SEPTYNIOS MENO DIENOS

2004-12-03 nr. 639

7 MENO DIENOS

| Archyvas | Redakcija |


Pirmasis 
• Austėja Čepauskaitė
Vilnius ir kai kurios detalės

Savaitė 
• Vaizdinys laike
• "Strip Man Show – viskas apie vyrus"
• Italų dovanos Europos kino mėgėjams
• Janinos Lapinskaitės kūrybos vakarai "Skalvijos" kino centre

Muzika 
• Margarita Dvarionaitė
Vaivorykštė Filharmonijoje
• Dvariono "Dalia" grįžta į sceną
• Tęsiamas radijo laidų ciklas "Garsai ir blyksniai"
• Jaunųjų pianistų konkursas
• KONCERTAI

Dailė 
• Kristina Stančienė
Ar menininkams tenka gintis?
• Lina Jakeliūnaitė
"Kas nors neįprasta" įprastai
• Dovilė Tumpytė
Kur riba tarp menininko ir kuratoriaus
• Ona Gaidamavičiūtė
Dekoratyvios variacijos
• Živilė Ambrasaitė
Žvilgsnis iš septintojo dešimtmečio
1
• Vika Ryžovaitė
Apie virpančią ramybę, siautulingą erotiką ir meno aristokratus
• Dėl Šiuolaikinio meno centro
• PARODOS

Literatūra 
• Septyneri metai Tibete
• Oriento pašaukta
• VAKARAI

Teatras 
 SPEKTAKLIAI

Kinas 
• Aš moku uždirbti pinigus
• Živilė Pipinytė
Būti ar nebūti savu
• Fredis Kriugeris prieš Kristupą Krivicką
• Savaitės filmai
• KINO REPERTUARAS

Bibliografija 
• Bibliografinės žinios

Teatras

SPEKTAKLIAI

gruodžio 3–12

[skaityti komentarus]

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

3, 4 d. 18 val. - PREMJERA! B. Dvariono "DALIA". Dir. - J. Aleksa, rež. - G. Žilys, dail. - V. Idzelytė

5, 12 d. 12 val. - P. Čaikovskio "SPRAGTUKAS". Dir. - M. Staškus

7 d. 18 val. - "RUSIŠKASIS HAMLETAS" (pagal L. van Beethoveno ir G. Mahlerio muz.)

8 d. 18 val. - F. Lehįro "LINKSMOJI NAŠLĖ". Dir. - J. Geniušas

10, 11 d. 18 val. - R. Wagnerio "SKRAJOJANTIS OLANDAS". Dir. - G. Rinkevičius

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Didžioji salė

3 d. 18 val. - "DIENOS IR DAINOS". Rež. - R. Morkūnas

4 d. 18 val. - I. Turgenevo "MĖNUO KAIME". Rež. - J. Dautartas

5 d. 12 val. - J. Dautarto "PELENĖ". Rež. - J. Dautartas

Mažoji salė

4 d. 12 val. - K. Gudonytės "VĖJŪNĖ - VELNIO NUOTAKA". Rež. - K. Gudonytė

8 d. 18 val. - D. Charmso "STOP MAŠINA". Rež. - S. Mykolaitis

9 d. 18 val. - W. Shakespeare’o "KARALIUS LYRAS". Rež. - V. Masalskis

OKT/Vilniaus miesto teatras

7 d. 19 val. NDT Mažojoje salėje - M. von Mayenburgo "UGNIES VEIDAS". Rež. - O. Koršunovas

Vilniaus mažasis teatras

7 d. 18 val. Valstybiniame jaunimo teatre - M. Ivaškevičiaus "Madagaskaras". Rež. - R. Tuminas

8 d. 18 val. Valstybiniame jaunimo teatre - B. Srbljanović "Šeimyninės istorijos". Rež. - R. Tuminas

Valstybinis jaunimo teatras

4 d. 12 val. - N. Lange "SNIEGO KARALIENĖ". Rež. - V. Mazūras (Salė 99)

