu jaunesniu ir vyresniu kompozitoriu kuryba. ir jeigu darysi tai nuosirdziai ir intensyviai- pamatysi kaip situacija pasitaisys i gera.

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2009 m. Rugpjūčio

PATKPŠS

 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 12 iš 78 
3:22:05 Aug 19, 2009   
Dec 2006 Apr 2012
Sąrašas   Archyvas   Pagalba