4, 5 d. 18 val. - PREMJERA! P.E. Landi "STRIP MAN SHOW - VISKAS APIE VYRUS". Rež. - P.E. Landi

5 d. 12 val. - S. Gedos "PELENĖ". Rež. - V. Mazūras

10 d. 18 val. - X. Durringer "IŠTISŲ DIENŲ, IŠTISŲ NAKTŲ KRONIKOS". Rež. - I. Jonynas

11 d. 12 val. - J. Januškevičiūtės "KIŠKIO PASAKOS". Rež. - G. Radvilavičiūtė

Lietuvos rusų dramos teatras

3 d. 18 val. - R. Beleckio "JAUNI ŽMONĖS". Rež. - J. Ščiuckis

4 d. 18 val. - A. Nikolaji "ŠIEK TIEK ŠVELNUMO". Rež. - I. Vlasovas

5 d. 12 val. - S. Prokofjevos, G. Sapgiro "BATUOTAS KATINAS". Rež. - J. Popovas

5 d. 18 val. - C. Magniere "NEDELSDAMA APSIRENKITE, MADMUAZEL!"

Rež. - J. Popovas

11 d. 18 val. - P.A. Beaumarchais "FIGARO - ČIA!" Rež. - G. Trostianeckis (Sankt Peterburgas)

12 d. 12 val. - A. Lindgren "MAŽYLIS IR KARLSONAS". Rež. - J. Popovas

"Lėlės" teatras

Didžioji salė

4 d. 12 val. - S. Siudikos "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - A. Mikutis

5 d. 12 val. - S. Siudikos "PRINCESĖ IR KIAULIAGANYS". Rež. - A. Mikutis

11 d. 12 val. - S. Siudikos "TRYS PARŠIUKAI". Rež. - A. Mikutis

Mažoji salė

4 d. 14 val. - "PELENĖ". Rež. - N. Indriūnaitė

5 d. 14 val. - H.K. Anderseno "BJAURUSIS ANČIUKAS". Rež. - A. Pociūnas

Anželikos Cholinos šokio teatras

5 d. 18, 20 val. LND Mažojoje salėje - M. Ravelio "BOLERO". Choreogr. - A. Cholina

Keistuolių teatras

4, 11 d. 12 val., 5, 12 d. 15 val. - PREMJERA! "MANO SENELIS BUVO VYŠNIA". Rež. - A. Gluskinas

Kaunas

Valstybinis akademinis dramos teatras

3 d. 19 val. - PREMJERA! P. Turinni "ŽIURKIŲ MEDŽIOKLĖ". Rež. - T. Hinterbergeris (Austrija)

4 d. 12 val. - P. Travers "MERĖ POPINS". Rež. - G. Žilys

4 d. 18 val. - A. Saalbach "ŠOKIŲ PAMOKA". Rež. - M. Kimelė (Latvija)

5 d. 12 val. - T. Gabbe "PELENĖ". Rež. - N. Karpuškaitė

5 d. 16 val. - D. Osamu "…IR REIKIA EITI". Rež. - V. Tertelis (salė "66")

5 d. 18 val. - N. Gogolio "VEDYBOS". Rež. - V. Tertelis

6 d. 18 val. - teatro mylėtojų draugijos susitikimas su aktoriumi A. Žeku

8 d. 18 val. - "KEKŠĖS IR KAREIVIAI". Rež. ir choreogr. - A. Kurienius

9 d. 18 val. - Keturakio "AMERIKA PIRTYJE". Rež. - V. Lencevičius

9 d. 18 val. - J.L. Lagarce’o "TOLIMA ŠALIS". Rež. - G. Varnas (Ilgoji salė)

10 d. 18 val. - F. Garcia Lorcos "DONJA ROSITA, ARBA GĖLIŲ KALBA". Rež. - G. Varnas

Muzikinis teatras

3 d. 18 val. - I. Kalmano "Silva". Dir. - V. Visockis

4 d. 18 val. - J. Offenbacho "Orfėjas pragare". Dir. - V. Visockis

5 d. 12 val. - Z. Bružaitės "Grybų karas ir taika". Dir. - V. Visockis

5 d. 18 val. - I. Kalmano "Bajaderė". Dir. - J. Janulevičius

9 d. 17 val. - R. Rodgerso "Muzikos garsai". Dir. - J. Vilnonis

Kamerinis teatras

3 - 5, 7, 10 - 12 d. 19 val. - PREMJERA! J.K. Jerome’o "Trise valtimi (neskaitant šuns)". Rež. - S. Rubinovas, dail. - S. Bocullo, komp. - G. Kuprevičius

Lėlių teatras

4 d. 12 val. - "ŽIRAFA SU KOJINĖMIS". Rež. - G. Radvilavičiūtė

4 d. 17 val. - "DIDYSIS KAUNO REVIU". Rež. - A. Žiurauskas

5 d. 12 val. - "ZUIKIO KAPRIZAI". Rež. - A. Stankevičius

5 d. 16 val. - poezijos spektaklis S. Nėries šimtmečiui "IR NENORIU SAU GERESNIO NIEKO…" Rež. - D. Kazragytė

Kauno mažasis teatras

3, 4 d. 19 val. - PREMJERA! T. McNally "FRENKI IR DŽONIS". Rež. - A. Dilytė

5 d. 14 val. - "ŽVAIGŽDĖ, KURIOS KRŪTINĖJE KAŽKAS TUKSĖJO". Rež. - A. Dilytė

Klaipėda

Dramos teatras

Didžioji scena

Panevėžio J. Miltinio dramos teatro spektakliai

3 d. 18 val. - M. Katiliškio "MIŠKAIS ATEINA RUDUO". Rež. - R. Rimeikis

4 d. 18 val. - M. Gorkio "DUGNE". Rež. - S. Račkys

5 d. 12 val. - M. Urbaičio "ŠALTOJI ŠIRDIS". Rež. - V. Mazūras

5 d. 18 val. - A. Cagarelio "CHANUMA". Rež. - R. Teresas

Mažoji salė

9 d. 18 val. - PREMJERA! M. Gavrano "VISKAS APIE MOTERIS". Rež. - D. Tamulevičiūtė

Šiauliai

Dramos teatras

3 d. 18 val. - K. Borutos "BALTARAGIO MALŪNAS". Rež. - A. Pociūnas

4 d. 18 val. - "HISTORY LITHUANIA". Rež. - R. Steponavičiūtė

5 d. 12 val. - K. Kubilinsko "JONIUKAS AVINIUKAS IR SESYTĖ ELENYTĖ". Rež. - J. Žibūda

5 d. 18 val. - R. Toma "AŠTUONIOS MYLINČIOS MOTERYS". Rež. - N. Mirončikaitė

Klaipėdos dramos teatro spektakliai

10 d. 12 val. - Ch. Perrault "RAUDONKEPURAITĖ". Rež. - E. Jokubauskas

10 d. 18 val. - R. Harwoodo "KVARTETAS". Rež. - P. Gaidys

 

Parašykite savo nuomonę

Įrašykite skaičių: Trys šimtai dešimt
Vardas arba parašas:
El. pašto adresas:
Straipsnio vertinimas:

Kultūros kalendorius
nuo 2008 m. Gruodžio

PATKPŠS

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Nuorodos


Kultūros diskusijų forumas,
Kultūros vartai,
Kultūros institucijos,
Meno galerijos,
Meno bankas 
DAILĖ“, „VILNIUS“,
7 MENO DIENOS“,
ŠIAURĖS ATĖNAI“,
LITERATŪRA IR MENAS“,
NEMUNAS“,
UŽUPIO ŽURNALAS
Lietuva internete

Rodoma versija 4 iš 83 
21:21:01 Dec 30, 2008   
Apr 2006 Aug 2011
Sąrašas   Archyvas   Pagalba